|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
szkoda wielka ze wrocilem wczoraj dopiero o 18 i do tego mialem problemy z netem, bo w koncu wczoraj w szwecji jak i w norwegii wyniki prawie ideal a tak nic nie zdarzylem zagrac praktycznie...:(
szkoda dnia, bo w Szwecji do gry byly zarowno farje, mora jak i timro w swietle braku obu bracii Sedin w Modo
zaskoczony jestem jedynie HV - bo tu sadzilem ze w koncu ekipa z jonkoping wygra, no ale moze beda pewniakiem w nastepnej kolejce
zapraszam do podawania typow i opinii
14:55 Linköping - Mora Szwe.Elitserien 1.50 5.00 4.70 14:55 HV 71 - Luleå Szwe.Elitserien 1.70 4.75 3.55 18:55 Djurgården - Modo Szwe.Elitserien 2.05 4.30 2.80 18:55 Färjestad - Västra Frölunda Szwe.Elitserien 2.10 4.30 2.70 18:55 Timrå - Brynäs Szwe.Elitserien 1.40 5.60 5.30 18:55 Malmö Redhawks - Södertälje Szwe.Elitserien 2.30 4.30 2.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Djurgarden-MoDo W tym sezonie zespoły spotykały się już dwa razy i w obu przypadkach MoDo przegrywało: 2004-11-22 MODO-DJURGARDEN 0-2 2004-10-19 DJURGARDEN-MODO 2-1 Djurgarden u siebie przegrało tylko 4 z 13 spotkań. W MoDo prawdopodobnie zagrają dzisiaj bracia Sedin,Peter Öberg i Tommy Salo i wydaje mi się że w końcu wygrają. Mój typ 2
Timra-Brynas W spotkaniach tych drużyn atut własnej hali odgrywał dużą rolę. 2004-11-22 Brynas-Timra 3-0 2004-10-19 Timra-Brynas 3-0 2004-09-23 Timra-Brynas 4-3 Mój typ 1
Farjestad-Frolunda Wyniki spotkań obu drużyn w tym sezonie: 2004-11-23 Frolunda-Farjestad 1-2 2004-10-19 Farjestad-Frolunda 1-5 Farjestad na "fali" 5 meczy bez porażki + własna hala. Frolunda w ostatnich pięciu meczach przegrała tylko dwa razy. Właśnie z fajerkami i ostatnio na wyjeździe z Djurgarden. Zawsze po przegranej Frolundy gram progresję na ich zwycięstwo. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Mój typ X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Witam! jak dla mnie Timra jest dzis murowanym faworytem i sadze po ich ostatnich dokonaniach ze bedzie over i mozna zagrac timre z handi 0:1.Farj-Frol zyt prestizowy mecz zeby obstawiac,noi chyba ze under.Godne uwagi wedlug mnie jest Linkoeping dobrze radzacy sobie zwlaszcza u siebie.mam prosbe czy zna ktos moze kurs na Timre z handi 0:1 npo w betandwin? Nie mam w pracy dostepu do bukow-blokada.Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
chcialem zagrac grubiej dzis to timro ale nauczony doswiadczeniami doszedlem do wnisoku ze timro to dzis najpopularniejszy mecz w europie, a ze bukmacherzy czeso w takie malomeczowe dni ingeruja w najbardziej popularne typy nie mam watpliwosci
takze dla mnie spotkanie NO BET Timro jesli zagra na 100% wygra to wynikiem rzedu 6:1, ale jesli nie beda chcieli wygrac wynik moze byc troche inny
dzis niezmiernie trudne te spotaknia, prtaktycznie wszytskie druzyny bez wiekszych oslabien, w djurgardens brak ottosona i knutsena ale nie graja juz od kilku spotkan, w modo do skladu wracajaja blizniaki sedin
forsberg lekko kontuzjowany ale zagra gdyz nie chce odpuscic mecze w Globen
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
chcialem zagrac grubiej dzis to timro ale nauczony doswiadczeniami doszedlem do wnisoku ze timro to dzis najpopularniejszy mecz w europie, a ze bukmacherzy czeso w takie malomeczowe dni ingeruja w najbardziej popularne typy nie mam watpliwosci
takze dla mnie spotkanie NO BET Timro jesli zagra na 100% wygra to wynikiem rzedu 6:1, ale jesli nie beda chcieli wygrac wynik moze byc troche inny
dzis niezmiernie trudne te spotaknia, prtaktycznie wszytskie druzyny bez wiekszych oslabien, w djurgardens brak ottosona i knutsena ale nie graja juz od kilku spotkan, w modo do skladu wracajaja blizniaki sedin
forsberg lekko kontuzjowany ale zagra gdyz nie chce odpuscic mecze w Globen BRAWO ZA ZYCZAJONĄ NIESPODZIANKE A JAK WIDZISZ MECZ MORA HV 71 DLA MNIE CZYSTA 1. PRZECIEZ MORA ZAJEBISTA U SIEBIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Ja dziś zagram mora-hv 02
Hv sie niedawno troche wzmocniło, ale dalje grają żenująco. Mora faktycznie gra dobrze u siebie, ale każa seria się kiedyś kończy. Mam nadzieje że taksie stanie w tej kolejce. W lidze szwedzkiej każdy wynik możliwy, a najmniej prawdobodobny to zwycięstwo faworyta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Witam, dla mnie dzisiaj ciekawym zdarzeniem do rozpatrzenia jest takie cos:
Maniek Hossa SN gola - kurs2.90. Nie musze chyba nikomu przedstawiac tego goscia, jest on znakomitym zawodnikiem.Odziwo w tym sezonie Mora spisuje sie naprawde dobrze, dodajac do tego fakt ze gra tam naprawde kilku wartosciowych graczy warto zaryzykowac. Glownym atautem przemawiajacym za tym zeby wogole zastanowic sie czy to grac, jest fakt iz druzyna HV71 czyli dzisiejszy rywal Mory lapie na wyjazdach bardzo duzo kar, i w tym wlasnie upatruje szanse zeby Maniek wpisal sie na liste strzelcow.
Moj typ---1---
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Witam, HV jest tak nieobliczalne, że IMHO są dwa wyjścia: - overek - x2 na HV i wybrałem tę drugą opcję, oby dobrze, bo moim zdaniem jedno z tych dwóch na bank wejdzie, a wybrałem x2 bo Mora za dużo tych overów miała i może dziś czasami przyjść czas na przełamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no osttani post jest mi najblizszy, zagralem zarowno over oraz x2 ale wszystko bardzo skromnie bo nie przekonuje mnie ten typ
z norwegii trondheim 1 i 1x, mozna pokombinowac z tym HV jakos, ale stawka niska, trzeba czekac na ciekawsze spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
a ja gram juz od dłuzszego czasu w unibecie na dokladne wyniki lige szwedzką i finską. tylko raczej na te w których są wyższse kursy np 3-5, 4-6. gra ktoś podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Witam, dla mnie dzisiaj ciekawym zdarzeniem do rozpatrzenia jest takie cos:
Maniek Hossa SN gola - kurs2.90. Nie musze chyba nikomu przedstawiac tego goscia, jest on znakomitym zawodnikiem.Odziwo w tym sezonie Mora spisuje sie naprawde dobrze, dodajac do tego fakt ze gra tam naprawde kilku wartosciowych graczy warto zaryzykowac. Glownym atautem przemawiajacym za tym zeby wogole zastanowic sie czy to grac, jest fakt iz druzyna HV71 czyli dzisiejszy rywal Mory lapie na wyjazdach bardzo duzo kar, i w tym wlasnie upatruje szanse zeby Maniek wpisal sie na liste strzelcow.
Moj typ---1--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdro Marian zameldowal sie jush w 27 sek. meczu!!!!!! Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Witam, HV jest tak nieobliczalne, że IMHO są dwa wyjścia: - overek - x2 na HV i wybrałem tę drugą opcję, oby dobrze, bo moim zdaniem jedno z tych dwóch na bank wejdzie, a wybrałem x2 bo Mora za dużo tych overów miała i może dziś czasami przyjść czas na przełamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro! no i oczywiście źle wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
malmoe-mora x2 hossa i wszystko jasne kurs ok.1.45 warto zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja popatrzylem na statsy i dalem czysta 2, mam nadzieje ze dobra passa tym razem nie bedzie przerwana
szkoda ze dzisiaj bo kurs 2,4 , wczoraj byl 2,65 ale zobaczymy jak ebdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Modo - Frölunda HC H(0.00 - 1.50) 2 2.5 nordicbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
terrorist moze skorzystasz bo ja nie mam konta na tym buku a na konkurs nie dam bo mnie zabijecie smiechem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
a nawet kurs 2,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
domingos widze ze jestes specem w wylapywaniu pomylek bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NB jest specyficznym bukiem, daja ci limity - chyba kazdy Polak na dzien dobry dostaje tam 30 euro/zaklad, blokuja konta itd, takze ja dla paredzisiecu euro nie bede ryzykowal blokady u tego buka, a tym bardzej ze i tak wczesniej moga zrobic zwroty bo to tez smieszny bukmacher, mozna im sie tylko niepotrzebnie narazic
ale brawa za spostrzegawczosc, moze ktos skorzysta, niech pozniej da znac jak mu to rozliczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja dzisiaj stawiam Frolunda i Farejestad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Cancelled bet Due to a misprint in the hcp we have cancelled all bets on Frölunda +1,5 to odds 2,80. Since the match odds on Frölunda is 2,20 the hcp on Frölunda of course should be -1,5 to odds 2,80. We are sorry for the inconvenience!
Wiec anulowano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A na dzis moze Djurgarden? Kurs nienajwyzszy ale chyba powinni wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Zespół Worldstars złożony z "Gwiazd NHL" w dniu wczorajszym przegrał ze szwedzkim Färjestad BK 6:1 w meczu rozegranym w Leftbergs Lila Arene w Karlstade. Mecz oglądało 6037 widzów. To druga porażka gwiazd NHL wcześniej przegrali z reprezentacją Rosji 5:4.
Färjestad - Worldstars 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
Bramki: 1-0 (09:44) Per Hållberg, 2-0 (07:07) Jesper Mattsson, 2-1 (19:37) Ray Whitney (Kris Draper, Brendan Shanahan), 3-1 (05:24) Fredrik Eriksson (Pär Bäcker), 4-1 (10:04) Mikael Johansson (Marcus Weinstock), 5-1 (10:58) Jesper Mattsson (Emil Kåberg), 6-1 (15:58) Peter Nordström (Pelle Prestberg).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|