Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Przytulisz sie do adama i bedzie luzik :>

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
http://www.jantar.wczasy.net.pl/ prosze hehe nie da rady zamarznac

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by hbr
Przytulisz sie do adama i bedzie luzik :>


A Ciebie co napadło? O co Ci chodzi? Ty nie masz kolegów i nie wychodzicie razem na imprezy? Wszystkich traktujesz jak gejów tylko dlatego, że ziomek z forum wpadł do mnie na imprezkę? Zloty mecz.pl to też zloty gejów? Zastanów się nad tym co piszesz.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
wiecei panowie licze na to ze sie wam spodoba i latem bedziecie juz tam gnac hehe laugh taka darmowa reklama laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
tylko musialoby byc to zgrane na bank bo osrodek zamykaja starsi z koncem pazdziernika i wracaja na slask./ wiec musialbym z nimi dogadac co i jak zeby tam zakotwiczyli wczesniej smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Shane skoro jestesmy gejami to mocne zmylki na parkiecie dawalismy z laskami laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Wujek Sphinx ma kolejny poradnik:
http://rapidshare.com/files/27994120/Seksualny_klucz_do_kobiecych_emocji.pdf

Spoko nie musicie dziękować i tak nie chcę mi się tego czytać wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Widzę, że poradniki, które były dostępne tylko dla półtajnej społeczności są już dostępne dla ogółu. Seksualny klucz do kobiecych emocji to poradnik oparty na technikach NLS. Swoją drogą jedna z najlepszych książek jakie czytałem. Co do stosowania w praktyce to i tak 98% z tych co ją przeczytali nie ma w sobie jaj żeby użyć technik, które ona opisuje. pzdr

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
dzieki sphinx mam kolejna lekture do poczytania bo juz mi sie nudzilo laugh hehe

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
haha podoba mi sie ta ksiazka

"Czesc jestem Robert.Bedziemy sie zaraz kochac,wiesz o tym ?

wyprubuje ten sposob

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by _syriusz_
haha podoba mi sie ta ksiazka

"Czesc jestem Robert.Bedziemy sie zaraz kochac,wiesz o tym ?

wyprubuje ten sposob
najpierw naucz sie trochę ortografii wink później urośnij bo nie dostaniesz Lasce do ust smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
a gdzie ja bleda zrobilem tongue ???

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
aaaa widze hehe to przez to ze ja kresek nie daje to by o bylo hehe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Pomijając wszystkie słowa w których brak jest ogonków (ą,ę itd.) to w słowie wypróbuję:)
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by $port
Originally Posted by _syriusz_
haha podoba mi sie ta ksiazka

"Czesc jestem Robert.Bedziemy sie zaraz kochac,wiesz o tym ?

wyprubuje ten sposob


Cos mi sie przypomnialo jak to przeczytalem.
Mialem kolege, ktory 'zarywal' do dziolch tak wg mnie po chamsku. Rzucal im teksty ktorych ja bym do dziewczyny nie powiedzial. I jakos tak to jego zachowanie o ile nie bylo efektowne to bylo efektywne laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Stalion
Originally Posted by $port
Originally Posted by _syriusz_
haha podoba mi sie ta ksiazka

"Czesc jestem Robert.Bedziemy sie zaraz kochac,wiesz o tym ?

wyprubuje ten sposob


Cos mi sie przypomnialo jak to przeczytalem.
Mialem kolege, ktory 'zarywal' do dziolch tak wg mnie po chamsku. Rzucal im teksty ktorych ja bym do dziewczyny nie powiedzial. I jakos tak to jego zachowanie o ile nie bylo efektowne to bylo efektywne laugh

Bo chyba taka prawda lepiej debila walić niż tego co podpiera ściany. Podeprzyj ścianę przez dłuższy czas to cała impra na minus jak laski Cię zlukają.
Ja oczywiście z dyski wracam grin było zarąbiście mało ludzi, ale i tak coś działałem 23lat czemu nie w taniec grin
A i jeszcze jedno cool :
Od pewnego czasu przed imprami włączam sobie na kompie:
Weekend - Jestes playboyem 2006 www[1].discopolo.info.mp3
"Ja nie wiem czemu siedzisz sam..." smile
i od razu chce się żyć, chyba mi pomaga to w pewnym stopniu wink ooo hehehe tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
a ja mam pytnie do fachowców w sumie rzadko tu pisze. ale jednak.
byłem z dziewczyna prawie dwa i pół roku roztsalismy sie, kazdy przeszedł i zrozumiał co robił źle i co było nie tak. teraz jesteśmy dosc blisko siebie spotykamy sie ona nie ma zadnych sprzeciwów ku temu, dzis włąsnie wróciłem. jest tylko jedno nie potrafie jej rozgryźć nie wiem co ona mysli, nie potrafie poznac po zachowaniu, po rozmowie-czasem mowi tak czasem tak. Nie chce jej zapytac wprost bo dla mnie troche za wczesnie, chciałbym sie dowiedziec na czym stoje ale nie mam pomysłu zadnego. moze ktos pomoze.Mowie od razu nie chce zapytac wprost, nie chodzi o to ze nie mam odwagi ale poprostu dla mnie za wczesnie. czekam na jakies wiadomosci smile pzdr

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Sport przede wszystkim przestań myśleć o kobietach wtedy gdy ich nie podrywasz. Masz myśleć o kobiecie TYLKO I WYŁĄCZNIE wtedy gdy z nią rozmawiasz/podrywasz. Byliście dwa i pół roku, okazałeś się nudny, a ona była żądna przygód. Teraz mimo iż jesteście blisko ona nie czuje żadnego seksualnego pożądania w stosunku do Ciebie. Jesteś po prostu dla niej jak przyjaciel. On ma gorsze dni, a Ty byłeś jej bliski i dlatego ona teraz spędza więcej czasu z Tobą. Musisz wprowadzić u niej element zazdrości. trzeba pokazać się z jakąś inną laską, musisz jej powiedzieć jak to zajebiście jest gdy nie jesteś w związku, opowiedz jej o kilku historiach jakie wydarzyły się po Waszym rozstaniu. To sie nazywa demonstracja wyższych wartości(DHV). To raz, a dwa to podaruj jej możliwość tęsknoty. Niech wie, że nie jesteś na każde jej zawołanie, nie kontaktuj się z nią zbyt często. Ona ma od tego swoje przyjaciółki, kiedy tylko zacznie Ci mówić o swoich problemach urywaj rozmowę słowami: "ok, a swoja drogą...(i nawijasz jakiś temat). Fachowo nazywa sie to przeramowaniem, czyli mówiąc prostym językiem masz zrobić tak żeby wyszło po Twojemu. I zgłoś sie do mnie na priv z Twoim mailem to prześle Ci mały prezencik smile pzdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Pierniczek dobrze prawi, polać mu!:) ...spróbuj pewnego dnia po prostu zamilknąć ...nie odzywaj się, nie dawaj żadnego znaku życia, czekaj aż ona pierwsza się odezwie, wtedy będziesz wiedział, że jednak ją do czegoś tam ciągnie smile ...no i staraj się z nią rozmawiać jak z kolega, niech nie myśli sobie, że Ty teraz będziesz sie produkował ze wszystkich sił aby do Ciebie wróciła, bądź na luzie ...mimo, że jest to baaaaardzo trudne smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
a jesli jej nie zalezy to sie nigdy nie odezwie...........i po ptokach smile

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1