Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 26 1 2 10 11 12 13 14 25 26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Jesli dzis nie wygra Frolunda z przezywajacym kryzys HV71 to tak naprawde bedzie mozna grac tylko u/o oraz progresje na ilosc bramek w tercji w tej lidze...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
HV71 - Frolunda 1-3 @2.10 w koncu cos weszlo no i buki sie nie popisaly przy tym kursie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Panowie, jak widzicie jutrzejszy mecz Frolunda - Mora ... Chciałbym zagrać "1" po kursie 1.5 ... Zastanawiał sie ktoś z Was nad tym spotkaniem ? Może gdzieś spotkaliście jakąś analize odnoście tego meczu ? Za wszelie info z góry wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
na razie pomimo fatalnych wynikow w lidze, pojedynki HEAD to HEAD wchodza wysmienicie, zobaczmy jak bedzie dzis

wszystkie po 1,5/10 CENTREBET

1. ERIKSSON, Joakim (Södertälje)
2. NORDSTRÖM, Peter (Färjestad) 2 2,80

1. JOKINEN, Olli (Södertälje)
2. JÖNSSON, Jörgen (Färjestad) 1 2.65

1. MORRISON, Brendan (Linköping)
2. EKMAN, Nils (Djurg&aring;rden) 2 3,25

1. HUSELIUS, Kristian (Linköping)
2. NILSSON, Marcus (Djurg&aring;rden) 1 2.45

1. ANDERSSON, Niklas (Västra Frölunda)
2. HOSSA, Marian (Mora) 1 2.80

1. PLÜSS, Martin (Västra Frölunda)
2. HORCOFF, Shawn (Mora) 1 2.65

1. KAHNBERG, Magnus (Västra Frölunda)
2. HOSSA, Marcel (Mora) 1 2.45


z ligii gram frolunda 1, i farje x2

no i trixie w GB
Sodertalje v Farjestad
<5.5 1.85
Linkoping v Djurgarden
<5.5 1.70
Frolunda v Mora IK
>5.5 1.85

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
gratulacje terrorist
trixie - 100%

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a no szwedzka dzis super na zawodnikach tez 11% zysku - trafione 3 pary, tyle ze wdepnalem w minie trondheim over 5,5 i troche nabruzdzilo mi to...:(

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
jakieś pomysły na jutro?
co myślisz o tym Modo - HV 71 ponizej 5.5 goli za 1.75

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja mysle ze bramek moze byc tam duzo 6-7
i zagram w unibet na LIVE to spotkanie

i sadze ze moze byc niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
otoz planuje zagrac jutro dwa mecze z ligi szwedzkiej, mianowicie :
1. malmoe 1x
2. brynas 1x
bylbym niezmiernie wdzieczny za jakies blogoslawienstwo albo malutka analize naszego lokalnego speca- terrorista oraz innych forumowiczow ! z gory dziekuje

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja tego nie poblogoslawie, bo po pierwsze nie mam jaesczze info o skladach a po drugie liga szwedzka stala sie za bardzo nieprzewidywalna by grac 2 tak ryzykowne typy ktore daje tylko AKO 2.00, i to na druzyny gorsze w moim przekonaniu, pryznajmniej w pojedynku malmoe - timro

timro jesli bedzie chcialo wygra z malmoe, jesli odpusci to moze byc roznie, zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem wydaje sie under bo na obu bramkach swietni finowie nurminen - kiprusoff, raczej malutko bramke tam bedzie 2:2 1:3, chyba ze timro odpusci to moze byc i 3:1, jednak w tym spotkaniu chyba najlepszy under

bryneas i lulea to ekipy zblizone umiejtnosciowo i moze byc tam wszytsko, 1 X i 2, kurs na lulee zdecydowanie lepszy no i mozna tez zagrac na przelamanie, gram tak w szwecji i nie narzekam, dlugie passy rzadko sie zdarzaja, wyjatkiem jest chyba tylko HV....

no wlasnie zagram progresje na ich przelamanie, czyli wygrana... skladowo jest to w tej chwili druzyna na 4-5 miejsca a nie na 11

nie ma co szalec w szwecji

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
Chodzi o Live na Unibecie:
mam takei pytanie czy jest "pewne" ze obie druzyny strzela bramke w 1 lub drugiej tercji ? bojesli tak to czy nie najlepszym jrozwiazaniem jest zagranie progresji na to ze ktoras druzyna strzeli gola ? Jelsi mieli by strzelic w 3 to kursy beda juz nie za bardzo oplacalne :-(
Pozdrawiam i co o tym myslicie ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
mysle ze po 2 tercjach kazda z nich bramke powinna miec, tyle ze nie ma takiego zakladu jak czy druzyna strzeli bramke w tej tercji, beda pewnie tylko zaklady kto strzeli pierwszego gola 1,6 modo 2,15 HV, czy cos takiego, kto drugiego itd

trixie 2/10 unibet
Malmö Redhawks - Timrå
ponizej 5.5 goli 1.75

Brynäs - Luleå
ponizej 5.5 goli 1.80

Modo - HV 71
powyzej 5.5 goli 1.90

Dotarly do mnie informacje ze Lulea moze zagrac dzis bez najlepszego gracza M.Renberga, jesli to sie potwierdzi to zrezygnuje z grania x2 w tym spotkaniu i zagram 1, tyle ze tez za drobne, bo nie ma dzis w szwecji nic na prawde wartego gry za wiecej, jesli mialbym wybrac 2 zaklady to chyba tylko under w timro i w dalszej kolejnosci over na HV

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam, co sie stalo z bramkarzem HV71 Stefanem Liv? czyzby Brian Boucher byl lepszy?? I chyba duzo kontuzji w HV,bo z tego co zauwazylem maja ok 16 zawodnikow z pola , Terrorist czy oni maja kim grac ?? bo 3 piatkami cienko to widze

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
i o ten zaklad wlasnie mi chodzi

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
sciagneli sobie bouchera z NHL bo Liv to cien Liva z zeszlego sezonu i kupe meczy im przegral
ja na pewno i tak nie postawie dzis na Modo

nie ma nic dobrego
najlpeiej juz chyba wyglada timro, seria 4 porazek to za duzo i zagram za drobne na przelamania

w swietle braku Renberga mozna sprobowac ta Lulee ale very low stake

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no i timro chcialo wygrac z malmoe, tylko dlaczego tak fatalnie spisuje sie pasi nurminen w bramce malmoe, mojego undera szlag trafil...:(

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a tak w ogole to dla Modo spotkanie wygralo dzis 2 zawodnikow - Peter Forsberg i bramkarz Mikael Zajkowski - tak Polak! urodzony 21 lat temu w Lodzi, ale chyba wstydzacy sie skad pochodzi skoro zmienil juz nawet imie... fakt faktem ze wygral dla Modo 2 ostatnie spotaknia broniac 65 z 67 strzalow, a w ogole po 301 minutach gry w Elitserien to jest to bramkarz legitymujacy sie najwyzsza sredna bronionych strzelow powyzej 95%, lepsza od Lundqvista, Kiprusoffa, Nurminena, Bouchera, Turco, i calej ligii, no i z pierwszego skladu i chyba na dlugo wyleczyl samego Tommego Salo!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Moje przemyślenia odnośnie dzisiejszych spotkań.
Farjestad - Malmo
Malmo po ostatniej porażce z Timrą 1-8 nie jest dzisiaj do grania. Farjestad ma na koncie 4 mecze bez porażki.Chyba zacznę grać progresję na ich przegraną, ale nie od tego spotkania. Mój typ 1

Mora - Brynas
Brynas ma na koncie 2 mecze bez porażki, ale były to mecze we własnej hali. Mora - 3 spotkania bez zwycięstwa, w tym 2 ostatnie to porażki na wyjeździe. Wydaje mi się że czas na ich wygraną. Mój typ 1

Djurgarden - Frolunda
Frolunda ma 9 meczy bez porażki(mecze z OT liczę jako remis). Djurgarden ostatnio dwie przegrane na wyjeździe, a u siebie lubią powalczyć. Mój typ 1X

HV 71 - Linkoping
HV ma już na koncie 8 meczy bez wygranej. Chyba warto pomyśleć nad progresją na ich wygraną.Mój typ 1X

Timra - MODO
Timra po czterech spotkaniach bez zwycięstwa przedwczoraj pokonała Malmo na wyjeździe. Modo na razie seria 2 zwycięstw(z HV 71 i Linkoping).No bet

Lulea - Sodertalje
Lulea zanotowała ostatnio trzy porażki, natomiast Sodertalje po serii trzech zwycięstw doznało porażki z Fajerkami 2-3. Mój typ X2

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Färjestad-Malmö
Typ 1
Kurs 1,5
CB
6/10

Wilki w znakomitej formie, makarony poobijane w ostatnim meczu przez Timura i jego drużynę dostali na własnym lodzie 8-1 i stracili swojego 1 GK. Dziś powinien bronić, a właściwie puszczać Christopher Nihlstorp z SVS% 87,80.
Färjestads BK zwycięstwa w domu 46%
IF Malmö Redhawks na wyjeździe 69% spotkań kończy się wtopą

Djurg&aring;rden - Frölunda HC
Typ: Moneyline Frölunda HC
Kurs 1,82
NB
1/10 [4/10]

Co tu duzo się rozpisywac: najlepszy atak, najlepszy w lidze GK. Naprzeciwko Mariusz vel Czerkawsky, nie wiem jak ze zdrowiem Ekmana Nilsa bo dziś zapowiadany jest jego powrót. Powiem krótko: oglądałem 2 mecze DIF w tv i jeśli wyłączą Czerkasa z gry to Djura z Indianami nie pogra. A oto ostatnie h2h jak Indianie skalpowali:
2004-10-28: Frölunda-Djurg&aring;rden 2-1
2004-03-07: Frölunda-Djurg&aring;rden 3-1
2004-03-05: Djurg&aring;rden-Frölunda 4-6
2004-03-03: Frölunda-Djurg&aring;rden 8-1
2004-03-01: Djurg&aring;rden-Frölunda 1-8

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
skoro Mikael Zajkowski jest Polakiem z pochodzenia i ma polski paszport i nie gra w repr. Szwecji to dlaczego nie mozna - pryznajmniej - sprobowac go powolac do reprezentacji??

Strona 12 z 26 1 2 10 11 12 13 14 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1