"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
zw1
czy te mecze grasz na 1 kuponie?
możesz przedstawić swój kuponik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał darkus:
[qb]zw1
czy te mecze grasz na 1 kuponie?
możesz przedstawić swój kuponik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
nie gram na 1 kuponie.
gram tylko Barce w singlu bo to 21.5% zysku w 1 dzień...toto-mix cały dzień oferował to spotkanie za 1.35...na słowacji kurs na porazke Ruzomberoka wynosi w tej chwili 1.14 :eek:
a te mecze które opisałem gram w combosach pomieszanych z różnymi dyscyplinami sportu....
Kuponów nie podam bo zajełoby mi to cały wieczór...
teraz trzymam kciuki za mistrzynie Hiszpanii...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Siemka. Macie może jakieś live z meczu Gdynianek?? i innych??

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wiecie jkai był wynik meczu
ruzomberok-barcelona i jesze pare innych zancie storne gdzie sa wyniki eurologin na zywo kobiet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał sensei:
[qb]wiecie jkai był wynik meczu
ruzomberok-barcelona i jesze pare innych zancie storne gdzie sa wyniki eurologin na zywo kobiet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif <--- live

ruzomberok-barcelona 70-74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Mam wielką prośbę! Czy ktoś może wie coś więcej o meczu Jekaterinburga z Bourges (jakieś plotki o składach, kontuzjach... cokolwiek)? Ten mecz jutro kończy mi bardzo ładny kupon i ciągle nie mogę się oprzeć wrażeniu, że coś za łatwo poszło. Wacham się, czu nie skontrować tego spotkania w razie, gdyby jednak tak łatwo nie miało być do końca...

Z góry dziękuję za pomoc i jakiekolwiek opinie o tym meczu! Pozdro!

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał Borczi:
[qb]Mam wielką prośbę! Czy ktoś może wie coś więcej o meczu Jekaterinburga z Bourges (jakieś plotki o składach, kontuzjach... cokolwiek)? Ten mecz jutro kończy mi bardzo ładny kupon i ciągle nie mogę się oprzeć wrażeniu, że coś za łatwo poszło. Wacham się, czu nie skontrować tego spotkania w razie, gdyby jednak tak łatwo nie miało być do końca...

Z góry dziękuję za pomoc i jakiekolwiek opinie o tym meczu! Pozdro![/qb]
choćby i grał Real ze Świtem,zawsze należy kontorwać kupon,jeżeli został ostatni mecz,to jedno z przykazań typera,lepiej zagrać nawet na zwrot wkładu niż potem płakać,bo nigdy nie wiadomo(ale raczej Ruskie spoko wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
wczoraj do rosji miala przyjechac wiliams i wystapic dzis w meczu w barwach jekatierynburga -- za duzej szkody zapewne nie zrobi bo ani nie bedzie wiedziala za bardzo co jest grane a i aklimatyzacji zero ale moze choc postraszy troszke panny z bourges - ja najprawdopodobniej zagram ten mecz na rosjanki ktore u siebie raczej nie zwykly przegrywac po za tym wierze w duet milton x dixon

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
The "lost stars" from women's NBA, who were proved to be very well basketball players during the first World Cup, are returning to UMMC.
The centre Natalie Williams will arrive to Ekaterinburg on 5 November, and she will participate in the match of Euroleague against the French club "Bourges Basket" as UMMC player next day.
As Natalie promised during the World Cup in Samara, she will bring two fascinating twins. They are, the boy Sidney and the girl Tarasi.
The Portuguese playmaker Patricia Penicheiro shall arrive to Russia on 8 November. She will participate in the match against "Dynamo" in Kursk on 9 November.
One additional centre Iolanda Griffith, who were the Russian champion and the winner of Euroleague last season as UMMC player and recovered from the injury, will come back to her native team on 1 December.

pelne info o jekatierynburgu

Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Witam
Mozecie podac stronke z tabelami wynikami itp. euroligi

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał Dejw:
[qb]Witam
Mozecie podac stronke z tabelami wynikami itp. euroligi[/qb]
za karę ,że nie chce Ci sie szukać :
www.e-basket.pl [e-basket.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Kara musi byc!hehe

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
E67 Chieti-Barcelona 2.33 16 1.59 2.03 1.44

co myslicie o tym meczu, wydaje mi sie ze pewna 2 tu bedzie, i kurs dosc dobry bo 1,59

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson:
[qb]E67 Chieti-Barcelona 2.33 16 1.59 2.03 1.44

co myslicie o tym meczu, wydaje mi sie ze pewna 2 tu bedzie, i kurs dosc dobry bo 1,59[/qb]
dobrze prawisz ....ale z ciekawszą analizą trzeba zaczekać do jutra...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
REKOMENDACJA* No i moje ostatnie typy potwierdziły że w eurolidze kobiet trudno o niespodzianki za 100=258. Tym razem wybrałem 3 mecze kursy niezbyt wysokie ale AKO sie jako takie uzbiera praga- jakaterinburg- 2 1.1 jaka potwierdziła w ostatnim meczu że ma zamiar i w tym tku zdobyc puchar euroligi i napewno najsłabsza w grupie druzyna pragi jej w tym nie przeskodzi pewna 2 bourges- ruzemberok-1 1.1 druzyna ruzyn jest w tym roku wyjatkowo słaba a w starciu zniezła ekipa z francji jest bez wiekszych szans valenciens-lotos 1 1.4 drużyna francuska po 2 wyjazdowych porazkach(z silnymi zespołami4 i 12 pkt) nie może pozwolic sobie na porazke w meczu z mistrzyniami polski polki tam jeszcze nigdy nie wygrały +polska- włochy x2 1.23 róznica klas zespołów AKO 2.08 Kursy totomix ja to gram za 200 =375 Powodzenia

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał świeka:
[qb]Zamiast parmy predzej bym dał chieti + pecs
a w meczu parmy bardziej skłaniał bym się ku 2

REKOMENDACJA* No i moje ostatnie typy potwierdziły że w eurolidze kobiet trudno o niespodzianki za 100=258
[/qb]
hmmm pamietasz....
no ale mniejsza o to...dzis 4 kolejka...kursy troche pospadały ale nie są najgorsze a więc:
Gambrinus Brno - Samara nie gram
...dość trudno wytypować zwyciesce...ale po takim kursie nie opłaca sie grać gospodyń....ja osobiście widze tu 2
Vilnius Telek. - Pécs nie gram
...ten mecz jeszcze trudniejszy niz poprzedni...kursy troche faworyzują Litwinki ale to bardzo trudny pojedynek do grania...według mnie 1
USK Praha - Ekaterinburg 1.1 9/10
No cóż...kurs strasznie niski i z tego powodu nie polecam...ale Rosjanki powinny bardzo łatwo wygrać...no chyba ,że bedą bardzo zmęczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Aix Provence -Sopron no bet
kursy faworyzują Węgierki ale nie mam pojęcia dlaczego....
Bourges - MBK Ru¾omberok 1.1 9/10
Nawet po takim kursie zagrałem ten mecz bo Słowaczki do zdecydowanie najsłabsza ekipa grupy A
Orchies - Gdynia 1.3 7/10
Ja nie gram teo meczu bo nie stawiam przeciwko polskim zespołom ale wygrana Gdynianek bełaby dla mnie jak i pewnie dla was arcymiłą niespodzianką
CUS Chieti Barcelona 1.45 9/9 naczy sie 10/10...żarty 9/10
Włoszki po raz pierwszy w lidze wygrały ale stylem gry nie powaliły i zaniosi sie na pogrom w dzisiejszym meczu...Włoski kluby koszykówki żenskiej znaczą z roku na rok coraz mniej .Kursy nie odzwierciedlają rożnicy klas dzielącej te zespoły chociaz patrzac na skład Chieti zobaczymy takie nazwiska jak Santos czy Nemcowa ale ni jak sa one po prostu bez formy.Inny wynik niż wygrana Barcy nie wchodzi w grę.
Lav.Parma - Valencia 1.55 8/10
Chociaz gospodynie niepodzielnie rzadza we włoskiej ekstaklasie to na tle Euroligi ich gra wypada marnie...Nie powinna wystąpić Grubin a bez tejzawodniczki gospodyniom bedzie bardzo ciezko nawiazac wyrównaną walkę...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
a i nie zapominajcie o dogrywkach...
dzis mozna by tak:1 z 6
162 Gambrinus Brno Samara
163 Vilnius Telek. Pécs
165 Aix Provence Sopron
167 Orchies Gdynia
168 Parma Valencia
169 Chieti Barca
to tyle
papa

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Na Słowacji kurs na Barce wynosi 1.3...u nas do 13 w profie był 1.59 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
U naszych południowych sąsiadów, zarówno w Czechach jak i na Słowacji, bardzo popularne jest granie na Brno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...ja osobiscie życze Gdyniankom zwyciestwa...historycznego nad Valensiennes...u siebie w lidze Orchies wszystkich wymiata ale w Eurolidze przyszła po wielu latach dominacji zmiana warty.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
zw1 pamiętam to była 2 kolejka i były to typy na sucho. Pierwsze 2 kolejki poświęciłem na rozpoznanie a pisząc za 100= 258 miałem na myśli 3 kolejkę.
Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ktoś się orientuje co jest z meczami Chieti-Barcelona i Parma-Valencia ? na teletekscie next.cz ich nie ma... czyżby odwołane zważywszy na sytuację we Włoszech ?

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, latajaca_holenderka), 2,522 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1