|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Ja słyszałem że w tym meczy ma być remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale zagrałem na Friska. Dla mnie liczy się forma a z pewnością ma ją drużyna Friska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189 |
Jasno widzę tylko over Valarengi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135 |
podajac za sts'em: Hokej na lodzie Norwegia 1 liga - 3 komb. Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 15-02 Wtorek 182 18:30 Bergen - Stjernen 4.50 4.80 1.40 2.32 1.10 183 18:30 Comet - Lillehammer 2.30 4.40 2.10 1.51 1.42 184 18:30 Frisk Asker - Sparta S. 1.60 4.70 3.25 1.19 1.92 185 18:30 Storhamar - Trondheim 1.85 4.50 2.60 1.31 1.65 186 18:30 Valerenga - Stavanger 1.30 5.20 5.40 1.05 2.65
ja osobiscie zaryzykowalbym dzisiaj :
x2 - Valerenga - Stavanger 1.30 5.20 5.40 1.05 2.65 do konca zostaly jzu tylko 2 kolejki obie druzyny o nic nie walcza bo valeranga ma juz zapewnione pierwsze miejsce. a kto sie zna na norweskim hokeju to wie ze valeranga lubi sobie podreperowac budzet dzieki bukmacherce, zastanawia mnie tez kurs na X poniewaz sadze ze bedzie dogrywka za 5.2 a w niej valeranga wygra i wszyscy beda szczesliwy, beda punkty i duze pieniedze.
1x ewent x - Storhamar - Trondheim 1.85 4.50 2.60 1.31 1.65 dlaczego? prawie ten sam powod co powyzej
1 - Frisk Asker - Sparta S. 1.60 4.70 3.25 1.19 1.92 frisk i 2 inne druzyny maja taka sam ilosc punktow wiec raczej postaraja sie wygrac ten mecz aby wyzej ulokowac sie przed play offami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
do końca sezonu zasadniczego zostały 3 kolejki a nie 2 na dzis polecam mecz Bergen - Stjernen 2 kurs 1.45 ale wart zagrania.Stjerner ma jeszcze szanse na 3 miejsce ma 3 pkt straty do Storhamar ponadto nastepny mecz gra z druga najsłabsza druzyna obok Bergen czyli Comet Halden i u siebie ze Stavangerem. Mało tego z tyłu depcze im po piętach Frisk Asker tak wiec 3 miejsce jak najbardziej jest w ich zasięgu ale wczesniej trzeba wygrac 2 mecze wyjazdowe z Bergen i Comet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Bergen - Stjernen 2|1.25
Jak dla mnie pewniak. Bergen ostatnie w lidze i dawno nic nie wygrało. Stjernen dobry bilans bezpośrednik pojedynków i przyzwoita postawa na wyjazdach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Do sam84 ,ja tak zrobiłem i postawilem na remis ,jest trzecia tercja i jest 3:3,narazie.Ciekawy jestem, czy taki bedzie koniec.Acha kurs na x był 7,75.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
No i sie skończył mecz 3:3,niezwykła przepowiednia.Gratuluję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
do końca sezonu zasadniczego zostały 3 kolejki a nie 2 na dzis polecam mecz Bergen - Stjernen 2 kurs 1.45 ale wart zagrania.Stjerner ma jeszcze szanse na 3 miejsce ma 3 pkt straty do Storhamar ponadto nastepny mecz gra z druga najsłabsza druzyna obok Bergen czyli Comet Halden i u siebie ze Stavangerem. Mało tego z tyłu depcze im po piętach Frisk Asker tak wiec 3 miejsce jak najbardziej jest w ich zasięgu ale wczesniej trzeba wygrac 2 mecze wyjazdowe z Bergen i Comet. Bergen - Stjerner 0-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> teraz czas na Comet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Skandal w Norwegii! Większość gazet rozpisuje się o wczorajszym meczu Comet - Lillehamer. Media uważają ten mecz za ustawiony i dość ostro jadą z hokeistami.... Tu są bramki dla Comet www.vg.no [ vg.no] Pozdrawiam arvid
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dzis polecam dwa mecze w Norwegii:
1.Comet - Stjerner 2 1.43 Stjerner poszło za ciosem i ostro bedzie walczyc ze Storhamarem o 3 miejsce obie druzyny maja po 73 pkt.(po cichu licza na potkniecie w Lillehamer w co ja watpie) 2 dni temu rozjechali na wyjezdzie najsłabsza drużyne Bergen 9-0 teraz kolei na nastepnego słabeusza Comete Halden.Ostatni mecz graja u siebie ze Stavangerem.Typ 2.
2.Lillehamer - Storhamar 2 1.50 Storhamar po porażce 2 dni temu usiebie z Trondheim 4-5 nie maja wyjścia jak tylko wygrac w Lillehamer (walka ze Stjernerem)a ostatni mecz u siebie juz spokojnie wygrac z Cometa Halden i 3 miejsce jest juz ich co ich zapewne bardzo ucieszy przed runda play off.W tym sezonie niespodziewana porazka 2-1 i wygrana 3-1.Dzis nie widze innego wyniku jak wygrana Storhamaru.
Podsumowanie:Stjerner+Storhamar 9/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3 |
Mtudor bardzo trafna analiza;) Zgadzam się z nią calkowicie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 135 |
witam ponownie. z ostatnich 3 typow ktore podalem nieszczesliwie nie wszedl mi frisk ale jedna niespodzianke dosc latwo udalo mi sie przewidziec co w tej lidze nie jest trudne. jak mnie poprzednio tez poprawiono do konca rundy zostaly 2 kolejki wiec dzisiaj skupie sie na 3 meczach. dwie beda chcialy zdobyc punkty a druga troche kasy a wiec grac czas zaczac:
x2 ewnt X - Stavanger - Bergen 1.20 6.20 6.60 1.05 3.20 tak jak w przypadku valerangi w ost kolejce przypuszczam ze bedzie remis i wygrana gospodarzy i tak tez chyba to puszcze, stavanger jest juz pewne swojego miejsca w tabeli wiec nic nie straci a tym bardziej moze zyskac!
a teraz dwa mecze w ktorych pewniak jest znnay ale w ktoryms z nich bedzie tez maly zonk i do 17 bede mial czasna obmyslenie ktory to:
2 lub x Lillehammer - Storhamar 3.60 4.70 1.50 2.04 1.14 dwie porazkiz rzedu wiec jesli chca zajac 3 miejsce a maja na to szanse to musza wygrac ten pojedynek, licze na przelamianie lekkie bo lekkie ale zawsze przelamanie, lilehamer juz jest w play offach wiec...wiec dlatego boje sie ze jesli lilehamerki o nic nie graja beda chcialy odpuscic mecz ale pod warunkiem remisu.
2 lub x Comet - Stjernen 4.60 4.80 1.40 2.35 1.10 to samo co w przypadku poprzedniego typu. poprzedni super mecz w wykoananiu stjernu to wg mnie byla zaslona dymna aby dzisiaj wszyscy na nich stawiali i moze byc maly remisik ale nie musi.
troche to wszystko zamieszane ale trzeba sie postawic w rolach sportowcow ktoryc moze i nie umieraja z glodu dzieki pieniedzom od klubow ale tez chce jeszcze troche chleba zarobic. sadze tez ze moze to byc kolejka niespodzianek wiec kto odawazny moze nada 3 remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w systemie? to nie jest glupie. zycze powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Bankomato na dziś to Storhamar, afera w Lillehammer za Comete będzie miała wpływ na dzisiejszy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 156 |
ja bym sie przyjzal pod katem remisu i wygranej po dogrywce lub nawet samej 2 Frisk w Trondheim. Chcialbym poznac zdanie Bankiera Domingosa i Mtudora odnosnie dzisiejszej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 156 |
remis 3:3 i wygrana po dogrywce
Trondheim 3 ( 1 0 2 0 0 ) Frisk-Asker 4 ( 2 0 1 0 1 )
po dogrywce i karnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Przepraszam, ze tak póxno, ale moje zdanie jest na poprzedniej stronie. Rozpis na X zakonczony powodzeniem - a Frisk nie zawodził mnie przez cały sezon. Teraz czas pomyśleć co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Wyciągam temat - pierwsze mecze PO juz jutro! Zestaw par dość ciekawy z prawdziwym hitem Stjernen - Frisk!
Stavanger - Vålerenga Lillehammer - Trondheim Sparta Sarpsborg - Storhamar Frisk - Stjernen
ps. moja propozycja skupii sie jak zwykle na progresji X. i penwie pozostanę przy starym sprawdzonym Frisku (42/10 w sezonie zasadniczym).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dlaczego pierwsza Valerenga gra z siódmym Stavanger a nie z ósmym Lillehamer ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Aby nie tracic czasu na analizowanie poszczeg. par zaczynam grac progresje na X w parach:
Stavanger (42/6) - Valerenga (42/9) Frisk (42/10) - Stjernen (42/6)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
dobre pytanie.... przyznaje, ze nie wiem!
|
|
|
Link skopiowany do schowka