Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 26 1 2 15 16 17 18 19 25 26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
Na szwedzkiej stronie wszystko jest oki..nawet podali ile trwała cała 3 tercja i cały mecz!!!
Third Period (31 min, total 2h 3 min)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
[b]wyadje sie ze to tylko pojedynczy błąd, juz nie raz livescore robi przypał

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a bet-at-home zaliczyli wynik 1:6
więc chyba jest ok

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Na szwedzkiej stronie jest zapis ,że mecz przy czasie 46 min. 41 sek.(troche brakuje do 60 min.) wynik końcowy 1:6 dla Frolundy.Ciekawie jak to policzą w STS-ach.Na kuponie pozostał mi jeszcze win Pardubic i nie sądzę aby byl tu jakis zonk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Blue Men za oficjalnej patrzyles???

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
w szwedzkich gazetach (sportbladet i expressen) wyraznie jest napisane ze mecz zostal przerwany, ale 4,5 minuty przed koncem (dlatego powinien byz zaliczony), wynik byl juz ustalony, a nad Malmoe byla ogromna burza i ruszal sie dach
obaj trenarzy zakceptowali decyzje sedziego

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
a pierniczony betandwin oczywiście nie zaliczył mi zwycięstwa Frolundy, tylko potraktował jako zwrot. Do dupy z takim interesem, gdy obstawiałem zwycięstwo Realu to sportingbet przerwany mecz potraktował mi jako remisowy. Qwra mać dziwnym trafem zawsze jest na ich korzyść

Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
Ja tez mam zwrot w betandwin . To sa szuje jebane.Drugi raz mnie przycieli dzisiaj na 20$ a ostatnio na 35$.Ale co mozemy zrobic ? Nic !!!
Jak znajde jakis system to wszystkim go wysle i rozjebiemy tych pieprzonych debili.
Pzdr dla wszystkich.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a mi zaliczyli ale co z tego jak lugano 3-3 bezsens

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Toto-mix zaliczyl wygrna Frolundy... ciekawe jak podejdzie do tego Prof, bo tam zagralem kupon...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Prof rowinez zaliczyl wynik... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
betandwin własnie zaliczyl frolunde

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
w expekt.com też zaliczyli wynik

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
parbet i betfair tez juz rozliczyly.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
sts też zaliczyl a więc chyba wszyscy wykazali sie sprawiedliwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Modo bez Forsberga i Tommyego Salo
Sodertajle bez Dragana Umicevica
Brynaes bez Anderasa Dackella

to najwieksze braki w jutrzejszych spotkaniach

podoba mi sie para w exepkt head to head Forsberg - Hossa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Dziś do zagrania jest wg mnie Mora na czystą 1. Lub w tym meczu over 5,5.
Drugi mecz to Lulea-Djurgarden over 5,5 lub Lulea nie przegra. Kierowałem się tylko statystyką i aktualną formą.
Terrorist piszesz o brakach w Modo to poważne osłabienie? Czy o Lulea- Djurgarden masz jakieś info? Dziś te overy to ekasperyment nie za bardzo lubie grać to w szwedzkiej lidze :-) Co myślicie o overach w tych meczach.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
Ja dziś widzę to raczej tak:

Lulea - Djurgarden 1 (2.15 STS)
Mora - MoDo X (4.15 STS)
Sodertalje - Brynas 1 (1.75 STS)

Oczywiście rozpisik 2z3...bo różnie to w Szwecji bywa!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
Witam wszystkich !!!

a ja nie wiem czemu ale dziś mam czute ze bedzie bardzo nieprzewidywalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kuszą mnie remisiki we wszystkich dzisiejszych meczykach
Co WY na to ???

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Czesc

Co do Forsberga to chyba jest jeszcze nadzieja ze zagra. Zgodzilbym sie z Tahoma dzis co do overa w meczu Mora-MoDo, On gra 6,0, ja zagralem over 5,5 wszyscy znamy sile ofensywna obu klubow, gdyby zagral Forsberg typ jeszcze pewniejszy. Ale i tak spodziewam sie kanonady strzeleckiej w dniu dzisiejszym. Co do pozostalych meczow to jednak Lulea, ktora u siebie prezentuje sie bardzo korzystnie. Sodertalje - Brynas, druzyna gosci slaba na wyjezdzie, ale wlasnie w Sodertalje udalo im sie wygrac w tym sezonie, poza tym korzystny wynik z MoDo w meczu ktory mogli wygrac (prowadzili 3-1, skonczylo sie remisem 3-3). Zaryzykuje mala stawke na Brynas.

Pozdrawiam
Dominik

Strona 17 z 26 1 2 15 16 17 18 19 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1