Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#157123 21/09/2004 04:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Założyłem temat w celu przypomnienia, że jutro (21.09.04) rusza ta najbardziej nieprzewidywalna liga hokejowa w Europie (a może i na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
Ja osobiście gram te ligę rzadko, ale jutrzejsze mecze wyglądają tak:
Graz 99ers - Vienna Capitals
Heraklith VSV - Innsbruck
Salzburg - Klagenfurter AC
No i oczywiście ja nic ciekawego nie widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , no chyba że Klagenfurt, ale jak wiecie, nie lubię grać przeciwko beniaminkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Asper01 from Nakło :zobacz:

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
a ja bardzo lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie 2 na KAC - beniaminkowie zawsze na początku sezonu dostają w dupę - to się tutaj potwierdzi

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Sachi nie umisz cos inego napisac??tylko to co poprzednik,ty zapodajesz tylko to co poprzednicy ,nic innego nie potrafisz wytypowac stop idz lepeij do private pics i zacznij tam nabijac sobie posty.

Ja dzis odpuszczam Klagenfurta.

Dołączył: May 2003
Posty: 259
B
bob Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Sachi nie umisz cos inego napisac??tylko to co poprzednik,ty zapodajesz tylko to co poprzednicy ,nic innego nie potrafisz wytypowac stop idz lepeij do private pics i zacznij tam nabijac sobie posty.

Ja dzis odpuszczam Klagenfurta.[/qb]
chyba ty larsson nie umiesz czytac... poprzednik napisal ze beniaminkowie ZAWSZE dostaja w dupe a Sachi napisal MOZE WRESZCIE.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Czym się stresujecie, w tej lidze nigdy nie trafiłem i nigdy więcej nie zagram, każdy wie że w austriackiej lidze zonki to rzecz normalna, tu wynik potwierdzający się z jakąś analizą to CUD. Jednakże pozdrawiam wszystki, którzy mają cierpliwość do obstawiania meczów austriackiej ligi.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Czy ta wsza musi sie wszedzie wpieerdalac.... :rolleyes:

Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Czy ta wsza musi sie wszedzie wpieerdalac.... :rolleyes: [/qb]
NIestety chyba tak :rolleyes:

Ehhh a ja na nich postawiłęm....moze sierote wkoncu dopanie szczescie...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Villach - Innsbruck 1 2.1 ----- 4/10

przy tym meczu kieruję sie troche poprzednim sezonem ( 4-0, 1-0, 7-2, 8-5 )

Niesprawdzałem wyników sparingów i niem info o ewentualnych transferach tych klubów, więc typ troche na wyczucie . Za taki kurs mozna zagrac.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Ludzie wyluzujcie trochę, ta liga wcale nie jest taka nieprzewidywalna, po prostu trzeba wkroczyc w nowy sezon z dobrym nastawieniem, pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Salzburg - KAC 2 2,00 /sts/ 7/10
Wydaje mi sie ze rewelacyjny kurs na KAC zapodal nam STS-ik. Salzburg beniaminek kontra KAC zeszloroczny mistrz. Wydaje mi sie ze roznica miedzy tymi zespolami jest wieksza, a kurs jest wart grzechu.
A oto mecze przedsezonowe Salzburga:
12/08/2004 IHC Písek Away Challenge 1 - 6
13/08/2004 HC Decin Away Challenge 5 - 3
14/08/2004 HC Hradec Kralove Away Challenge 2 - 2
20/08/2004 EV Landshut Home Challenge 2 - 5
27/08/2004 EV Landshut Away Challenge 4 - 3
29/08/2004 EHC Straubing Home Challenge 3 - 2
03/09/2004 EHC Straubing Away Challenge 1 - 1
04/09/2004 Wiener EV Away Challenge 2 - 1
05/09/2004 EC Black Wings Linz Away Challenge 3 - 3
11/09/2004 Wiener EV Home Challenge 6 - 2
12/09/2004 HC Bolzano Home Challenge 3 - 3
14/09/2004 HC Bolzano Away Challenge 3 - 2
15/09/2004 HCJ Milano Vipers Away Challenge 0 - 4
18/09/2004 HCJ Milano Vipers Home Challenge 7 - 5

i KAC-u:
31/08/2004 HK Acroni Jesenice Home Challenge 6 - 0
05/09/2004 EC Graz 99ers Away Challenge 5 - 5
08/09/2004 HC Blansko Away Challenge 3 - 1
09/09/2004 HK 36 Skalica Away Challenge 1 - 3
10/09/2004 Slovan Bratislava Away Challenge 1 - 3
13/09/2004 HK Acroni Jesenice Away Challenge 2 - 1
15/09/2004 EC Heraklith VSV Away Challenge 1 - 0 OT $
17/09/2004 Olimpija Ljubljana Home Challenge 3 - 2 OT

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Salzburg - KAC 2 2,00 /sts/ 7/10 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no i warte grzechu bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Ludzie wyluzujcie trochę, ta liga wcale nie jest taka nieprzewidywalna, po prostu trzeba wkroczyc w nowy sezon z dobrym nastawieniem, pozdrawiam[/qb]
no i udało się kac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzis b. dobrze wyglada meczyk:
INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10
Mecz wice-mistrza z beniaminkiem - Innsbuck wzmocniony w tym sezonie, dobrze zaczal sezon wygrana 4-2 na wyjedzie z dobrym VSV - Sazlburg zgodnie z przewidywaniami przegral z KAC-em - powinno byc latwe "easy home win".

Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 na ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps2. W meczu Linz - KAC widzi mi sie 02 ale to ciezki meczyk do typowania przynajmniej na obecna chwile.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Dzis b. dobrze wyglada meczyk:
INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10
Mecz wice-mistrza z beniaminkiem - Innsbuck wzmocniony w tym sezonie, dobrze zaczal sezon wygrana 4-2 na wyjedzie z dobrym VSV - Sazlburg zgodnie z przewidywaniami przegral z KAC-em - powinno byc latwe "easy home win".

Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 na ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps2. W meczu Linz - KAC widzi mi sie 02 ale to ciezki meczyk do typowania przynajmniej na obecna chwile.[/qb]
co do innsbrucka zgadzam się w zupełności, beniaminek znowu dostaje po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[QB]No i wtopa"
INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bramka stracona w ostatniej minucie troszke drogo mnie kosztowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tu tez juz wital sie z gaska bo bylo 1-0

QB]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Temat w górę , może ktoś ma wyczucie do tej ligi , bo muszę przyznać, że ja nie mam do niej szczęścia.

W dzisiejszej kolejce

Viena - Linz
Salzburg - KAC
Innsbruck - Graz

najprościej postawić same remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ewentualnie może KAC wygra w regulaminowym czasie.

Jakieś propozycje z Waszej strony ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Quote
Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:

moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
popieram typ DJa z przed prawie 1,5 m-ca, ale ja dzisiaj stawiam asekurancko X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Witam chcialem odswiezyc ten temat z zwiazkiu meczem ktory odbedzie sie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a konkretnie Graz - Salzburg 1.55 4.70 3.50 1.17 2.01

kursy z STS
i chcialem sie zapytac czy ma ktos jakies info ktore by nie wskazywalo zeby zagrac 1 ??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
a może ktoś ma jakieś dane na temat meczu Salzburg-Linz
jak dla mnie to X

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1