Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Allsvenskan Södra i Allsvenskan Norra jet to zaplecze Elitserien, taka w naszym mniemaniu 2 liga podzielona na dwie grupy normalnie liczące zawsze po 12 drużyn.

W tym sezonie 2 kolejki rozegrane zostały juz A.Sodra i własnie w tej grupie znajduje sie jeden mnie interesujący typ

:3gw: Huddinge IK - Hammarby IF 2-1,5 (expekt)
Huddinge rozegrało 2 spotkania oba przegrane odpowiedniu 1:4 (dom) i 0:8 (wyjazd), natomiast Hammarby jedno spotkanie 3:2d (dom). Z histori to bardzo ciekawie wygląda h2h, gdyż ostanie 11 spotkań wygrło Hammarby seria ta trwa już 3 lata.
Hammarby w poprzednim sezonie walczyło o awans do Elitserien (ostatecznie zajmując jednak dopiero 6miejsce w grupie kwalifikującej się do Elitserien) mam nadzieje ze w tym sezonie maja tez tak samo wysokie. A i uprzedam iż tym wyłącznie na podstawie analizy wyników druzyn, nie znam sytuacji zmian kadrowych w druzynach w A.Sodra i Norra.

Natomiast A.Norra dzis rozegra pierwszą kolejke, dlatego tez nie typuje zadnego spotkania z tej grupy, a i napewno niepolecam gry na Leksand (spadkowicza z Elitserien), po pierwsze kurs lichy tylko 1,25 grając na wyjeżdzie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
w jakims naziemnym buku mozna grac dzis "II lige Szwedzka" ?? :>

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
nie .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
W dziale hokejowym poza konkursem prawie nic sie nie dzieje .

Dzisiaj spróbuje .

Leksand - Bjorkloven 2 5.5

Morrum - Oskarshamn 2 1.4


kursy z expa

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
od przyszlego sezonu Elitserien liczyc bedzie 14 zespolow, takze nawet 4 druzyny maja szanse uzyskac awans z Allsvenskan

a dzis wyniki w Allsvenskan po prostu rewelacja

trzeba jednak uwazac na leksands i skleftea bo taka maja przewage ze wcale nie musze juz wsyztskiego wygrywac

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Looknijcie na taki typ:


Szwe.Allsvenskan Południe

Skövde IK - Huddinge 1.55 - 5.05 - 3.95

Oglądam sobie tabelę i dziwi mnie wysoki kurs na gospodarzy. Statystyki gości na wyjazdach:

1-3-8 bramki 26-56, ostatnie miejsce w tabeli.

Ostatnie mecze:
2004-10-29
Huddinge IK - Skövde IK 2 - 3
2004-10-01
Skövde IK - Huddinge IK 8 - 4

Gospodarze u siebie specjalnie nie błyszczą, ale z drużynami z dołu tabeli wygrywają jak powinni. Jednym zdaniem - grają jak typowy średniak (dól ogrywają, dostają z lepszymi).

Czy ma ktoś składy na ten mecz (albo własne komentarze)?
Zamierzam grać to jutro grubiej, napewno coś dorzucę i zagram jako dubla.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
Na dzisiaj proponuję:

Szwe.Allsvenskan Południe:
Po pierwsze:
Skövde IK - Huddinge 1 k. 1.55

Z kim jak z kim ale z takimi drużynami jak Huddinge,
Skövde IK po prostu powinna wygrać. Poprzedni mecz u siebie Skövde przegrało ale była to drużyna lepsza. Ta porażka jeszcze bardziej zachęca mnie do postawienia 1. Skövde bedzie chciało pokazać swojej publiczności że potrafią wygrywać, a ten mecz jest wyjątkową do tego okazją.

Po drugie:
Oskarshamn - Nybro IF 1 k. 1.40

Wystarczy spojrzeć na statystyki meczów u siebie Oskarshamn, a juz wiadomo na kogo stawiać ( 9zw.-4r.-0p.).
Poza tym Nybro nie zachwyca na wyjazdach (2zw.-2r.-8p.).
Ostatnio Oskar. męczył się trochę na lodowiskach u siebie, ale dziś moim zdaniem wygrają dośc łatwo z Nybro.

Last edited by emyot; 03/12/2004 07:09.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
oskarhamn - nybro w nordicbet na 1 1,55

kurs zachecajacy ale po pierwsze sa to derby
po drugie w oskarhamn kilka kontuzji i zagraja tylko 3 piatkami

zastanowie sie jeszcze nad tym spotkaniem ze wzgledu na kurs, 1,4 raczej to za malo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
zAUWAZCIE ZE CZOŁOWA DWOJKA JAKOS OSTATNIO NIE WYGRYWA,A OSKARHAM DOSTAL NIEZLY LOMOT 5-0.mOZE WIEC BYC ROZNIE.JAK DLA MNIE NO BET PORZY TAKICH STAWKACH.ZDECYDOWANIE LEPIEJ WYGLADAJA MECZE W LIDZE CZESKIEJ-KLADNO,ZLIN,LIBEREC

Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 11
Skövde IK - Huddinge 1 k. 1.55 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oskarshamn - Nybro IF 1 k. 1.40 5:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jednak miałem rację. Oskarshamn wygrał. Nie miał łatwo ale wygrał.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ja właśnie zaczynam picie piwka za Skövde, do tego Lions-y weszły więc trzeba się napić.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Terrorist możesz napisać jak będą wyglądać rozgrywki Sodra i Norra po rozegraniu odpowiednio 30 i 33 kolejek??
Szukałem na stronie szwedzkiej i nie doszukałem sie. Jakiś podział na grupy czy coś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no podzial na grupy jest, jesli by to bylo tak jak w zeszlym roku to 4 pierwsze z kazdej grupy robia 8ke, a reszta spadkowe pozniej chyba jesczze najlepsza ze spadkowej awansowuje do tej lepszej ligii gdzie juz sa play offy o wejscie do elitserien razem z z najgorszymi z Elitserien

tyle ze w tym roku sam juz nie wiem jak bedzie bo mozliwe ze Elitserien zwiekszy sie do 14 zespolow, caly czas debatuja na ten temat

w kazdym razie wychodzi na to ze vasteras, hammarby, nykoping i vaxjo maja o co walczyc

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Na dzis wiec dwa mecze druzyn walczacych o awans

IF Björklöven - Almtuna IS 1 7/10
Hammarby IF - IF Troja/Ljungby 1 9/10
Växjö Lakers HC - Rögle BK 1 5/10


Co do 2 pierwszych meczow do gospodarze graja z druzynami z dolnej polowki ktore nie graja o nic.Pozytywem grania na gospodarzy a zwlaszcza na Hammarby jest zacietosc i chec walki(pokonanie Oskarhamu 7-0 i Rogle 5-2 na wyjezdzie).Na Bjoerklaven tylko 7 stawka bo jeszcze 4 kolejki i w kolejnych meczach graja z rownie przecietnymi druzynami jak Almtuna,ale ten mecz wybralem bo po ostatnich wynikach widac ze chca walczy o baraze.Co do ostatniego meczu to jest to byc albo nie byc dla Vaxjo,w ostatniej kolejce graja z przedostatnia druzyna i jesli teraz wygraja a Hammarby z Nykobingiem nie umowia sie na remis ( o ile Hammarby dzis wygra rzecz jasna) to maja 60-70% szans na awans.Rogle widac ze odpuszcza,czekajac na playoff.To tyle .Co sadzi o tym TERRORIST?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
jaka stawka w exp,unib i betandwinie na Hammarby ,a przy okazji na Podhale i i Cracovie? pozdrawiam i dz za info

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
zastanawia mnie bardzo kurs 2,30 na huddinge w unibet
we wszytskich innych bukmacherach jest 1,9-2,0 a w svenska spel 1,65 nawet, nie wiem co wie ten unibet ze taki kurs walnal, z tego co wyczytalem w szwedzkiej prasie raczej mysla o gospodarzach, ale moze unibet ma jakies dodatkowe informacje

bofors i hammarby wydaja sie do gry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
witam wszystkich
jeszcze przed chwila było Hammarby 0:4
teraz jest 2:4
postawiłem na nich
ciekawe czy wygrają???

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
dzisiaj spróbuje:

Uppsala - Skeleftea 1 ---- 10.0 Expekt
Troja - Nybro 1 ---- 1.7 Expekt

Mam pecha do wysokich kursów :

ostatnio zagrałem Hamarby - Troja na 2 po kursie 8.75 i po dwóch tercjach Troja prowadziła 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, skończylo sie remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

a w poprzednim tygodniu z finskiej Turku - Saipa na 2 po kursie 8 , też byl remis ( saipa nawet prowadziła) i ze szwajcarii Lugano - Laussane 2 - kurs 7.5 ( remis , gol Lugano na 2-2 minute przed koncem)

Polecam gre na niespodzianki , napewno lepsze to niż granie kursów 1.15 czy 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
eh czulem ze ten mecz smierdzi

Halmstad Hammers HC - Huddinge IK 0 - 2 (0 - 2) Live

dzis szukajac meczy do konkursu bo i tak nie bylo co dzis za kase grac, wyczytalem na svenskafans ze jak huddinge choc zremisuje a morrum przegra z vaxjo to opuszcza ostatnie miejsce i unikna czegos tam, tego nie zrozumialem...a i pod wyplwem postu gregora nawet zagralem za symboliczna sume huddinge i uppsale kurs 47, tyle ze uppsala w dupe i juz raczej nie pociagnie skleftea...:(

ale gregov na niskich kursach tez da sie zrobic ladne ako, byle nie wpasc na mine, kilka dni temu mialem cos takiego...
ýr 08/12/04 19:00 Tegs SK - Björklöven
Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (3-4) 1.30
ýr 08/12/04 19:00 Arboga - Leksand
Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (1-3) 1.35
ýr 08/12/04 19:00 Almtuna IS - Västerås IK Ungdom
Szwe.Allsvenskan Północ 2 2 (2-4) 1.55
ýr 08/12/04 19:00 Piteå - Boden
Szwe.Allsvenskan Północ 1 1 (3-0) 1.25
ýr 08/12/04 19:00 Skellefteå - Sundsvall
Szwe.Allsvenskan Północ 1 1 (5-3) 1.35
ýr 08/12/04 19:00 Halmstad - Hammarby
Szwe.Allsvenskan Południe 2 2 (2-4) 1.55
ýr 08/12/04 19:00 Troja/Ljungby - Nyköping
Szwe.Allsvenskan Południe 2 2 (1-2) 1.55
ýr 08/12/04 19:00 Rögle - Huddinge
Szwe.Allsvenskan Południe 1 1 (6-4) 1.20
13.23

no ale 2 dni temu wpadlem na mine za 1,15 na hammarby i to za troche wiecej niz zwykle

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no wiesz kursy 1.2 też dadzą kase , ale trzeba je odpowiednio przesiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> , trzeba też mieć troche szczęscia aby aby nie obstawić takiego meczu o niskim kursie w kórym akurat będzie niespodzianka

edit

Upsala po I T 0-4 , dzisiaj sie nie udało

Last edited by Gregov; 12/12/2004 15:34.
Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1