|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Założyłem temat w celu przypomnienia, że jutro (21.09.04) rusza ta najbardziej nieprzewidywalna liga hokejowa w Europie (a może i na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Ja osobiście gram te ligę rzadko, ale jutrzejsze mecze wyglądają tak: Graz 99ers - Vienna Capitals Heraklith VSV - Innsbruck Salzburg - Klagenfurter AC No i oczywiście ja nic ciekawego nie widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , no chyba że Klagenfurt, ale jak wiecie, nie lubię grać przeciwko beniaminkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Asper01 from Nakło :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
a ja bardzo lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie 2 na KAC - beniaminkowie zawsze na początku sezonu dostają w dupę - to się tutaj potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Sachi nie umisz cos inego napisac??tylko to co poprzednik,ty zapodajesz tylko to co poprzednicy ,nic innego nie potrafisz wytypowac  idz lepeij do private pics i zacznij tam nabijac sobie posty. Ja dzis odpuszczam Klagenfurta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał larsson: [qb] Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Sachi nie umisz cos inego napisac??tylko to co poprzednik,ty zapodajesz tylko to co poprzednicy ,nic innego nie potrafisz wytypowac  idz lepeij do private pics i zacznij tam nabijac sobie posty. Ja dzis odpuszczam Klagenfurta.[/qb] chyba ty larsson nie umiesz czytac... poprzednik napisal ze beniaminkowie ZAWSZE dostaja w dupe a Sachi napisal MOZE WRESZCIE.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Czym się stresujecie, w tej lidze nigdy nie trafiłem i nigdy więcej nie zagram, każdy wie że w austriackiej lidze zonki to rzecz normalna, tu wynik potwierdzający się z jakąś analizą to CUD. Jednakże pozdrawiam wszystki, którzy mają cierpliwość do obstawiania meczów austriackiej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Czy ta wsza musi sie wszedzie wpieerdalac.... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Czy ta wsza musi sie wszedzie wpieerdalac.... :rolleyes: [/qb] NIestety chyba tak :rolleyes: Ehhh a ja na nich postawiłęm....moze sierote wkoncu dopanie szczescie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Villach - Innsbruck 1 2.1 ----- 4/10
przy tym meczu kieruję sie troche poprzednim sezonem ( 4-0, 1-0, 7-2, 8-5 )
Niesprawdzałem wyników sparingów i niem info o ewentualnych transferach tych klubów, więc typ troche na wyczucie . Za taki kurs mozna zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Ludzie wyluzujcie trochę, ta liga wcale nie jest taka nieprzewidywalna, po prostu trzeba wkroczyc w nowy sezon z dobrym nastawieniem, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Salzburg - KAC 2 2,00 /sts/ 7/10 Wydaje mi sie ze rewelacyjny kurs na KAC zapodal nam STS-ik. Salzburg beniaminek kontra KAC zeszloroczny mistrz. Wydaje mi sie ze roznica miedzy tymi zespolami jest wieksza, a kurs jest wart grzechu. A oto mecze przedsezonowe Salzburga: 12/08/2004 IHC Písek Away Challenge 1 - 6 13/08/2004 HC Decin Away Challenge 5 - 3 14/08/2004 HC Hradec Kralove Away Challenge 2 - 2 20/08/2004 EV Landshut Home Challenge 2 - 5 27/08/2004 EV Landshut Away Challenge 4 - 3 29/08/2004 EHC Straubing Home Challenge 3 - 2 03/09/2004 EHC Straubing Away Challenge 1 - 1 04/09/2004 Wiener EV Away Challenge 2 - 1 05/09/2004 EC Black Wings Linz Away Challenge 3 - 3 11/09/2004 Wiener EV Home Challenge 6 - 2 12/09/2004 HC Bolzano Home Challenge 3 - 3 14/09/2004 HC Bolzano Away Challenge 3 - 2 15/09/2004 HCJ Milano Vipers Away Challenge 0 - 4 18/09/2004 HCJ Milano Vipers Home Challenge 7 - 5
i KAC-u: 31/08/2004 HK Acroni Jesenice Home Challenge 6 - 0 05/09/2004 EC Graz 99ers Away Challenge 5 - 5 08/09/2004 HC Blansko Away Challenge 3 - 1 09/09/2004 HK 36 Skalica Away Challenge 1 - 3 10/09/2004 Slovan Bratislava Away Challenge 1 - 3 13/09/2004 HK Acroni Jesenice Away Challenge 2 - 1 15/09/2004 EC Heraklith VSV Away Challenge 1 - 0 OT $ 17/09/2004 Olimpija Ljubljana Home Challenge 3 - 2 OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Salzburg - KAC 2 2,00 /sts/ 7/10 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i warte grzechu bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb]Ludzie wyluzujcie trochę, ta liga wcale nie jest taka nieprzewidywalna, po prostu trzeba wkroczyc w nowy sezon z dobrym nastawieniem, pozdrawiam[/qb] no i udało się kac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzis b. dobrze wyglada meczyk: INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10 Mecz wice-mistrza z beniaminkiem - Innsbuck wzmocniony w tym sezonie, dobrze zaczal sezon wygrana 4-2 na wyjedzie z dobrym VSV - Sazlburg zgodnie z przewidywaniami przegral z KAC-em - powinno byc latwe "easy home win".
Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 na ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps2. W meczu Linz - KAC widzi mi sie 02 ale to ciezki meczyk do typowania przynajmniej na obecna chwile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Dzis b. dobrze wyglada meczyk: INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10 Mecz wice-mistrza z beniaminkiem - Innsbuck wzmocniony w tym sezonie, dobrze zaczal sezon wygrana 4-2 na wyjedzie z dobrym VSV - Sazlburg zgodnie z przewidywaniami przegral z KAC-em - powinno byc latwe "easy home win".
Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 na ta opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps2. W meczu Linz - KAC widzi mi sie 02 ale to ciezki meczyk do typowania przynajmniej na obecna chwile.[/qb] co do innsbrucka zgadzam się w zupełności, beniaminek znowu dostaje po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [QB]No i wtopa" INNSBRUCK-SALZBURG 1 1,47 (Totomix) 1,45 (profik) 10/10 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bramka stracona w ostatniej minucie troszke drogo mnie kosztowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ps. Totomix "zaproponowal" jeszcze po 1,90 - 1 tercje i to tez biore 5/10 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tu tez juz wital sie z gaska bo bylo 1-0
QB]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Temat w górę , może ktoś ma wyczucie do tej ligi , bo muszę przyznać, że ja nie mam do niej szczęścia.
W dzisiejszej kolejce
Viena - Linz Salzburg - KAC Innsbruck - Graz
najprościej postawić same remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ewentualnie może KAC wygra w regulaminowym czasie.
Jakieś propozycje z Waszej strony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334 |
Salzburg - Klagenfurter AC 2 - 1.90 Prof. :3gw:
moze wreszcie w tej lidze beniaminek dostanie pod dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> popieram typ DJa z przed prawie 1,5 m-ca, ale ja dzisiaj stawiam asekurancko X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Witam chcialem odswiezyc ten temat z zwiazkiu meczem ktory odbedzie sie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a konkretnie Graz - Salzburg 1.55 4.70 3.50 1.17 2.01
kursy z STS i chcialem sie zapytac czy ma ktos jakies info ktore by nie wskazywalo zeby zagrac 1 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a może ktoś ma jakieś dane na temat meczu Salzburg-Linz jak dla mnie to X
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|