Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
[b]witam. bardzo chcialbym poznac wasze zdanie na temat dzisiejszych rodzynkow..
sklaniam sie ku zagraniu na faworytow. ale czy sa jakies dodatkowe wazne info na temat obu spotkan?


pozdrawiam
citizen

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Witam.
Moim zdaniem Modo powinno wygrać ale kurs niski na granie.
Brynas może dziś nie przegrać ale tego nie będę ruszał, chyba że mnie ktoś przekona ;-).
Kuszą mnie dziś dwa undery 5,5 pewniejszy wydaje się under w Brynas. Wszytko to na podstawie statystyk. Będę czekał na inne opinie Pozdraw

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2
Myślę że MoDo pewniak, i z podpórką n Fajerstad

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Czesc

Dzis 2 mecze w szwedzkiej eliteserien. MoDo-Malmoe i Brynas-Farjestad.

Brynas - Farjestad

Fajerki nie zachwycaja ostatnio, porazka 0-4 z Linkoping, remis z Hv71, 0 bramek w dwoch ostatnich meczach mimo duzej sily ofensywnej. Gaborik mimo ze zdobyl pare punktow jeszcze nie zachwyca moze dzis bedzie jego dzien? Farjestad ma patent na Brynas w tym sezonie.
Typ 2 @1,75 4/10

MoDo - Malmoe

MoDo na razie okazuje sie byc niewypalem, nazwiska Forsberg, Sedinowie, Hedin, Weinhandl, Tommy Salo mowia wiele a jednak cos z tym zespolem nie tak. Nie spelniaja pokladanych w nich oczekiwan. Na pewno jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy (expekt 1,35-5,80). Moglbym zagrac na MoDo w okolicach 1,70, za 1,35 - nigdy.

Typ 2 @5,80 1/10

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
Puszczę sobie leciutko coś takiego

Modo-Malmo under 5.5 1.90

Coś czuję, że dzisiaj gradu bramek nie będzie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
MoDo - Malmoe

jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy

no ja sadze ze jest, oprocz Nurminena - bramkarza Malmoe nie wiem czy ktokolwiek z tej druzyny bylby sie w stanie zalapac do druzyny z Ornskoldsvik

Pierre Hedin w Modo nie pogra przez 2 miesiaca, zlamana reka
Tommy Salo dzis rowniez raczej nie zagra, ale to akurat wzmocnienie dla Modo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie nie widze powodu dla ktorego Modo nie mialoby rozniesc dzis Malmoe, kurs 1,40 wcale nie jest najgorszy, choc oczywiscie duzo lepsze sa head to head na to spotkanie w centrebet

a tak w ogole to dubel w profie farjestad 1,95+modo 1,47 nie wyglada najgorzej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
Ja zagralem dzis:Brynas v Farjestad over 5.5 wydaje mi sie to pewniejsze niz grac wygrana FBK,a kursy podobne.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
Ja dzis na trinec modo 1 tercja i wygrana farjestad kurs 17,5 za 2 zeta

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
Witam i o zdrowie pytam:)
Czy Frolunda juz na dobre zadomowila sie w fotelu lidera i czy latwo wygra z Lulea??
Frolunda-Lulea 1
Pozdrawiam
Darek z Bytomia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
MoDo - Malmoe

jednak nie ma az takiej roznicy w potencjale jakby swiadczyly kursy

no ja sadze ze jest, oprocz Nurminena - bramkarza Malmoe nie wiem czy ktokolwiek z tej druzyny bylby sie w stanie zalapac do druzyny z Ornskoldsvik

Pierre Hedin w Modo nie pogra przez 2 miesiaca, zlamana reka
Tommy Salo dzis rowniez raczej nie zagra, ale to akurat wzmocnienie dla Modo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie nie widze powodu dla ktorego Modo nie mialoby rozniesc dzis Malmoe, kurs 1,40 wcale nie jest najgorszy, choc oczywiscie duzo lepsze sa head to head na to spotkanie w centrebet

a tak w ogole to dubel w profie farjestad 1,95+modo 1,47 nie wyglada najgorzej...

Tommy Salo rzeczywiscie ostatnio wiecej zawalal niz byl pozytkiem. I oczywiscie prawda jest ze Nurminen chyba jako jedyny nadawalby sie do MoDo Na razie 2-0, raczej pewne zwyciestwo gospodarzy... Ale glownie chodzilo mi o wartosc kursu na Malmoe... Za 1,40 zagralbym Frolunde albo Linkoping z Malmoe ale nie cholernie nieprzewidywalne MoDo. Umowmy sie w ligach eurpoejskich nie takie cuda sie dzialy... Wartosc IMO byla zdecydowanie po stronie Redhawks... tyle

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no ja frolundy i linkoping z malmoe bym teraz nie gral, bo one punktow to juz srednio potrzebuja, pod koniec sezonu co roku w szwecji widze ze stawiania na druzyny z top3 nie ma sensu

modo jak najbardziej ma o co walczyc, kilkascie kolejek do konca i te kilka punktow przewagi to jest bardzo malo, dlatego musza wygrywac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
175 19:00 Frolunda - Lulea 1.40 4.70 4.50 1.10 2.30
176 19:00 HV 71 - Djurgarden 2.05 4.20 2.35 1.38 1.51
177 19:00 Sodertalje - Timra 2.20 4.15 2.20 1.44 1.44

Jak byscie te mecze obstawili?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Jutro jak dla mnie typ tygodnia HV71-Djurgarden . HV 71 zdecydowanie poprawiło swiją grę, ostatni mecz u siebie to dość pechowy remis u siebie 0-0z farjestad minom iż była spora przewaga w strzałach na bramkę. Djurgarden jak dla mnie troche przereklamowana drużyna.

Hv71-Djurgarden 1 2,30 8/10

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
To co dzis zrobilo Modo, to byla ustawka straszna, dobrze ze gram max za 2% kapitalu by wjebalbym kupe kasy, no i dobrze ze rozlozylem to tez na head to head czy I tercje... ale szkoda mi osob ktorym polecilem ten mecz i ktore nie graja tak ostroznie jak ja...

nie bez przypadku poniedzialkowe pewniaki w hokeja kiedy jest bardzo malo spotkan do gry nie wchodza, i ja w tym widze ingerencje bukow... chyba poszlo za duzo kasy na gospodarzy na ten mecz i po poludniu buki zalatwily sobie wynik

szkoda ze o tym nie pomyslalem wczesniej, ale nie chcialo mi sie wierzyc ze foppa i spolka zrobia kibicom dzis taki zawod

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja dzis jestem bardzo zadowolony... Oprocz czystego 2, zagralem tez w unibecie 2 z dogrywka, stalo sie. Nie od dzis wiadomo co sie dzieje w poniedzialki... Z tymze nie doszukiwalbym sie ustawek, walkow i innych takich... Malmoe zawalczylo i tyle. Wielokrotnie bylismy juz swiadkami ze europejskie ligi hokejowe sa w miare wyrownane i nie ma tak ze ktos cos musi... Ja juz dawno sie nauczylem ze granie na underdogi ma sens i dzis malmoe po raz kolejny mi to udowadnia. IMO widac bylo chocby po 10 minutach dla Forsberga w dogrywce ze MoDo chcialo wygrac... Taki jest sport. Wszyscy wiemy ze nie ma "pewniakow" a mimo to wszyscy gramy "pewniaki" po 1,40 i potem rzucamy ku****

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no to mamy odmienne zdanie, ja twierdze ze gdyby nie bylo obstawiania sportu u bukmacherow bylo by duzo mniej niespodzianek...

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
zgodze sie ze to co pokazalo Modo to byly ostry walek bo prowadzac tyle sie nie przegrywa a jeszcze w szczegolnosci taka druzyna jak modo raczej sobnie na tonie powinna pozwolic, no ale mowi sie trudno, i tak wole grac hokeja od tenisa, bo tam to o wiele czesciej mozna natknac sie na takiego ZONKa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
tak mne vychadza dnes takto
sodertalje -timra x2
frolunda -lulea 1
!!!! HV 71 -DJURGARDEN X !!!!! aj prva tercija
nie za duze kase ..good luck

Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
:-) Witam. Zgodzę się z Terrorist-ą, że bukmacherka ma duży wpływ na wyniki "pewniaków". Wiadomo niespodzianki!! ale ale ile te niespodzianki kosztują?? HGW. ok sorki za małą dygresję.

Dziś stawiam na HV pną się w górę chłopaki jednak mimo wsyztsko to szwedzka liga tak więc 1x do kombinacji singiel to tylko 1. Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Czesc,

Ja oczywiscie nie neguje, ze jakis wplyw bukow jest... Mamy do czynienia z duza kasa, ale nie zapominajmz o motzwacji zawodnikow, sportowej zlosci, czy najzwyczajniejszej w swiecie formy ogolnej czy formy dnia.. Ale to temat na dluga i jalowa dyskusje...

Co do dzisiaj, zdecydowanie jednak Frolunda, mimo zblizania sie playoffow i rzeczywiscie obnizania lotow przez najlepsze kluby w tzm czasie dzis jeszcze nie... Drugim meczem dla mnie jest zwyciestwo HV71.

Frolunda Lulea 1 1,37 8/10
HV DIF 1 2.00 5/10

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 18/01/2005 16:35.
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, kamel, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka), 2,170 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1