|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zapraszam do typowania i dyskusji o nadchodzących meczach.
Week 1: 06-10.09.2007
Thursday, September 06 NO @ IND 02:30
Sunday, September 09 PHI @ GB 19:00 ATL @ MIN 19:00 MIA @ WAS 19:00 NE @ NYJ 19:00 TEN @ JAC 19:00 DEN @ BUF 19:00 PIT @ CLE 19:00 CAR @ STL 19:00 KC @ HOU 19:00 TB @ SEA 22:15 CHI @ SD 22:15 DET @ OAK 22:15 NYG @ DAL 02:15
Monday, September 10 BAL @ CIN 01:00 ARI @ SF 04:15
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wczoraj teamy ustalały swoje składy na obecny sezon, ucinając wielu tych, którzy się nie sprawdzili w preseason. Największą niespodzianką było zwolnienie podstawowego do tej pory rozgrywającego Jaguars - Byrona Leftwicha. Trenerzy uznali, że Garrard jest gotowy do gry na najwyższym poziomie i nie ma co liczyć na często kontuzjowanego Leftwicha. Poza tym Giants zostawili sobie jedno wolne miejsce w rosterze, bo cały czas liczą, że Strahan do nich wróci, po tym jak niespodziewanie niedawno ogłosił zakończenie kariery, czym wprowadził ogromne zamieszanie w drużynie.
Tak będzie wyglądać końcowa tabela wg Barryego Wilnera z AP.
AFC East 1. New England Patriots - 12-4 2. New York Jets - 9-7 3. Miami Dolphins - 6-10 4. Buffalo Bills - 6-10
AFC South 1. Indianapolis Colts - 12-4 2. Jacksonville Jaguars - 9-7 3. Tennessee Titans - 6-10 4. Houston Texans - 6-10
AFC North 1. Pittsburgh Steelers - 10-6 2. Baltimore Ravens - 10-6 3. Cincinatti Bengals - 8-8 4. Cleveland Browns - 4-12
AFC West 1. San Diego Chargers - 12-4 2. Denver Broncos - 10-6 3. Kansas City Chiefs - 7-9 4. Oakland Raiders - 4-12
NFC East 1. Philadelphia Eagles - 10-6 2. Dallas Cowboys - 10-6 3. Washington Redskins - 7-9 4. New York Giants - 7-9
NFC South 1. New Orleans Saints - 10-6 2. Carolina Panthers - 9-7 3. Tampa Bay Buccaneers - 7-9 4. Atlanta Falcons - 4-12
NFC North 1. Chicago Bears - 10-6 2. Green Bay Packers - 8-8 3. Detroit Lions - 6-10 4. Minnesota Vikings - 4-12
NFC West 1. Seattle Seahawks - 9-7 2. St. Louis Rams - 9-7 3. San Francisco 49ers - 8-8 4. Arizona Cardinals - 7-9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Denver Broncos u Buffalo Bills over 37 2.000 pinnacle
Skąd ten typ? Linia wydaje mi sie trochę za wysoka, a ustawili ją zapewne z jakichś powodów.(może Ghost wiesz dlaczego?) W preseason średnia zdobytych pkt Buffalo 14, a Denver 18. Już zagrałem ten typ, może trochę za wcześnie bo linia prawdopodobnie spadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Denver Broncos u Buffalo Bills over 37 2.000 pinnacle
Skąd ten typ? Linia wydaje mi sie trochę za wysoka, a ustawili ją zapewne z jakichś powodów.(może Ghost wiesz dlaczego?) W preseason średnia zdobytych pkt Buffalo 14, a Denver 18. Już zagrałem ten typ, może trochę za wcześnie bo linia prawdopodobnie spadnie. Po pierwsze to nie ma co patrzeć na liczbę punktów zdobywanych w preseason. Starterzy Denver byli w nim bardzo oszczędzani. Po drugie, Buffalo straciło przed sezonem aż 3 ważnych obrońców: Fletchera, Spikesa i Clementsa i trudno powiedzieć jak będą grali w defensywie, która była zazwyczaj ich silną stroną (raczej dużo gorzej). Po trzecie Denver ma parę najlepszych cornerbacków w lidze, co oznacza, że Buffalo powinno zapomnieć o grze podaniami (zresztą kto i do kogo miałby tam podawać; z Champem Baileyem to się może co najwyżej zmierzyć Manning do spółki z Marvem Harrisonem a nie taki Losman) Po czwarte, eksperci twierdzą, że Denver jest trochę gorsze w każdej formacji niż rok temu. Dodatkowo kontuzje trochę im krzyżują szyki. Po piąte, Buffalo mają świetne special teams i jakiegoś touchdowna z niczego potrafią zrobić. Może takie spostrzeżenia komuś pomogą w podjęciu decyzji. Ja chyba tego meczu nie będę ruszał. A przynajmniej poczekam do weekendu. Może będzie więcej informacji, kto w końcu zagra a kto nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Michael Strahan powrócił do NY Giants, Simeon Rice podpisał transfer z Denver a Jeremiah Trotter z Tampa Bay. Wszyscy trzej to bardzo doświadczeni obrońcy, wielokrotnie wybierani do meczów gwiazd. Jednym słowem defensywy tych zespołów zyskały mocne punkty. Typy na 1 tydzień Chrisa Palochko z PA SportsTicker http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=txnflpicks&prov=st&type=lgns
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Witam, Jak dla mnie, w I kolejce widzę 3 mecze, co prawda kursy nie są wysokie, ale ekipy są k... mocne i powinny spełnić oczekiwania kibiców, wygrywając swe pierwsze mecze:
Indianapolis Colts - New Orleans Saints COLTS @1.36 Expekt
San Diego Chargers - Chicago Bears CHARGERS @1.36 Expekt
New York Jets - New England Patriots PATRIOTS @1.34 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Pierwsze spotkanie zasadniczego sezonu juz niebawem wszsycy faworyzuja Mistrza NFL INDIANAPOLIS COLTS ale cos tu mi nie pasuje . Bylo by to z byt proste ze Colts wyjda i wygraja od tak sobie . NO to bardzo dobra druzyna i analizujac potyczki obu zespolow COlts nie maja latwych pzrepraw z SAINTS. Bardzo mnie kusi typ na wygrana NO & UNDERTakie male czesienie zeimi na samiutkim poczatku  co do hendi mysle ze Colts -6 nieprzeskocza. Przewazie z misztrzami poszczegolnych lig jest tak ze jesli w poprzednim sozonie zdobyli trofeum to w nast.sezonie strasznie sie mecza w kazdym meczu lub calkowicie zawodza.Dotyczy to NHL ( TampBay,Carolina ,Anahaim zobaczymy jak w tym sezonie zagraja ale na wiele nie licze) MLB (CWS,BOSTOn,ST.LOUIS) NFL ta sama tendencja i mysle ze ma to szanse powodzenia  Ktos napisze ze COLTS to najlepsza ofensywa owszem ale w zeszlym sezonie w tym moze byc juz byc juz calkiem inaczej.Zespol zdobyl to co chcial ,Maning dostal swoj upragniony pierscien ,spewnoscia inna motywacja inne podejscie do spotkan ,moze nieco pychy i lekcewazenia rywala.Bo wkoncu to my Colts mamy mistrzostwo a wy nie  A SAINTS zawze mieli solidna obrone i patrzac na statsy pojedynkow z COLTS ,NO ma wiecej zdobytych jardow z gry biegowej niz COLTS i prawie tyle samo yardow z podan co Colts . To takie moje przemyslenia na chlopski rozum ,a czy sie sprawdza to sie okaze za kilkadziesiat godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Wyniki z poprzednich sezonów pomiędzy Colts i Saints były "wysokie": 2001 - NO - IND 34-20 2003 - NO - IND 21-55
Wydaje mi się, że podobnie może być i tym razem, choć linia 51,5 okaże się za wysoka w meczu otwarcia.
Abstrahując od tego, moim faworytem do zdobycia tytułu są SAN DIEGO CHARGERS.
Będzie bardzo ciężko, bo inni faworyci do tytułu: INDIANAPOLIS, NEW ENGLAND i ... BALTIMORE walczą w tej samej AFC...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Troche liczb dla 1-szego tygodnia gry NFL:
gospodarze vs. goscie 31-42-7 ATS (zwy-por-zwr) dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
faworyci vs. nie faworyci 31-42-7 ATS dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
faworyci(pomiedzy -3,5 a -6,5) vs. nie faworyci 8-15 ATS dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
gospodarze faworyci vs. goscie nie faworyci 21-32-3 ATS dotyczy 8-miu ostatnich sezonow
gospodarze faworyci(pomiedzy -3,5 a -6,5) vs. goscie nie faworyci 6-13 ATS dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
druzyny z playoff vs druzyny, ktore nie awansowaly 16-23-3 ATS dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
druzyny gospodarzy z playoff vs druzyny gosci, ktore nie awansowaly 7-14-1 ATS dotyczy 5-ciu ostatnich sezonow
Na koniec statystyka dla gospodarzy z wiekszym bilansem zwyciestw (dot. poprzedzajacego sezonu) vs. goscie z wiekszym bilansem porazek (dot. poprzedzajacego sezonu) 8-13 ATS od roku 1999
Komentarz:
Pamietajcie typujac, ze to tylko suche liczby no i kazdy trend sie kiedys konczy
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Wyniki z poprzednich sezonów pomiędzy Colts i Saints były "wysokie": 2001 - NO - IND 34-20 2003 - NO - IND 21-55
Wydaje mi się, że podobnie może być i tym razem, choć linia 51,5 okaże się za wysoka w meczu otwarcia. Ale zobacz kto byl gospodarzem tych spotkan ...SAINTS  Druzyny zagraly z soba 10 razy i w tych spottakniach padlo: 6 overow i we wszsytkich spotkaniach NO bylo gospodarzem 4 Underki gdzie w 3 przypadkach gospodarzem byli COLTS Ogolnie COLTS mecza sie u siebie z SAINTS,al licze ze i NO rozpocznie ladnie sezon i pogoni nieco kota INDIANAPOLIS . +6 NO wyglada bardzo dobrze i chyba sie skusze ,bo co do underka to zagram na pewno. Moze i COLTS wygraja ale nie wydaje mi sie zeby az 6 punktami ( przeciez to jeden TD  . Nie ukrywam ze licze bardzo na dobra gre obronna SAINTS i slaby wystep ofensywy COLTS.Bo z tego co widze MANING nie wychodzi na rozpoczecie meczu. Co o tym myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Bo z tego co widze MANING nie wychodzi na rozpoczecie meczu. Jak to? @frend30 Ciekawe statystyki, wezmę to na pewno pod uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jak na razie podobaja mi sie: New York Jets +6,5 Pittsburgh Steelers -4,5 Buffalo ml i over37(już zagrany) St. Louis Rams pk Na pewno od jutra bedziemy obserwowac jeszcze ruchy linii na poszczegolne spotkania. Płatne serwisy zaczna wysylac typy do klientow w USA i dopiero duza kasa poplynie szerokim strumieniem. Wstrzymuje sie wiec z ostatecznymi typami. Czekam tez na opinie ludzi znajacych sie bardzo dobrze na tym sporcie a obecnych na naszym forum  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Bo z tego co widze MANING nie wychodzi na rozpoczecie meczu. Jak to? @frend30 Ciekawe statystyki, wezmę to na pewno pod uwagę. Sorry za beledne info MANING jednak wychodi na rozpoczecie ,ale to i tak nie zmienia faktu ze raczej postawie na Underka i +6 NO ,moze sie skusze na czysty WIN SAINTS @3.20  ladnie wyglada. ale ja takze poczekam na wypowiedzi/informacje bardziej doswiadczonych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AFC East1) New England Patriots 12-4 4-2 2) New York Jets 10-6 4-2 3) Buffalo Bills 7-9 3-3 4) Miami Dolphins 6-10 1-5 New England PatriotsW zeszłym roku Brady i społka mieli bardzo dobry sezon zasadniczy. W PO polegli dopiero w meczu z Colts. Co ciekawe mimo dosc słabego składu, dzieki znakomitemu sztabowi trenerow udalo się osiągać tak wiele. A wlasnie w 2006 roku większość osob skazywala Pats na porazki. Odeszli: RB Corey Dillon , TE Daniel Graham Przyszli : LB AD Thomas, WR Wes Welker, WR Randy Moss, WR Donte' Stallworth. Sila druzyny: Defensywa, QB Tom Brady, trener Bill Belichick Słabe punkty: wiekowi Linebackers Ofensywa wydaje sie byc w tym sezonie niezwykle mocna. Brady ma do wyboru Mossa, Welkera, Stallwortha czy tez Maroneya. Niesamowita paka. Bez problemu powinni wygrac swoja dywizje, i namieszac w PO. Gra gora powinna być priorytetem. Taka paka jest nie do zatrzymania przez obrońców, a jak nawet będą problemy to zawsze zostaje RB ;-) Defensywa także nie odstaje, jest uwazana za jedna z najlepszych w lidze, zajmuje miejscie w Top 5. Co wazne, nie było także zadnych zmian w sztabie szkoleniowym. Jako Fan Patriots uwazam, ze Superbowl realny. New York JetsMało kto się spodziewał ze Jest zakonczą sezon wynikiem 10-6. A jednak. Powstaje pytanie czy w tym roku powtorza swoj zeszloroczny sukces. Odeszli: RB Kevan Barlow, FB B.J. Askew Przyszli: RB Thomas Jones, CB Darrelle Revis Siła zespołu : Ofensywa. Zdrowi Pennington, Thomas Jones, Coles and Cotchery powinni namieszac. Słabe punkty: Defensywa znacznie odstaje. Ich najwiekszym problemem jest to, ze w dywizji maja Pats, a ci sa nie do przejscia. W dodatku w pierszym spotkaniu podejmują wlasnie NE, a potem jada do Baltimore. Ale drugie miejsce w zasiegu, ba nawet powinni je spokojnie zajac i powalczyc PO. Wzmocnili ofensywe Jonesem z Bears. Moim zdaniem dobry ruch. Jedynym problem, mogą być kontuzje, zarówno Chad jak i Jones narzekaja na jakies urazy. Koncowy bilans powyżej 0.500. Miami DolphinsNowy trener. Nowy QB. Mimo, ze to jedna z najlepszych defensyw w lidze, a Taylor zostal wybrany najlepszym obronca to kulawa ofensywa nie pozwolila przebic się do PO. Jest pare zmian, pojawil się nowy QB, grajacy wczesniej w KC. Czy to wystarczy na PO? Odeszli: QB Daunte Culpepper, RB Sammy Morris (fFA); WR Wes Welker; TE Randy McMichael ; DE Kevin Carter , K Olindo Mare Przyszli: QB Trent Green ; QB John Beck (draft); RB Lorenzo Booker (draft); WR Ted Ginn Jr. (draft); TE David Martin (FA); LB Joey Porter (FA); K Jay Feeley (FA) Siła zespołu: Tak jak w poprzednim sezonie o sile zespolu stanowi defensywa. Doszedl Joey Porter, LB sa jednymi z najlepszych w lidze. RB Ronnie Brown powinien mieć także bardzo dobry sezon przed soba. Słabe Punkty : Lina ofensywna. Nowy trener Cam Cameron, pozamienial zawodnikow pozycjami, maja niewiele czasu aby się zgrac a efekty musza przyjść szybko. Zagadka pozostaje pytanie jak będzie w tym roku grała ofensywa. Czy w koncu cos zaskoczy czy tez fani Dolphins mogą spodziewac się znowu rozczarowania jak rok temu? Buffalo Bills Stracili startera na pozycji RB, w tym roku będzie tam grał pierwszoroczniak Lynch. Odeszli: QB Kelly Holcomb; RB Willis McGahee; OL Mike Gandy; LB London Fletcher-Baker; LB Takeo Spikes; CB Nate Clements Przyszli: RB Marshawn Lynch; OT Langston Walker; OG Derrick Dockery; LB Paul Posluszny; CB Jason Webster Siła zespołu: Sztab szkoleniowy. Ma szanse pokazac innym jak nalezy pracowac z mlodzieza. Slabe punkty: Defensywa Problem dryzyny moze okazac sie kalendarz. W pierszych 6sciu spotkaniach graja z: Broncos, Steelers, Patriots, Jets, Cowboys oraz Ravens. Większość z nich to murowani kandydaci do PO i jedne z najlepszych druzyn w lidze. Wszystko wskazuje na to, iż w tym roku sztab szkoleniowi będzie musial skupic się na nauce młodych, a efekty można będzie zobaczyc dopiero w przyszłym sezonie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Z Patriots odszedł także Reche Caldwell (został zwolniony). Trzeba również pamiętać że mają chwilowe braki w defensywie: Rodney Harrison zawieszony na 4 mecze, natomiast Richard Seymour jest kontuzjowany, nie zagra co najmniej w 6 spotkaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AFC West
1) San Diego Chargers 14-2 5-1 2) Kansas City Chiefs 9-7 4-2 3) Denver Broncos 9-7 3-3 4) Oakland Raiders 2-14 0-6
San Diego Chargers
W lidze lali rowno wszytkich (tylko 2 porazki w regular season), 11 graczy w Pro Bowl, MVP LT, który lupnal 31 TD, rozstawiona druzyna, a w PO polamali sobie żeby na Patriots. :-) Odszedł trener oraz koordynatorzy obrony i ataku.
Poprzedni sezon w wykonaniu Chargers był niewiarygodny, oprócz wyczynow wspomnianych powyżej mili najlepszego w lidze TE a także LB (17 sackow!). A potem pierwszy mecz w PO u siebie i katastrofa.
Odeszli : Trenerzy Marty Schottenheimer, Cam Cameron, Wade Phillips, LB Donnie Edwards, DB Terrance Kiel oraz WR Keenan McCardell. Przyszli : trener Coach Norv Turner, WR Craig Davis (draft), DB Eric Weddle (draft). Siła zespołu: Zgranie i bardzo dobra atmosfera w druzynie, nie ma w niej podziałow Slabe punkty: Oczekiwania wobec zespolu i presja pod jaka beda grac. Po prostu musza wygrywac mecz za meczem aby grac w PO, i tam także nie dac ciała po raz kolejny. Można spodziewac się, ze QB będzie jednym z najlepszych w lidze, TE Gatesowi peknie 1000 yardow, ale nie należy spodziewac się, ze LT pobije zeszolorczne rekordy. Oczywiście wybiega z łatwością prawie 2000 yardow, ale
Denver Broncos
Rozczarowali rok temu, glownie za sprawa slabej gry QB Plummera. W koncu nie wytrzymali i się go pozbyli a jego miejsce w końcówce sezonu zajal obecny QB Jay Cutler.
Odeszli : Darrent Williams, Al Wilson, Tatum Bell, Jake Plummer Przyszli: Dre' Bly, Travis Henry, Daniel Graham, Sam Adams, Brandon Stokley Siła zespołu : gra biegowa Słabe punkty: Safety Pytaniem jest jak poradzi sobie Cutler. W opinii ekxpertow nie powinien mieć zadnego problemu, a Denver będą walczyc o PO (niestety tu jak w przypadku Jets w dywizji jest jednak silniejszy przeciwnik).
Ciekawstka, Travis Henry jest ojcem 9ciorga dzieci z 9 roznymi kobietami ;-)
Kansas City Chiefs
KC zaczynaja drugi sezon pod wodza Edwardsa, ale za to z nowym QB. Green odszedł to Miami.
Odeszli: QB Trent Green, OG Will Shields, MLB Kawika Mitchell, WR/KR Dante Hall, SS Sammy Knight, K Lawrence Tynes. Przyszli: OT Damion McIntosh, MLB Napoleon Harris, OLB Donnie Edwards, DT Alphonso Boone, WR Dwayne Bowe Sila zespolu: Larry Johnson oraz Tony Gonzales Slabe punkty: Mlodosc to polot, entuzjazm, ale czasem to sie zle konczy, szczegolnie gdy mlodymi sa QB, i moga czasem popelniac glupie bledy. Na szczescie dla druzyny LJ zakończył holdout, podpisal nowy kontrakt. To on ciagnie ta drużynę.Ale to może być za malo na SD czy Denver.
Oakland Raiders
Druzyna, która rok temu była pośmiewiskiem ligi. Ich ofensywa zdobywala srednio 10 pkt na mecz! Dobra defensywa(jedna z najlepszych w lidze), ale i ona nie pomoze jak się ma taki zenujacy atak. Atak przeszedl do historii jako ten który zdobyl w sezonie tylko 12 TD.
Odeszli : Randy Moss, Aaron Brooks, and Langston Walker. Przyszli : JaMarcus Russell, Zack Miller, Cooper Carlisle, Michael Bush, Dominic Rhodes, Justin Grififth, Donovin Darius, Josh McCown Sila druzyny : Defensywa. Slabe punkty: Gra biegowa. Wszystko wskazuje na to, ze Oakland ponownie zakonczy dywizje na ostatnim miejscu, ale wreszcie z nowym trenerem zaskoczy ofensywa i powinni ugrac wiecej anizeli 2 spotkania jak rok temu. W Oakland gra jedyny Polak w NFL, Sebastian Janikowski, jest kickerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AFC South1) Indianapolis Colts 12-4 3-3 2) Tennessee Titans 8-8 4-2 3) Jacksonville Jaguars 8-8 2-4 4) Houston Texans 6-10 3-3 Indianapolis ColtsTrudno nie byc zadowolonym jesli gralo sie w poprzednim sezonie w Colts. Wygrana w dywizji i uprawgnione Superbowl dla Manninga i spolki. Odeszli: LB Cato June and Gilbert Gardner, DT Montae Reagor, cornerbacks Nick Harper i Jason David. Kazdy z nich byl starterem rok temu. Odszedl takze OL Tarik Glenn, zakonczyl kariere po 9 latach gry w Colts, co ciekawe oprcz kilku spotkan w 2003 zawsze gral u boku Manninga a sam Peyton dostal tylko 169 sackow (dla porownania Brady dostal 180 od 2001 roku) Jego nastepca ma byc Tony Ugoh. Przyszli: Anthony Gonzalez (draft) Siła druzyny: Ofensywa. RB Addai rok temu w pierwszym sezonie udowdnil, ze moze byc niezlym wzmocniemiem. Slabe punkty: Defensywa. Mozna sie spodziewac po nich niezlych wystepow, jak i katastrofalnych bledów. Nie ulega watpoliwosci, kto wygra dywizje, ale moim zdaniem Colts nie obronia tytulu. Jacksonille JaguarsOdeszli: Deon Grant, Donovin Darius. Przyszli : Tony Pashos Sila zespolu: Defensywa, mimo straty 3 waznych graczy powinna znow być jedna z najlepszych w NFL. Slabe punkty: Gra podaniami PO realne. Oczywiscie trzeba powalczyc z Colts, ale mysle, ze bez problemu pokana Titans jak i Texans, z czym mieli problemu przed rokiem. Tennessee TitansTo będzie drugi sezon Younga w NFL. Vince Young zostal wybranym rok temu Rookie of The Year. Poprzedni sezon zaczeli od 5 porazek by wygrac kolenych 7 z 8 spotkan. Odeszli : Henry, WR Drew Bennett, WR Bobby Wade, CB Pacman Jones, DT Robaire Smith. Przyszli : MLB Ryan Fowler, CB Nick Harper, CB Kelly Herndon, WR Eric Moulds Sila druzyny: Ofensywa oraz LB. Slabe punkty: WR Osobiscie spodziewam sie gorszego sezonu niz rok temu, wtedy Young byl na fali, teraz moze juz byc ciezko. Houston TexansOdeszli : WR Eric Moulds; RB Domanick Williams; NT Seth Payne; LB Antwan Peek; QB David Carr Przyszli : QB Matt Schaub RB Ahman Green (FA); LT Jordan Baker (FA); Shawn Barber (FA); CB Jamar Fletcher Sila druzyny: Mloda, utalentowana i rokujaca nadzieje ekipa.. Slabe Punkty : Chemia w zespole. W druzynie pojawil się nowy QB, mloda ekipa, czas pokaze jak będzie im szlo. Bez szans na PO, będą pewnie poniżej .500 AFC North nie bedzie, kot mi zresetowal kompa, nie mam sily pisac tego drugi raz 
Last edited by lupus; 06/09/2007 23:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Lupus nie poddawaj się  Wszystkim nam się taka kompilacja przyda. Jeśli ktoś będzie chciał pościągać sobie trochę meczów NFL, to jest świetne forum z torrentami, gdzie dość szybko po meczu są wrzucane w bardzo dobrej jakości. W zeszłym sezonie sporo meczów stamtąd ściągnąłem http://forums.tenyardtorrents.com/Tylko trzeba się zarejestrować, żeby dostać się do części z torrentami i najlepiej na jakiegoś maila z yahoo czy google, bo na wp maile stamtąd do mnie nie dochodziły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Niestety wychodzę do pracy na noc i nawet nie będę mógł śledzić wyniku live w internecie. Ja zagrałem Colts, ale to było dwa dni temu...
Im więcej czytam na temat tego meczu, tym bardziej wydaje mi się, że "na dwoje babka wróżyła"... W tym momencie grubo bym się zastanawiał czy po kursie 1,36 zagrać Colts.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NFC East
1) Philadelphia Eagles 10-6 5-1 2) Dallas Cowboys 9-7 2-4 3) New York Giants 8-8 4-2 4) Washington Redskins 5-11 1-5
Philadelphia Eagles
Philly mocnym akcentem zakonczyla sezon regularny, wygrywajac 5 ostatnich spotkan. Donovan McNabb powraca do zespolu choc wszyscy zadaja sobie pytanie czy wytrzyma caly sezon czy tez znow zlapie jakas kontuzje. Backup Garcia będzie starterem w Tampie.
Odeszli: WR Donte Stallworth, QB Jeff Garcia, DT Darwin Walker, CB Roderick Hood, SS Michael Lewis Przyszli:LB Takeo Spikes, WR Kevin Curtis, DT Montae Reagor, DT Ian Scott Siła zespołu: Linia ataku. To jedna z najlepszych linii w calej NFL. Slabe punkty: Dziurawa defensywa, przez ktora odpadli z PO po meczu z NO Saints. Eagles to solidna druzyna, jeśli nie zabija ja kontuzje podstawowych graczy powinni wygrac swa dywizje.
Dallas Cowboys
W Polowie zeszłorocznego sezonu doszlo w ekipie z Dallas do zmiany QB. Nowym rozgrywającym zostal Tony Romo. Druzyna w której gra m In Terre Owens odpadla w 1 rundzie PO. Każdy chyba pamieta w jak przedziwnych okolicznościach się to stalo. Po tym spotkaniu prace stracil trener Bull Parcells.
Odeszli: QB Drew Bledsoe; linebacker Al Singleton; Marco Rivera; DE Kenyon Coleman. Przyszli: trenerWade Phillips; Ken Hamlin; guard/tackle Leonard Davis; linebacker Anthony Spencer (draft); QB Brad Johnson. Sila zespolu: Defensywa Slabe punkty: Brak wystarczajacej liczby dobrych zmiennikow.
Ciekawostka jest to, ze zadna ekipa Cowboys od roku 1995 nie wygrala w sezonie wiecej niz 10 spotkan. SA w tym roku na fali, Romo nie powinien robic głupstw, ladna para RB Jones oraz Barber. Maja dosc ciekawy kalendarz dwa z trzech pierwszych spotkan graja na wyjazdach, potem serie w domu, a sezon tez koncza seria na wyjazdach.
New York Giants
W tym roku starterem na pozycji RB bedzie Brandon Jacobs (Tiki Barber zakończył kariere). Nie wiadomo czy nowy RB udziwgnie ciezar gry. Zeszłoroczny sezon to spory zawod jesli chodzi o Giants. Odeszli : Tiki Barber, Luke Petitgout LaVar Arrington Bob Whitfield Carlos Emmons Brandon Short , Frank Walker Vishante Shiancoe), Chad Morton), Tim Carter and Jay Feely Przyszli: Zach Pillar (FA), Anthony Wright (FA), Kawika Mitchell (FA), Lawrence Tynes Reuben Droughns Aaron Roos (draft), Steve Smith (draft), Zak DeOssie (draft), Kevin Boss (draft), Jay Alford (draft) Sila zespolu: DT, DE oraz WR Slabe punkty: Linia ofensywna
Mimo, ze dziele Giants sympatia, nie spodziwam sie tego, ze wygraja dywizje. Mysle, ze bilans zwycięstw będzie lepszy niż rok temu i powalcza może o 2 miejsce. Czy mlody Manning wreszcie pokaze na co go stac?
Washington Redskins
Odeszli : Derrick Dockery (podpisal niezly kontrakt z Bills, i ciagle nie wiadomo kto go zastapi) Przyszli: LaRon Landry, London Fletcher, Fred Smoot, David Macklin. Sila zespolu:Niewatpliwie to dwojka RB Clinton Portis oraz Ladell Betts. Slabe punkty: Defensywa oraz chwiejna forma Jasona Campbela.
Do zespołu powrocil Clinton Portis, który złamał reke w poprzednim sezonie wiec RB wydaja się mocna strona Redskins (dochodzi jeszcze Betts). Problem może być defensywa, jak słusznie zauważył jeden z komentatorw na jednym z portali w USA, będzie lepsza w tym roku, bo gorsza być już nie może ;-) Sytuacja z Campbellem (QB) podobna do tej z NYG.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|