|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Ano prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nastała ciemność Adik luknij na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Dominik za 2-3 dni powinno juz swiecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Adolf nie dostalem zadnej wiadomosci (od innych osob przyszly), wyslij jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
Oby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo gdzie ja będę Serie A oglądał... i Kill Billa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Cytat z innego forum
Na M-II juz jest nowy 21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
No to gitara.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bałem się bo trąbili coś o zmianie kart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
18.11.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Färjestads BK - HV 71 - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax) Västra Frölunda HC - MIF Redhawks - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax) Linköpings HC - Timrå IK - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)
20.11.2004 15.00 Timrå IK - Västra Frölunda HC - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax)
17.00 Färjestads BK - Linköpings HC - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
21.11.2004 14:00 HIFK - Jokerit - TV Finland , MTV 3 (1W - Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
chłopaki a niema czegoś na Polsacie albo TVN-ie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 354 |
Jest. "Bar" albo reklama "poleję pana olejem"....;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
09.12.2004 19.00 Sweden - Elitserien 04/05 Frölunda-Linköping - Canal+ Sweden, Thor 1W (Conax) Södertälje SK - Djurgardens IF - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax) Timra IK - Lulea HF - Säsongskortet 3, Thor 1W (Conax)
Last edited by Adik; 09/12/2004 07:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Adik dostałeś priva ??? Jak nie to odezwij sie na gg: 715 404... Please....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Fozzie nie dostalem,. nie wiem dlaczgo od innych nie przychodza (jedyny jaki dostalem to od amkwisha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
8.01.2005
Timra IK - Linköpings HC - Säsongskortet 1, Thor 1W (Conax) HV 71 - Färjestads BK - Säsongskortet 2, Thor 1W (Conax)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
mam pytanie chlopaki mam nowy nie uzywany dekoder comsat (cyfrowy) da sie go jakos pzrerobic zeby iodbierac hoka z tego CONAX??? jak tak to piszcie jak na priw badz na miala ,albo tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Chyba nie ma sensu bo niedlugo przechodza na nowa,lepiej zabezpieczoną wersje Conaxa CAS7 A odpowiedz na swoje pytanie znajdziesz na ponizszych forach http://dvb-board-pl.com/http://forum.dvhk.pl/index.php?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Adik , dzięki za priva, Conax jest już od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I dziś już będę lukał na szlagier w Szwecji: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Byki vs Wilki
A w tym miejscu chciałbym podziękować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpanom i Włochom [/color] którzy złamali C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. Trwało to nieco czasu ale było warto. [color:"red"] Seca 2 juz nie jest szczelna[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> A to oznacza więcej w tv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Last edited by Adolf 88; 08/01/2005 13:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
09.01.2005 14:45 Ilves - JYP - TV Finland , MTV 3 (1W - Conax) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
FIN-CZECH 10970/H/6666, 7/8, id: SESVT1 in 4:2:2 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
oczywiscie satelita 7E, dlaczego sie q*** nie da edytowac znowu
|
|
|
Link skopiowany do schowka