|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Juz jutro startuje jedna z ciekawszych lig jaka bez watpienia jest liga Szwedzka. W tym sezonie to moim zdaniem byl jeden z lepszych tematow na mecz.pl jak nie najlepszy a wszystko dzieki pewnej osobie ktora na szwedzkim hoka zna sie jak malo kto i zapewne niedlugo sie odezwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i bedzie podawal swoje doglebne analizy. Ja moge natomiast tylko wrzuc cos tabele koncowa jak typuja w Szwecji:
1.Färjestad 2.HV71 3.Frölunda 4.Linköping 5.Djurgården 6.Timrå 7.Modo 8.Södertälje 9.Brynäs 10.Luleå 11.Malmö 12.Mora
Z jutrzejszych meczy z pewnoscia warte zagrania jest HV oraz modo(ale modo tylko w nadziemnych bukach profek przez trzy dni trzymal swietny kurs 2.25 w necie 1.50 przez to zrobil sie SB i duzo osob zagralo to dzis rano w profku dlatego kurs polecial ale to byl wiec trzeba jutro czekac na ruch STS i Toto co zrobia jak wystawia kurs 2.25 to trzeba grac bo po takim kursie to naprawde warto niestety do konca buki nasze buki spia i nie wiedza wiele rzeczy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Lulei - Timri under 5,5 1,75 Expekt
Obydwie drużyny zdecydowanie underowe, ze wskazaniem na Timri grającą typowo defensywny hokej. Jeśli nie będzie niespodzianki to over nie padnie. Pierwsza kolejka i nie wiem dokładnie czy nie zmienili strategii, ale mecze przedsezonowe wróżą że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb]A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??[/qb] Beniaminek ten nadzwyczaj dobrze grał w sparingach przedsezonowych, natomiast Fajerki nieobliczalne jak zywkle grały bardzo nierówno. Może być i 1-7 jak i niespodzianka. Ja tego nie tykam, zobaczymy jak się rozkręcą. Już lepiej wziąć HV...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał buubi: [qb] Oryginalnie wysłał kampus: [qb]A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??[/qb] Beniaminek ten nadzwyczaj dobrze grał w sparingach przedsezonowych, natomiast Fajerki nieobliczalne jak zywkle grały bardzo nierówno. Może być i 1-7 jak i niespodzianka. Ja tego nie tykam, zobaczymy jak się rozkręcą. Już lepiej wziąć HV...[/qb] masz jakis link do sparingów?? jak tak to zapodaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Jak dla mnie dwa zespoły jutro zdecydowanymi faworytami do zwyciesta swoich meczy są Farjestad i HV71.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
LULEA
Träningsmatcher
10/8 Kärpät 2-4 15/8 Skellefteå 1-2 18/8 Zürich 2-3 19/8 Ilves 3-4 (e förl.) 20/8 Kärpät 2-1 21/8 Linköping 1-4 28/8 Kärpät 2-4 2/9 Saipa 3-5 3/9 Skellefteå 4-3 4/9 Plzen 3-5 8/9 Piteå 3-2 14/9 Hammarby 1-2 16/9 Södertälje 4-4
TIMRA
Träningsmatcher
11/8 Brynäs 2-6 12/8 Ässät 1-3 14/8 Skellefteå 3-3 25/8 Västerås 8-0 27/8 HV71 6-2 28/8 Färjestad 2-3 30/8 Modo 2-2 3/9 Brynäs 3-2 4/9 Sundsvall 4-2 5/9 Mora 1-4 7/9 Ambri-Piotta 2-3 (e förl.) 8/9 Blues 2-5 10/9 Djurgården 2-3 (e förl.) 12/9 Lugano 1-7 16/9 Björklöven 4-1
FARJESTAD
Träningsmatcher
14/8 Växjö 7-3 20/8 MODO 1-5 21/8 Leksand 5-5 22/8 Brynäs 4-4 26/8 HV71 2-4 27/8 Västerås 0-0 28/8 Timrå 3-2 3/9 Djurgården 0-2 8/9 Bofors 3-2 10/9 Frölunda 3-2 15/9 Linköping 2-4
HV71
Träningsmatcher
17/8 Växjö Lakers 4-2 20/8 Adler Mannheim 5-3 25/8 Jokerit 4-1 26/8 Färjestad 4-2 27/8 Timrå 2-6 28/8 Västerås 4-0 7/9 TPS Åbo 1-1 9/9 Brynäs 4-0 14/9 Linköping 8-2 16/9 Frölunda 5-3
LINKOPING
Träningsmatcher
12/8 Hammarby 2-3 18/8 Tappara 5-4 (e str.) 19/8 Kärpät 1-3 20/8 Zürich 5-2 21/8 Luleå 4-1 25/8 Hamburg 1-1 2/9 Frölunda 1-2 (e förl.) 3/9 Södertälje 3-5 4/9 Skövde 8-1 5/9 TPS Åbo 5-2 14/9 HV71 2-8 16/9 Färjestad 4-2
DJURGARDEN
Träningsmatcher
19/8 Almtuna 7-1 25/8 TPS 1-5 27/8 Helsingfors 1-4 1/9 Vålerenga 6-2 2/9 Storhamar 0-2 3/9 Färjestads 2-0 8/9 Lugano 1-2 9/9 Ambri-Piotta 5-3 10/9 Timrå 3-2 (e förl.) 12/9 Blues 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
MODO
Träningsmatcher
12/8 Icebreakers 6-7 15/8 Ässät 2-0 17/8 Västerås 5-1 20/8 Färjestad 5-1 21/8 Brynäs 3-4 22/8 Leksand 4-5 30/8 Timrå 2-2 9/9 Skellefteå 4-3 11/9 Leksand 4-5 (e str.) 16/9 Mora 3-0
Södertälje
Träningsmatcher
12/8 Nyköping 1-4 21/8 Malmö 3-0 26/8 Jokerit 2-1 28/8 Mora 2-1 2/9 Skövde 8-2 3/9 Linköping 5-3 4/9 Frölunda 3-4 (efter förlängning) 9/9 TPS Åbo 4-2 16/9 Luleå 4-4
BRYNAS
Träningsmatcher
9/8 Brunflo 9-1 11/8 Timrå 6-2 19/8 Leksand 4-1 21/8 Modo 4-3 22/8 Färjestad 4-4 3/9 Timrå 2-3 4/9 Mora 1-3 5/9 Sundsvall 3-3 8/9 TPS Åbo 1-3 9/9 HV71 0-4 17/9 Leksand 2-1
MALMO
Träningsmatcher
6/8 Herlev 9-1 7/8 Rødovre 3-2 20/8 Rögle 1-1 21/8 Södertälje 0-3 27/8 Hamburg 1-3 29/8 Iserlohn 4-1 2/9 Tappara 3-3 4/9 Ilves 1-3 6/9 Jokerit 1-1 11/9 Rögle 7-1
MORA
Tränmingsmatcher
12/8 Frölunda 1-4 14/8 Leksand 3-3 18/8 Bofors 3-3 27/8 Hammarby 3-2 28/8 Södertälje 1-2 2/9 Sundsvall 2-2 4/9 Brynäs 3-1 5/9 Timrå 4-1 9/9 Hammarby 1-5 16/9 Modo 0-3
FROLUNDA
-nie znam wynikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Extra, dzięki. Tak myslę, że jutro jednak zagram na farjestads i hv...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
http://www.eurohockey.net Bardzo przydatny link, m.in. sparingi itp Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał buubi: [qb] http://www.eurohockey.net Bardzo przydatny link, m.in. sparingi itp Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No zajedwabisty, dzieki, pozdroovka i oby była szcześliwa ta szwedzka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W unibecie zdecydowanym kandydatem na mistrza jest MODO(2,75) a dalej HV(4)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam, oj nic sie nie dzieje w tym temacie,terorist wyjechal albo sie obrazil na to forum , a szkoda takich fachowcow , no coz sprobujemy sami powalczyc z bukami. Totomix ma linie 4,5 bramki wiec warto probowac na over i mozna łączyc ze spotkaniem lub tercjami tak wiec ja dzisiaj gram taki kuponik Mora-Fajerki over 4,5 1,50 HV71-Malmo over 4,5 1,55 HV71-Malmo 1 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
Witam panowie, co powiecie na dzisiejsze spotkanie : 18:55 HV 71 - MIF Redhawks Szwe.Elitserien 1.55 4.85 4.40
wg. mnie hv powinno wygrać w miarę spokojnie. Co Wy na to ??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja gram dzis w expekcie
storhamar - frisk asker 1 po 1.45 hv - malmo 1 po 1.55 lulei - timra under 5,5 po 1.75
na jednym kuponie. raz sie zyje.
mysle ze typem dnia jest wlasnie under lulei z timra po ladnym kursie 1.75. dalbym 9/10, ale fakt ze to pierwszy mecz sezonu i nie wiadomo jak teraz wyglada ich mentalnosc gry, dlatego 7/10
edit: storhamar oczywiscie z norweskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
A ja gram HV,Farjestad,+z p.n Sporting
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb]ja gram dzis w expekcie
storhamar - frisk asker 1 po 1.45 hv - malmo 1 po 1.55 lulei - timra under 5,5 po 1.75
na jednym kuponie. raz sie zyje.
mysle ze typem dnia jest wlasnie under lulei z timra po ladnym kursie 1.75. dalbym 9/10, ale fakt ze to pierwszy mecz sezonu i nie wiadomo jak teraz wyglada ich mentalnosc gry, dlatego 7/10
edit: storhamar oczywiscie z norweskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] No powiec Ci że oprócz undera zgadzam się, coś z piłki i jutro do kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> acha no i Farjestad, ten beniamine co to za zespół? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ja dzis zagram:
Lulea - Timra 2 2.35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
hv - malmo ???? redhawks to co to w takim razie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Ja dzis zagram:
Lulea - Timra 2 2.35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ty lepiej wejdź na - wiesz gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A co do tego meczu to ja gram overa w toto-mixie - próg 4 bramki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|