Nastała ciemność Adik luknij na priva"> Nastała ciemność Adik luknij na priva">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#157187 01/11/2004 23:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Ano prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nastała ciemność
Adik luknij na priva

Bonus: Unibet
#157188 01/11/2004 23:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Dominik za 2-3 dni powinno juz swiecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Adolf nie dostalem zadnej wiadomosci (od innych osob przyszly), wyslij jeszcze raz

#157189 02/11/2004 00:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
Oby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bo gdzie ja będę Serie A oglądał...
i Kill Billa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#157190 02/11/2004 00:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Cytat z innego forum

Na M-II juz jest nowy 21

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#157191 02/11/2004 01:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
No to gitara.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bałem się bo trąbili coś o zmianie kart.

#157192 02/11/2004 02:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Luknij jeszcze raz :-)

#157193 17/11/2004 08:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
18.11.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Färjestads BK - HV 71 - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)
Västra Frölunda HC - MIF Redhawks - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)
Linköpings HC - Timr&#229; IK - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)

20.11.2004
15.00
Timr&#229; IK - Västra Frölunda HC - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)

17.00
Färjestads BK - Linköpings HC - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)

#157194 20/11/2004 09:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
21.11.2004
14:00
HIFK - Jokerit - TV Finland , MTV 3 (1W - Conax)

#157195 22/11/2004 20:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
chłopaki a niema czegoś na Polsacie albo TVN-ie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#157196 22/11/2004 21:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
Jest.
"Bar" albo reklama "poleję pana olejem"....;)

#157197 09/12/2004 07:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
09.12.2004
19.00
Sweden - Elitserien 04/05
Frölunda-Linköping - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax)
Södertälje SK - Djurgardens IF - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)
Timra IK - Lulea HF - Säsongskortet 3, Thor 1W (Conax)

Last edited by Adik; 09/12/2004 07:09.
#157198 09/12/2004 08:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Adik dostałeś priva ???
Jak nie to odezwij sie na gg: 715 404...
Please....

#157199 09/12/2004 16:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Fozzie nie dostalem,. nie wiem dlaczgo od innych nie przychodza (jedyny jaki dostalem to od amkwisha)

#157200 08/01/2005 10:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
8.01.2005

Timra IK - Linköpings HC - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)
HV 71 - Färjestads BK - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)

#157201 08/01/2005 11:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
mam pytanie chlopaki mam nowy nie uzywany dekoder comsat (cyfrowy) da sie go jakos pzrerobic zeby iodbierac hoka z tego CONAX??? jak tak to piszcie jak na priw badz na miala ,albo tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

#157202 08/01/2005 11:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Chyba nie ma sensu bo niedlugo przechodza na nowa,lepiej zabezpieczoną wersje Conaxa CAS7

A odpowiedz na swoje pytanie znajdziesz na ponizszych forach

http://dvb-board-pl.com/
http://forum.dvhk.pl/index.php?

#157203 08/01/2005 11:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Adik , dzięki za priva, Conax jest już od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I dziś już będę lukał na szlagier w Szwecji:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Byki vs Wilki

A w tym miejscu chciałbym podziękować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpanom i Włochom [/color] którzy złamali C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. Trwało to nieco czasu ale było warto. [color:"red"] Seca 2 juz nie jest szczelna[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> A to oznacza więcej w tv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Last edited by Adolf 88; 08/01/2005 13:07.
#157204 09/01/2005 09:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
09.01.2005
14:45
Ilves - JYP - TV Finland , MTV 3 (1W - Conax) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#157205 12/02/2005 11:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
FIN-CZECH

10970/H/6666, 7/8, id: SESVT1 in 4:2:2

[Linked Image]

#157206 12/02/2005 11:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
oczywiscie satelita 7E, dlaczego sie q*** nie da edytowac znowu

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1