|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963 |
No i kursy poleciały w dół na Trondheim... A ja przewiduje dzis zaciety mecz i dogrywkę! X2 w STS - 2,2!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ja bym grał na under 5.5 goli, w PO mało strzelają, co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Sezon 2004/05 w lidze norweskiej dobiegł końca.
Mistrzem została Valerenga Oslo, która to drużyna była przed play-off zdecydowanym faworytem rozgrywek pokonując w finale Trondheim 4-1.
W moim przypadku play-off był bardzo dochodowy, głównie dzięki graniu na to kto z danej pary awansuje dalej parę tysiączków wpadło do kieszeni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystkim czytelnikom tego tematu dziękuję za wspólne emocje, gratuluję wygranych a z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Do zobaczenia we wrześniu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Giertych
|
|
|
Link skopiowany do schowka