Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
czy wie ktoś co z meczolem Pecs- Valencia?? I przypominam, dziś pewniak kolejki: VALENCIANES :5gw:

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
co do tego meczu nie bylbym takie pewien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O ile dobrze pamietam 2 tygodnie temu tez byl zdecydowany faworyt tego meczu Mizo Pecs i jakos tak dziwnie sie zlozylo ze przegral mecz w Parmie 79-78 po podobnym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozbawil mnie wysokiej wygranej i do dzis nie moge tego przebolec i mam uraz do parmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale moze w tej kolecje bedzie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
grać czy nie grać VALENCIANES??Oto jest pytanie...
stawka 1.4 nie kusi więc nie gram...dlaczego??
dlatego ,że wczoraj Samara wygrała w Wilnie i zachowała szanse na awans...
pytanie: co zwyciestwo SAMARY ma wspólnego z meczem w Parmie?ma ma
Parma - Valencienes nie grać...
Beneton dzis zdecydowanie pewniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
zeby samara wyprzedzila valenciennes ,francuzki musialyby przegrac wszystkie 3 mecze,w co nie wierze ja zagralem mocno treviso i valenciennes :5gw:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

ma ktoś jakiś dobry live do Valenciennes ?

z góry dzięki.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Niestety ja też nie mogę znaleźć żadnego live

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]...I przypominam, dziś pewniak kolejki: VALENCIANES :5gw: [/qb]
oj, nie trzeba było wymyślać tylko mnie posłuchać i dawać na nie bez zastanowienia, dla tych co dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Jaki wynik?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
52-82 po 3 kwartach dla valencinus

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Gdzie jest ten wynik ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
parma-valenciennes 80-106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: + pecs,treviso,zalgiris,valencia ale odjazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Kolejka na 4 i 5 lutego.

Bourges-Sopron
Valenciennes-Pecs
Ruzomber.-Jekater.
Valencia-Wilno
Barcelona-Aix en
Gdynia-Samara
Chieti-USK Praga
Parma-Brno

Bardzo ciekawe mecze zapowiadaj sie na ta kolejke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sadze ze jest z czego wybrac u kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co 'spece' mogliby napisać o meczach :

Barcelona-Aix en P

Ruzomber.-Jekater

Oczywiście chcę zagrać na Barcę i Ruskie, ale chciałbym poznać wasze opinię o tych meczykach.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na dziś z Kobitek :

- Jakater.
- Valenciennes
- Barcelona

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Mój kuponik na dziś
PROFESJONAL
Bourgas-Sopron-1(1,34)
Barcelona-Aix en P-1(1,29)
Anderlecht-Heusden-1(1,29)
V.Villiams-Obata-1(1,08)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Bourges-Sopron 1
5/10
Valenciennes-Pecs 1
7/10
Barcelona-Aix en P 2
4/10

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Witam
bardzo prosze o link Eurolegue kobiet !!

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
ktos wie może jaki jest wynik Barcelony????

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
http://www.uakom.sk/cgi-bin/stv1?201
ruzomberok-jekat. 66-66 3/4

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
ruzomberok-jekat. 77-85 FT

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei), 1,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1