|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
czy ktos zna wynik lietuvosu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Wydaje sie ze w tej kolejce do zagrania BARCELONA-BOURGES 9/10 VALENCIA-valenciennes 8/10 moze rozemberok-AIX 6/10,zwlaszcza pierwsze 2 mecze mi sie podobaja,oby kursy byly na przyzwoitym poziomie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
BARCELONA-bourges oczywiscie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
a czy ktos gra Gdynie?
na moje bedzie 1 ale to ogolnie jest mecz na roznice tylko 5-10 pkt dla Gdyni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Ostatnia kolejka spotkań 1 rundy wydaje sie bardzo ciezka do obstawiania... Tydzień temu po raz drugi w tym sezonie miała miejsce hiper sensacja....Żabki uległy najsłabszej druzynie w grupie i jestem przekonany ,że mecz nie był czysty!!!Ale chyba juz wiecie ,że takich stawek w Eurolidze kobiet sie nie bierze.Poza tym kolejna wyjazdowa porazka Orchies - zespołu który co roku walczy o najwyzsze cele no i wrescie zwyciestwo naszych pań w Rosji!!!Bardzo miło mnie zaskoczyły.... z dzisiejszych spotkań naprawde ciezko wybrać: Gambrinus Brno Pécs MBK Ru¾omberok - Aix Provence USK Praha - Sopron Barcelona - Bourges Valencia - Orchies bardzo ciekawi mnie postawa Słowaczek, które u siebie są bardzo groźne i licze na ich zwyciestwo. No ale na pierwszy plan wybijają sie mecze druzyn Hiszpańskich z Francuskimi...jak dla mnie nie do obstawienia...kazdy wynik jest tu mozliwy.Ogólnie spotkania srodowe radze sobie odpuścić... Ciekwaszy jest za to jutrzejszy dzień: Gdynia - Vilnius Telek. CUS Chieti - Ekaterinburg Lav.Parma - Samara Chociaz Gdynianki moją na koncie porazke w tym sezonie z mistzyniami z Litwy jednak w Eurolidze jeszcze z nimi nie przegrały i jutro sa zdecydowanymi faworytkami i powinny to spotkanie wygrać.W ubiegłym roku była dogrywka w Gdyni...pamietajcie o tym!!! Dla zdobywczyń pucharu Swiata rosyjskiej Samary mecz w Parmie to być albo nie byc w Eurolidze i chociaz Włoszki pokazały w ubiegłym tygodniu ,że z nimi tez trzeba sie liczyc to zwyciestwo Samary jest dla mnie co najmniej oczywiste!!! Chociaz prasa rosyjska jak i sam trener Samary Igor Grudin podkreslają,że zespół wicemistrza Rosji jest w trakcie tworzenia i dopiero w okolicach stycznia będzie w stanie zaprezentować swoją prawdziwą siłę. no a Urałoczka...Chieti wciaz dostaje baty w rodzimej lidze ale Rosjanki na wyjeździe jeszce nie wygrały...chyba najwyzszy czas na to...ale rosyjski team a własciwie jego "Włodarze" to ludzie bardzo lubiący kalkulacje wiec...ręki sobie nie dam uciąć ale Rosyjskie zespoły nie powinny stracic punktow we Włoszech. a dziś...2 na Orchies po dogrywce... pozdrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Ja mysle ze hiszpanskie zespoly nie straca punktow,zwlaszcza barcelona powinna sobie na luzie poradzic z bourges.Co do Valenci to jest ona w super formie pokonala 20pkt u siebie pecs bez valdemoro,grajac z nia nie powinny miec problemu ze slabszym niz w poprzednich latach zespolem valenciennes-w ktorym praktycznie graja tylko 3 klasowe zawodniczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
pisze zenekk: [qb]Ja mysle ze hiszpanskie zespoly nie straca punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ,zwlaszcza barcelona powinna sobie na luzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poradzic z bourges.Co do Valenci to jest ona w super formie pokonala 20pkt u siebie pecs bez valdemoro,grajac z nia nie powinny miec problemu ze slabszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> niz w poprzednich latach zespolem valenciennes-w ktorym praktycznie graja tylko 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> klasowe zawodniczki.[/qb] Valencia-Valencienes 63:70 Barcelona-Bourges 63:65
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
a dzis widze to tak: Chieti - Jekate 2 1.31 Parma - Samara 02 1.54 Gdynia - Wilno 1 1.37 AKO 2.76
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał Rossman: [qb]Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] poswiec lepiej tę stówke dla jakiejś Basi bo Chieti dostanie tęgie lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Znacie jakas stronke z wynikiem Lotosu live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Oryginalnie wysłał zw1: [qb] Oryginalnie wysłał Rossman: [qb]Kurs na Chieti 3.2:O po tym co sie dzieje tutaj to wszystkiego mozna sie juz spodziewac ja zagram chieti- jakaterynburg 1 3.2 dla zabawy za stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] poswiec lepiej tę stówke dla jakiejś Basi bo Chieti dostanie tęgie lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb] Zdaje sobie sprawe ze Jakaterynburg jest o klase lepsze od Chieti , oczekiwalem po ostatnich sensacjach zonka jak ostatnie przegrana jakaterynburga z Praga a kurs na Jaka byl 1.05:) Nieudało sie...ale warto probowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
wysłał zw1: [qb]a dzis widze to tak: Chieti - Jekate 2 1.31 OK Parma - Samara 02 1.54 NO Gdynia - Wilno 1 1.37 OK AKO 2.76[/qb] 2 punkty do szczescia... Parma nie taka słaba...słaba jest w tej chwili Samara.Decydująca dla meczu druga kwarta przegrana przez Rosjanki 15 - 28.Ogolnie wielka szkoda ,że nie odpusciłem sobie tej pozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Jekate - Barcelona 1
Żabki - Orchies 02
Wilno - Parma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> postawiłbym na Litwinki ale czy one jeszcze wierza w awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...no sam nie wiem...przemysle to jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ruż - Sopron hmmm no niech bedzie 2 ale czy ja ją zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Praga - Bourges nie z tym kursem
Samara - Valencia tu mozna by pisac i pisać...napisze tak: ja tam w awans Samary nie wierze ...ale cuda sie zdarzają ,a że klub bogaty i głodny sukcesów to ... nie, nie zagram tu 1
Aix en P. - Chieti Włoszki sie obudziły (nawet w lidze udało im sie wymeczyc zwyciestwo)ale na Francuski to nie wystarczy...ale ale ale te 1.19
to jutro
gdyby grać wszystkie pozycje w combosie to kurs przyciagałby wzrok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "baboch" i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wiec moja propozycja na dzis wyglada tak:[qb]
Jekate - Barcelona 1 Żabki - Orchies 02[/qb]
AKO 2.66
moze jutro moje obawy sie rozwieja i AKO podskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
tak Jekaterinburg po powrocie Grifith sie obudzil,powinien palac rzadza rewanzu za mega wtope w hiszpanii 70-94,a w barcelonie juz od dawna nie gra zawodniczka ktora rzucila tam najwiecej punktow.Pozatym porazka zepchnie je na 3 miejsce w grupie przed playoffami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Zamierzam śledzić wynik Jekaterinburgu na ruskiej stronce, ale nie wiem jak ich rozpoznam. Czy jest tu ktos kto zna ruski?Jak tak to proszę o przetłumaczenie; Jekaterinburg-Barcelona (obu nazw na ruski)
TKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Lleyton co dziś grasz z euroligi kobiecej i męskiej? Przykro mi ale ja nie znam dobrze ruska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Mam dwa kupony na dziś: kupon nr 1: Jekaterinburg Tau Skipper Hapoel
kuponr nr 2: Tau Pamesa Gummersbach( reczna niemiecka)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Lleyton masz moze gg to bysmy obgadali parę meczy.A tak wogóle to dzieki.Jesli masz to napisz .OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Ma ktos stronke gdzie mozna sledzic wyniki na zywo babeczek?????
|
|
|
Link skopiowany do schowka