Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Wydaje mi sie ze warto pomyslec nad Overem HV i Mory

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Ostatni mecz w barwach Mory i Farjestad zagraja dzis Slowacy

Marian Hossa i Marian Gaborik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Nowe nabytki Malmoe: Radovan Somik, Shawn McEachern i Paul Stanton jesczze nie zagraja dzis

takze chyba mozna skusic sie na HV, ale nie ponizej 1,75
w profie wlasnie spadl kurs z 2,05 na 1,95

I tercja z 2,71 tez nie wyglada najgorzej

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Ostatni mecz w barwach Mory i Farjestad zagraja dzis Slowacy

Marian Hossa i Marian Gaborik

skoro Hossa gra dzis ostatni meczyk to co sadzisz Terrorist o tym ze strzeli bramke w toto kurs 2.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Marian Gaborik dzis nie zagra w Farjestad-kontuzja reki-info ze strony www.hokej.point.sk [hokej.point.sk]
A co do Hossy to w koncu gra dzis czy nie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
"Môj predèasný návrat na Slovensko zapríèinila zlomenina malíèka na µavej ruke. Pred dvoma dòami v zápase proti MoDo som poèas druhej tretiny pri mantineli dostal od protihráèa sekeru a hneï som vedel, ¾e s prstom je zle," vysvetlil svoju situáciu Gáborík.

Lieèenie by malo trva» 10 a¾ 14 dní, tak¾e rýchle útoèné ¾ihadlo sa u¾ do ©védska nevráti. Keï¾e hos»ovanie na severe Európy sa Gáboríkovi konèí, objaví sa onedlho opä» na slovenskom extraligovom µade v drese trenèianskej Dukly, kde v aktuálnej sezóne aj zaèal.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Mysle ze mozna dac Mariana Hosse ze strzeli bramke szanse mysle ze okolo 50% co przy kursie 2,40 = value

Tak Gaborik nie zagra, nie ma go w oficjalnych skladach, mozliwe bylo ze dzis zagra, dlatego nie wracal jeszcze na Slowacje, ale chyba nie dal rady sie wykurowac

W kazdym razie od nastepnych spotkan
Mariana Hossy i Gaborika nie bedzie juz w Elitserien

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
co myślicie o meczu mora - farjestad na 1
lub na HV

Dołączył: May 2002
Posty: 1,256
veteran
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,256
jak myslicie co lepiej zagrac 2 na HV czy ponizej 5.5.?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
HV i to w I tercji najlepiej, a jeżeli bramki to raczej overa moim zdaniem

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
To gdzie beda teraz grac Hossa i Gaborik?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Marian Hossa w Dukli Trencin

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Gaborik rowniez na stare smieci czyli Trencin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ale ruch się zrobił, końcówka sezonu regularnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Terrorist co do Twojego posta na temat par, w Centrbecie nie mam niestety konta, rzeczywiście mają ładny wybór par, w expekcie gram, ale jakoś na pary nigdy nie zwróciłem uwagi, nie mogę się do tego przekonać... Po Twoim poście widac jednak, że można na tym nieźle zarobić...

Co do dzisiejszych meczów. Jak wszyscy wiecie Morrison wraca, także pierwsza linia ataku Linkoping wraca do zabójczego składu Morrison-Knuble-Huselius <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W Sodertalje brak Jokinena, także Calderowi i thorntonowi zabraknie prawdziwej klasy centra... Zawiedli mnie ostatnio w meczu z HV, także dzisiaj gram przeciwko nim. Kurs niezbyt duży 1,55 ale zaryzykujemy za większa stawkę.

Linkoping - Sodertalje ---> 1 8/10

Malmoe nie tykam, po tym co zrobili Djurgaarden...

Co do Mory, po dobrym początku niestety Timra pokazała im miejsce w szeregu... Ostatni mecz Hossy, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Będę konsekwentny tylko ile jeszcze overów może paść w meczach Mory? Gdyby był Gaborik byłbym jeszcze pewniejszy. Martwi mnie trochę to iz w meczach między tymi zespołami padało dużo bramek, ale... na lodowisku Farjestad... Na lodowisku Mory 2 mecze i 2 undery... Czy to nie wstyd dla tak bramkostrzelnej i bramkotracącej druzyny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mora - Farjestad ---> over 5,5 6/10

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja zagralem trixie
farjestad under, hv i linkoping overy
Hv i Farje w profie ze wzgledu na kursy
no i 6 par head to head w centrebet


w tej chwili dogralem jesczze remis farjestad na zwrot stawki

Last edited by terrorist; 31/01/2005 17:53.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
nie chce zapeszac ale jutro Frolunda - brynas na 1 powinno lekko wejsc. szczegolnie po kursie 4.8 w Milenium toz to promocja w bialy dzien. ludzie brac i nie zalowac kasy na ten mecz.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
farjestad zgodnie z planem, linkoping tez jednak wygralo i obylo sie bez niespodzianki, niestety HV dalo ciala, ale z bramkarzem Malmoe Pasi Nurminenem nie dalo sie dzis wygrac, statystyki strzalow 16:35 co w hokeju jest przewaga ogromna i zadko spotykana nawet w pogromach

Mimo wszytsko u mnie dzis ladny plus, oczywiscie na head to head ktore wchodza mi wysmienicie, byly kolejki ze z normalnych spotkan trafialem 1 czy 2 na 6 spotkan, a na head to head byl+, zachecam wszytskich do gry tych zakladow w Centrebet, moje typy mozna znalezc w kilku miejscach

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Warto grac jutro na MoDo-Lulea po kursie 1,5 na modo jak myslicie?
ja chyba postawie oni potrzebuja tego zwyciestwa tylko moze sie trafic remis a wtedy nie wiem..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 85
,
journeyman
journeyman
, Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 85
Witaj Terrorist, czy mógłbyś napisać mi coś więcej na temat head to head.dzięki.jakbys mógł to podaj swoje typy na dziiejszy dzień

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Niestety raczej nie moge gdyz podaje je w jednym serwisie, a jest tam cos takiego ze raczej nie powinienem umiesczzac ich wtedy w innych publicznych miejscach, dostep do nich mozliwy jest po zalogowaniu na stronie

Szwecja oglosila swoja kadre na Sweden Hockey Games, najmocniejsza kadra to nie jest, zobaczymy co wystawia przeciwnicy

M&aring;lvakter: Stefan Liv, HV 71, Henrik Lundqvist, Frölunda.
Backar: Andreas Lilja, Mora, Magnus Johansson, Linköping, Henrik Tallinder, do, Christian Bäckman, Frölunda, Niclas Hävelid, Södertälje, Thomas Rhodin, Fribourg-Gotteron, Schweiz, Kenny Jönsson, Rögle, Daniel Tjärnqvist, Djurg&aring;rden.
Forwards: Nils Ekman, Djurg&aring;rden, Andreas Johansson, Geneve-Servette, Schweiz, Per-Johan Axelsson, Frölunda, Daniel Sedin, Modo, Mattias Weinhandl, do, Marcus Nilson, Djurg&aring;rden, Henrik Sedin, Modo, Kristian Huselius, Linköping, Samuel P&aring;hlsson, Frölunda, Fredrik Modin, Timr&aring;, Henrik Zetterberg, do, Jörgen Jönsson, Färjestad.

Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1