|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
Na szwedzkiej stronie wszystko jest oki..nawet podali ile trwała cała 3 tercja i cały mecz!!! Third Period (31 min, total 2h 3 min)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
[b]wyadje sie ze to tylko pojedynczy błąd, juz nie raz livescore robi przypał
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a bet-at-home zaliczyli wynik 1:6 więc chyba jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
Na szwedzkiej stronie jest zapis ,że mecz przy czasie 46 min. 41 sek.(troche brakuje do 60 min.) wynik końcowy 1:6 dla Frolundy.Ciekawie jak to policzą w STS-ach.Na kuponie pozostał mi jeszcze win Pardubic i nie sądzę aby byl tu jakis zonk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Blue Men za oficjalnej patrzyles???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
w szwedzkich gazetach (sportbladet i expressen) wyraznie jest napisane ze mecz zostal przerwany, ale 4,5 minuty przed koncem (dlatego powinien byz zaliczony), wynik byl juz ustalony, a nad Malmoe byla ogromna burza i ruszal sie dach obaj trenarzy zakceptowali decyzje sedziego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
a pierniczony betandwin oczywiście nie zaliczył mi zwycięstwa Frolundy, tylko potraktował jako zwrot. Do dupy z takim interesem, gdy obstawiałem zwycięstwo Realu to sportingbet przerwany mecz potraktował mi jako remisowy. Qwra mać dziwnym trafem zawsze jest na ich korzyść
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99 |
Ja tez mam zwrot w betandwin . To sa szuje jebane.Drugi raz mnie przycieli dzisiaj na 20$ a ostatnio na 35$.Ale co mozemy zrobic ? Nic !!! Jak znajde jakis system to wszystkim go wysle i rozjebiemy tych pieprzonych debili. Pzdr dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a mi zaliczyli ale co z tego jak lugano 3-3 bezsens
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Toto-mix zaliczyl wygrna Frolundy... ciekawe jak podejdzie do tego Prof, bo tam zagralem kupon...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Prof rowinez zaliczyl wynik... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1 |
betandwin własnie zaliczyl frolunde
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
w expekt.com też zaliczyli wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
parbet i betfair tez juz rozliczyly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1 |
sts też zaliczyl a więc chyba wszyscy wykazali sie sprawiedliwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Modo bez Forsberga i Tommyego Salo Sodertajle bez Dragana Umicevica Brynaes bez Anderasa Dackella
to najwieksze braki w jutrzejszych spotkaniach
podoba mi sie para w exepkt head to head Forsberg - Hossa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
Witam. Dziś do zagrania jest wg mnie Mora na czystą 1. Lub w tym meczu over 5,5. Drugi mecz to Lulea-Djurgarden over 5,5 lub Lulea nie przegra. Kierowałem się tylko statystyką i aktualną formą. Terrorist piszesz o brakach w Modo to poważne osłabienie? Czy o Lulea- Djurgarden masz jakieś info? Dziś te overy to ekasperyment nie za bardzo lubie grać to w szwedzkiej lidze :-) Co myślicie o overach w tych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
Ja dziś widzę to raczej tak:
Lulea - Djurgarden 1 (2.15 STS) Mora - MoDo X (4.15 STS) Sodertalje - Brynas 1 (1.75 STS)
Oczywiście rozpisik 2z3...bo różnie to w Szwecji bywa!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
Witam wszystkich !!!
a ja nie wiem czemu ale dziś mam czute ze bedzie bardzo nieprzewidywalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kuszą mnie remisiki we wszystkich dzisiejszych meczykach Co WY na to ???
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czesc
Co do Forsberga to chyba jest jeszcze nadzieja ze zagra. Zgodzilbym sie z Tahoma dzis co do overa w meczu Mora-MoDo, On gra 6,0, ja zagralem over 5,5 wszyscy znamy sile ofensywna obu klubow, gdyby zagral Forsberg typ jeszcze pewniejszy. Ale i tak spodziewam sie kanonady strzeleckiej w dniu dzisiejszym. Co do pozostalych meczow to jednak Lulea, ktora u siebie prezentuje sie bardzo korzystnie. Sodertalje - Brynas, druzyna gosci slaba na wyjezdzie, ale wlasnie w Sodertalje udalo im sie wygrac w tym sezonie, poza tym korzystny wynik z MoDo w meczu ktory mogli wygrac (prowadzili 3-1, skonczylo sie remisem 3-3). Zaryzykuje mala stawke na Brynas.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
Link skopiowany do schowka