Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
czy ktos zna wynik lietuvosu ???

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Wydaje sie ze w tej kolejce do zagrania
BARCELONA-BOURGES 9/10
VALENCIA-valenciennes 8/10
moze rozemberok-AIX 6/10,zwlaszcza pierwsze 2 mecze mi sie podobaja,oby kursy byly na przyzwoitym poziomie!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
BARCELONA-bourges oczywiscie:)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
a czy ktos gra Gdynie?

na moje bedzie 1 ale to ogolnie jest mecz na roznice tylko 5-10 pkt dla Gdyni

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Ostatnia kolejka spotkań 1 rundy wydaje sie bardzo ciezka do obstawiania...
Tydzień temu po raz drugi w tym sezonie miała miejsce hiper sensacja....Żabki uległy najsłabszej druzynie w grupie i jestem przekonany ,że mecz nie był czysty!!!Ale chyba juz wiecie ,że takich stawek w Eurolidze kobiet sie nie bierze.Poza tym kolejna wyjazdowa porazka Orchies - zespołu który co roku walczy o najwyzsze cele no i wrescie zwyciestwo naszych pań w Rosji!!!Bardzo miło mnie zaskoczyły....
z dzisiejszych spotkań naprawde ciezko wybrać:
Gambrinus Brno Pécs
MBK Ru¾omberok - Aix Provence
USK Praha - Sopron
Barcelona - Bourges
Valencia - Orchies
bardzo ciekawi mnie postawa Słowaczek, które u siebie są bardzo groźne i licze na ich zwyciestwo.
No ale na pierwszy plan wybijają sie mecze druzyn Hiszpańskich z Francuskimi...jak dla mnie nie do obstawienia...kazdy wynik jest tu mozliwy.Ogólnie spotkania srodowe radze sobie odpuścić...
Ciekwaszy jest za to jutrzejszy dzień:
Gdynia - Vilnius Telek.
CUS Chieti - Ekaterinburg
Lav.Parma - Samara
Chociaz Gdynianki moją na koncie porazke w tym sezonie z mistzyniami z Litwy jednak w Eurolidze
jeszcze z nimi nie przegrały i
jutro sa zdecydowanymi faworytkami i powinny to spotkanie wygrać.W ubiegłym roku była dogrywka w Gdyni...pamietajcie o tym!!!
Dla zdobywczyń pucharu Swiata rosyjskiej Samary mecz w Parmie to być albo nie byc w Eurolidze i chociaz Włoszki pokazały w ubiegłym tygodniu ,że z nimi tez trzeba sie liczyc to zwyciestwo Samary jest dla mnie co najmniej oczywiste!!!
Chociaz prasa rosyjska jak i sam trener Samary
Igor Grudin podkreslają,że zespół wicemistrza Rosji jest w trakcie tworzenia i dopiero w okolicach stycznia będzie w stanie zaprezentować swoją prawdziwą siłę.
no a Urałoczka...Chieti wciaz dostaje baty w rodzimej lidze ale Rosjanki na wyjeździe jeszce nie wygrały...chyba najwyzszy czas na to...ale rosyjski team a własciwie jego "Włodarze" to ludzie bardzo lubiący kalkulacje wiec...ręki sobie nie dam uciąć ale Rosyjskie zespoły nie powinny stracic punktow we Włoszech.
a dziś...2 na Orchies po dogrywce...
pozdrrrr

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Ja mysle ze hiszpanskie zespoly nie straca punktow,zwlaszcza barcelona powinna sobie na luzie poradzic z bourges.Co do Valenci to jest ona w super formie pokonala 20pkt u siebie pecs bez valdemoro,grajac z nia nie powinny miec problemu ze slabszym niz w poprzednich latach zespolem valenciennes-w ktorym praktycznie graja tylko 3 klasowe zawodniczki.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
pisze zenekk:
[qb]Ja mysle ze hiszpanskie zespoly nie straca punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ,zwlaszcza barcelona powinna sobie na luzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poradzic z bourges.Co do Valenci to jest ona w super formie pokonala 20pkt u siebie pecs bez valdemoro,grajac z nia nie powinny miec problemu ze slabszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> niz w poprzednich latach zespolem valenciennes-w ktorym praktycznie graja tylko 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> klasowe zawodniczki.[/qb]
Valencia-Valencienes 63:70
Barcelona-Bourges 63:65

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
a dzis widze to tak:
Chieti - Jekate 2 1.31
Parma - Samara 02 1.54
Gdynia - Wilno 1 1.37
AKO 2.76

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
poswiec lepiej tę stówke dla jakiejś Basi bo Chieti dostanie tęgie lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Znacie jakas stronke z wynikiem Lotosu live?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
poswiec lepiej tę stówke dla jakiejś Basi bo Chieti dostanie tęgie lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb]
Zdaje sobie sprawe ze Jakaterynburg jest o klase lepsze od Chieti , oczekiwalem po ostatnich sensacjach zonka jak ostatnie przegrana jakaterynburga z Praga a kurs na Jaka byl 1.05:)
Nieudało sie...ale warto probowac

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
wysłał zw1:
[qb]a dzis widze to tak:
Chieti - Jekate 2 1.31 OK
Parma - Samara 02 1.54 NO
Gdynia - Wilno 1 1.37 OK
AKO 2.76[/qb]
2 punkty do szczescia...
Parma nie taka słaba...słaba jest w tej chwili Samara.Decydująca dla meczu druga kwarta przegrana przez Rosjanki 15 - 28.Ogolnie wielka szkoda ,że nie odpusciłem sobie tej pozycji.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Jekate - Barcelona 1

Żabki - Orchies 02

Wilno - Parma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
postawiłbym na Litwinki ale czy one jeszcze wierza w awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...no sam nie wiem...przemysle to jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ruż - Sopron hmmm no niech bedzie 2 ale czy ja ją zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Praga - Bourges nie z tym kursem

Samara - Valencia
tu mozna by pisac i pisać...napisze tak:
ja tam w awans Samary nie wierze ...ale cuda sie zdarzają ,a
że klub bogaty i głodny sukcesów to ...
nie, nie zagram tu 1

Aix en P. - Chieti
Włoszki sie obudziły (nawet w lidze udało im sie wymeczyc zwyciestwo)ale na Francuski to nie wystarczy...ale ale ale te 1.19

to jutro

gdyby grać wszystkie pozycje w combosie to kurs przyciagałby wzrok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "baboch" i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

wiec moja propozycja na dzis wyglada tak:[qb]

Jekate - Barcelona 1
Żabki - Orchies 02[/qb]

AKO 2.66

moze jutro moje obawy sie rozwieja i AKO podskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
tak Jekaterinburg po powrocie Grifith sie obudzil,powinien palac rzadza rewanzu za mega wtope w hiszpanii 70-94,a w barcelonie juz od dawna nie gra zawodniczka ktora rzucila tam najwiecej punktow.Pozatym porazka zepchnie je na 3 miejsce w grupie przed playoffami.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Zamierzam śledzić wynik Jekaterinburgu na ruskiej stronce, ale nie wiem jak ich rozpoznam.
Czy jest tu ktos kto zna ruski?Jak tak to proszę o przetłumaczenie;
Jekaterinburg-Barcelona (obu nazw na ruski)

TKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Lleyton co dziś grasz z euroligi kobiecej i męskiej? Przykro mi ale ja nie znam dobrze ruska.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Mam dwa kupony na dziś:
kupon nr 1:
Jekaterinburg
Tau
Skipper
Hapoel

kuponr nr 2:
Tau
Pamesa
Gummersbach( reczna niemiecka)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Lleyton masz moze gg to bysmy obgadali parę meczy.A tak wogóle to dzieki.Jesli masz to napisz .OK

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Ma ktos stronke gdzie mozna sledzic wyniki na zywo babeczek?????

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1