[qb]Słuszna racja chyba wszędzie 1,7 to max, ale jak masz taki kurs to GRAJ, niech moc będzie z Tobą, pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Przejrzałem sobie kursy i owszem jest 2.25 na czeskim Maxi-typie (wg. betexplorer)
Ludzie! Czy ktoś gra w maxi-typie? Ciekaw jestem, czy chciaż jeden sie znajdzie... (ciekawe czy to netowy czy naziemny)
Po jaką cholerę wypisywać kurs znaleziony gdzies w sieci w jakims egzotycznym buku, jak i tak się zagra taki mecz za 1.50 w expekcie czy sts-ie

, a potem się chwalic jakie wysokie kursy się trafia (wzięte praktycznie z kapelusza)
Ja tez mogę wypisywac kursy np. z thepool (kto grał, wie jak wygląda sprawa kursów) i chwalić się że zagrałem jakiegoś pewniaka za 1.5 podczas gdy reszta forum za 1.2 , choc to oczywiście nie będzie prawda...