Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 26 1 2 9 10 11 12 13 25 26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Mysle, ze dzisiaj warto postawic na Farjestads BK, ktore zostalo wzmocnione w ostatnim meczu wiezowcem z NHL Zdeno Chara i w miare latwo pokonalo HV71 u siebie w ostatniej kolejce. W meczu Timra-Frolunda typuje under 5.5

rowniez podpisuje sie pod tymi 2 typami dwoma rekami

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
dzis stawiam na Malmoe, z kim maja wygrac jesli nie z Bryas?
Remis z Frolunda moze oznaczac mala zwyzke formy, zobaczymy.

No i mysle ze moze w koncu sypnie remisami, bo ostatnio jakos ubogo z OT. Najbardziej prawdopodobne dodrywki wg mnie w meczach: Mory, Timry i Farjestads

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a ja sobie dzis kurva poobstawialem od 12,30 nie majac pradu.... chuj idzie czlowieka trafic

w tej chwili tez nie wiem czy w konkursie dam rade podac jutro 3 typy, przede wszystkim doga

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Ta liga robi sie coraz bardziej beznadziejna, w meczu gdzie broni dwoch najlepszych bramkarzy pada over a we wszsytkich pozostalych undery, ale jak Kipper save puszcza 5 bramek to co tu sie dziwic... Do tego Farje przegra mecz bo kompletnie nie chca dzis wygrac, zmarnowali ponad 10 PP (po 2. tercjach) w tym jedna byla 4-minutowa. Trzeba powiedziec STOP tej frajerskiej lidze

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
4 mecze z Rosji mi weszły czekam na Timre, jak przegra /jest 2-0 w pałe/ to się wku...ie, znowu 100 w pałe, w tym sezonie jestem już 32`` 100Hz Sony w plecy, może nawet ze stolikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba muszę iść do psychologa

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Quote
4 mecze z Rosji mi weszły czekam na Timre, jak przegra /jest 2-0 w pałe/ to się wku...ie, znowu 100 w pałe, w tym sezonie jestem już 32`` 100Hz Sony w plecy, może nawet ze stolikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba muszę iść do psychologa

To sie nazywa hazard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Liga szwedzka jakaś nieobliczalna w tym roku jest, pewnie dlatego ze przyszło tyle gości z NHL, trzeba sie bedzie troche ograniczyc z graniem na nią

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Idę sie wieszać, wybierałem pomiędzy Timro a Djurgarden X2, ale wybrałem!!!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no ja djurgardens dzis czulem ze pocigana to Modo i byla value w kursie 3,85, modo przeciez bez jednego z braci Sedin
nie bylo co grac to zagralem tylko fuksiarski kupon 2z3 za drobne z dwoma wysokimi kursami

djurgardens 2
timro 2
linkoping X

no i nie wszedl...:)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
witam
panowie co myślicie o meczu Västra Frölunda - Färjestad na 1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
BEST POINT SCORER

1. JOKINEN, Olli (Södertälje)
2. HANNULA, Mika (MIF Redhawks) 2.25 2,5/10 CENTREBET

z tego co wyczytalem w podsumowaniach kolejki w swietnej formie znajduje sie Olli Jokinen, sadze ze jutro powinien zdobyc jakies punkty, mysle nawet o 2, a Miki Hannuli na to raczej stac nie bedzie, tym bardziej ze sadze ze Sodertajle wygra ten mecz
posluze sie tu jescze statystykami pokazujacymi ogromna przewage Jokinena i to grajacego w NHL, po prostu jest duzo lepszy
Jokinen
2002-2003 Florida Panthers NHL 81 36 29 65 79
2003-2004 Florida Panthers NHL 82 26 32 58 81
2004-2005 Kloten Flyers NLA 8 6 1 714
2004-2005 Södertälje SEL 2 2 1 3 14
Hannula
2001-2002 Malmö SEL 41 10 7 1714
2002-2003 Malmö SEL 49 15 15 30 72
2003-2004 Houston Aeros AHL 67 9 18 27 59
2004-2005 Malmö SEL 20 7 3 10 2

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Oj bedzie sie dzis dzialo w trzech meczykach, zauwazylem duza rozbieznosc w typowaniach konkursowych tak wiec podam chociaz suche typy szwedzkiej gazety
HV71-Mora 3-5
Frolunda-Farjestad 3-2
Sodertajle-Malmo 4-2

Osobiscie uwazam ze HV71 zagra w koncu na swoim poziomie i wygra
Terrorist prosba do Ciebie,moglbys napisac czasami kilka slow od siebie(jesli masz troszke czasu ) jak rowniez co mysla Szwedzi o meczach w danej kolejce, niestety nie znamy jezyka i nawet nie mozna samemu nic wyczytac ze szwedzkich stronek, pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a moje typy sa takie:
malmoe 4:1
Hv 5:2
Frolunda nie wiem na prawde ale tez chyba powinna wygrac 3:2 najblizsze temu co mi sie wydaje

Sodertajle - Malmoe 1 5/10
Moim zdaniem Sodertajle jest faworytem tego meczu, przegladalem prase szwedzka oraz strony klubowe i duzo wiekszy optymizm rowniez panuje w ekipie Sodertjale. Do tej pory w przekonaniu moim grali oni ponizej oczekiwan i swoich mozliwosci. No i maja wielka gwiazde od 2 spotkan gra u nich Olli Jokinen prezentujac sie znakomicie 2 bramki i 1 asysta. Zgadzam sie ze Malmoe teraz w liniach defensywych wyglada mocno, ale ofensywa juz taka okazala nie jest, Sodertajle tez ma kilku dobrych zawodnikow chocby kapitana Joakima Erikssona czy bramkarza Radislava Stane. Raczej wiec 1 nie mocna, ale dosc prawdopodobna, moj typ to 3:1-4:1

Hv - Mora 1
Analiza bardzo krotka bo nie mam za bardzo czasu, Hv mistrz z zeszlego sezonu, i dziwne jest ze graja tak fatalnie skoro nikt nie ubyl z tamtego skladu, pretensje sa miedzy innymi do Johana Davidssona za duzo slabsza gre, Hv wzmocnione kilka dni temu zawodnikami NHL: Erikssonen, McCabem i Boucherem, Jednak przegrali 2 kolejne spotkania, aktualnie maja juz serie 3 porazek, w co az trudno uwierzyc, dzis stawiam na wygrana druzyny z Jonkoping, co prawda rowniez Mora na fali z rewelacyjnymi bracmi Hossa
Hv bylo oslabione w ostatnich spotkaniach ale na dzisiejszy mecz Maattanen i Sahlsted wracaja do skladu
typ 1 to caly mecz
typ 2 to I tercja
typ 3 to handicap (0:1, 5)

4/10 na HV po kursie 2.00 w Unibet
2/10 na HV po kursie 2.55 w Nordicbet
2/10 na HV po kursie 2.60 w Nordicbet

Last edited by Conrad; 26/12/2004 15:54.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
BEST POINT SCORER

1. JOKINEN, Olli (Södertälje)
2. HANNULA, Mika (MIF Redhawks) 2.25 2,5/10 CENTREBET

z tego co wyczytalem w podsumowaniach kolejki w swietnej formie znajduje sie Olli Jokinen, sadze ze jutro powinien zdobyc jakies punkty, mysle nawet o 2, a Miki Hannuli na to raczej stac nie bedzie, tym bardziej ze sadze ze Sodertajle wygra ten mecz
posluze sie tu jescze statystykami pokazujacymi ogromna przewage Jokinena i to grajacego w NHL, po prostu jest duzo lepszy
Jokinen
2002-2003 Florida Panthers NHL 81 36 29 65 79
2003-2004 Florida Panthers NHL 82 26 32 58 81
2004-2005 Kloten Flyers NLA 8 6 1 714
2004-2005 Södertälje SEL 2 2 1 3 14
Hannula
2001-2002 Malmö SEL 41 10 7 1714
2002-2003 Malmö SEL 49 15 15 30 72
2003-2004 Houston Aeros AHL 67 9 18 27 59
2004-2005 Malmö SEL 20 7 3 10 2


1 - 1 EQ SSK 12. JOKINEN, Olli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
no byle tak dalej, choc nie wiem czy Hannula zdobedzie choc 1 punkt

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
a mnie ta liga osłabia juz od jakiegoś czasu. Nawał graczy z Nhl zamieszał tak, że każdy wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
2 - 2 EQ SSK 12. JOKINEN, Olli
(28. SAMUELSSON, Mikael) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale centrebet dal prezent
macie racje chlopaki, po przyjsciu ustwaiaczy z NHL nie da sie juz szwedzkiej prawie obstawiac, co wynik to gorszy od drugiego, za to norweska po prostu rzadzi w tym roku

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
he zmienil sie strzelec bramki na 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze tylko polscy komentatorzy potrafia sie mylic pamietam jak Bozydar Iwanow pomylil Mieciela ze Stankiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no ale malmoe 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie dzien wiec rewelacja tylko blad na HV ktore i tak wcale grubo nie bylo grane

trzeba unikac szwecji
sam juz nie mam pojecia jak tam grac
chyba tylko na przelamywanie trendow progresja...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Co sie dzieje teraz w tej lidze, Farje wygrywa z liderem po dogrywce i drewniak Chara strzela bramke, ktora ustawia caly mecz, nie moge uwierzyc w to co sie tam wyrabia, do konca sezonu nie ruszam nic juz

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Centrebet
POINT SCORER HEAD TO HEAD
wszystkie po 1/10
forsberg 2,5/10
ekman 1,5/10

Polecam gre na Forsberga, ostatnio malo puntkow zdobywal a takie passy mu sie zadko zdarzaja, licze na 2-3 punkty dzis, tym bardziej ze sklaniam sie do gry na Modo(w kazdym razie formacja forsberga zdobywa najwiecej bramek i sadze ze dzis to wygraja)


1. NIELSEN, Frans (Malmö)
2. FORSBERG, Peter (Modo) 2 2,25

1. EKMAN, Nils (Djurg&aring;rden)
2. DAVIDSSON, Johan (HV 71) 1 2.45

1. HOSSA, Marcel (Mora)
2. M&Aring;RTENSSON, Tony (Linkoping) 1 2.45

1. HOSSA, Marian (Mora)
2. MORRISON, Brendan (Linköping) 1 2.65

1. RENBERG, Mikael (Lule&aring;)
2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 2 2,80

1. NORDSTRÖM, Peter (Färjestad)
2. VIITAKOSKI, Vesa (Brynäs) 1 2.25

1. PRESTBERG, Pelle (Färjestad)
2. DACKELL, Andreas (Brynäs) 1 2.25

1. NORDGREN, Niklas (Timr&aring;)
2. ERIKSSON, Joakim (Södertälje) 1 2.25

Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam. Mam wielka prośę jesli kotś zna ostatnie 5 wyników dwóch drużyn prosze wklejcie na forum. Chodzi mi o dr&#8364;żyny Brynas i Timra. Z góry serdecznie dziękuje
PS. Jak ktoś posiada link gdzie mogę znależć wyniki innych drużyn to bardzo prosze o linka Dziękuje pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905

Strona 11 z 26 1 2 9 10 11 12 13 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1