A czemu akurat po Naslundzie przewidziales remis?? Nowe przyslowie: "J..."> A czemu akurat po Naslundzie przewidziales remis?? Nowe przyslowie: "J...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Gratulacje Patricu$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A czemu akurat po Naslundzie przewidziales remis??
Nowe przyslowie: "Jak gra Naslund to musi byc remis" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
W Modo zadebiutowl dzis Naslund a Peter Forsberg OUT na przynajmniej 8 tygodnii, to optymistyczny scenariusz, pesymistyczny - do konca sezonu z powodu kontuzji

Kyle Calder z Chicago Blackhawks w poniedzialek debiutuje w SSK

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
jak wam sie wydaje na jutro MORA-FROLUNDA na 2
wygra frolunda ?????

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
sam postawilwm na to ze mora przegra

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
sam postawilwm na to ze mora przegra

mozesz to jakos uzasadnic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
ja bym zagral more 10 frolunda musi wkoncu wtopic i wtopi dzis ciezko gra sie na terenie beniaminka przegrywalo juz tam wiele zespolow moze nienaleza do potentatow w lidze szweckiej ale ja daje 10 chcialem zagrac 1! ale sie powstrzymalem zobaczymy jak bedzie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
ja bym zagral more 10 frolunda musi wkoncu wtopic i wtopi dzis ciezko gra sie na terenie beniaminka przegrywalo juz tam wiele zespolow moze nienaleza do potentatow w lidze szweckiej ale ja daje 10 chcialem zagrac 1! ale sie powstrzymalem zobaczymy jak bedzie
no i jak narazie 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
Siema Wam

Moja pierwsza wiadomosc na forum ale postaram sie oby bylo ich wieceji oby były jak najtrafniejsze, myślał ktoś z was o jutrzejszych meczach ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
Zbytnio dużego wyboru nie ma:
Zagram jutro:
MALMOE-FARJESTAD 2 1,7 w toto mixie,za dużą kasę nie ma co bo to różnie bywa,ostatnio prawie Malmoe nie wywiozło punktów z Timry!
No i może skuszę się na HV71-moim zdaniem nie ma widocznej różnicy pomiedzy tymi zespołami,wynik napewno bedzie moim zdaniem oscylował koło remisu!
Pozdrawiam
I czekam na Wasze opinie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
witam !!

moje typy na jutro to :

MALMOE-FARJESTAD - X2

oraz

LINKOPING-HV71 - 1

co do farjestad powinni wygrac to, ale dlugo mi jeszcze utkwi mecz modo-malmoe w ktorym nikt nie dawal szans malmoe a z 3:1 zrobilo sie 5:5 a pozniej 5:6 (ot)

a co do linkoping nie moge podac zadnej dokladnej analizy po prostu mam takie przeczucie :]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
co do farjestad powinni wygrac to, ale dlugo mi jeszcze utkwi mecz modo-malmoe w ktorym nikt nie dawal szans malmoe a z 3:1 zrobilo sie 5:5 a pozniej 5:6 (ot)


Znalazlbym kogos, i to na tym forum, kto gral Malmoe w tamtym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 25
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 25
MALMOE-FARJESTAD --> 2
LINKOPING-HV71 --> 1

Farjerstadt powinien wygrac to spotkanie.Na pewno goscie mysla o zajeciu dobrego miejsca w play-off wiec takie spotkania nalezy po prostu wygrywac.
Co do linkioping to mam pewne obawy bo ostatnio slabo spisali sie w lidze.HV71 co prawda nie stoi zbyt wysoko w lidze,ale juz nie jeden raz pokazalo ze potrafi wygrac z najlepszymy.Mam jednak nadzieje ze w tym meczu ta sztuka im sie nie uda i polegna:)
Pozdrawiam!!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
Quote
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie.


Zgadzam się z ą opinią,co prawda tego meczu dziś nie obstawiłem,ale wydaje mi się,że coś się ruszyło na dobre w tej drużynie i odniosę minimalne zwycięstwo.
Sam obstawiłem Malmoe-Farjestad 2

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oprocz Kyle'a Caldera w druzynie Sodertalje zadebiutuje dzis takze kolejny gracz z NHL mianowicie Scott Thornton. W Lulei caly czas nie zagra Mikael Renberg.

Sodertalje - Lulea -->1 @2,00 Unibet 6/10

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oprocz Kyle'a Caldera w druzynie Sodertalje zadebiutuje dzis takze kolejny gracz z NHL mianowicie Scott Thornton. W Lulei caly czas nie zagra Mikael Renberg.

Sodertalje - Lulea -->1 @2,00 Unibet 6/10

Pozdrawiam
Dominik

Takze dałem na Sodertajle 1.90 GB, do tego dolozylem Farjestadt, oby weszlo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
dziekuje bardzo _Goldi_! spojrzalem do tego tematu i skorzystalem z typu hv! mialem juz zaznaczone linki na 1, ale na szczescie zmienilem na 02;)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie.

a jednak HV 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,jednak układzik poszedł, chodz końcówka mogła się podobac
Quote
Takze dałem na Sodertajle 1.90 GB, do tego dolozylem Farjestadt, oby weszlo

yeee, Sodertajle zmiaźdzyło, Fajerstadt zgodnie z oczekiwaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i 30 euro w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
Quote
Zbytnio dużego wyboru nie ma:
Zagram jutro:
MALMOE-FARJESTAD 2 1,7 w toto mixie,za dużą kasę nie ma co bo to różnie bywa,ostatnio prawie Malmoe nie wywiozło punktów z Timry!
No i może skuszę się na HV71-moim zdaniem nie ma widocznej różnicy pomiedzy tymi zespołami,wynik napewno bedzie moim zdaniem oscylował koło remisu!
Pozdrawiam
I czekam na Wasze opinie

spełniło się w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie

Brynas - Mora --> over 5,5 @1,70 6/10

Wszyscy znamy zespol Mory, 1. atak - bracia Hossa i Pavlikovsky, 2. atak Cleary,Horcoff,Nagy, świetni zawodnicy.. dobry atak ale niestety slaba obrona.. Mora zdobywa średnio 3,29 bramki na mecz, traci 3,34. Zdecydowanie overowa druzyna. Do tej pory grali dwukrotnie z Brynas w tym sezonie - 4-2, 5-9 oba spotkania wygrali hokeisci Mory.

Pozdrawiam
Dominik

Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1