Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał edmaart:
[qb]Czy zna ktos wynik Sopronu? [/qb]
jeśli grałeś w internecie --> 83:79
jeśli grałeś w Polsce --> 56:56

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no i ładnie wczoraj sopron zagrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze remisem podparłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednak cos w tym musi byc ze Polak i Madziar dwa bratanki i dwie kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe ale cóż z tego jak beneton zawiódł to pewnie przez ten ich południowy temperament <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
lotos wygral 2-gi raz w historii z olimpijkami z valenciennes tym razem 74-69 i szansa na gre w cwiercfinale niewatpliwie wzrosla po tym zwyciestwie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Na czwartek:
PARMA-VALENCIENNES 2 1,4 (totomix) :5gw:
jak Olimpic chcą grać dalej to inny wynik jest tutaj niedopomyślenia! Chyba dom zastawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Ja sadze ze jednak Lotos nie da rady wygrac na wyjezdzie z Gambrinusem Brno, zawsze ciezko im sie gralo przeciwko czeszkom a w tym meczu walka toczyc sie bedzie o pozycje lidera a w takcih meczach Gambrinus nie przywykl przegrywac. Moim zdaniem wygraja to czeszki niewielka iloscia punktów

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
na dziś zastanawiam się nad Chieti-Bourges 2 1,3 (totomix) :4gw: . Myślę, że Włoszki są słabszym zespołem od Rużomberoka, gdzie męczyły się Francuzki przed tyg. i dziś powinny wygrać bez problemu, żeby być już pewnymi awansu! A poza tym to Provence zaczyna mi się niepodobać (coś za dobrze grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i Bourges nie mogą sobie tego lekceważyć. Tak na marginesie to dziś okaże się na ile Aix są mocne, bo jak wygrają z Jekaterin. to normalnie niech się Sopron boi o pierwszą czwórkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
a czy ma ktos jakas strone z wynikami live euroligi kobiet ?? bylbym wdzieczny, pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Gambrinus - Lotos - www.bkzabiny.cz/live [bkzabiny.cz]
Po 3 kwartach 52:48 dla Czeszek

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos a masz moze live do wieczornego meczu chieti-bourges ?? bylbym wdzieczny

Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
LOTOS WYGRAL 65:63

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No to Gdynia wygrała w Brnie. Cieszyć się czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
he a chciałem to postawic na Brno, ale coś mnie ruszyło żeby tego meczyku nie tykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ufff dobrze zrobielm ale za to ruszylem chieti-bourges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja za to ruszyłem i padłem. Gdynia po raz mpierwszy w historii swoich występów w Eurolidze wygrywa w Czechach :eek:
Najszybciej wynik Bourges znajdziesz na stronie:
www.bourgesbasket.com [bourgesbasket.com]
Ja też ten mecz gram - Chiet najsłabszy zespół ligi włoskiej - od każdego w dupę czy w domu czy wyjazd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to mamy ten sam mecz na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe jak mi wejdzie jutro do wyplaty mam 880 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
kurna i nigdzie nie moge znalezc live do tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
po 2 kwartach chieti- bourges 26-41

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
kurna to jzu prawie wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a masz juz koncowy wynik ?? bo szukam i szukam i nigdzie nie ma

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
mam koncowy wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) 57 - 80 !!! wygrana !!! pozdro

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
BOURGES 80-57 (41-26) FT

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]na dziś zastanawiam się nad Chieti-Bourges 2 1,3 (totomix) :4gw: . Myślę, że Włoszki są słabszym zespołem od Rużomberoka, gdzie męczyły się Francuzki przed tyg. i dziś powinny wygrać bez problemu, żeby być już pewnymi awansu! A poza tym to Provence zaczyna mi się niepodobać (coś za dobrze grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i Bourges nie mogą sobie tego lekceważyć. Tak na marginesie to dziś okaże się na ile Aix są mocne, bo jak wygrają z Jekaterin. to normalnie niech się Sopron boi o pierwszą czwórkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam.[/qb]
miałem racje, Provence zmotywowały Burges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1