Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
do przerwy jeka.-barca 36-31,live na stronie www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp2SubPg=p269b.gif [ntext.cz]

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
jeka.-barca 85-62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
czy ktoś może podać stronę kosza aix -chieti bo na tel nowa wpadnie dopiero końcowy wynik z góry dziękuję !!!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Witam
Dzisiaj ostatni mecz z 9 kolejki kobiecej Euroligi. Gdynia vs. Pecs.
Atmosfera w gdyńskim zespole po 3 kolejnych zwycięstwach jest bardzo dobra. Gdynianki do tego meczu przystąpią w najsilniejszym składzie. Zespół coraz korzystniej się prezentują widać zgranie, którego przede wszystkim brakowało amerykankom w barwach Lotosu w poprzednich spotkaniach. Zarówno trener jak i czołowa zawodniczka (niejaka Małgosia zwana "ptysiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) zapowiadają walke o zwycięstwo, chcą zrobić swiąteczny prezent swoim wiernym kibicom (aby nie zostać posądzonym o patriotyzm odrazu mówie, ze do kibców żeńskiej koszykówki nie naleze...no ale wujek prof itd... sami wiecie).
Przeciwnik z najwyższej półki. Nie przypadkowo zajmuje 1 miejsce w swojej grupie. Mimo iż trzon zespołu stanowią już 30 letnie zawodniczki, jak widać doświadczenie robi swoje, znakomity bilans z tylko 2 porażkami. Ostatnie mecze to wygrane na własnych parkietach w Eurolidze z Samarą i ligowy mecz z odwiecznym rywalem Sopronem.
Klucz do zwycięstwa?? Postawa panny Dydek (właśne dlaczego jeszcze panny?? Panowie do dzieła ehhee! mówie ekstra partia - na zakupach ściagnie wam każdy produkt z ostatniej półki). No ale do konkretów. To własnie od tego jak zagra Małgosia bedą głównie zalezec losy meczu. Jeżeli podejdzie poważnie, zmobilizuje się według mnie zwycięstwo Lotosu. Jeżeli bedzie biegała obrażona po boisku a 5 faul złapie po 3 kwarcie - bedzie cięzko...

Mój typ 1.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
2
newbie
newbie
2 Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
witam
ja również stawiam na Lotos
a to za sprawą ostatniego meczu Gdynianek

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Lotos - Pecs 2 2.30 (Sts)

Mam malo czasu(z wiadomych powodow).Powiem tyle jeszcze na meczach Lotosu mnie intuicja nie zawiodla typujac mecze gdynianek(wygrana w Parmie,porazka z Gambrinusem,odpuszczenie meczu w Samarze,gdzie duzo osob dawalo na Rosjanki).Jak bedzie zobaczymy.Jezeli Lotos wygra tez bedzie spox.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
gdzie moge dzisiaj zobaczyc mecz lotosu, chodzi mi o stronke z wynikami live, z gory dzieki za info
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
ej, ludziska, co tu taki spokój, trza było odkurzyć ten temat! Patrze na kursy i 1,31 w Totomixie na Valencianes z Samarą to dosyć dużo, ale Rosjanki przed przerwą cosik tam zaczęły wygrywać, kusi mnie też Jekaterin w Burgesach, ale mecz w sumie cięzki. Ładny kursik na Lotos, ale w Valenci ciężko będzie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Wydaje mi sie ze Lotos przegra ten mecc. Drużya wicemistrza Hiszpanii zdobyła w Pallma de Mallorca w miniony weekend Puchar Królowej Hiszpanii. W meczu półfinałowym drużyna Domingo Diaza pokonała Mistrza Hiszpanii UFC Barcelona 78:66 (17:16, 26:9, 16:17, 19:24). Decydująca o wyniku meczu była druga kwarta, w której Ros Casares znokautowało rywala. Aż 24 punkty w tym meczu zdobyła Amaya Valdemoro, 14 oczek dołożyła Maria Fernandez, 13 Elisa Aguilar a z 10 punktami na koncie mecz kończyła nowa koszykarka w ekipie - Katarina Holland - Corn. W spotkaniu finałowym zespół z Walencji pokonał aktualnie trzecią drużynę ligi hiszpańskiej Perfumeria Avenida 72:67 (14:11, 18:19, 18:22, 22:25). Po 15 oczek w tym meczu zdobyły Valdemoro i Aguilar. Amaya do swoich punktów dodała jeszcze 8 zbiórek. Warto dodać, że spotkania Pucharu Królowej oglądało w Palma de Mallorca ponad 2500 widzów. Na zakończenie imprezy Amaya Valdemoro została uznana za MVP Pucharu Królowej.
Jak dla mnie 1 8/10

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Obok Valdemoro o sile zespołu z Walencji stanowią jeszcze rozgrywająca Maria Fernandez i austrajikja Trisha Fallon natomiast pod koszami bardzo groźna może okazać się Michele van Gorp, amerykańska środkowa, która stylem gry przypomina momentami Ann Wauters.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Natomiast dla mnie zdecydowanym faworytem w tej kolejce jest zespol z wegier Pecs ktory gra z Parma, ktorej udalo ise ywgrac tylko jeden mecz na 9 rozegranych. Pecs nie moze tego meczu przegrac bo straci miejsce w czolowce a wloszki juz o nic nie graja jedynie o zachowanie swojej twarzy. jak dla mnie 2 9/10

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Wydaje sie ze tez latwy mecz bedzie mial zespol Pais d'Aix Basket z USK Praga ale wszystko zweryfikuje boisko jak dla mnie faworytem sa francuzki ktore tez musza ten mecz wygrac aby nie stracic kontaktu z czolowka
dla mnie 2 8/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
USK Praha-Aix/Pr.no bet
Brno-Vilnius no bet
Bourges-Jekate 2 7/10
Parma-Pecs no bet
Barcelona-Ruzomberok no bet
Valencien.-Samara 1 6/10
Chieti-Sopron 2 5/10
Valencia-Gdynia 2 4/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb](...)
Żabki - Orchies 02
[/qb]
Chciałem jeszce wrocić do tego ubigłorocznego spotkania,które przysporzyło niebywałych emocji,przynajmniej mi...
Otóż prze pierwsze2 kwary meczu prowadziły Francuski,zespoły grały bardzo szczelną obroną,było mało rzutów i dużo nerwowości ,szczególnie po stronie gospodyń.
Po przerwie byłem przekonany ,że Żaby nie dogonią Valenciennes(było zdaje sie 18 - 29 HT)...jednak po przerwie to Francuski straciły kontrole nad wypracowaną przewagą i ostatnia kwarta to już przewaga gospodyń...które dogoniły przyjezdne i odskoczyły na parę punktów...a koncówka to istny horor...i dla mnie tez horor bo popłynąłem troche na tym spotkaniu...Stało sie tak,że gospodynie wygrywały 5 pkt i było cos koło minuty do konca...Francuski miały jednak piłke i trafiły i było tylko 3 pkt straty...i Zabki miały piłke...nie wiem już czy oddały rzut czy była strata ale nie zdobyły punktów i ostatnia akcje miało przeprowadzić Valencienes...i stał sie cud...zdołały trafić za 3 i powininen być remis na 5 sekund przed koncem...aleeee polski sędzia....nie wiem jak sie nazywa(ale o jego nazwisko i namiary bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )pokazuje ,że Francuska rzuciła za dwa...wtedy myslałem ,że złapie tego sqwysyna w Polsce i bedzie oddawał mi stracony hajs,który powinien byc juz w moim portfelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...dla mnie to był przekret wiekszy od tego niż ten wczorajszy na Litwie...a sedziwie nie zostali ukarani jak chocby w podobynym przypadku w naszej rodzimej lidze...pozniej jeszce był faul i jeden trafiony osobisty i znów moj typ był chybiony o 2punkciki(wczesniej podobnie było w meczu Parma - Samara)....ot taka sobie historia...
Dajcie namiary na tego sędziego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Kurs w profie na valenciennes z 1,29 na 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
ma ktoś stronkę do meczu valencinus albo jaki jest wynik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Valenciennes - Samara 3/4 53:37

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Euroliga kobiet na 21.01.2004

15:00 Jekaterinburg - USK Praga
16:00 Samara - Brno
18:00 Barcelona - Chieti
18:00 Sopron - Aix en Provance

Euroliga kobiet na 22.01.2004

17:00 Ruzomberok - Bourges
17:30 Lotos Gdynia - Valenciennes
18:00 Pecs - Lietuvos
19:45 Valencia - Parma

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Czy zna ktos wynik Sopronu? Nie moge nigdzie znalezc. Z gory thnks za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei), 2,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,482
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1