hv 1 :3gw: farjestads 2 :3gw: ..."> hv 1 :3gw: farjestads 2 :3gw: ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Ja dzis tesh odważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
hv 1 :3gw:
farjestads 2 :3gw:
Widzę, że dużo ludzi to gra, a więc albo buki albo my <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Mam nadzieje ze MY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Jak dla mnie to dziś:
HV na 1t za 2,00 w Totomixie :4gw:
Obym znów nie przekombinował, bo moim zdaniem HV wygra, ale czy to nie dziś za proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . W zeszłym sezonie HV wygrało dwa z trzech meczy, w tych wygranych do tercji dwa razy prowadzili, więc jak mają wygrać to do tercji też powinni prowadzić (a później to mogą robić sobie zonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Co do Fajerek to sobie odpuszczę tym bardziej że sparingi pokazały, że forma nie ta a sparingi beniaminka pokazały, że mogą być zadziorni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
Ps: Właśnie, ciekawe gdzie jest Terrorista, z tego co pamiętam to obiecał się pojawić w nowym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piwo na niego czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Z tego co ja pamiętam to popier...lił typowanie bo go buki wku...ły. Ale należy przyznać że jego rady były niezłe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 468
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 468
NA JUTRO MOZE DJURGARDEN. WZMOCNILI SIE NASZYM RODAKIEM A KURS GODNY UWAGI SODRTEJLE LEDWO URATOWALO SIE PRZED SPADKIEM. MOIM ZDANIEM KANDYDAT DO SPADKU.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sodertajle spasc to na bank nie spadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale fakt faktem - djugarden warto jutro zagrac.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]sodertajle spasc to na bank nie spadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale fakt faktem - djugarden warto jutro zagrac.[/qb]
godka mowa, z czerkawskim w składzie, grzechem byłoby na nich nie zagrać...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 49
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 49
co sadzicie o Brynas-MoDo 2 do MoDo doszlo wielu graczy z NHL a bryne nie jest najlepsze

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A ja myślę, że może byc powtórka z Pardubic i chyba lekko zagram na Bryne.

Poza tym kolejka bez niespodzianki, to kolejka stracona. W HV i FBK niespodzianki nie będzie (bo na nich gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) więc mina zostaje na MoDo.

Jak na mój gust to troche za duzo tam armii zaciężnej i mogą mieć problemy z tym, żeby wszystko od początku zaskoczyło.

P.S. na Playit kurs na MoDo rośnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał webqurt:
[qb]co sadzicie o Brynas-MoDo 2 do MoDo doszlo wielu graczy z NHL a bryne nie jest najlepsze[/qb]
o Bryneas moge powiedziec ze jest niobliczalnym zespolem, to cos takiego jak Bolton w Premiership

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Witam dzisiaj szwedzka ligę rozpozynam takimi typami;
HV 71-MLMOE 1 1,50
LULEA-TIMRA 1 2,20
MORA-FARJESTAD 2 1,60

HMM... pącztek sezonu to nie bdzo wiadomo jak sobie druzyny będą radziły ale patrzą n zestwienia z poprzedniegoo sezonu to w przypadku HV 71 i Lulea iość wygranyh w konfrotacji z przeciwnikami dzisiejszymi jest na + da HV i Luea
co do mezu Mora - Frjestad to tk dużyn nie powinna się męzy z beniminkiem...chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
ja zawsze odpuszczam pierwszą kolejkę sezonu
i to mi d..ę uratowało w czeskiej lidzie
tam druga kolejka dla mnie bez niespodzianek
chociaż kusi HV

Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
Czy ktoś mógł by mi podać linka na jakis live dzisiejszych meczów w hokeja w Szwecji i Norwegi??Z góry dziękuje.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał Kurminator:
[qb]Czy ktoś mógł by mi podać linka na jakis live dzisiejszych meczów w hokeja w Szwecji i Norwegi??Z góry dziękuje.[/qb]
norwegia:
http://www.hockey.no/Display.aspx?OrgelementId=373

storhamar:
http://www.dragons.no/content.asp?menuItem=172&docID=13652&docDetail=on

szwecja:
http://stats.swehockey.se/

Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
witam,

na jutro

Djurgarden-Sodert. 1.74 1
Brynas-MoDo 2.25 2

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
OCzywiscie Modo nie musi wygrywac wszystkiego oni beda potrzebowac czasu i na pewno Ojciec Forsberga wszystko dobrze pouklada a jego syn takze bedzie odgrywal bardzo duzo role natomiast co do farjestad to bylbym ostrozny oni takze moga wywinac numera i nie dziwi mnie dzis jak przegraja dla mnie to nie bedzie niespodzianka.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał Popek Lassie:
[qb]witam,

na jutro

Djurgarden-Sodert. 1.74 1
Brynas-MoDo 2.25 2[/qb]
Skąd żeś wytrzasnął na MoDo 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie pomyliło Ci się czasem?

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał Popek Lassie:
[qb]witam,

na jutro

Djurgarden-Sodert. 1.74 1
Brynas-MoDo 2.25 2[/qb]
:eek: :eek: :eek:
Gdzies ty taki kurs na MoDo znalazl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Popek Lassie:
[qb]witam,

na jutro

Djurgarden-Sodert. 1.74 1
Brynas-MoDo 2.25 2[/qb]
Skąd żeś wytrzasnął na MoDo 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie pomyliło Ci się czasem?[/qb]
Słuszna racja chyba wszędzie 1,7 to max, ale jak masz taki kurs to GRAJ, niech moc będzie z Tobą, pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
[qb]Słuszna racja chyba wszędzie 1,7 to max, ale jak masz taki kurs to GRAJ, niech moc będzie z Tobą, pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Przejrzałem sobie kursy i owszem jest 2.25 na czeskim Maxi-typie (wg. betexplorer)
Ludzie! Czy ktoś gra w maxi-typie? Ciekaw jestem, czy chciaż jeden sie znajdzie... (ciekawe czy to netowy czy naziemny)

Po jaką cholerę wypisywać kurs znaleziony gdzies w sieci w jakims egzotycznym buku, jak i tak się zagra taki mecz za 1.50 w expekcie czy sts-ie stop , a potem się chwalic jakie wysokie kursy się trafia (wzięte praktycznie z kapelusza) stop

Ja tez mogę wypisywac kursy np. z thepool (kto grał, wie jak wygląda sprawa kursów) i chwalić się że zagrałem jakiegoś pewniaka za 1.5 podczas gdy reszta forum za 1.2 , choc to oczywiście nie będzie prawda...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
nie wiecie moze gdzie mozna w TV ogladac mecze ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Popek Lassie:
[qb]witam,

na jutro

Djurgarden-Sodert. 1.74 1
Brynas-MoDo 2.25 2[/qb]
Skąd żeś wytrzasnął na MoDo 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie pomyliło Ci się czasem?[/qb]
bylo 2.25 - ja gralem w sobote rano, a kurs dosc znacznie spadl wiec troche nieaktualny...

Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, $-man, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, rymoholik, Lukasz111), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1