|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Gratulacje Patricu$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A czemu akurat po Naslundzie przewidziales remis?? Nowe przyslowie: "Jak gra Naslund to musi byc remis" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
W Modo zadebiutowl dzis Naslund a Peter Forsberg OUT na przynajmniej 8 tygodnii, to optymistyczny scenariusz, pesymistyczny - do konca sezonu z powodu kontuzji
Kyle Calder z Chicago Blackhawks w poniedzialek debiutuje w SSK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426 |
jak wam sie wydaje na jutro MORA-FROLUNDA na 2 wygra frolunda ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
sam postawilwm na to ze mora przegra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
sam postawilwm na to ze mora przegra mozesz to jakos uzasadnic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ja bym zagral more 10 frolunda musi wkoncu wtopic i wtopi dzis ciezko gra sie na terenie beniaminka przegrywalo juz tam wiele zespolow moze nienaleza do potentatow w lidze szweckiej ale ja daje 10 chcialem zagrac 1! ale sie powstrzymalem zobaczymy jak bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ja bym zagral more 10 frolunda musi wkoncu wtopic i wtopi dzis ciezko gra sie na terenie beniaminka przegrywalo juz tam wiele zespolow moze nienaleza do potentatow w lidze szweckiej ale ja daje 10 chcialem zagrac 1! ale sie powstrzymalem zobaczymy jak bedzie no i jak narazie 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732 |
Siema Wam
Moja pierwsza wiadomosc na forum ale postaram sie oby bylo ich wieceji oby były jak najtrafniejsze, myślał ktoś z was o jutrzejszych meczach ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
Zbytnio dużego wyboru nie ma: Zagram jutro: MALMOE-FARJESTAD 2 1,7 w toto mixie,za dużą kasę nie ma co bo to różnie bywa,ostatnio prawie Malmoe nie wywiozło punktów z Timry! No i może skuszę się na HV71-moim zdaniem nie ma widocznej różnicy pomiedzy tymi zespołami,wynik napewno bedzie moim zdaniem oscylował koło remisu! Pozdrawiam I czekam na Wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,732 |
witam !!
moje typy na jutro to :
MALMOE-FARJESTAD - X2
oraz
LINKOPING-HV71 - 1
co do farjestad powinni wygrac to, ale dlugo mi jeszcze utkwi mecz modo-malmoe w ktorym nikt nie dawal szans malmoe a z 3:1 zrobilo sie 5:5 a pozniej 5:6 (ot)
a co do linkoping nie moge podac zadnej dokladnej analizy po prostu mam takie przeczucie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
co do farjestad powinni wygrac to, ale dlugo mi jeszcze utkwi mecz modo-malmoe w ktorym nikt nie dawal szans malmoe a z 3:1 zrobilo sie 5:5 a pozniej 5:6 (ot) Znalazlbym kogos, i to na tym forum, kto gral Malmoe w tamtym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 25 |
MALMOE-FARJESTAD --> 2 LINKOPING-HV71 --> 1
Farjerstadt powinien wygrac to spotkanie.Na pewno goscie mysla o zajeciu dobrego miejsca w play-off wiec takie spotkania nalezy po prostu wygrywac. Co do linkioping to mam pewne obawy bo ostatnio slabo spisali sie w lidze.HV71 co prawda nie stoi zbyt wysoko w lidze,ale juz nie jeden raz pokazalo ze potrafi wygrac z najlepszymy.Mam jednak nadzieje ze w tym meczu ta sztuka im sie nie uda i polegna:) Pozdrawiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie. Zgadzam się z ą opinią,co prawda tego meczu dziś nie obstawiłem,ale wydaje mi się,że coś się ruszyło na dobre w tej drużynie i odniosę minimalne zwycięstwo. Sam obstawiłem Malmoe-Farjestad 2 Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Oprocz Kyle'a Caldera w druzynie Sodertalje zadebiutuje dzis takze kolejny gracz z NHL mianowicie Scott Thornton. W Lulei caly czas nie zagra Mikael Renberg.
Sodertalje - Lulea -->1 @2,00 Unibet 6/10
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oprocz Kyle'a Caldera w druzynie Sodertalje zadebiutuje dzis takze kolejny gracz z NHL mianowicie Scott Thornton. W Lulei caly czas nie zagra Mikael Renberg.
Sodertalje - Lulea -->1 @2,00 Unibet 6/10
Pozdrawiam Dominik Takze dałem na Sodertajle 1.90 GB, do tego dolozylem Farjestadt, oby weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
dziekuje bardzo _Goldi_! spojrzalem do tego tematu i skorzystalem z typu hv! mialem juz zaznaczone linki na 1, ale na szczescie zmienilem na 02;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Jak dla mnie HV dzisiaj wygra, wylecialo z osemki, wiec dzis waleczek bedzie. a jednak HV 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,jednak układzik poszedł, chodz końcówka mogła się podobac Takze dałem na Sodertajle 1.90 GB, do tego dolozylem Farjestadt, oby weszlo yeee, Sodertajle zmiaźdzyło, Fajerstadt zgodnie z oczekiwaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i 30 euro w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
Zbytnio dużego wyboru nie ma: Zagram jutro: MALMOE-FARJESTAD 2 1,7 w toto mixie,za dużą kasę nie ma co bo to różnie bywa,ostatnio prawie Malmoe nie wywiozło punktów z Timry! No i może skuszę się na HV71-moim zdaniem nie ma widocznej różnicy pomiedzy tymi zespołami,wynik napewno bedzie moim zdaniem oscylował koło remisu! Pozdrawiam I czekam na Wasze opinie spełniło się w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witajcie
Brynas - Mora --> over 5,5 @1,70 6/10
Wszyscy znamy zespol Mory, 1. atak - bracia Hossa i Pavlikovsky, 2. atak Cleary,Horcoff,Nagy, świetni zawodnicy.. dobry atak ale niestety slaba obrona.. Mora zdobywa średnio 3,29 bramki na mecz, traci 3,34. Zdecydowanie overowa druzyna. Do tej pory grali dwukrotnie z Brynas w tym sezonie - 4-2, 5-9 oba spotkania wygrali hokeisci Mory.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|