Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#157584 08/10/2003 16:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Ma ktoś jakieś lepsze pojęcie na kogo warto w tym sezonie stawiać zwąłszcza w Hiszpanii?

*** KOSZYKOWKA ***1.Grecja-2.k. 08.10.2003 18.00
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
881 Kozani-Marousi 1.8 14 2.03 1.59 1.77 08/15.30
883 Apollon-Iraklis 1.84 14 1.98 1.62 1.74 08/16.00
884 Aris-Ol.Pireus 2.33 15 1.6 2.01 1.45 08/17.30
885 PAOK-AEK Athenai 2.33 15 1.6 2.01 1.45 08/17.15
886 Peristeri-Irakleio 1.29 17 3.5 1.2 2.91 08/16.00
888 Ilisiak.-Panionios 2.22 14 1.67 1.91 1.49

1.Hiszpania-2.k. 08.10.2003 20.45
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
892 Girona-Real Madryt 2.6 16 1.49 2.23 1.36 08/20.30
893 Badalona-Fuenlab. 1.29 17 3.5 1.2 2.91
894 Lleida-Manresa 1.49 16 2.6 1.36 2.23
895 Sevilla-Malaga 2.12 14 1.73 1.84 1.54 08/20.30
896 Murcia-Leche 1.84 14 1.98 1.62 1.74 08/21.00
897 Valencia-Estud.M. 1.49 16 2.6 1.36 2.23 09/19.30
898 Vitoria-Tenerife 1.14 18 5.3 1.07 4.1 08/20.30
899 Valladol.-Alicante 1.67 14 2.22 1.49 1.91

oferta z profa na dziś z tych lig

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
gdzie moge znalezc transmisje na zywo?chodzi o linki z meczow

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
gram dzis olympiakos i peristeri, mysle ze warto przy tych kursach

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]gram dzis olympiakos i peristeri, mysle ze warto przy tych kursach[/qb]
niestety w Grecji tylko jedno zwycięstwo gości, ta więc Olimpikos d0o tyłu.

ps. Biorąc pod uwagę kursy z tej kolejki na gospodarzy, moze warto następną kolejkę Greckiej zagrać na gospodarzy?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
gralem jeszcze apollon, ale olympiakos mi niezle dowalil... reczna szwedzaka tez nie wyszla tak jak trzeba, liczylem na wygrna ystad a tu tez same 1....

Dołączył: Aug 2003
Posty: 66
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 66
PO tym jak Barca przegrała z Las Palmas w 2kol nie mam pojecia na kogo mozna postawić i nie w****ć!!! (po kursie 1.19 bodajże :eek: )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
GDZIE MOZNA ZNALEZC WYNIKI LIGII HISZPANSKIEJ???Z GORY WIELKIE DZIEKI!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
Leche Rio - Tenerife 70-88! Fuck, dałem się złapać wczoraj w pułapkę niskiego kursu (uzupełniacza). Chytry wszystko traci. Odradzam wszystkim grać ligę hiszpańską, dzieją się tu dziwne rzeczy. Najpierw Barca poległa u siebie teraz to aż 18 punktami. Czyży hiszpanie odkryli świat bukmacherstwa?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
jakby kogos interesowalo to dzis prof zaoferowal nam pieknego pewniaka po kursie 1,24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chodzi mi o mecz forum valladolid - fuenlabrada, gospodarze maja bilans 3-1, goscie zas 1-3, a jedyna wygrana i to tylko 2 punktami zanotowali ze zdecydowanie najslabsza druzyna ligi murcia, dla porownania kurs w gb na 1 wynosi 1.05 :eek:
co do innych meczow uwazam ze unicaja powinna ograc real,
inne 'dosc' pewne dtuzyny to juventut i barca (choc oni robia rozne jaja, jednak graja ze zdecydowanie najslabszym teamem ligi)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
wie ktoś gdzie są tabele z poprzedniego sezonu,chodzi mi o Francje,Grecje,Niemcy,z podziałem na u siebie i wyjazd

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Na dzisiaj jest pewniak z greckiego kosza:
Ilsyliakos - Panathinaikos 2 kurs 1.15 (expekt)
Gospodarze bez najlepszego zawodnika zawieszonego z powodu (dopingu). Goście już bez większych kontuzji, spokojnie wygrają 10/10
O mistrzostwo walczyć powinni Olympiakos i Panathinaikos. Po nie najlepszym początku "zielone koniczynki mogą grać juz tylko lepiej" . Panathinaikos (-7,5) powinien także wejść 7/10.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witajcie

Nich ktos z was poda mi linka do Ligi Francuskiej z wynikami Live , bo napewno taka jest skoro strony z telegazetami podaja live ale ja bym wolal na bierzaco , wiec niech ktos sie sprezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Caprabo Lleida v Lucentum Alicante +8.5 @ 1.85
Drużyny prezentujące wyrównany poziom, przy czym mecze wyjazdowe Lucentrum zaczynało zawsze z animuszem, a dotychczasowe porażki wynikały tylko z nieumiejętności utrzymania równej gry i skuteczności przez cały mecz.
Ostatni mecz u siebie był już inny, grali dość równo całe spotkanie na przyzwoitym procencie z gry.
Sam gram to jako czystą 2 @ 3,2 GB

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Quote
Caprabo Lleida v Lucentum Alicante +8.5 @ 1.85
Caprabo Lleida v Lucentum Alicante 80-77
Rozkręcają się powoli chłopaki z Alicante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 50
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 50
Olympiakos - Panionios Gre. A1 League (63-83)2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .
Nie znam się na tej lidze czy może mi KTOŚ TO wytłumaczyć. Z góry dzięki
Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał Victory2003:
[qb]Olympiakos - Panionios Gre. A1 League (63-83)2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .
Nie znam się na tej lidze czy może mi KTOŚ TO wytłumaczyć. Z góry dzięki
Pozdrawiam[/qb]
ŻYCIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
jest gdzies live do greckiej ??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Moje typy na dzis:
Girona - Lleida 1 (1.60)
Wyrownane druzyny,wlasny parkiet atutem Girony.
Olympiakos - AEK 1 (1.60)
AEK co prawda zajmuje 2 miejsce w lidze,ale Olympiakos musi gonic,atutetem jest tu swoj parkiet.
Co o tym myslicie??Bede wdzieczny za komentarze.pozdro

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1