|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Mysle, ze dzisiaj warto postawic na Farjestads BK, ktore zostalo wzmocnione w ostatnim meczu wiezowcem z NHL Zdeno Chara i w miare latwo pokonalo HV71 u siebie w ostatniej kolejce. W meczu Timra-Frolunda typuje under 5.5 rowniez podpisuje sie pod tymi 2 typami dwoma rekami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
dzis stawiam na Malmoe, z kim maja wygrac jesli nie z Bryas? Remis z Frolunda moze oznaczac mala zwyzke formy, zobaczymy.
No i mysle ze moze w koncu sypnie remisami, bo ostatnio jakos ubogo z OT. Najbardziej prawdopodobne dodrywki wg mnie w meczach: Mory, Timry i Farjestads
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a ja sobie dzis kurva poobstawialem od 12,30 nie majac pradu.... chuj idzie czlowieka trafic
w tej chwili tez nie wiem czy w konkursie dam rade podac jutro 3 typy, przede wszystkim doga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Ta liga robi sie coraz bardziej beznadziejna, w meczu gdzie broni dwoch najlepszych bramkarzy pada over a we wszsytkich pozostalych undery, ale jak Kipper save puszcza 5 bramek to co tu sie dziwic... Do tego Farje przegra mecz bo kompletnie nie chca dzis wygrac, zmarnowali ponad 10 PP (po 2. tercjach) w tym jedna byla 4-minutowa. Trzeba powiedziec STOP tej frajerskiej lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
4 mecze z Rosji mi weszły czekam na Timre, jak przegra /jest 2-0 w pałe/ to się wku...ie, znowu 100 w pałe, w tym sezonie jestem już 32`` 100Hz Sony w plecy, może nawet ze stolikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba muszę iść do psychologa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
4 mecze z Rosji mi weszły czekam na Timre, jak przegra /jest 2-0 w pałe/ to się wku...ie, znowu 100 w pałe, w tym sezonie jestem już 32`` 100Hz Sony w plecy, może nawet ze stolikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba muszę iść do psychologa To sie nazywa hazard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Liga szwedzka jakaś nieobliczalna w tym roku jest, pewnie dlatego ze przyszło tyle gości z NHL, trzeba sie bedzie troche ograniczyc z graniem na nią
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Idę sie wieszać, wybierałem pomiędzy Timro a Djurgarden X2, ale wybrałem!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no ja djurgardens dzis czulem ze pocigana to Modo i byla value w kursie 3,85, modo przeciez bez jednego z braci Sedin nie bylo co grac to zagralem tylko fuksiarski kupon 2z3 za drobne z dwoma wysokimi kursami
djurgardens 2 timro 2 linkoping X
no i nie wszedl...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98 |
witam panowie co myślicie o meczu Västra Frölunda - Färjestad na 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
BEST POINT SCORER
1. JOKINEN, Olli (Södertälje) 2. HANNULA, Mika (MIF Redhawks) 2.25 2,5/10 CENTREBET
z tego co wyczytalem w podsumowaniach kolejki w swietnej formie znajduje sie Olli Jokinen, sadze ze jutro powinien zdobyc jakies punkty, mysle nawet o 2, a Miki Hannuli na to raczej stac nie bedzie, tym bardziej ze sadze ze Sodertajle wygra ten mecz posluze sie tu jescze statystykami pokazujacymi ogromna przewage Jokinena i to grajacego w NHL, po prostu jest duzo lepszy Jokinen 2002-2003 Florida Panthers NHL 81 36 29 65 79 2003-2004 Florida Panthers NHL 82 26 32 58 81 2004-2005 Kloten Flyers NLA 8 6 1 714 2004-2005 Södertälje SEL 2 2 1 3 14 Hannula 2001-2002 Malmö SEL 41 10 7 1714 2002-2003 Malmö SEL 49 15 15 30 72 2003-2004 Houston Aeros AHL 67 9 18 27 59 2004-2005 Malmö SEL 20 7 3 10 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Oj bedzie sie dzis dzialo w trzech meczykach, zauwazylem duza rozbieznosc w typowaniach konkursowych tak wiec podam chociaz suche typy szwedzkiej gazety HV71-Mora 3-5 Frolunda-Farjestad 3-2 Sodertajle-Malmo 4-2
Osobiscie uwazam ze HV71 zagra w koncu na swoim poziomie i wygra Terrorist prosba do Ciebie,moglbys napisac czasami kilka slow od siebie(jesli masz troszke czasu ) jak rowniez co mysla Szwedzi o meczach w danej kolejce, niestety nie znamy jezyka i nawet nie mozna samemu nic wyczytac ze szwedzkich stronek, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a moje typy sa takie: malmoe 4:1 Hv 5:2 Frolunda nie wiem na prawde ale tez chyba powinna wygrac 3:2 najblizsze temu co mi sie wydaje
Sodertajle - Malmoe 1 5/10 Moim zdaniem Sodertajle jest faworytem tego meczu, przegladalem prase szwedzka oraz strony klubowe i duzo wiekszy optymizm rowniez panuje w ekipie Sodertjale. Do tej pory w przekonaniu moim grali oni ponizej oczekiwan i swoich mozliwosci. No i maja wielka gwiazde od 2 spotkan gra u nich Olli Jokinen prezentujac sie znakomicie 2 bramki i 1 asysta. Zgadzam sie ze Malmoe teraz w liniach defensywych wyglada mocno, ale ofensywa juz taka okazala nie jest, Sodertajle tez ma kilku dobrych zawodnikow chocby kapitana Joakima Erikssona czy bramkarza Radislava Stane. Raczej wiec 1 nie mocna, ale dosc prawdopodobna, moj typ to 3:1-4:1
Hv - Mora 1 Analiza bardzo krotka bo nie mam za bardzo czasu, Hv mistrz z zeszlego sezonu, i dziwne jest ze graja tak fatalnie skoro nikt nie ubyl z tamtego skladu, pretensje sa miedzy innymi do Johana Davidssona za duzo slabsza gre, Hv wzmocnione kilka dni temu zawodnikami NHL: Erikssonen, McCabem i Boucherem, Jednak przegrali 2 kolejne spotkania, aktualnie maja juz serie 3 porazek, w co az trudno uwierzyc, dzis stawiam na wygrana druzyny z Jonkoping, co prawda rowniez Mora na fali z rewelacyjnymi bracmi Hossa Hv bylo oslabione w ostatnich spotkaniach ale na dzisiejszy mecz Maattanen i Sahlsted wracaja do skladu typ 1 to caly mecz typ 2 to I tercja typ 3 to handicap (0:1, 5)
4/10 na HV po kursie 2.00 w Unibet 2/10 na HV po kursie 2.55 w Nordicbet 2/10 na HV po kursie 2.60 w Nordicbet
Last edited by Conrad; 26/12/2004 15:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
BEST POINT SCORER
1. JOKINEN, Olli (Södertälje) 2. HANNULA, Mika (MIF Redhawks) 2.25 2,5/10 CENTREBET
z tego co wyczytalem w podsumowaniach kolejki w swietnej formie znajduje sie Olli Jokinen, sadze ze jutro powinien zdobyc jakies punkty, mysle nawet o 2, a Miki Hannuli na to raczej stac nie bedzie, tym bardziej ze sadze ze Sodertajle wygra ten mecz posluze sie tu jescze statystykami pokazujacymi ogromna przewage Jokinena i to grajacego w NHL, po prostu jest duzo lepszy Jokinen 2002-2003 Florida Panthers NHL 81 36 29 65 79 2003-2004 Florida Panthers NHL 82 26 32 58 81 2004-2005 Kloten Flyers NLA 8 6 1 714 2004-2005 Södertälje SEL 2 2 1 3 14 Hannula 2001-2002 Malmö SEL 41 10 7 1714 2002-2003 Malmö SEL 49 15 15 30 72 2003-2004 Houston Aeros AHL 67 9 18 27 59 2004-2005 Malmö SEL 20 7 3 10 2 1 - 1 EQ SSK 12. JOKINEN, Olli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no byle tak dalej, choc nie wiem czy Hannula zdobedzie choc 1 punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
a mnie ta liga osłabia juz od jakiegoś czasu. Nawał graczy z Nhl zamieszał tak, że każdy wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
2 - 2 EQ SSK 12. JOKINEN, Olli (28. SAMUELSSON, Mikael) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale centrebet dal prezent macie racje chlopaki, po przyjsciu ustwaiaczy z NHL nie da sie juz szwedzkiej prawie obstawiac, co wynik to gorszy od drugiego, za to norweska po prostu rzadzi w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
he zmienil sie strzelec bramki na 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze tylko polscy komentatorzy potrafia sie mylic pamietam jak Bozydar Iwanow pomylil Mieciela ze Stankiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
no ale malmoe 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie dzien wiec rewelacja tylko blad na HV ktore i tak wcale grubo nie bylo grane
trzeba unikac szwecji sam juz nie mam pojecia jak tam grac chyba tylko na przelamywanie trendow progresja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Co sie dzieje teraz w tej lidze, Farje wygrywa z liderem po dogrywce i drewniak Chara strzela bramke, ktora ustawia caly mecz, nie moge uwierzyc w to co sie tam wyrabia, do konca sezonu nie ruszam nic juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Centrebet POINT SCORER HEAD TO HEAD wszystkie po 1/10 forsberg 2,5/10 ekman 1,5/10
Polecam gre na Forsberga, ostatnio malo puntkow zdobywal a takie passy mu sie zadko zdarzaja, licze na 2-3 punkty dzis, tym bardziej ze sklaniam sie do gry na Modo(w kazdym razie formacja forsberga zdobywa najwiecej bramek i sadze ze dzis to wygraja)
1. NIELSEN, Frans (Malmö) 2. FORSBERG, Peter (Modo) 2 2,25
1. EKMAN, Nils (Djurgården) 2. DAVIDSSON, Johan (HV 71) 1 2.45
1. HOSSA, Marcel (Mora) 2. MÅRTENSSON, Tony (Linkoping) 1 2.45
1. HOSSA, Marian (Mora) 2. MORRISON, Brendan (Linköping) 1 2.65
1. RENBERG, Mikael (Luleå) 2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 2 2,80
1. NORDSTRÖM, Peter (Färjestad) 2. VIITAKOSKI, Vesa (Brynäs) 1 2.25
1. PRESTBERG, Pelle (Färjestad) 2. DACKELL, Andreas (Brynäs) 1 2.25
1. NORDGREN, Niklas (Timrå) 2. ERIKSSON, Joakim (Södertälje) 1 2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam. Mam wielka prośę jesli kotś zna ostatnie 5 wyników dwóch drużyn prosze wklejcie na forum. Chodzi mi o dr€żyny Brynas i Timra. Z góry serdecznie dziękuje PS. Jak ktoś posiada link gdzie mogę znależć wyniki innych drużyn to bardzo prosze o linka Dziękuje pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|