|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Ross skad masz ten wynik???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
niestety 1 kolejka i byly niespodzianki na srode 2 megafaworyci ktorzy nie powinni zawiesc: barcelona-mistrz euroligi 1,15 bourges-praga 1,15 mysle ze na takie kursy stac bukmacherow co ciekawe przy ustalaniu kursow wszyscy czekaja na tego kto daje pierwszy a potem sa bardzo podobne u innych bukmacherow wspolczynniki czyli zzynaja od niego. ciekawe ktory daje jako pierwszy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
Ja się w tej kolejce wstrzymam od grania na eurolige trzeba zrobić dobre rozeznanie ta barca chyba nie jest taka cienka jakwygrała ponad 20 pkt na wyjezdzie z Pragą. Ja w tej kolejce zagrał bym przeciwko lotosowi.Pecs w pierwszej kolejce sprawił największa niespodzianke pokonując samare na wyjezdzie a lotos niewydaje mi sie za mocny w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Dokladnie , ogladalem ten pierwszy mecz lotosu w eurolidze i nic specjalnego nie pokazali ,mowiac krotko meczyli sie z italiankami a wygrana zapewnili sobie w koncowce po niektorych bledach przeciwniczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Sadze ze sa dwa dobre mecze w EL kobiet sa to: K56 Pecs-Gdynia [email] [email protected][/email] , [email protected]K58 Parma-Wilno [email] [email protected][/email] [email] [email protected]<br[/email] /> ale tez sadze ze wktoryms ztych meczy moze byc mina a ze jestem ostrozny to wole dac z remisem i jeszcze sam niewiem ktory znich wybiore do combosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Sopron-Ruzomberok 1.22 18 3.8 1.15 3.15 K52 Bourges-USK Praha 1.03 20 8.5 1.01 6 29/20.00 K53 Barcelona-Jekater. 2.61 16 1.45 2.24 1.33 K54 Valenciennes-Brno 1.63 15 2.21 1.47 1.93 29/20.30 K55 Valencia-Samara 2.01 15 1.76 1.77 1.57 29/20.30 K56 Pecs-Gdynia 1.51 15 2.47 1.37 2.12 30/18.00 K57 Chieti-Aix en Pro. 1.51 15 2.47 1.37 2.12 30/20.30 K58 Parma-Wilno 1.51 15 2.47 1.37 2.12 30/20.30
Kurs na Bourges to chyba jakies neiporozumienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Chieti-Aix en Pro. 1 1.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chieti szczęśliwie wygrało na wyjeździe z dość silnym Rużemberok , Aix u siebie przegrało w derbach Francji z Bourges.
Kadrowo napewno silniejsza Chieti.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jakie nie porozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) przeciesz czechy po za jednda druzyna jaka jest Brno co mozna nazwac troche wiecej niz srednia europejska druzyne to reszta nie istnieje tak jak naprzyklad w tamtym roku Pabianice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />a Bourges jest jedna z najlepszych druzyn Europejskich a kurs jest na mniejscu i Francuski powinny ich zlac ponad 30 pkt,chyba zebeda oszczedzac sie i dadza pograc rezerwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A tak to widzi wegierski buk: 174 *( 0-25 ) Bourges - USK Praha kosárlabda , nõi na [email] [email protected][/email] pozdro <small>[ 29-10-2003, 00:58: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[hools] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
Zamiast parmy predzej bym dał chieti + pecs a w meczu parmy bardziej skłaniał bym się ku 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Chieti-Aix en Pro. 1 1.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chieti szczęśliwie wygrało na wyjeździe z dość silnym Rużemberok , Aix u siebie przegrało w derbach Francji z Bourges.
Kadrowo napewno silniejsza Chieti.[/qb] Ja wiem czy Cheti to wygra hmm... W lidze wogole nic niegra Cheti: Cus Chieti - Phard Napoli 55 - 76 1K TermoCarispe La Spezia - Cus Chieti 62 - 57 2K Cus Chieti - Levoni Taranto 50 - 73 3k Girone B Punti G V P real sub form Famila Schio 6 3 3 0 236 171 21,7 Phard Napoli 4 3 2 1 222 186 12,0 Umana Venezia 4 3 2 1 196 185 3,7 TermoCarispe La Spezia 4 3 2 1 196 195 0,3 Gescom Viterbo 4 3 2 1 202 204 -0,7 Levoni Taranto 2 3 1 2 187 189 -0,7 Cus Chieti 0 3 0 3 162 211 -16,3 Centro Energia Caserta 0 3 0 3 173 233 -20,0 Tez potem pomyslalem ze Chieti bedzie to dobry typ po wyslaniu posta MTR ale jak zobaczylem co w lidze wyprawiaja to szkoda gadac jezeli to jest liga , a co do meczu Ruzomberoka to z tego wynika ze nie jest wcale silny pozatym w poprzednim sezonie usiebie nie byszczeli mozna powiedziec ze grali w kratke i nawet zdayzla im sie przegrana usiebie z Valencia co zatym idzie to sie nie dziwie ze wygraly tam wloszki. Dlatego co Do meczu z Francuskami to bym podchodzil ostroznie wiadomo francuzkie kluby tez bywaja nie obliczalne pozatym znicheca mnie to donich ze slabo prezentuja sie wlidze i wygrana ze Chaotycznym Ruzomberokiem gdzie wjakims to stopniu zasluguje na uwage. Choc trudno powiedziec niby mecz w EL przemawia za nimi ale liga mowi co innego aby uwazac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał świeka: [qb]Zamiast parmy predzej bym dał chieti + pecs a w meczu parmy bardziej skłaniał bym się ku 2[/qb] Inaczej mial bym sie do parmy z tego powodu ze wlidze dobrze graja a w gdyni rozegrali dobry mecz zeby nie te rzyty gdynianeg za 3 toby roznie moglo byc. Liga HS Penta Faenza - Meverin Parma 68 - 71 3K Girone A Punti G V P real sub form Meverin Parma 6 3 3 0 234 173 20,3 Banca Pop. Trentino Rovereto 6 3 3 0 213 165 16,0 Pool Comense 4 3 2 1 232 198 11,3 Copra Alessandria 4 3 2 1 206 188 6,0 HS Penta Faenza 2 3 1 2 210 215 -1,7 Memar Reggio Emilia 2 3 1 2 185 216 -10,3 Acer Priolo 0 3 0 3 169 215 -15,3 Ares Ribera 0 3 0 3 185 264 -26,3 Dobra gra Parmy optuje za wygraniem pierwszego meczu z Wilnem ,ale tak naprawde nieznam sily tej druzyny,chdz z poczadku ktos pislal ze Wilno sie wzmocnilo i nawet wygrali w gdyni jakis mecz towarzyski ,a wygrana z Mistrzyniami francncji moze to potwierdzic w jakims to sensie dlatego ze niewiadomo jaki mial przebieg tego meczu bo jezeli mecz stal na wysokim poziomie to mozna by doszukiwac sie porazki usiebie parmy chyba ze bylo to zlekcewazenie przeciwnika. Dlatego co do wloskich druzyn to moze byc roznie nieraz jest tak ze tam gdzie jestes bardziej pewny jest wtopa a tam gdzie masz obawy wygrywaja. Dlatego chyba jednek odpuszcze te italianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <small>[ 28-10-2003, 19:44: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[hools] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
PACS - GDYNIA
Ten mecz jest jednym z najciekawszych meczy w tej kolejce , wiadomo ze wegierska liga jest jedna z njasilniejszych lig w europie no napewno wiecej niz jacys tam sredniacy a swiadczyc moze o tym dwa zespoly ktore walcza w EL a sa to PACS mistrzynie wegier oraz Sopron wicemistrzynie w tamtym sezonie oba zespoly toczyly wyrownana walke po ktorych odpadly w cwiercfinalach euroligi.Wiec nasza liga napewno jest slabsza od ligi Wegierskiej co juz jest plusem dla PECS. Nie tylko to bo bedac na jednej ze stron wegierskich widzialem winiki sondy gdzie 50% wiray optowalo zatym ze obronia tytul, dopiero ktos tam byl 28 a sopron odziwo mial malo % Mowiac ,wegierki nie leza naszym rok temu wtopo z sopronem dosc spora. Potym co pokazaly gdynianki w pierwszym meczu mozna by powiedziec ze wygraly tylko dobra koncowka czyli rzytami za 3 Bibrzyckiej. Niemal mozna powiedziec ze wegierki potak dobrej grze na wyjezdie u Rosjanek sa silne i powinny sobie poradzic z Gdyniankami ale zaraz zaraz chodzac tak po wegierskiej stronie znalazlem wynik ostatniego meczu w lidze no i zobaczcie sami:
MiZo-Pécsi VSK–Zala Volán-ZTE 75–57 (18–7, 20–13, 12–14, 25–23) Pécs, 2000 nézõ. V: Kiss L., Farkas PÉCS: Iványi (–), Tranquilli (7/3), Szakács (9/9), Branzova (13/3), Keller (8). Cs: ANDERSON (12), Ambrus (8), KÁROLYI (14), Boiko (4). Edzõ: Rátgéber László ZALAEGERSZEG: DARIDA (13/9), Heller (10), Zsovár (6), Ruzicková (12), LICHNEROVÁ (12/6). Cs: Major (–), Szentkirályi (4). Edzõ: Patkós Zoltán Az eredmény alakulása. 6. p.: 9–0. 15. p.: 24–9. 23. p.: 42–24. 31. p.: 50–37. 38. p.: 71–50 Kipontozódott: Darida (36. p.), Heller (38. p.)
A papírforma nagyobb különbségû hazai gyõzelmet ígért. Erre azért nem került sor, mert a MiZo-Pécsi VSK játékába több hiba csúszott, a legszembetûnõbb ezek közül az volt, hogy a játékosai sok labdát eladtak. Iványiék a múlt csütörtöki szamarai Euroliga-mérkõzéssel a lábukban kissé fáradtan kosárlabdáztak, így a zalaegerszegiek meg tudták nyerni a harmadik negyedet.
Ivanyi - Jest reprezentantka wegier i znaczaco postacia tej druzyny i teraz po glowie mozna sie drapac dlaczego nie wystopila bo moze wynik meczu ligowego byl by wyzszy a teraz niewiadomo dlaczego nie zagrala ,moze ja trener oszczedzal bo w skladzie jest wymieniona albo moze i kontuzja a jak juz grac na PECS to wtedy kiedy beda w pelnym skladzie bo choc sa silne to bez tej zawodniczki moga mniec klopoty ,poprostu bedzie trzeba poczekac na jakies wiadomosci z prasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
zna ktos jakas stronke z wynikami live euroligi?? nie chodzi mi o te stronki teletekstowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
Ale Jekaterinburg dostal wpier... 94-70. Co sie w tej eurolidze wyprawia? Masakra!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 532
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 532 |
To super dzieki za dobra wiadomosc!!! Jest wygrana!!! A nie moglem nigdzie znalezc tego wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131 |
Witam Co myslicie o zespołach z rosji? Jekatering i Samara czy sa wstanie w tej kolejce wygrac swoje mecze?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Dejw: [qb]Witam Co myslicie o zespołach z rosji? Jekatering i Samara czy sa wstanie w tej kolejce wygrac swoje mecze?[/qb] Są
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Sopron-Chieti 1.17 9/10 Ruzomberok-Barcel. 1.32 10/10 ....zartuję...miało być 9/9 naczy sie 9/10 Wilno-Brno 2.07 5/10 Samara-Valencienn. 1.71 6/10 Aix en P-USK Praga nie gram Gdynia-Valencia nie gram Pecs-Parma 1.17 9/10 Jekater.-Bourges 1.35 6/10 aha wszystkie stawki z profa I UWAGA: STS wystawił kurs na mecz nr 427 Sopron - Como stawke 1.20 którą jak zagracie bedziecie mieli policzoną jako 1.00 bowiem nie ma w Eurolidze Kobiet 2003/2004 takiego zespołu jak Como.Zresztą jak zagracie na zwyciestwo Como to tez nic nie wygracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trzeba troche poczekać az ktoś w firmie zaczai i da nowy nr na to zdarzenie.Uwazajcie na STSik...to niewinni oszusci :rolleyes: .Ciekaw jestem jak tam sprawa z Lemgo(5.5 co za stawka była !!)sie rozwija...pozdrowienia dla wszystkich oszukanych przez tą firmę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> aha aha aha...przydałoby sie jeszcze stworzyc rozpis powiedzmy 1 z 5 na dogrywki których jeszcze nie było w tym sezonie....moze ich równie dobrze nie być tak wiec 1 z 5 na X Wilno-Brno Aix en P-USK Praga Samara-Valencienn Gdynia-Valencia Jekater.-Bourges no to tyle papa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ruzomberok - [qb]Barcelona[/qb] 2 1,35 :5gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|