Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
szkoda wielka ze wrocilem wczoraj dopiero o 18 i do tego mialem problemy z netem, bo w koncu wczoraj w szwecji jak i w norwegii wyniki prawie ideal a tak nic nie zdarzylem zagrac praktycznie...:(

szkoda dnia, bo w Szwecji do gry byly zarowno farje, mora jak i timro w swietle braku obu bracii Sedin w Modo

zaskoczony jestem jedynie HV - bo tu sadzilem ze w koncu ekipa z jonkoping wygra, no ale moze beda pewniakiem w nastepnej kolejce

zapraszam do podawania typow i opinii

14:55 Linköping - Mora Szwe.Elitserien 1.50 5.00 4.70
14:55 HV 71 - Luleå Szwe.Elitserien 1.70 4.75 3.55
18:55 Djurgården - Modo Szwe.Elitserien 2.05 4.30 2.80
18:55 Färjestad - Västra Frölunda Szwe.Elitserien 2.10 4.30 2.70
18:55 Timrå - Brynäs Szwe.Elitserien 1.40 5.60 5.30
18:55 Malmö Redhawks - Södertälje Szwe.Elitserien 2.30 4.30 2.45

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Djurgarden-MoDo
W tym sezonie zespoły spotykały się już dwa razy i w obu przypadkach MoDo przegrywało:
2004-11-22 MODO-DJURGARDEN 0-2
2004-10-19 DJURGARDEN-MODO 2-1
Djurgarden u siebie przegrało tylko 4 z 13 spotkań.
W MoDo prawdopodobnie zagrają dzisiaj bracia Sedin,Peter Öberg i Tommy Salo i wydaje mi się że w końcu wygrają. Mój typ 2

Timra-Brynas
W spotkaniach tych drużyn atut własnej hali odgrywał dużą rolę.
2004-11-22 Brynas-Timra 3-0
2004-10-19 Timra-Brynas 3-0
2004-09-23 Timra-Brynas 4-3
Mój typ 1

Farjestad-Frolunda
Wyniki spotkań obu drużyn w tym sezonie:
2004-11-23 Frolunda-Farjestad 1-2
2004-10-19 Farjestad-Frolunda 1-5
Farjestad na "fali" 5 meczy bez porażki + własna hala.
Frolunda w ostatnich pięciu meczach przegrała tylko dwa razy. Właśnie z fajerkami i ostatnio na wyjeździe z Djurgarden. Zawsze po przegranej Frolundy gram progresję na ich zwycięstwo. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Mój typ X2

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Witam!
jak dla mnie Timra jest dzis murowanym faworytem i sadze po ich ostatnich dokonaniach ze bedzie over i mozna zagrac timre z handi 0:1.Farj-Frol zyt prestizowy mecz zeby obstawiac,noi chyba ze under.Godne uwagi wedlug mnie jest Linkoeping dobrze radzacy sobie zwlaszcza u siebie.mam prosbe czy zna ktos moze kurs na Timre z handi 0:1 npo w betandwin? Nie mam w pracy dostepu do bukow-blokada.Z gory dzieki

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
chcialem zagrac grubiej dzis to timro ale nauczony doswiadczeniami doszedlem do wnisoku ze timro to dzis najpopularniejszy mecz w europie, a ze bukmacherzy czeso w takie malomeczowe dni ingeruja w najbardziej popularne typy nie mam watpliwosci

takze dla mnie spotkanie NO BET
Timro jesli zagra na 100% wygra to wynikiem rzedu 6:1, ale jesli nie beda chcieli wygrac wynik moze byc troche inny

dzis niezmiernie trudne te spotaknia, prtaktycznie wszytskie druzyny bez wiekszych oslabien, w djurgardens brak ottosona i knutsena ale nie graja juz od kilku spotkan, w modo do skladu wracajaja blizniaki sedin

forsberg lekko kontuzjowany ale zagra gdyz nie chce odpuscic mecze w Globen

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Quote
chcialem zagrac grubiej dzis to timro ale nauczony doswiadczeniami doszedlem do wnisoku ze timro to dzis najpopularniejszy mecz w europie, a ze bukmacherzy czeso w takie malomeczowe dni ingeruja w najbardziej popularne typy nie mam watpliwosci

takze dla mnie spotkanie NO BET
Timro jesli zagra na 100% wygra to wynikiem rzedu 6:1, ale jesli nie beda chcieli wygrac wynik moze byc troche inny

dzis niezmiernie trudne te spotaknia, prtaktycznie wszytskie druzyny bez wiekszych oslabien, w djurgardens brak ottosona i knutsena ale nie graja juz od kilku spotkan, w modo do skladu wracajaja blizniaki sedin

forsberg lekko kontuzjowany ale zagra gdyz nie chce odpuscic mecze w Globen
BRAWO ZA ZYCZAJONĄ NIESPODZIANKE A JAK WIDZISZ MECZ MORA HV 71 DLA MNIE CZYSTA 1. PRZECIEZ MORA ZAJEBISTA U SIEBIE

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Ja dziś zagram mora-hv 02

Hv sie niedawno troche wzmocniło, ale dalje grają żenująco. Mora faktycznie gra dobrze u siebie, ale każa seria się kiedyś kończy. Mam nadzieje że taksie stanie w tej kolejce. W lidze szwedzkiej każdy wynik możliwy, a najmniej prawdobodobny to zwycięstwo faworyta.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Witam, dla mnie dzisiaj ciekawym zdarzeniem do rozpatrzenia jest takie cos:


Maniek Hossa SN gola - kurs2.90.
Nie musze chyba nikomu przedstawiac tego goscia, jest on znakomitym zawodnikiem.Odziwo w tym sezonie Mora spisuje sie naprawde dobrze, dodajac do tego fakt ze gra tam naprawde kilku wartosciowych graczy warto zaryzykowac.
Glownym atautem przemawiajacym za tym zeby wogole zastanowic sie czy to grac, jest fakt iz druzyna HV71 czyli dzisiejszy rywal Mory lapie na wyjazdach bardzo duzo kar, i w tym wlasnie upatruje szanse zeby Maniek wpisal sie na liste strzelcow.



Moj typ---1---

Pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Witam,
HV jest tak nieobliczalne, że IMHO są dwa wyjścia:
- overek
- x2 na HV
i wybrałem tę drugą opcję, oby dobrze, bo moim zdaniem jedno z tych dwóch na bank wejdzie, a wybrałem x2 bo Mora za dużo tych overów miała i może dziś czasami przyjść czas na przełamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no osttani post jest mi najblizszy, zagralem zarowno over oraz x2 ale wszystko bardzo skromnie bo nie przekonuje mnie ten typ

z norwegii trondheim 1 i 1x, mozna pokombinowac z tym HV jakos, ale stawka niska, trzeba czekac na ciekawsze spotkania

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
a ja gram juz od dłuzszego czasu w unibecie na dokladne wyniki lige szwedzką i finską. tylko raczej na te w których są wyższse kursy np 3-5, 4-6. gra ktoś podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Quote
Witam, dla mnie dzisiaj ciekawym zdarzeniem do rozpatrzenia jest takie cos:


Maniek Hossa SN gola - kurs2.90.
Nie musze chyba nikomu przedstawiac tego goscia, jest on znakomitym zawodnikiem.Odziwo w tym sezonie Mora spisuje sie naprawde dobrze, dodajac do tego fakt ze gra tam naprawde kilku wartosciowych graczy warto zaryzykowac.
Glownym atautem przemawiajacym za tym zeby wogole zastanowic sie czy to grac, jest fakt iz druzyna HV71 czyli dzisiejszy rywal Mory lapie na wyjazdach bardzo duzo kar, i w tym wlasnie upatruje szanse zeby Maniek wpisal sie na liste strzelcow.



Moj typ---1--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdro

Marian zameldowal sie jush w 27 sek. meczu!!!!!!


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Witam,
HV jest tak nieobliczalne, że IMHO są dwa wyjścia:
- overek
- x2 na HV
i wybrałem tę drugą opcję, oby dobrze, bo moim zdaniem jedno z tych dwóch na bank wejdzie, a wybrałem x2 bo Mora za dużo tych overów miała i może dziś czasami przyjść czas na przełamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro!

no i oczywiście źle wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
malmoe-mora x2 hossa i wszystko jasne kurs ok.1.45 warto zagrac

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja popatrzylem na statsy i dalem czysta 2, mam nadzieje ze dobra passa tym razem nie bedzie przerwana

szkoda ze dzisiaj bo kurs 2,4 , wczoraj byl 2,65
ale zobaczymy jak ebdzie

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Modo - Frölunda HC H(0.00 - 1.50) 2 2.5 nordicbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

terrorist moze skorzystasz bo ja nie mam konta na tym buku a na konkurs nie dam bo mnie zabijecie smiechem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
a nawet kurs 2,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
domingos widze ze jestes specem w wylapywaniu pomylek bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NB jest specyficznym bukiem, daja ci limity - chyba kazdy Polak na dzien dobry dostaje tam 30 euro/zaklad, blokuja konta itd, takze ja dla paredzisiecu euro nie bede ryzykowal blokady u tego buka, a tym bardzej ze i tak wczesniej moga zrobic zwroty bo to tez smieszny bukmacher, mozna im sie tylko niepotrzebnie narazic

ale brawa za spostrzegawczosc, moze ktos skorzysta, niech pozniej da znac jak mu to rozliczyli

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja dzisiaj stawiam Frolunda i Farejestad

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Cancelled bet
Due to a misprint in the hcp we have cancelled all bets on Frölunda +1,5 to odds 2,80. Since the match odds on Frölunda is 2,20 the hcp on Frölunda of course should be -1,5 to odds 2,80. We are sorry for the inconvenience!

Wiec anulowano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A na dzis moze Djurgarden? Kurs nienajwyzszy ale chyba powinni wygrac.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Zespół Worldstars złożony z "Gwiazd NHL" w dniu wczorajszym przegrał ze szwedzkim Färjestad BK 6:1 w meczu rozegranym w Leftbergs Lila Arene w Karlstade. Mecz oglądało 6037 widzów. To druga porażka gwiazd NHL wcześniej przegrali z reprezentacją Rosji 5:4.

Färjestad - Worldstars 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)

Bramki:
1-0 (09:44) Per Hållberg, 2-0 (07:07) Jesper Mattsson, 2-1 (19:37) Ray Whitney (Kris Draper, Brendan Shanahan), 3-1 (05:24) Fredrik Eriksson (Pär Bäcker), 4-1 (10:04) Mikael Johansson (Marcus Weinstock), 5-1 (10:58) Jesper Mattsson (Emil Kåberg), 6-1 (15:58) Peter Nordström (Pelle Prestberg).

Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,768 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1