Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 26 1 2 3 25 26
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Juz jutro startuje jedna z ciekawszych lig jaka bez watpienia jest liga Szwedzka. W tym sezonie to moim zdaniem byl jeden z lepszych tematow na mecz.pl jak nie najlepszy a wszystko dzieki pewnej osobie ktora na szwedzkim hoka zna sie jak malo kto i zapewne niedlugo sie odezwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i bedzie podawal swoje doglebne analizy. Ja moge natomiast tylko wrzuc cos tabele koncowa jak typuja w Szwecji:

1.Färjestad
2.HV71
3.Frölunda
4.Linköping
5.Djurgården
6.Timrå
7.Modo
8.Södertälje
9.Brynäs
10.Luleå
11.Malmö
12.Mora

Z jutrzejszych meczy z pewnoscia warte zagrania jest HV oraz modo(ale modo tylko w nadziemnych bukach profek przez trzy dni trzymal swietny kurs 2.25 w necie 1.50 przez to zrobil sie SB i duzo osob zagralo to dzis rano w profku dlatego kurs polecial ale to byl wiec trzeba jutro czekac na ruch STS i Toto co zrobia jak wystawia kurs 2.25 to trzeba grac bo po takim kursie to naprawde warto niestety do konca buki nasze buki spia i nie wiedza wiele rzeczy)

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Lulei - Timri under 5,5 1,75 Expekt

Obydwie drużyny zdecydowanie underowe, ze wskazaniem na Timri grającą typowo defensywny hokej. Jeśli nie będzie niespodzianki to over nie padnie. Pierwsza kolejka i nie wiem dokładnie czy nie zmienili strategii, ale mecze przedsezonowe wróżą że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??[/qb]
Beniaminek ten nadzwyczaj dobrze grał w sparingach przedsezonowych, natomiast Fajerki nieobliczalne jak zywkle grały bardzo nierówno. Może być i 1-7 jak i niespodzianka. Ja tego nie tykam, zobaczymy jak się rozkręcą. Już lepiej wziąć HV...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał buubi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]A co myślisz o mora if-farjestads?? dla mnie 2 jak nic... beniaminek gra z faworytem rozgrywek, tu nie moze paść co innego niż 2, jak myślicie??[/qb]
Beniaminek ten nadzwyczaj dobrze grał w sparingach przedsezonowych, natomiast Fajerki nieobliczalne jak zywkle grały bardzo nierówno. Może być i 1-7 jak i niespodzianka. Ja tego nie tykam, zobaczymy jak się rozkręcą. Już lepiej wziąć HV...[/qb]
masz jakis link do sparingów?? jak tak to zapodaj...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Jak dla mnie dwa zespoły jutro zdecydowanymi faworytami do zwyciesta swoich meczy są Farjestad i HV71.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
LULEA

Träningsmatcher

10/8 Kärpät 2-4
15/8 Skellefteå 1-2
18/8 Zürich 2-3
19/8 Ilves 3-4 (e förl.)
20/8 Kärpät 2-1
21/8 Linköping 1-4
28/8 Kärpät 2-4
2/9 Saipa 3-5
3/9 Skellefteå 4-3
4/9 Plzen 3-5
8/9 Piteå 3-2
14/9 Hammarby 1-2
16/9 Södertälje 4-4

TIMRA

Träningsmatcher

11/8 Brynäs 2-6
12/8 Ässät 1-3
14/8 Skellefteå 3-3
25/8 Västerås 8-0
27/8 HV71 6-2
28/8 Färjestad 2-3
30/8 Modo 2-2
3/9 Brynäs 3-2
4/9 Sundsvall 4-2
5/9 Mora 1-4
7/9 Ambri-Piotta 2-3 (e förl.)
8/9 Blues 2-5
10/9 Djurgården 2-3 (e förl.)
12/9 Lugano 1-7
16/9 Björklöven 4-1

FARJESTAD

Träningsmatcher

14/8 Växjö 7-3
20/8 MODO 1-5
21/8 Leksand 5-5
22/8 Brynäs 4-4
26/8 HV71 2-4
27/8 Västerås 0-0
28/8 Timrå 3-2
3/9 Djurgården 0-2
8/9 Bofors 3-2
10/9 Frölunda 3-2
15/9 Linköping 2-4

HV71

Träningsmatcher

17/8 Växjö Lakers 4-2
20/8 Adler Mannheim 5-3
25/8 Jokerit 4-1
26/8 Färjestad 4-2
27/8 Timrå 2-6
28/8 Västerås 4-0
7/9 TPS Åbo 1-1
9/9 Brynäs 4-0
14/9 Linköping 8-2
16/9 Frölunda 5-3

LINKOPING

Träningsmatcher

12/8 Hammarby 2-3
18/8 Tappara 5-4 (e str.)
19/8 Kärpät 1-3
20/8 Zürich 5-2
21/8 Luleå 4-1
25/8 Hamburg 1-1
2/9 Frölunda 1-2 (e förl.)
3/9 Södertälje 3-5
4/9 Skövde 8-1
5/9 TPS Åbo 5-2
14/9 HV71 2-8
16/9 Färjestad 4-2

DJURGARDEN

Träningsmatcher

19/8 Almtuna 7-1
25/8 TPS 1-5
27/8 Helsingfors 1-4
1/9 Vålerenga 6-2
2/9 Storhamar 0-2
3/9 Färjestads 2-0
8/9 Lugano 1-2
9/9 Ambri-Piotta 5-3
10/9 Timrå 3-2 (e förl.)
12/9 Blues 0-3

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
MODO

Träningsmatcher

12/8 Icebreakers 6-7
15/8 Ässät 2-0
17/8 Västerås 5-1
20/8 Färjestad 5-1
21/8 Brynäs 3-4
22/8 Leksand 4-5
30/8 Timrå 2-2
9/9 Skellefteå 4-3
11/9 Leksand 4-5 (e str.)
16/9 Mora 3-0

Södertälje

Träningsmatcher

12/8 Nyköping 1-4
21/8 Malmö 3-0
26/8 Jokerit 2-1
28/8 Mora 2-1
2/9 Skövde 8-2
3/9 Linköping 5-3
4/9 Frölunda 3-4 (efter förlängning)
9/9 TPS Åbo 4-2
16/9 Luleå 4-4

BRYNAS

Träningsmatcher

9/8 Brunflo 9-1
11/8 Timrå 6-2
19/8 Leksand 4-1
21/8 Modo 4-3
22/8 Färjestad 4-4
3/9 Timrå 2-3
4/9 Mora 1-3
5/9 Sundsvall 3-3
8/9 TPS Åbo 1-3
9/9 HV71 0-4
17/9 Leksand 2-1

MALMO

Träningsmatcher

6/8 Herlev 9-1
7/8 Rødovre 3-2
20/8 Rögle 1-1
21/8 Södertälje 0-3
27/8 Hamburg 1-3
29/8 Iserlohn 4-1
2/9 Tappara 3-3
4/9 Ilves 1-3
6/9 Jokerit 1-1
11/9 Rögle 7-1

MORA

Tränmingsmatcher

12/8 Frölunda 1-4
14/8 Leksand 3-3
18/8 Bofors 3-3
27/8 Hammarby 3-2
28/8 Södertälje 1-2
2/9 Sundsvall 2-2
4/9 Brynäs 3-1
5/9 Timrå 4-1
9/9 Hammarby 1-5
16/9 Modo 0-3

FROLUNDA

-nie znam wynikow

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Extra, dzięki. Tak myslę, że jutro jednak zagram na farjestads i hv...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
http://www.eurohockey.net

Bardzo przydatny link, m.in. sparingi itp

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał buubi:
[qb] http://www.eurohockey.net

Bardzo przydatny link, m.in. sparingi itp

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No zajedwabisty, dzieki, pozdroovka i oby była szcześliwa ta szwedzka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
W unibecie zdecydowanym kandydatem na mistrza jest
MODO(2,75) a dalej HV(4)

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam, oj nic sie nie dzieje w tym temacie,terorist wyjechal albo sie obrazil na to forum , a szkoda takich fachowcow , no coz sprobujemy sami powalczyc z bukami. Totomix ma linie 4,5 bramki wiec warto probowac na over i mozna łączyc ze spotkaniem lub tercjami tak wiec ja dzisiaj gram taki kuponik
Mora-Fajerki over 4,5 1,50
HV71-Malmo over 4,5 1,55
HV71-Malmo 1 1,50

Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
Witam panowie, co powiecie na dzisiejsze spotkanie :
18:55 HV 71 - MIF Redhawks Szwe.Elitserien 1.55 4.85 4.40

wg. mnie hv powinno wygrać w miarę spokojnie. Co Wy na to ??

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja gram dzis w expekcie

storhamar - frisk asker 1 po 1.45
hv - malmo 1 po 1.55
lulei - timra under 5,5 po 1.75

na jednym kuponie. raz sie zyje.

mysle ze typem dnia jest wlasnie under lulei z timra po ladnym kursie 1.75. dalbym 9/10, ale fakt ze to pierwszy mecz sezonu i nie wiadomo jak teraz wyglada ich mentalnosc gry, dlatego 7/10

edit: storhamar oczywiscie z norweskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
A ja gram HV,Farjestad,+z p.n Sporting

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]ja gram dzis w expekcie

storhamar - frisk asker 1 po 1.45
hv - malmo 1 po 1.55
lulei - timra under 5,5 po 1.75

na jednym kuponie. raz sie zyje.

mysle ze typem dnia jest wlasnie under lulei z timra po ladnym kursie 1.75. dalbym 9/10, ale fakt ze to pierwszy mecz sezonu i nie wiadomo jak teraz wyglada ich mentalnosc gry, dlatego 7/10

edit: storhamar oczywiscie z norweskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
No powiec Ci że oprócz undera zgadzam się, coś z piłki i jutro do kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> acha no i Farjestad, ten beniamine co to za zespół? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja dzis zagram:

Lulea - Timra 2 2.35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
hv - malmo ????
redhawks to co to w takim razie jest.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Ja dzis zagram:

Lulea - Timra 2 2.35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ty lepiej wejdź na - wiesz gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do tego meczu to ja gram overa w toto-mixie - próg 4 bramki

Strona 1 z 26 1 2 3 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, betowiec), 2,692 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1