|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie co sadzicie o meczu Frolundy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Panowie co sadzicie o meczu Frolundy ??? ....włazi jak w masło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Panowie co sadzicie o meczu Frolundy ??? Jak Frolunda zagra tak jak zwykle to wygra bez problemu, ale coś ostatnio długo mają dobrą serię, boje się remisu tutAJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362 |
[quote]Panowie co sadzicie o meczu Frolundy ??? Jak Frolunda zagra tak jak zwykle to wygra bez problemu, ale coś ostatnio długo mają dobrą serię, boje się remisu tutAJ Ja dziś zagrałem przeciwko Frolundzie kurs sts 3.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426 |
ja dzisiaj daje tylko hv71-farjestadt 2 2,15 frolundy nie zagram bo kiedys ta seria zwyciestw musi sie skonczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
3,50 to bardzo zydowski kurs na to malmoe w tym STS w takim unibet chociazby 4,60
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
czy sugerujesz żeby nie grać frolundy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
spotkania sie juz zaczely osobiscie nie widzialem dzis nic godnego gry, za drobne puscilem tylko trixie na 3 remisy + under/over
no i obowiazkowo head to head w CB ale tez bardziej na sile niz z przekonania
jutro tez trudne spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
spotkania sie juz zaczely osobiscie nie widzialem dzis nic godnego gry, za drobne puscilem tylko trixie na 3 remisy + under/over
no i obowiazkowo 6 par head to head w CB ale tez bardziej na sile niz z przekonania
jutro tez trudne spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
a tym bardziej, że już na samym początku meczu 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514 |
chyba ta serja frolundy nie zostanie przerwana 1T 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem to w profie za smakowity kursik 1.67 ...:) Pozdrawiam wszystkich walczacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
chyba ta serja frolundy nie zostanie przerwana 1T 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem to w profie za smakowity kursik 1.67 ...:) Pozdrawiam wszystkich walczacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie została przerwana...1:6....łatwo,lekko i przyjemnie za niezłą stawkę po niezłym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
A co ma znaczyć supended na livescore.com ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514 |
meczyk chyba przerwany, na livescore jest susp.... ciekawe tylko z jakiej okazji, mam nadzieje ze nie bedzie za to zwrotow tylko ladnie zaliczone...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC 1 - 6 (1 - 3, 0 - 2, 0 - 1) Live
(Elitserien Grundserie) Final score
To dane ze szwedzkiego livescore'a
Zastanawi tylko ostatnia wiadomość wśród informacji:
46.41 1 - 6 PP1 Frölunda 22. ESBJÖRS, Jonas
A więc ostatnia bramka padła w 7 minucie 3 tercji. Co działo się dalej... Nie wiadomo, ale chyba napisaliby o zadymie... chyba, że sami musieli uciekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Panowie co sadzicie o meczu Frolundy ??? ....włazi jak w masło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdro dla tych co stawiali ,nierozumiem tych co stawiali przeciw Frolundkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Szwecka liga to je to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wynik zostanie uznany czy bedzie zwrot u naziemnych? ? ?
Last edited by oli; 08/01/2005 16:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
No właśnie ja w sportingodds (tam postawiłem) wyczytałem, że musi się odbyć conajmniej 55 minu meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
tylko na livescore.com jest suspended. Na livescore.cc nie ma nic, na tbw sport jest full time, to samo na szwedzkim livie... Wie ktoś co jest grane?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|