Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#158054 19/10/2003 21:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
22-10-2003r
1 kolejka euroligi:

Pais-Bourges
Ruzomberok-Chieti
USK Praga-Barcelona
Jekatierinburg-Sopron
Lietuvos-Valenciennes
LOTOS-L.Parma
Brno-Valencja
Samara-Pecz

Czy zna ktos strone ze skladami tych klubow jakie koszykarki zostaly zgloszone do tych rozgrywek i np.kto odszedl i przybyl ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
http://www.kosz.vbwclima.com.pl/ - Lotos

http://www.kosz.vbwclima.com.pl/linki/linki.php - tu znajdziesz wszystkie linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Choć nie ma jeszcze kursów, to widzę już przynajmniej 4 mecze warte obstawienia:
Jekatierinburg - Sopron 1
Rosjanki silne, z pewnościa wygrają pierwsze spotkanie. Final Four spokojnie w zasięgu Jekatierinburga.
Lotos - Parma 1
Gdynianki chyba nieco słabsze niż w ubiegłym sezonie, i na etapie zgrywania. Jednak u siebie wygrają , w dodatku Parma nie jest rywalem z górnej półki. Jesli nic się niespodziewanego nie wydarzy Lotos rozpocznie Euroligę od pewnego zwycięstwa.
Lietuvos - Valenciennes 2
Gospodynie choć dosyć silne, ostatnio wygrały nawet z Lotosem w Gdyni, to jednak w meczu o wysoką stawkę i z Francuzkami nie dadzą rady.
Samara - Mizo Pecs 1
Rosjanki są według mnie obok Jekatierinburga głównymi kandydatkami do zwyciestwa w Eurolidze. Mizo nie jest złym zespołem, ale Samara bez problemów wygra to spotkanie. Jest to zespół bardzo silny!
Powodzenia

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
ZNa ktos moze juz kursy na te mecze?
W poprzedniej edycji wyniki byly bardzo przewidywalne dla mnie to byla taka mala zylka zlota mimo iz niejestem ekspertem kosza ,zobaczymy jak bedzie teraz.

Czekam na opinie ekpertow . Duff dobra robota

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pais-Bourges

Dla mnie pewna dwója !!!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
widzę ,że ŁOŚ zmienił ksywkę...heh...dobre....od razu twoje posty podnosły swój poziom... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...dobra ale zajmę sie kobietami bo to przyjemniejsze zajęcie...
....
dwa mecze rosyskich drużyn mozna grać w ciemno choć to dopiero 1 kolejka...
Lotosu nie gram...nasze rywali prowadzą w swojej lidze a stawki bedą osylowały koło 1.25....jak takie lubicie to grajcie
We Francji liga rusza 25.10.2003 wiec nie gram Valenciennes...Litwinki wygrały niedawno turniej w Polsce...u siebie zawsze groźne...natomiast mecz ASPTT Aix-en-Provence - Bourges mozna grac w ciemno na 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...moj poprzednik zmenił ksywke ale typer z niego słaby stawiając przeciw jego typom mozna dorobić sie majątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...
w meczach drużyn naszych południowych sąsiadów powinny byc same 1 ale wiecej napisze o całej 1 kolejce jak beda kursy...
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
zwis1 jesteś taki głupi czy tylko udajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> koleżka ubzdurał sobie w tym łbie, że zamieni nika łosoś na ŁOŚ i będzie wyzywał porządnego forumowicza czyli MNIE.
wymyśl teraz coś lepszego niż twój słynny ''ŁOŚ'' swoją drogą trzeba być niezłym debilem, żeby nie rozróżniać łososia od łosia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> co ty miałeś z biologii matole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a tak na marginesie: o c*** ci chodzi idioto ( tutaj miała być cenzura ale mi nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sorka, że kogoś uraziłem oprócz oczywiście mojego ulubionego kolegi z forum zwisa1 )

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich oprócz zwisa1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps. sorki za Off-Topic, ale nie mogłem sie powstrzymać od zbesztania jakiegoś łba.
ps2. nieźle masz nasrane w głowie, żeby stawiać przeciwko Bourges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ps3. a jednak wyszła ta cenzurka...co nie zmienia fenomenu zwisa1... łosoś a ŁOŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieźle się uśmiałem.... HAHAHAH
i jeszcze ps4 hehe jak z takim ryjem możesz chodzić na dziwki heheh bo z takim ryjem jak ty masz to bym chodził kanałami heheh !!!!

Finito

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Myslalem ze potoczy sie tu ciekawa owocna dyskusja i zarobimy na eurolidze wpolnymi silami troche grosza ale widze ze sie pomylilem zamiast tego wyzwiska i bluzgi

Proff juz wystawil kursy na Eurolige:

Ruzomberok-Chieti 1.6 15 2.25 1.45 1.96 22/17.00
Brno-Valencia 1.21 18 4.15 1.13 3.4 22/16.30
USK Praga-Barcel. 1.91 14 1.91 1.68 1.68 22/17.15
Jekaterinb.-Sopron 1.14 18 5.3 1.07 4.05 22/15.00
Wilno-Valenciennes 3.9 17 1.24 3.15 1.16
Gdynia-Parma 1.19 18 4.45 1.12 3.55 23/17.30
Samara-Pecs 1.19 18 4.45 1.12 3.55 23/15.00
Aix en Pr.-Bourges 2.16 15 1.66 1.89 1.49

Niestety kurs mniejsze niz przewidywalem, mimo to chyba warto zagrac gdynie samare i Jakaterymburg

Czekam na opinie

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Rossman,
Samara dla mnie 9/10
Jekatierinburg też 9/10
Gdynia też powinna sobie spokojnie poradzić 8/10
Valenciennes na podstawie wyników też mocne i też powinna sobie poradzić 8/10
Reszty na razie bym nie ruszał, pierwsze mecze spokojnie można grać za większe stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia

Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
U internetowych buków ciężko znaleźć ofertę Euroligi kobiet. Kursy wystawił Betandwin, ale tam są te cholerne limity. Jak wiecie gdzie jeszcze można grać to dajcie znać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Jezeli ktos zna stronki live do euroligi kobiet to bede wdzieczny

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Wiem że na strona Brno przeprowadza relacje live ze swoich spotkań: http://www.bkzabiny.cz/

A reszty właśnie w tej chwili szukam. Jak znajde coś to dam znać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Dzięki jak cos znajde to rowniez tu umieszcze

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]zwis1 jesteś taki głupi czy tylko udajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> koleżka ubzdurał sobie w tym łbie, że zamieni nika łosoś na ŁOŚ i będzie wyzywał porządnego forumowicza czyli MNIE.
wymyśl teraz coś lepszego niż twój słynny ''ŁOŚ'' swoją drogą trzeba być niezłym debilem, żeby nie rozróżniać łososia od łosia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> co ty miałeś z biologii matole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a tak na marginesie: o c*** ci chodzi idioto ( tutaj miała być cenzura ale mi nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sorka, że kogoś uraziłem oprócz oczywiście mojego ulubionego kolegi z forum zwisa1 )

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich oprócz zwisa1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps. sorki za Off-Topic, ale nie mogłem sie powstrzymać od zbesztania jakiegoś łba.
ps2. nieźle masz nasrane w głowie, żeby stawiać przeciwko Bourges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ps3. a jednak wyszła ta cenzurka...co nie zmienia fenomenu zwisa1... łosoś a ŁOŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieźle się uśmiałem.... HAHAHAH
i jeszcze ps4 hehe jak z takim ryjem możesz chodzić na dziwki heheh bo z takim ryjem jak ty masz to bym chodził kanałami heheh !!!!

Finito[/qb]
widze ,że coś jednak dały moje wbitki....jeszcze jedna taka wypowidż w stosunku do mnie i juz nie bedzie cie na tym forum....cały czas zaznaczam ,że twoje posty nic..
----------------------------------------------------------------------------------------------------
a tak poza tym to jest dzisiaj porę ciekawostek...szczególnie u naszych południowych sąsiadów....jednak sam musze iść postawić singla wiec mała analize zamieszcze godzinę przed spotkaniem....
poklikajcie troche a sami znajdziecie...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć!
Cały czas zastanawia po jaką cholerę jest to forum?
Dotyczy to oczywiście ZW 1 ( UBEK?) i jego ostatniego zdania o analizie na godzine przed meczem.
Hm rozumiem, sam raczej najpierw stawiam perełki a póżniej gadam ale po jaką cholere chcesz coś pisac na tą godzine przed meczem, zamilcz lepiej......
Ja dałem przeciwko rużemberokowi i pradze dziś.......na singlach

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał marti:
[qb]Cześć!
Cały czas zastanawia po jaką cholerę jest to forum?
Dotyczy to oczywiście ZW 1 ( UBEK?) i jego ostatniego zdania o analizie na godzine przed meczem.
Hm rozumiem, sam raczej najpierw stawiam perełki a póżniej gadam ale po jaką cholere chcesz coś pisac na tą godzine przed meczem, zamilcz lepiej......
Ja dałem przeciwko rużemberokowi i pradze dziś.......na singlach[/qb]
----------------------------------------------------------------------------------------------------
ubek....ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dobra bedzie bez analizy...nalezy grać na Chieti....to jest moja ostatnia wypowiedz w tym temacie....
...a sens podawania analizy tak późno...minie trochę czasu a moze sam dojdziesz do tego...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Witam !

Ruzomberok - Chieti 1
Brno - Valencia 1 (mecz live na ctv2)
Jekaterinburg - Sopron 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POZDRO

IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[QB][QUOTE]widze ,że coś jednak dały moje wbitki....jeszcze jedna taka wypowidż w stosunku do mnie i juz nie bedzie cie na tym forum....cały czas zaznaczam ,że twoje posty nic..
----------------------------------------------------------------------------------------------------
/[QB]
To po co człowieku coś trukasz do mnie, robisz mi jakieś ''WBITKI'' LOL... komentujesz moje posty, co ty chcesz mi udowodnić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> itd itp.... ja w przeciwieństwie do Ciebie nie komentuje twoich postów.... Co ty chcesz mi zrobić na złośc, że celowo przekręcasz moją ksywe LOL LOL LOL.... Powyzywaj innych frajerków....

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Jekaterinburg - Sopron live(super nie jest ale zawsze coś )

http://www.wb-sopron.com/elo/

Brno - Valencia live

http://www.bkzabiny.cz/live/match.php?idr=7

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Widzę zw1, że to tylko Ty prowokujesz... bo chyba nie powiesz mi, że zdenerwowało cię to, cieszyłem się jak ty kiedyś wtopiłes kuponik LOL. Nie rozumiem tylko tego po co robisz jakieś głupie komentarze do moich postów, o ile się nie myle to obowiązuje wolność słowa.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1