|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
[b]witam. bardzo chcialbym poznac wasze zdanie na temat dzisiejszych rodzynkow.. sklaniam sie ku zagraniu na faworytow. ale czy sa jakies dodatkowe wazne info na temat obu spotkan?
pozdrawiam citizen
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
Witam. Moim zdaniem Modo powinno wygrać ale kurs niski na granie. Brynas może dziś nie przegrać ale tego nie będę ruszał, chyba że mnie ktoś przekona ;-). Kuszą mnie dziś dwa undery 5,5 pewniejszy wydaje się under w Brynas. Wszytko to na podstawie statystyk. Będę czekał na inne opinie Pozdraw
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2 |
Myślę że MoDo pewniak, i z podpórką n Fajerstad
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czesc
Dzis 2 mecze w szwedzkiej eliteserien. MoDo-Malmoe i Brynas-Farjestad.
Brynas - Farjestad
Fajerki nie zachwycaja ostatnio, porazka 0-4 z Linkoping, remis z Hv71, 0 bramek w dwoch ostatnich meczach mimo duzej sily ofensywnej. Gaborik mimo ze zdobyl pare punktow jeszcze nie zachwyca moze dzis bedzie jego dzien? Farjestad ma patent na Brynas w tym sezonie. Typ 2 @1,75 4/10
MoDo - Malmoe
MoDo na razie okazuje sie byc niewypalem, nazwiska Forsberg, Sedinowie, Hedin, Weinhandl, Tommy Salo mowia wiele a jednak cos z tym zespolem nie tak. Nie spelniaja pokladanych w nich oczekiwan. Na pewno jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy (expekt 1,35-5,80). Moglbym zagrac na MoDo w okolicach 1,70, za 1,35 - nigdy.
Typ 2 @5,80 1/10
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98 |
Puszczę sobie leciutko coś takiego
Modo-Malmo under 5.5 1.90
Coś czuję, że dzisiaj gradu bramek nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
MoDo - Malmoe
jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy no ja sadze ze jest, oprocz Nurminena - bramkarza Malmoe nie wiem czy ktokolwiek z tej druzyny bylby sie w stanie zalapac do druzyny z Ornskoldsvik Pierre Hedin w Modo nie pogra przez 2 miesiaca, zlamana reka Tommy Salo dzis rowniez raczej nie zagra, ale to akurat wzmocnienie dla Modo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie nie widze powodu dla ktorego Modo nie mialoby rozniesc dzis Malmoe, kurs 1,40 wcale nie jest najgorszy, choc oczywiscie duzo lepsze sa head to head na to spotkanie w centrebet a tak w ogole to dubel w profie farjestad 1,95+modo 1,47 nie wyglada najgorzej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702 |
Ja zagralem dzis:Brynas v Farjestad over 5.5 wydaje mi sie to pewniejsze niz grac wygrana FBK,a kursy podobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239 |
Ja dzis na trinec modo 1 tercja i wygrana farjestad kurs 17,5 za 2 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11 |
Witam i o zdrowie pytam:) Czy Frolunda juz na dobre zadomowila sie w fotelu lidera i czy latwo wygra z Lulea?? Frolunda-Lulea 1 Pozdrawiam Darek z Bytomia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
MoDo - Malmoe
jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy no ja sadze ze jest, oprocz Nurminena - bramkarza Malmoe nie wiem czy ktokolwiek z tej druzyny bylby sie w stanie zalapac do druzyny z Ornskoldsvik Pierre Hedin w Modo nie pogra przez 2 miesiaca, zlamana reka Tommy Salo dzis rowniez raczej nie zagra, ale to akurat wzmocnienie dla Modo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie nie widze powodu dla ktorego Modo nie mialoby rozniesc dzis Malmoe, kurs 1,40 wcale nie jest najgorszy, choc oczywiscie duzo lepsze sa head to head na to spotkanie w centrebet a tak w ogole to dubel w profie farjestad 1,95+modo 1,47 nie wyglada najgorzej... Tommy Salo rzeczywiscie ostatnio wiecej zawalal niz byl pozytkiem. I oczywiscie prawda jest ze Nurminen chyba jako jedyny nadawalby sie do MoDo Na razie 2-0, raczej pewne zwyciestwo gospodarzy... Ale glownie chodzilo mi o wartosc kursu na Malmoe... Za 1,40 zagralbym Frolunde albo Linkoping z Malmoe ale nie cholernie nieprzewidywalne MoDo. Umowmy sie w ligach eurpoejskich nie takie cuda sie dzialy... Wartosc IMO byla zdecydowanie po stronie Redhawks... tyle Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no ja frolundy i linkoping z malmoe bym teraz nie gral, bo one punktow to juz srednio potrzebuja, pod koniec sezonu co roku w szwecji widze ze stawiania na druzyny z top3 nie ma sensu
modo jak najbardziej ma o co walczyc, kilkascie kolejek do konca i te kilka punktow przewagi to jest bardzo malo, dlatego musza wygrywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13 |
175 19:00 Frolunda - Lulea 1.40 4.70 4.50 1.10 2.30 176 19:00 HV 71 - Djurgarden 2.05 4.20 2.35 1.38 1.51 177 19:00 Sodertalje - Timra 2.20 4.15 2.20 1.44 1.44
Jak byscie te mecze obstawili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Jutro jak dla mnie typ tygodnia HV71-Djurgarden . HV 71 zdecydowanie poprawiło swiją grę, ostatni mecz u siebie to dość pechowy remis u siebie 0-0z farjestad minom iż była spora przewaga w strzałach na bramkę. Djurgarden jak dla mnie troche przereklamowana drużyna.
Hv71-Djurgarden 1 2,30 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
To co dzis zrobilo Modo, to byla ustawka straszna, dobrze ze gram max za 2% kapitalu by wjebalbym kupe kasy, no i dobrze ze rozlozylem to tez na head to head czy I tercje... ale szkoda mi osob ktorym polecilem ten mecz i ktore nie graja tak ostroznie jak ja...
nie bez przypadku poniedzialkowe pewniaki w hokeja kiedy jest bardzo malo spotkan do gry nie wchodza, i ja w tym widze ingerencje bukow... chyba poszlo za duzo kasy na gospodarzy na ten mecz i po poludniu buki zalatwily sobie wynik
szkoda ze o tym nie pomyslalem wczesniej, ale nie chcialo mi sie wierzyc ze foppa i spolka zrobia kibicom dzis taki zawod
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja dzis jestem bardzo zadowolony... Oprocz czystego 2, zagralem tez w unibecie 2 z dogrywka, stalo sie. Nie od dzis wiadomo co sie dzieje w poniedzialki... Z tymze nie doszukiwalbym sie ustawek, walkow i innych takich... Malmoe zawalczylo i tyle. Wielokrotnie bylismy juz swiadkami ze europejskie ligi hokejowe sa w miare wyrownane i nie ma tak ze ktos cos musi... Ja juz dawno sie nauczylem ze granie na underdogi ma sens i dzis malmoe po raz kolejny mi to udowadnia. IMO widac bylo chocby po 10 minutach dla Forsberga w dogrywce ze MoDo chcialo wygrac... Taki jest sport. Wszyscy wiemy ze nie ma "pewniakow" a mimo to wszyscy gramy "pewniaki" po 1,40 i potem rzucamy ku****
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no to mamy odmienne zdanie, ja twierdze ze gdyby nie bylo obstawiania sportu u bukmacherow bylo by duzo mniej niespodzianek...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
zgodze sie ze to co pokazalo Modo to byly ostry walek bo prowadzac tyle sie nie przegrywa a jeszcze w szczegolnosci taka druzyna jak modo raczej sobnie na tonie powinna pozwolic, no ale mowi sie trudno, i tak wole grac hokeja od tenisa, bo tam to o wiele czesciej mozna natknac sie na takiego ZONKa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
tak mne vychadza dnes takto sodertalje -timra x2 frolunda -lulea 1 !!!! HV 71 -DJURGARDEN X !!!!! aj prva tercija nie za duze kase ..good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
:-) Witam. Zgodzę się z Terrorist-ą, że bukmacherka ma duży wpływ na wyniki "pewniaków". Wiadomo niespodzianki!! ale ale ile te niespodzianki kosztują?? HGW. ok sorki za małą dygresję.
Dziś stawiam na HV pną się w górę chłopaki jednak mimo wsyztsko to szwedzka liga tak więc 1x do kombinacji singiel to tylko 1. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czesc,
Ja oczywiscie nie neguje, ze jakis wplyw bukow jest... Mamy do czynienia z duza kasa, ale nie zapominajmz o motzwacji zawodnikow, sportowej zlosci, czy najzwyczajniejszej w swiecie formy ogolnej czy formy dnia.. Ale to temat na dluga i jalowa dyskusje...
Co do dzisiaj, zdecydowanie jednak Frolunda, mimo zblizania sie playoffow i rzeczywiscie obnizania lotow przez najlepsze kluby w tzm czasie dzis jeszcze nie... Drugim meczem dla mnie jest zwyciestwo HV71.
Frolunda Lulea 1 1,37 8/10 HV DIF 1 2.00 5/10
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 18/01/2005 16:35.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|