|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
czy wie ktoś co z meczolem Pecs- Valencia?? I przypominam, dziś pewniak kolejki: VALENCIANES :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
co do tego meczu nie bylbym takie pewien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O ile dobrze pamietam 2 tygodnie temu tez byl zdecydowany faworyt tego meczu Mizo Pecs i jakos tak dziwnie sie zlozylo ze przegral mecz w Parmie 79-78 po podobnym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozbawil mnie wysokiej wygranej i do dzis nie moge tego przebolec i mam uraz do parmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale moze w tej kolecje bedzie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
grać czy nie grać VALENCIANES??Oto jest pytanie... stawka 1.4 nie kusi więc nie gram...dlaczego?? dlatego ,że wczoraj Samara wygrała w Wilnie i zachowała szanse na awans... pytanie: co zwyciestwo SAMARY ma wspólnego z meczem w Parmie?ma ma Parma - Valencienes nie grać... Beneton dzis zdecydowanie pewniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
zeby samara wyprzedzila valenciennes ,francuzki musialyby przegrac wszystkie 3 mecze,w co nie wierze ja zagralem mocno treviso i valenciennes :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
ma ktoś jakiś dobry live do Valenciennes ?
z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Niestety ja też nie mogę znaleźć żadnego live
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]...I przypominam, dziś pewniak kolejki: VALENCIANES :5gw: [/qb] oj, nie trzeba było wymyślać tylko mnie posłuchać i dawać na nie bez zastanowienia, dla tych co dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
52-82 po 3 kwartach dla valencinus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
parma-valenciennes 80-106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: + pecs,treviso,zalgiris,valencia ale odjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Kolejka na 4 i 5 lutego.
Bourges-Sopron Valenciennes-Pecs Ruzomber.-Jekater. Valencia-Wilno Barcelona-Aix en Gdynia-Samara Chieti-USK Praga Parma-Brno
Bardzo ciekawe mecze zapowiadaj sie na ta kolejke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sadze ze jest z czego wybrac u kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co 'spece' mogliby napisać o meczach :
Barcelona-Aix en P
Ruzomber.-Jekater
Oczywiście chcę zagrać na Barcę i Ruskie, ale chciałbym poznać wasze opinię o tych meczykach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś z Kobitek :
- Jakater. - Valenciennes - Barcelona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Mój kuponik na dziś PROFESJONAL Bourgas-Sopron-1(1,34) Barcelona-Aix en P-1(1,29) Anderlecht-Heusden-1(1,29) V.Villiams-Obata-1(1,08)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Bourges-Sopron 1 5/10 Valenciennes-Pecs 1 7/10 Barcelona-Aix en P 2 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Witam bardzo prosze o link Eurolegue kobiet !!
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62 |
ktos wie może jaki jest wynik Barcelony????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
ruzomberok-jekat. 77-85 FT
|
|
|
Link skopiowany do schowka