Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 26 1 2 24 25 26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Wspomniana 4-ka gra w Linkoping
Ten koles z dunskiej strony jest dobry w Elitserien warto grac jego typy, analiz nie musicie rozumiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ma powyzej 20% yield

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52
Hej prośba podajcie stronke z typami tego kolesia !

Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189

Dołączył: Jan 2005
Posty: 971
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 971
bardzo dobre typy Petera Seeberga dz

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3
mowilem grac Timre z HV dzis wczoraj niezly psus rozejrze sie na sobote i dam znac pozdro all

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Nie jestem jakimś znawcą hokeja szwedzkiego ale z braku NHL w tym sezonie obserwuję trochę ostatnio ligę w wykonaniu &#8222;Wikingów&#8221;.
Dziś następna kolejka z której baczniej przyglądam się meczom:

Djurgardens-Lulea
Dziwnie chodził mi tu od samego początku over 5,5
Lulea walczy jeszcze o ósemkę ale pewnie z mizernym skutkiem.Wydaje mi się ,że jednak powalczy i będzie to raczej &#8222;otwarty&#8221; mecz. Drużyna Czerkawskiego chyba pewna play off&#8217;s a po ostatnim pościgu w Farejestads i przegranej w dogrywce, będą na pewno chcieli pokazać dobry i ofensywny hokej u siebie.
Powinniśmy więc ujrzeć zwycięstwo gospodarzy i &#8222;trochę&#8221; bramek&#8230;

MODO- Mora
Drugi overovy mecz dziś wg mnie. Mora trzy ostatnie spotkania i tylko 3 bramki. Fakt ,ze przeciwnicy byli nie byle jacy ale indolencja strzelecka tego zespołu ostatnio mnie &#8222;zadziwia&#8221;. MODO potencjał duży ale czy wykorzysta go w spotkaniu z przeżywającą chyba ostatnio kryzys Morą&#8230;
Nie wiem ale liczę na przełamanie indolencji strzeleckiej gości a i gospodarze nie powinni być dłużni&#8230;

Ciekaw jestem waszych typów i propozycji
Co sadzicie o zwycięstwie Linkopings nad Timra&#8230;???
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Witam!
Nie jestem jakimś znawcą hokeja szwedzkiego ale z braku NHL w tym sezonie obserwuję trochę ostatnio ligę w wykonaniu &#8222;Wikingów&#8221;.
Dziś następna kolejka z której baczniej przyglądam się meczom:

Djurgardens-Lulea
Dziwnie chodził mi tu od samego początku over 5,5
Lulea walczy jeszcze o ósemkę ale pewnie z mizernym skutkiem.Wydaje mi się ,że jednak powalczy i będzie to raczej &#8222;otwarty&#8221; mecz. Drużyna Czerkawskiego chyba pewna play off&#8217;s a po ostatnim pościgu w Farejestads i przegranej w dogrywce, będą na pewno chcieli pokazać dobry i ofensywny hokej u siebie.
Powinniśmy więc ujrzeć zwycięstwo gospodarzy i &#8222;trochę&#8221; bramek&#8230;

MODO- Mora
Drugi overovy mecz dziś wg mnie. Mora trzy ostatnie spotkania i tylko 3 bramki. Fakt ,ze przeciwnicy byli nie byle jacy ale indolencja strzelecka tego zespołu ostatnio mnie &#8222;zadziwia&#8221;. MODO potencjał duży ale czy wykorzysta go w spotkaniu z przeżywającą chyba ostatnio kryzys Morą&#8230;
Nie wiem ale liczę na przełamanie indolencji strzeleckiej gości a i gospodarze nie powinni być dłużni&#8230;

Ciekaw jestem waszych typów i propozycji
Co sadzicie o zwycięstwie Linkopings nad Timra&#8230;???
Pozdrawiam
co do meczu MODO-MORA mam powazne obawy o ten over!!! dodo jak sam powiedziales slabo strzela te bramki a mora po odejsciu hossy to mozna powiedziec ze nie strzela!!!- pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Ja uwazam, ze dzis MoDo wygra z Morą. Ten mecz mam juz od wczoraj upatrzony w lidze szwedzkiej i daje TYP: 1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Ja uwazam, ze dzis MoDo wygra z Morą. Ten mecz mam juz od wczoraj upatrzony w lidze szwedzkiej i daje TYP: 1

ja zdecydowanie wolalem zagrac head to head na naslunda czy daniela sedina z modo, gdzies dalem tez modo ale 1,45 to minimalny kurs za jaki mozna to grac, modo przeciez ma juz awans a mora musi walczyc i to ostro


poza tym w ostatniej chwili zagralm 2z3
linkoping, hv i brynaes
przy 2 ladny zwrot

ale glowna rzecz na dzis to para alfredsson - hannula

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Dzisiaj wszyscy zajęci podsumowaniem konkursu. Wczesniej nie wypowiadałenm dziale hokejowym (jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to lepiej milczeć) Gratuluje zwycięscą pozdrawiam przegranych. Często korzystałem z waszej wiedzy i to z dobrym skutkiem.

Dziś zachowała się perełka tzn. mecz Leksand - Skellefteå
nie mając zielonego pojęcia proszę o jakieś informacje na temat tego spotkania.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Macie jakieś info na temat meczu Słowenia-Francja?

Strona 26 z 26 1 2 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1