|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Jesli dzis nie wygra Frolunda z przezywajacym kryzys HV71 to tak naprawde bedzie mozna grac tylko u/o oraz progresje na ilosc bramek w tercji w tej lidze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
HV71 - Frolunda 1-3 @2.10 w koncu cos weszlo no i buki sie nie popisaly przy tym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie, jak widzicie jutrzejszy mecz Frolunda - Mora ... Chciałbym zagrać "1" po kursie 1.5 ... Zastanawiał sie ktoś z Was nad tym spotkaniem ? Może gdzieś spotkaliście jakąś analize odnoście tego meczu ? Za wszelie info z góry wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
na razie pomimo fatalnych wynikow w lidze, pojedynki HEAD to HEAD wchodza wysmienicie, zobaczmy jak bedzie dzis
wszystkie po 1,5/10 CENTREBET
1. ERIKSSON, Joakim (Södertälje) 2. NORDSTRÖM, Peter (Färjestad) 2 2,80
1. JOKINEN, Olli (Södertälje) 2. JÖNSSON, Jörgen (Färjestad) 1 2.65
1. MORRISON, Brendan (Linköping) 2. EKMAN, Nils (Djurgården) 2 3,25
1. HUSELIUS, Kristian (Linköping) 2. NILSSON, Marcus (Djurgården) 1 2.45
1. ANDERSSON, Niklas (Västra Frölunda) 2. HOSSA, Marian (Mora) 1 2.80
1. PLÜSS, Martin (Västra Frölunda) 2. HORCOFF, Shawn (Mora) 1 2.65
1. KAHNBERG, Magnus (Västra Frölunda) 2. HOSSA, Marcel (Mora) 1 2.45
z ligii gram frolunda 1, i farje x2
no i trixie w GB Sodertalje v Farjestad <5.5 1.85 Linkoping v Djurgarden <5.5 1.70 Frolunda v Mora IK >5.5 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98 |
gratulacje terrorist trixie - 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a no szwedzka dzis super na zawodnikach tez 11% zysku - trafione 3 pary, tyle ze wdepnalem w minie trondheim over 5,5 i troche nabruzdzilo mi to...:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98 |
jakieś pomysły na jutro? co myślisz o tym Modo - HV 71 ponizej 5.5 goli za 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja mysle ze bramek moze byc tam duzo 6-7 i zagram w unibet na LIVE to spotkanie
i sadze ze moze byc niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562 |
otoz planuje zagrac jutro dwa mecze z ligi szwedzkiej, mianowicie : 1. malmoe 1x 2. brynas 1x bylbym niezmiernie wdzieczny za jakies blogoslawienstwo albo malutka analize naszego lokalnego speca- terrorista oraz innych forumowiczow ! z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja tego nie poblogoslawie, bo po pierwsze nie mam jaesczze info o skladach a po drugie liga szwedzka stala sie za bardzo nieprzewidywalna by grac 2 tak ryzykowne typy ktore daje tylko AKO 2.00, i to na druzyny gorsze w moim przekonaniu, pryznajmniej w pojedynku malmoe - timro
timro jesli bedzie chcialo wygra z malmoe, jesli odpusci to moze byc roznie, zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem wydaje sie under bo na obu bramkach swietni finowie nurminen - kiprusoff, raczej malutko bramke tam bedzie 2:2 1:3, chyba ze timro odpusci to moze byc i 3:1, jednak w tym spotkaniu chyba najlepszy under
bryneas i lulea to ekipy zblizone umiejtnosciowo i moze byc tam wszytsko, 1 X i 2, kurs na lulee zdecydowanie lepszy no i mozna tez zagrac na przelamanie, gram tak w szwecji i nie narzekam, dlugie passy rzadko sie zdarzaja, wyjatkiem jest chyba tylko HV....
no wlasnie zagram progresje na ich przelamanie, czyli wygrana... skladowo jest to w tej chwili druzyna na 4-5 miejsca a nie na 11
nie ma co szalec w szwecji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Chodzi o Live na Unibecie: mam takei pytanie czy jest "pewne" ze obie druzyny strzela bramke w 1 lub drugiej tercji ? bojesli tak to czy nie najlepszym jrozwiazaniem jest zagranie progresji na to ze ktoras druzyna strzeli gola ? Jelsi mieli by strzelic w 3 to kursy beda juz nie za bardzo oplacalne :-( Pozdrawiam i co o tym myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
mysle ze po 2 tercjach kazda z nich bramke powinna miec, tyle ze nie ma takiego zakladu jak czy druzyna strzeli bramke w tej tercji, beda pewnie tylko zaklady kto strzeli pierwszego gola 1,6 modo 2,15 HV, czy cos takiego, kto drugiego itd
trixie 2/10 unibet Malmö Redhawks - Timrå ponizej 5.5 goli 1.75
Brynäs - Luleå ponizej 5.5 goli 1.80
Modo - HV 71 powyzej 5.5 goli 1.90
Dotarly do mnie informacje ze Lulea moze zagrac dzis bez najlepszego gracza M.Renberga, jesli to sie potwierdzi to zrezygnuje z grania x2 w tym spotkaniu i zagram 1, tyle ze tez za drobne, bo nie ma dzis w szwecji nic na prawde wartego gry za wiecej, jesli mialbym wybrac 2 zaklady to chyba tylko under w timro i w dalszej kolejnosci over na HV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam, co sie stalo z bramkarzem HV71 Stefanem Liv? czyzby Brian Boucher byl lepszy?? I chyba duzo kontuzji w HV,bo z tego co zauwazylem maja ok 16 zawodnikow z pola , Terrorist czy oni maja kim grac ?? bo 3 piatkami cienko to widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
i o ten zaklad wlasnie mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
sciagneli sobie bouchera z NHL bo Liv to cien Liva z zeszlego sezonu i kupe meczy im przegral ja na pewno i tak nie postawie dzis na Modo
nie ma nic dobrego najlpeiej juz chyba wyglada timro, seria 4 porazek to za duzo i zagram za drobne na przelamania
w swietle braku Renberga mozna sprobowac ta Lulee ale very low stake
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no i timro chcialo wygrac z malmoe, tylko dlaczego tak fatalnie spisuje sie pasi nurminen w bramce malmoe, mojego undera szlag trafil...:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a tak w ogole to dla Modo spotkanie wygralo dzis 2 zawodnikow - Peter Forsberg i bramkarz Mikael Zajkowski - tak Polak! urodzony 21 lat temu w Lodzi, ale chyba wstydzacy sie skad pochodzi skoro zmienil juz nawet imie... fakt faktem ze wygral dla Modo 2 ostatnie spotaknia broniac 65 z 67 strzalow, a w ogole po 301 minutach gry w Elitserien to jest to bramkarz legitymujacy sie najwyzsza sredna bronionych strzelow powyzej 95%, lepsza od Lundqvista, Kiprusoffa, Nurminena, Bouchera, Turco, i calej ligii, no i z pierwszego skladu i chyba na dlugo wyleczyl samego Tommego Salo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Moje przemyślenia odnośnie dzisiejszych spotkań. Farjestad - Malmo Malmo po ostatniej porażce z Timrą 1-8 nie jest dzisiaj do grania. Farjestad ma na koncie 4 mecze bez porażki.Chyba zacznę grać progresję na ich przegraną, ale nie od tego spotkania. Mój typ 1
Mora - Brynas Brynas ma na koncie 2 mecze bez porażki, ale były to mecze we własnej hali. Mora - 3 spotkania bez zwycięstwa, w tym 2 ostatnie to porażki na wyjeździe. Wydaje mi się że czas na ich wygraną. Mój typ 1 Djurgarden - Frolunda Frolunda ma 9 meczy bez porażki(mecze z OT liczę jako remis). Djurgarden ostatnio dwie przegrane na wyjeździe, a u siebie lubią powalczyć. Mój typ 1X
HV 71 - Linkoping HV ma już na koncie 8 meczy bez wygranej. Chyba warto pomyśleć nad progresją na ich wygraną.Mój typ 1X
Timra - MODO Timra po czterech spotkaniach bez zwycięstwa przedwczoraj pokonała Malmo na wyjeździe. Modo na razie seria 2 zwycięstw(z HV 71 i Linkoping).No bet
Lulea - Sodertalje Lulea zanotowała ostatnio trzy porażki, natomiast Sodertalje po serii trzech zwycięstw doznało porażki z Fajerkami 2-3. Mój typ X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Färjestad-Malmö Typ 1 Kurs 1,5 CB 6/10
Wilki w znakomitej formie, makarony poobijane w ostatnim meczu przez Timura i jego drużynę dostali na własnym lodzie 8-1 i stracili swojego 1 GK. Dziś powinien bronić, a właściwie puszczać Christopher Nihlstorp z SVS% 87,80. Färjestads BK zwycięstwa w domu 46% IF Malmö Redhawks na wyjeździe 69% spotkań kończy się wtopą
Djurgården - Frölunda HC Typ: Moneyline Frölunda HC Kurs 1,82 NB 1/10 [4/10]
Co tu duzo się rozpisywac: najlepszy atak, najlepszy w lidze GK. Naprzeciwko Mariusz vel Czerkawsky, nie wiem jak ze zdrowiem Ekmana Nilsa bo dziś zapowiadany jest jego powrót. Powiem krótko: oglądałem 2 mecze DIF w tv i jeśli wyłączą Czerkasa z gry to Djura z Indianami nie pogra. A oto ostatnie h2h jak Indianie skalpowali: 2004-10-28: Frölunda-Djurgården 2-1 2004-03-07: Frölunda-Djurgården 3-1 2004-03-05: Djurgården-Frölunda 4-6 2004-03-03: Frölunda-Djurgården 8-1 2004-03-01: Djurgården-Frölunda 1-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
skoro Mikael Zajkowski jest Polakiem z pochodzenia i ma polski paszport i nie gra w repr. Szwecji to dlaczego nie mozna - pryznajmniej - sprobowac go powolac do reprezentacji??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|