|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał edmaart: [qb]Czy zna ktos wynik Sopronu? [/qb] jeśli grałeś w internecie --> 83:79 jeśli grałeś w Polsce --> 56:56
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no i ładnie wczoraj sopron zagrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze remisem podparłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednak cos w tym musi byc ze Polak i Madziar dwa bratanki i dwie kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe ale cóż z tego jak beneton zawiódł to pewnie przez ten ich południowy temperament <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
lotos wygral 2-gi raz w historii z olimpijkami z valenciennes tym razem 74-69 i szansa na gre w cwiercfinale niewatpliwie wzrosla po tym zwyciestwie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Na czwartek: PARMA-VALENCIENNES 2 1,4 (totomix) :5gw: jak Olimpic chcą grać dalej to inny wynik jest tutaj niedopomyślenia! Chyba dom zastawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Ja sadze ze jednak Lotos nie da rady wygrac na wyjezdzie z Gambrinusem Brno, zawsze ciezko im sie gralo przeciwko czeszkom a w tym meczu walka toczyc sie bedzie o pozycje lidera a w takcih meczach Gambrinus nie przywykl przegrywac. Moim zdaniem wygraja to czeszki niewielka iloscia punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
na dziś zastanawiam się nad Chieti-Bourges 2 1,3 (totomix) :4gw: . Myślę, że Włoszki są słabszym zespołem od Rużomberoka, gdzie męczyły się Francuzki przed tyg. i dziś powinny wygrać bez problemu, żeby być już pewnymi awansu! A poza tym to Provence zaczyna mi się niepodobać (coś za dobrze grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i Bourges nie mogą sobie tego lekceważyć. Tak na marginesie to dziś okaże się na ile Aix są mocne, bo jak wygrają z Jekaterin. to normalnie niech się Sopron boi o pierwszą czwórkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
a czy ma ktos jakas strone z wynikami live euroligi kobiet ?? bylbym wdzieczny, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Gambrinus - Lotos - www.bkzabiny.cz/live [ bkzabiny.cz] Po 3 kwartach 52:48 dla Czeszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos a masz moze live do wieczornego meczu chieti-bourges ?? bylbym wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No to Gdynia wygrała w Brnie. Cieszyć się czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
he a chciałem to postawic na Brno, ale coś mnie ruszyło żeby tego meczyku nie tykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ufff dobrze zrobielm ale za to ruszylem chieti-bourges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja za to ruszyłem i padłem. Gdynia po raz mpierwszy w historii swoich występów w Eurolidze wygrywa w Czechach :eek: Najszybciej wynik Bourges znajdziesz na stronie: www.bourgesbasket.com [ bourgesbasket.com] Ja też ten mecz gram - Chiet najsłabszy zespół ligi włoskiej - od każdego w dupę czy w domu czy wyjazd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to mamy ten sam mecz na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe jak mi wejdzie jutro do wyplaty mam 880 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
kurna i nigdzie nie moge znalezc live do tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
po 2 kwartach chieti- bourges 26-41
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
kurna to jzu prawie wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a masz juz koncowy wynik ?? bo szukam i szukam i nigdzie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
mam koncowy wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) 57 - 80 !!! wygrana !!! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]na dziś zastanawiam się nad Chieti-Bourges 2 1,3 (totomix) :4gw: . Myślę, że Włoszki są słabszym zespołem od Rużomberoka, gdzie męczyły się Francuzki przed tyg. i dziś powinny wygrać bez problemu, żeby być już pewnymi awansu! A poza tym to Provence zaczyna mi się niepodobać (coś za dobrze grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i Bourges nie mogą sobie tego lekceważyć. Tak na marginesie to dziś okaże się na ile Aix są mocne, bo jak wygrają z Jekaterin. to normalnie niech się Sopron boi o pierwszą czwórkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam.[/qb] miałem racje, Provence zmotywowały Burges <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka