|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 73 |
Mecz o awans do kolejnej fazy ME. Serbia zagra z Izraelem, który wczoraj doznał sromotnej klęski w meczu z Rosją 56-90. Wcześniej Izrael uległ Grecji 66:76. Jak więc widać wyniki nie napawają optymizmem przed dzisiejszą konfrontacją z drużyną z byłej Jugosławii, która wczoraj po dramatycznym boju uległa Grekom 67:68. Serbowie są pod ścianą, bowiem chcąc awansować do dalszej rundy muszą dziś wygrać, w podobnej sytuacji są gracze izraelscy. Nie sądzę, żeby mecz o taką stawkę był spotkaniem „run and gun”. Trenerzy raczej zdecydują się na dłuższe akcje, a co za tym idzie lepsze przygotowanie pozycji rzutowych. Myślę, że swoje zrobi też zmęczenie, to już trzeci mecz w trzecim dniu ME oraz presja ciąząca na graczach. Zdecydowałem się zainwestować 5 jednostek w typ, na to, iż Serbowie nie zdobędą więcej niż 81 pkt w tym meczu. Średnia punktów rzucanych przez Serbów w tym turnieju wynosi 66 pkt, według mnie dziś Izrael nie zagra tak słabo w defensywie, jak w ostatnim meczu z Rosją. Kluczem do trafienia tego zakładu będzie powstrzymanie Milana Gurovica, nowego nabytku Prokomu Trefla Sopot, jeśli to się uda, o mój zakład jestem spokojny. Defense, defense.. 05.09. Serbia - Izreal Typ: Serbia under 80.5 pkt @1.85 Stawka: 5 Unibet Pozdrawiam sport-stats 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Włochy – PolskaTyp: 1 (-13 pkt) Kurs: 2.10 (realny 1.89) Buk: Totomix Stawka: 6/10 Wow no to totomix poszalał z kursami. Podczas, gdy u netowych zwycięstwo Włochów z handicapem jest wyceniane coraz gorzej (tudzież handi rośnie nawet do 15.5 punktu i to w dodatku za 1.727 jak np. w Sportingbet), tutaj nawet po odjęciu ustawowych 10% kurs nadal jest całkiem apetyczny. W to, że Włosi wygrają dzisiaj pewnie i wysoko jestem niemal pewny. Praktycznie każdy z zawodników ekipy Italii dysponuje o wiele większymi umiejętnościami i doświadczeniem od naszych rodaków. Samą ambicją meczu się nie wygra, a indolencja strzelecka drużyn prowadzonych przez Andreja Urlpea jest aż nadto widoczna (gwoli sprawiedliwości trzeba dodać, że nasi bronią bez zarzutu). Sam kwartet panów „B” Bargnani, Basile, Bulleri, Bellinelli, będzie siał taki strach i zniszczenie w naszych szeregach, że handicap powinien pęknąć spokojnie. Inna sprawa, że w dzisiejszym spotkaniu oprócz wygranej Włosi zapewne będą chcieli dodać sobie nieco otuchy i pewności siebie po wcześniejszych pechowych porażkach, a 20-30 punktowe zwycięstwo nadaje się ku temu doskonale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
Dziwię się,że nikt nic nie pisze na temat meczu Czechy z Turcją kurs na Czechów za 2,75 jest atrakcyjny i Niemcy z handi.to prezent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Dziwię się,że nikt nic nie pisze na temat meczu Czechy z Turcją kurs na Czechów za 2,75 jest atrakcyjny i Niemcy z handi.to prezent. no niewiem czy na czechy to taki prezent, wedlug mnie te dwie reprezentacje dzieli duzo roznica, nie ma co gdybac tylko grac na Turcje  pepickow to ja nie widze zeby dalej grały  i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
ja ogaldalem obydwa mecze Turkow i to co oni graja to jest katastrofa...i nei widze rzadnej roznicy miedzy tymi dwom a druzynami dzis napewno zaciet e spotkanie chyab jednak z lekkim wskazaniem na czechow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
trener turków po wczorajszym meczu powiedział że jest załamany ze jego podopieczni graja żałosnie że 4 miesiące pracy poszły na darmo ze nie rozumie jak mozna było 4 miesiace wałkowac jakieś zagrywki a potem druzyna tego nie realizuje - widac było dokonale op wczorajszych zmianach pod koniec meczu że kompletnie nie wie co zrobić z tymi chłopakami -po za hedo cała reszta nadawała sie do wymiany - iliasova trafił 6 pkt w 4 minuty a potem w 36 minut zero , okur i gonlum trafiali tylko w 1 połowie - kultulay nie trafił nic . atmosfera w zespole po takim wywiadzie jest zapewne niebyt dobra , nie wierze za bardzo żeby zespół miał ochote na cokolwiek - 1/13 wczoraj za 3 świadczy zarówno o dobrej obronie niemców przez bodaj 33 minuty ale takze o głupocie turków na lini osobitych w pewnym momencie bylo 10-3 dla turków by na koniec meczu przejść na 13-12 dla niemców w 3 przepaśc skończyło sie 10-3 - podobnie 2 14-18 turcy przegrali - kulało wszystko bo jesli kultulay nie umie trafic choćby 2 punktów z niemcami to nie ma za bardzo o czym rozmawiać - mecz tylko do gry albo na czechów albo wcale - turcja jest faworytem ale może przy kursie 1,79-1,81 i to ze wgledu na to tylko ze zarówno okur iliasowa jak i ayknol komplenie niewykorzystywany mają wieksze potencjaly niż cała druzyna czeska razem wzieta - jednak czesi jako zespół prezentuja sie o niebo lepiej od zmanierowanych gwiazdeczek tureckich które mysla ze wszystko sie im nalezy bo szlachta z nba przyjechała - niemcy wczoraj sprowadzili ich niesamowicie na ziemie i nie wiem czy okurowi iliasowie i reszcie w ogóle będzie sie chciało walczyc o 10 czy 12 miejsce na tych mistrzostwach bo na nic wioęcej ten zespół nie może liczyc nawet przy super sprzyjajacych okolicznosciach , chyba ze wczoraj w hotelu odbyli meska rozmowe ale w to watpie bo trener nie wywlekałby wtedy brudów druzyny na zewnatrz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[ Linked Image] typ: MASSIMO BULLERI POWYŻEJ 12,5 (POLSKA - WŁOCHY)kurs: 1.85stawka: 8/10buk: BWIN Massimo, gwiazda Armani Milano. Koszykarz obdarzony znakomitym rzutem. Potrafi celnie trafić z dystansu ale także, udanie wbić się pod kosz. W spotkaniu ze Słoweńcami Bulleri zagrał 17 minut i zdobył 20 punktów (8/9 za 2, 0/1 za 3, 4/6 osobiste), wczoraj przeciwko Francji przebywał na parkkiecie 30 minut i rzucił 11 punktów (1/6 za 2, 2/3 za 3 i 3/4 osobiste). Uważam, że dzisiaj Polacy będą mieli duże problemy z powstrzymaniem szybkiego Włocha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja bym uważał, bo ten zespół z meczu na mecz jest jeszcze bardziej dramatyczny. Serbia to zawsze Serbia i chyba co jak co ale ten mecz wypada im wygrać w końcu i to znaczną różnicą punktów  Ja grałem Serbię -12.5 i staram się być dobrej myśli. Chyba powinienem za to dostać warninga :| Dramat Serbii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Ja bym uważał, bo ten zespół z meczu na mecz jest jeszcze bardziej dramatyczny. Serbia to zawsze Serbia i chyba co jak co ale ten mecz wypada im wygrać w końcu i to znaczną różnicą punktów  Ja grałem Serbię -12.5 i staram się być dobrej myśli. Chyba powinienem za to dostać warninga :| Dramat Serbii. ale to już byłby Twój drugi więc wisiałbyś na włosku, a szkoda by tracić dobrego typera koszykówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
heh 25:22 HT Rosja-Grecja ... jestem w szoku .. chłopaki ostro pudłowali ... wprawdzie nie sledzilem spotkania na zywo bo akurat w tym tyg. mam drugie zmiany  ..ale patrzac na play by play to szczeka mi opadła ... tyle pudeł !!! wprawdzie chłopaki pisali ze ten mecz bedzie mocno underowy ja jakoś w to niewierzylem .... w sumie dzis co bym nie zagral (oprocz portugalia under) to i tak byłyby plecy mam nadzieje ze druga runda bedzie jeszcze lepsza (wyniki i nasze wygrane) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jak to co... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz! widziales mecz ? czy na podstawie cyferek na monitorze wiesz ze hiszpanie odpuscili mecz? czy w sporcie niemoze byc niespodzianek ? kazdy mecz w ktorym niewygra faworyt jest odrazu "ustawionym meczem " ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D narazie plecy i to 2 razy przez nasza ekipe  2 runda powinna byc bardziej owocna lepsze kursy i chyba mniej niespodzianek  litwini pojada wlochow w piatek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz! widziales mecz ? czy na podstawie cyferek na monitorze wiesz ze hiszpanie odpuscili mecz? czy w sporcie niemoze byc niespodzianek ? kazdy mecz w ktorym niewygra faworyt jest odrazu "ustawionym meczem " ? Nie widziałem, ale zapewne ty widziałeś go z pierwszego rzędu w hali... i wszystko mi wyjaśnisz. Wiadomo było od wczoraj że Łotwa nie może przegrać z "bardzo mocną" Portugalią więcej niż 14 pkt i tak też się stało (przegrała tylko różnicą 10 pkt) Gigantyczny kurs na Portugalie wszedł jak w masło. A co sie stało później? Łotysze jadą do domeczku...bo... Hiszpanie puścili mecz Chorwatom i w dalszej fazie Mistrzostw zagrają "błyskotliwi" Portugalczycy zamiast Łotyszy którzy pokonali Chorwację w pierwszym meczu różnicą 8 pkt. Niespodzianki w sporcie zdarzają się dosyć często ale w tym wypadku mowy o nich nie ma. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz
Ogolnie pogrom faworytow... Dla mnie te ME sa skonczone pod wzgledem typerskim bo na razie wszystko dzieje sie odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Nie widziałem, ale zapewne ty widziałeś go z pierwszego rzędu w hali... i wszystko mi wyjaśnisz. Wiadomo było od wczoraj że Łotwa nie może przegrać z "bardzo mocną" Portugalią więcej niż 14 pkt i tak też się stało (przegrała tylko różnicą 10 pkt) Gigantyczny kurs na Portugalie wszedł jak w masło. A co sie stało później? Łotysze jadą do domeczku...bo... Hiszpanie puścili mecz Chorwatom i w dalszej fazie Mistrzostw zagrają "błyskotliwi" Portugalczycy zamiast Łotyszy którzy pokonali Chorwację w pierwszym meczu różnicą 8 pkt. Niespodzianki w sporcie zdarzają się dosyć często ale w tym wypadku mowy o nich nie ma. Pozdrawiam  siedzialem w 2 rzedzie  co dala hiszpanom porazka ? latwiejsze mecze rosjanom grekom turkom ( lotysze wiekszy opor by postawili  )  same cyferki na monitorze nieoddaja przebiegu meczu pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D dubelki 1/3 ... ten trafiony za wysoka stawke  tak wiec narazie spory plusik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|