|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Ma ktoś jakieś lepsze pojęcie na kogo warto w tym sezonie stawiać zwąłszcza w Hiszpanii?
*** KOSZYKOWKA ***1.Grecja-2.k. 08.10.2003 18.00 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 881 Kozani-Marousi 1.8 14 2.03 1.59 1.77 08/15.30 883 Apollon-Iraklis 1.84 14 1.98 1.62 1.74 08/16.00 884 Aris-Ol.Pireus 2.33 15 1.6 2.01 1.45 08/17.30 885 PAOK-AEK Athenai 2.33 15 1.6 2.01 1.45 08/17.15 886 Peristeri-Irakleio 1.29 17 3.5 1.2 2.91 08/16.00 888 Ilisiak.-Panionios 2.22 14 1.67 1.91 1.49
1.Hiszpania-2.k. 08.10.2003 20.45 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 892 Girona-Real Madryt 2.6 16 1.49 2.23 1.36 08/20.30 893 Badalona-Fuenlab. 1.29 17 3.5 1.2 2.91 894 Lleida-Manresa 1.49 16 2.6 1.36 2.23 895 Sevilla-Malaga 2.12 14 1.73 1.84 1.54 08/20.30 896 Murcia-Leche 1.84 14 1.98 1.62 1.74 08/21.00 897 Valencia-Estud.M. 1.49 16 2.6 1.36 2.23 09/19.30 898 Vitoria-Tenerife 1.14 18 5.3 1.07 4.1 08/20.30 899 Valladol.-Alicante 1.67 14 2.22 1.49 1.91
oferta z profa na dziś z tych lig
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
gdzie moge znalezc transmisje na zywo?chodzi o linki z meczow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
gram dzis olympiakos i peristeri, mysle ze warto przy tych kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]gram dzis olympiakos i peristeri, mysle ze warto przy tych kursach[/qb] niestety w Grecji tylko jedno zwycięstwo gości, ta więc Olimpikos d0o tyłu. ps. Biorąc pod uwagę kursy z tej kolejki na gospodarzy, moze warto następną kolejkę Greckiej zagrać na gospodarzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
gralem jeszcze apollon, ale olympiakos mi niezle dowalil... reczna szwedzaka tez nie wyszla tak jak trzeba, liczylem na wygrna ystad a tu tez same 1....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 66 |
PO tym jak Barca przegrała z Las Palmas w 2kol nie mam pojecia na kogo mozna postawić i nie w****ć!!! (po kursie 1.19 bodajże :eek: )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183 |
GDZIE MOZNA ZNALEZC WYNIKI LIGII HISZPANSKIEJ???Z GORY WIELKIE DZIEKI!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22 |
Leche Rio - Tenerife 70-88! Fuck, dałem się złapać wczoraj w pułapkę niskiego kursu (uzupełniacza). Chytry wszystko traci. Odradzam wszystkim grać ligę hiszpańską, dzieją się tu dziwne rzeczy. Najpierw Barca poległa u siebie teraz to aż 18 punktami. Czyży hiszpanie odkryli świat bukmacherstwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
jakby kogos interesowalo to dzis prof zaoferowal nam pieknego pewniaka po kursie 1,24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chodzi mi o mecz forum valladolid - fuenlabrada, gospodarze maja bilans 3-1, goscie zas 1-3, a jedyna wygrana i to tylko 2 punktami zanotowali ze zdecydowanie najslabsza druzyna ligi murcia, dla porownania kurs w gb na 1 wynosi 1.05 :eek: co do innych meczow uwazam ze unicaja powinna ograc real, inne 'dosc' pewne dtuzyny to juventut i barca (choc oni robia rozne jaja, jednak graja ze zdecydowanie najslabszym teamem ligi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38 |
wie ktoś gdzie są tabele z poprzedniego sezonu,chodzi mi o Francje,Grecje,Niemcy,z podziałem na u siebie i wyjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Na dzisiaj jest pewniak z greckiego kosza: Ilsyliakos - Panathinaikos 2 kurs 1.15 (expekt) Gospodarze bez najlepszego zawodnika zawieszonego z powodu (dopingu). Goście już bez większych kontuzji, spokojnie wygrają 10/10 O mistrzostwo walczyć powinni Olympiakos i Panathinaikos. Po nie najlepszym początku "zielone koniczynki mogą grać juz tylko lepiej" . Panathinaikos (-7,5) powinien także wejść 7/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Witajcie
Nich ktos z was poda mi linka do Ligi Francuskiej z wynikami Live , bo napewno taka jest skoro strony z telegazetami podaja live ale ja bym wolal na bierzaco , wiec niech ktos sie sprezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Caprabo Lleida v Lucentum Alicante +8.5 @ 1.85 Drużyny prezentujące wyrównany poziom, przy czym mecze wyjazdowe Lucentrum zaczynało zawsze z animuszem, a dotychczasowe porażki wynikały tylko z nieumiejętności utrzymania równej gry i skuteczności przez cały mecz. Ostatni mecz u siebie był już inny, grali dość równo całe spotkanie na przyzwoitym procencie z gry. Sam gram to jako czystą 2 @ 3,2 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Caprabo Lleida v Lucentum Alicante +8.5 @ 1.85 Caprabo Lleida v Lucentum Alicante 80-77 Rozkręcają się powoli chłopaki z Alicante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2003
Posty: 50 |
Olympiakos - Panionios Gre. A1 League (63-83)2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Nie znam się na tej lidze czy może mi KTOŚ TO wytłumaczyć. Z góry dzięki Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał Victory2003: [qb]Olympiakos - Panionios Gre. A1 League (63-83)2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Nie znam się na tej lidze czy może mi KTOŚ TO wytłumaczyć. Z góry dzięki Pozdrawiam[/qb] ŻYCIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
jest gdzies live do greckiej ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Moje typy na dzis: Girona - Lleida 1 (1.60) Wyrownane druzyny,wlasny parkiet atutem Girony. Olympiakos - AEK 1 (1.60) AEK co prawda zajmuje 2 miejsce w lidze,ale Olympiakos musi gonic,atutetem jest tu swoj parkiet. Co o tym myslicie??Bede wdzieczny za komentarze.pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|