|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Allsvenskan Södra i Allsvenskan Norra jet to zaplecze Elitserien, taka w naszym mniemaniu 2 liga podzielona na dwie grupy normalnie liczące zawsze po 12 drużyn.
W tym sezonie 2 kolejki rozegrane zostały juz A.Sodra i własnie w tej grupie znajduje sie jeden mnie interesujący typ
:3gw: Huddinge IK - Hammarby IF 2-1,5 (expekt) Huddinge rozegrało 2 spotkania oba przegrane odpowiedniu 1:4 (dom) i 0:8 (wyjazd), natomiast Hammarby jedno spotkanie 3:2d (dom). Z histori to bardzo ciekawie wygląda h2h, gdyż ostanie 11 spotkań wygrło Hammarby seria ta trwa już 3 lata. Hammarby w poprzednim sezonie walczyło o awans do Elitserien (ostatecznie zajmując jednak dopiero 6miejsce w grupie kwalifikującej się do Elitserien) mam nadzieje ze w tym sezonie maja tez tak samo wysokie. A i uprzedam iż tym wyłącznie na podstawie analizy wyników druzyn, nie znam sytuacji zmian kadrowych w druzynach w A.Sodra i Norra.
Natomiast A.Norra dzis rozegra pierwszą kolejke, dlatego tez nie typuje zadnego spotkania z tej grupy, a i napewno niepolecam gry na Leksand (spadkowicza z Elitserien), po pierwsze kurs lichy tylko 1,25 grając na wyjeżdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
w jakims naziemnym buku mozna grac dzis "II lige Szwedzka" ?? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
W dziale hokejowym poza konkursem prawie nic sie nie dzieje .
Dzisiaj spróbuje .
Leksand - Bjorkloven 2 5.5
Morrum - Oskarshamn 2 1.4
kursy z expa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
od przyszlego sezonu Elitserien liczyc bedzie 14 zespolow, takze nawet 4 druzyny maja szanse uzyskac awans z Allsvenskan
a dzis wyniki w Allsvenskan po prostu rewelacja
trzeba jednak uwazac na leksands i skleftea bo taka maja przewage ze wcale nie musze juz wsyztskiego wygrywac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Looknijcie na taki typ:
Szwe.Allsvenskan Południe
Skövde IK - Huddinge 1.55 - 5.05 - 3.95
Oglądam sobie tabelę i dziwi mnie wysoki kurs na gospodarzy. Statystyki gości na wyjazdach:
1-3-8 bramki 26-56, ostatnie miejsce w tabeli.
Ostatnie mecze: 2004-10-29 Huddinge IK - Skövde IK 2 - 3 2004-10-01 Skövde IK - Huddinge IK 8 - 4
Gospodarze u siebie specjalnie nie błyszczą, ale z drużynami z dołu tabeli wygrywają jak powinni. Jednym zdaniem - grają jak typowy średniak (dól ogrywają, dostają z lepszymi).
Czy ma ktoś składy na ten mecz (albo własne komentarze)? Zamierzam grać to jutro grubiej, napewno coś dorzucę i zagram jako dubla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11 |
Na dzisiaj proponuję:
Szwe.Allsvenskan Południe: Po pierwsze: Skövde IK - Huddinge 1 k. 1.55
Z kim jak z kim ale z takimi drużynami jak Huddinge, Skövde IK po prostu powinna wygrać. Poprzedni mecz u siebie Skövde przegrało ale była to drużyna lepsza. Ta porażka jeszcze bardziej zachęca mnie do postawienia 1. Skövde bedzie chciało pokazać swojej publiczności że potrafią wygrywać, a ten mecz jest wyjątkową do tego okazją.
Po drugie: Oskarshamn - Nybro IF 1 k. 1.40
Wystarczy spojrzeć na statystyki meczów u siebie Oskarshamn, a juz wiadomo na kogo stawiać ( 9zw.-4r.-0p.). Poza tym Nybro nie zachwyca na wyjazdach (2zw.-2r.-8p.). Ostatnio Oskar. męczył się trochę na lodowiskach u siebie, ale dziś moim zdaniem wygrają dośc łatwo z Nybro.
Last edited by emyot; 03/12/2004 07:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
oskarhamn - nybro w nordicbet na 1 1,55
kurs zachecajacy ale po pierwsze sa to derby po drugie w oskarhamn kilka kontuzji i zagraja tylko 3 piatkami
zastanowie sie jeszcze nad tym spotkaniem ze wzgledu na kurs, 1,4 raczej to za malo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
zAUWAZCIE ZE CZOŁOWA DWOJKA JAKOS OSTATNIO NIE WYGRYWA,A OSKARHAM DOSTAL NIEZLY LOMOT 5-0.mOZE WIEC BYC ROZNIE.JAK DLA MNIE NO BET PORZY TAKICH STAWKACH.ZDECYDOWANIE LEPIEJ WYGLADAJA MECZE W LIDZE CZESKIEJ-KLADNO,ZLIN,LIBEREC
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11 |
Skövde IK - Huddinge 1 k. 1.55 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oskarshamn - Nybro IF 1 k. 1.40 5:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednak miałem rację. Oskarshamn wygrał. Nie miał łatwo ale wygrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Ja właśnie zaczynam picie piwka za Skövde, do tego Lions-y weszły więc trzeba się napić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Terrorist możesz napisać jak będą wyglądać rozgrywki Sodra i Norra po rozegraniu odpowiednio 30 i 33 kolejek?? Szukałem na stronie szwedzkiej i nie doszukałem sie. Jakiś podział na grupy czy coś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no podzial na grupy jest, jesli by to bylo tak jak w zeszlym roku to 4 pierwsze z kazdej grupy robia 8ke, a reszta spadkowe pozniej chyba jesczze najlepsza ze spadkowej awansowuje do tej lepszej ligii gdzie juz sa play offy o wejscie do elitserien razem z z najgorszymi z Elitserien
tyle ze w tym roku sam juz nie wiem jak bedzie bo mozliwe ze Elitserien zwiekszy sie do 14 zespolow, caly czas debatuja na ten temat
w kazdym razie wychodzi na to ze vasteras, hammarby, nykoping i vaxjo maja o co walczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Na dzis wiec dwa mecze druzyn walczacych o awans
IF Björklöven - Almtuna IS 1 7/10 Hammarby IF - IF Troja/Ljungby 1 9/10 Växjö Lakers HC - Rögle BK 1 5/10
Co do 2 pierwszych meczow do gospodarze graja z druzynami z dolnej polowki ktore nie graja o nic.Pozytywem grania na gospodarzy a zwlaszcza na Hammarby jest zacietosc i chec walki(pokonanie Oskarhamu 7-0 i Rogle 5-2 na wyjezdzie).Na Bjoerklaven tylko 7 stawka bo jeszcze 4 kolejki i w kolejnych meczach graja z rownie przecietnymi druzynami jak Almtuna,ale ten mecz wybralem bo po ostatnich wynikach widac ze chca walczy o baraze.Co do ostatniego meczu to jest to byc albo nie byc dla Vaxjo,w ostatniej kolejce graja z przedostatnia druzyna i jesli teraz wygraja a Hammarby z Nykobingiem nie umowia sie na remis ( o ile Hammarby dzis wygra rzecz jasna) to maja 60-70% szans na awans.Rogle widac ze odpuszcza,czekajac na playoff.To tyle .Co sadzi o tym TERRORIST?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
jaka stawka w exp,unib i betandwinie na Hammarby ,a przy okazji na Podhale i i Cracovie? pozdrawiam i dz za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
zastanawia mnie bardzo kurs 2,30 na huddinge w unibet we wszytskich innych bukmacherach jest 1,9-2,0 a w svenska spel 1,65 nawet, nie wiem co wie ten unibet ze taki kurs walnal, z tego co wyczytalem w szwedzkiej prasie raczej mysla o gospodarzach, ale moze unibet ma jakies dodatkowe informacje
bofors i hammarby wydaja sie do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87 |
witam wszystkich jeszcze przed chwila było Hammarby 0:4 teraz jest 2:4 postawiłem na nich ciekawe czy wygrają???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dzisiaj spróbuje:
Uppsala - Skeleftea 1 ---- 10.0 Expekt Troja - Nybro 1 ---- 1.7 Expekt
Mam pecha do wysokich kursów :
ostatnio zagrałem Hamarby - Troja na 2 po kursie 8.75 i po dwóch tercjach Troja prowadziła 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, skończylo sie remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
a w poprzednim tygodniu z finskiej Turku - Saipa na 2 po kursie 8 , też byl remis ( saipa nawet prowadziła) i ze szwajcarii Lugano - Laussane 2 - kurs 7.5 ( remis , gol Lugano na 2-2 minute przed koncem)
Polecam gre na niespodzianki , napewno lepsze to niż granie kursów 1.15 czy 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
eh czulem ze ten mecz smierdzi
Halmstad Hammers HC - Huddinge IK 0 - 2 (0 - 2) Live
dzis szukajac meczy do konkursu bo i tak nie bylo co dzis za kase grac, wyczytalem na svenskafans ze jak huddinge choc zremisuje a morrum przegra z vaxjo to opuszcza ostatnie miejsce i unikna czegos tam, tego nie zrozumialem...a i pod wyplwem postu gregora nawet zagralem za symboliczna sume huddinge i uppsale kurs 47, tyle ze uppsala w dupe i juz raczej nie pociagnie skleftea...:(
ale gregov na niskich kursach tez da sie zrobic ladne ako, byle nie wpasc na mine, kilka dni temu mialem cos takiego... ýr 08/12/04 19:00 Tegs SK - Björklöven Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (3-4) 1.30 ýr 08/12/04 19:00 Arboga - Leksand Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (1-3) 1.35 ýr 08/12/04 19:00 Almtuna IS - Västerås IK Ungdom Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (2-4) 1.55 ýr 08/12/04 19:00 Piteå - Boden Szwe.Allsvenskan Północ 1 1 (3-0) 1.25 ýr 08/12/04 19:00 Skellefteå - Sundsvall Szwe.Allsvenskan Północ 1 1 (5-3) 1.35 ýr 08/12/04 19:00 Halmstad - Hammarby Szwe.Allsvenskan Południe 2 2 (2-4) 1.55 ýr 08/12/04 19:00 Troja/Ljungby - Nyköping Szwe.Allsvenskan Południe 2 2 (1-2) 1.55 ýr 08/12/04 19:00 Rögle - Huddinge Szwe.Allsvenskan Południe 1 1 (6-4) 1.20 13.23
no ale 2 dni temu wpadlem na mine za 1,15 na hammarby i to za troche wiecej niz zwykle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no wiesz kursy 1.2 też dadzą kase , ale trzeba je odpowiednio przesiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> , trzeba też mieć troche szczęscia aby aby nie obstawić takiego meczu o niskim kursie w kórym akurat będzie niespodzianka
edit
Upsala po I T 0-4 , dzisiaj sie nie udało
Last edited by Gregov; 12/12/2004 15:34.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|