|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Graz - Wien 2 2.31 !!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Salzburg - Graz 99ers 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Vienna Capitals - Salzburg 8-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Ostatni mecz miedzy tymi druyzynami skonczyl sie zaledwie 2-1 dla Vienny ale taki kurs to trzeba grac !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
a teraz mecz..... Graz 99ers - Vienna Capitals
.........jaki z tego morał ??? kazdy chyba wie ::D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Boshe skąd te buki taki kurs wzieły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja to gram za 50zl plus dorzuce chyba Eisbaren i Plzen 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Last edited by larsson; 07/01/2005 13:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a jak wygląda to w tabeli? nigdzie nie moge znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
a jak wygląda to w tabeli? nigdzie nie moge znaleźć a w tabeli wygląda to tak:http://www.vitisport.cz/eng.html zakładka IceHockey/Austria
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Graz - Wien 2 2.31 !!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Salzburg - Graz 99ers 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Vienna Capitals - Salzburg 8-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Ostatni mecz miedzy tymi druyzynami skonczyl sie zaledwie 2-1 dla Vienny ale taki kurs to trzeba grac !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
a teraz mecz..... Graz 99ers - Vienna Capitals
.........jaki z tego morał ??? kazdy chyba wie ::D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Boshe skąd te buki taki kurs wzieły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ........Co tu duzo pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Graz 1 - 2 Wien weszlo bo weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kurs 2.31 piechty nie łazi W najblizszym czasie cos zapodam moze Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
Ce Wien-Villah 1 kurs z profka 1.65 Wien w bardzo dobrej formie znakomicie gra u sibie a Villah to nie najmocniejsza drużyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Innsbruck - Linz 1 kurs 1.94 dość dobry, powinno ładnie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Klagenfurter AC - Graz 99ers 1 kurs 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vienna też powinna sobie poradzić bezproblemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Jako że mam KACa to na nich bym nie dawał, skłoniłbym się nawet grać 99tke po ich ostatnim meczu z Capitals i po tym co tam pokazali. KAC osłabiony i poobijany, "Magic Verner" out do końca sezonu, także już "bezproblemowo" zaczyna być problemowo A patrząc na ostatnie h2h to zakład oferowany w GB: KAC Klagenfurt v EC Graz 0:1 1/2 Typ EC Graz 0:1 1/2 Kurs 1,62 Wydaje się być opłacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11 |
Czesc.A co powiecie na Klagenfurt-Innsbruck x2 ? Czy taki wynik jest mzoliwy czy cos moze sie zmienic?? Pozdrawiam Darek z Bytomia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Widze że temat upadł na dobre więc trzeba go odświeżyć. Villach - Graz 15.02.2005 - 19:15
Druzyny sasiadujace w tabeli i w ostatnich 10 meczach 1 punkt wiecej zdobyty przez druzyne gospodarzy. Graz w tym sezonie na wyjezdzie pokonalo Villach tylko raz ale sadze, ze ten mecz nie jest taki wazny bo byl na poczatku sezonu, a pozniej Villach troszke sie wzmocnilo. W ostatnich 2 spotkaniach u siebie Villach pewnie pokonywal Graz (7:3 i 4:2). Vilach ostatnie 3 mecze u siebie: zwyciestwo z Salzburgiem po dogrywce 4:3, wygrana z Grazem 7:3 i porazka z Klagenfurt 1:3. Graz ostatnie 5 meczy wyjazdowych to same porazki. Obie druzyny sa cholernie cienkie ale Villach jest troche lepszy, a poza tym gra u siebie. Mozna pokusic sie o czysta "1" jak ktos lubi odrobine ryzyka, albo dac 1X, ktore powinno spokojnie wejsc. Typ 1 - 2.00 / Typ 1X - 1.36
Salzburg - Klagenfurt 15.02.2005 - 19:15
Wicelider gra na lodowisku najslabszej druzyny ligi. Ostatnie 5 meczy Salzburga u siebie to doprawdy rozne wyniki: ostatnio 2 porazki z Vienna 2:3 i 4:6, wczesniej wygrana wlasnie z Klagenfurt 1:0, porazka z Innsbruckiem 2:4 i porazka z Villach po dogrywce 4:5. Klagenfurt w ostatnich 5 meczach odnotowal 3 zwyciestwa i 2 porazki; porazki z Innsbruck 1:0 i Salzburgiem 1:0. Wydaje sie, ze poprzednia porazka z Salzburgiem 1:0 byla tylko wypadkiem przy pracy i to spotkanie powinni poskojnie wygrac, bo wczesniejsze 2 spotkania w tym sezonie pewnie wygrywali (3:5 i 1:4). Typ 2 - 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
A ja bym zagrał zupełnie na odwrót w meczu VSV v EC Graz 99 To juz walka o miejsce play off, Villach bez podstawowego GK - kontuzja do końca sezonu, na bramce stanie po raz 1 w drużynie Eric Weinrich, wczoraj dopiero wylądował, a dziś już ma bronic.Pozatym kontuzje w bloku defensywnym tez mnie nie przekonują do pewnego grania na 1. A kurs 3 w sportingbet na 99 jest całkiem, całkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zgadzam sie z Adolfem w 100%.. Posilkujac sie info o nieobecnosci GK Villach i brakami w formacjach defensywnych, mecz wart zagrania. Z bukow Centrebet daje jeszcze 2,90, Expekt niestety tylko 2,75... Z naszych naziemnych prof 2,65... Nawet jako valuebet zwlaszcza w Sportingbecie kurs na 99ers bardzo ladny.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378 |
Osobiście w tym meczu myślałem o X i tak zagrałem za drobne w rozpisie zobaczymy jak będzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Widze że temat upadł na dobre więc trzeba go odświeżyć. Villach - Graz 15.02.2005 - 19:15
Druzyny sasiadujace w tabeli i w ostatnich 10 meczach 1 punkt wiecej zdobyty przez druzyne gospodarzy. Graz w tym sezonie na wyjezdzie pokonalo Villach tylko raz ale sadze, ze ten mecz nie jest taki wazny bo byl na poczatku sezonu, a pozniej Villach troszke sie wzmocnilo. W ostatnich 2 spotkaniach u siebie Villach pewnie pokonywal Graz (7:3 i 4:2). Vilach ostatnie 3 mecze u siebie: zwyciestwo z Salzburgiem po dogrywce 4:3, wygrana z Grazem 7:3 i porazka z Klagenfurt 1:3. Graz ostatnie 5 meczy wyjazdowych to same porazki. Obie druzyny sa cholernie cienkie ale Villach jest troche lepszy, a poza tym gra u siebie. Mozna pokusic sie o czysta "1" jak ktos lubi odrobine ryzyka, albo dac 1X, ktore powinno spokojnie wejsc. Typ 1 - 2.00 / Typ 1X - 1.36
Salzburg - Klagenfurt 15.02.2005 - 19:15
Wicelider gra na lodowisku najslabszej druzyny ligi. Ostatnie 5 meczy Salzburga u siebie to doprawdy rozne wyniki: ostatnio 2 porazki z Vienna 2:3 i 4:6, wczesniej wygrana wlasnie z Klagenfurt 1:0, porazka z Innsbruckiem 2:4 i porazka z Villach po dogrywce 4:5. Klagenfurt w ostatnich 5 meczach odnotowal 3 zwyciestwa i 2 porazki; porazki z Innsbruck 1:0 i Salzburgiem 1:0. Wydaje sie, ze poprzednia porazka z Salzburgiem 1:0 byla tylko wypadkiem przy pracy i to spotkanie powinni poskojnie wygrac, bo wczesniejsze 2 spotkania w tym sezonie pewnie wygrywali (3:5 i 1:4). Typ 2 - 1.85 Villach - Graz 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Salzburg - KAC 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72 |
Dzisiaj liga austryjacjacka a ten temacik nie ruszony, a szkoda bo wg mnie to bardzo dobra liga do obstawiania, ciekawe kursy, i rzadko niespodzianki. Sporo juz na tej lidze zarobilem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dziswiaj widze:
Klagenfurt - Villach 1 1.70 9/10
Klagenfurt druga najlepsza drużyna po Viennie u siebie same wygrane ostatnio moze oprucz remisu z Vienna oczywiscie no a Villach same wtopy na wyjazdach, biore w ciemno..
Graz - Vienna Capitals 2 1.90 6/10
Vienna jak to Vienna nie ma mocnych a Grazer slabo ostatnie piec meczy u siebie dwie porazki po 1:2 z Vienna i Klagenfurt dwa remisy i wygrana 5:3 ze słabym na wyjazdach Villach. Myśle że można zaryzykować dobry kurs dla mniej odważnych 2x 1.35 9/10
Ja to gram, jakie jest wasze zdanie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
EC Graz 99 v Vienna Capitals Tzp 1 Kurs 2,75 Sportingbet
Gram na 99. Oni cały czas z szansą na play off, Capitals już nie do przeskoczenia, spokojne 1 miejsce. Do 99 wraca kapitan, morale wysokie. Smaczku dodaje fakt, że sędziuje mecz Petr Chvatal, a jak sami Wiedeńczycy mówią bedzie dla nich pełno kar i dziwnych spalonych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
99 pozostanie dla mnie chyba tylko pozycją w sztuce kochania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />... Nie uznaje już takiej druzyny hokejowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72 |
Jak zwykle tylko Kapitalsi okazali sie niezawodni, a po drugim meczu mam KACa :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Juz jutro mamy mecz KAC - Salzburg...Wg mnie pewna 1...KAC juz ma zapewniony awans do playoff a straty do lidera ma 12 pkt ale rozegrali o jeden mecz mniej i pewnie jeszcze maja jakies tam nadzieje, pozatym przewaga nad 3 ekipa Insbruckiem to nadal tylko 9 pkt. i nie mozna sobie pozwolic na strate pkt w tak latwym meczu.Salzburga juz nikt nie uratuje...jest zdecydowanie outsiderem tej ligi...i spadnie z hukiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jak bedzie wedlug Was?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Jak tam z KAC? Bo nigdzie nie mogę znaleźć wyniku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555 |
KAC wygral 5-2 co i mnie bardzo cieszy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|