|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Siemka. Zna ktoś stronkę gdzie mogę śledzić wynik Bourges. Mam jedną;http://www.wb-sopron.com/elo/index.phtml?mindb=20&cat=147, ale tu nie widzę żadnego live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]Siemka. Zna ktoś stronkę gdzie mogę śledzić wynik Bourges. Mam jedną;http://www.wb-sopron.com/elo/index.phtml?mindb=20&cat=147, ale tu nie widzę żadnego live.[/qb] http://www.ps-kladionica.hr/psk3/index.php i dajesz teletext taki cos u gory moze nie najlepsze live ale mzoe byc http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif to juz lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Gdzie mozna sledzic wynik LIVE meczu VALENCIENNES-PECS z góry dzieki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Aix wygrało z Barceloną. Czułem to zajebiście. Teraz kolej na Valenciennes - do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Bourges do przerwy 42-30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Live z meczy Valencienne to http://pvsk.dravanet.hu/pvsk/online/m.html Po pierwszej kwarcie 24:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do bojuuuuu! A będzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nie zapeszając <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Oryginalnie wysłał zw1: [qb]Bourges-Sopron 1 5/10 Valenciennes-Pecs 1 7/10 Barcelona-Aix en P 2 4/10[/qb] Jak ty to wyczułes mecz barcelony że one dadzą dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Live z meczy Valencienne to http://pvsk.dravanet.hu/pvsk/online/m.html Po pierwszej kwarcie 24:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do bojuuuuu! A będzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nie zapeszając <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ciekwa strona duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos sle Tobie ogromne poklony co do przeczucia barcelona-aix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie weszlo mi tylko to a mialem z podporka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a co sadzisz o jutrzejszych meczach u kobietek ?? szczegolnie o lotosie, brno i valenciennes ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb] Oryginalnie wysłał zw1: [qb]Bourges-Sopron 1 5/10 Valenciennes-Pecs 1 7/10 Barcelona-Aix en P 2 4/10[/qb] Jak ty to wyczułes mecz barcelony że one dadzą dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] poprostu czuł to w moczu jak rano wtał z lużka i poszedl sie odlać do kibla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
jesli mozna mowicx tu o jakiejs pewnosci to te 3 mecze sa dla mnie wiecej niz pewne na jutro hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak samo dzis myslalem o barcelonie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Francuzki właśnie grają. Co do reszty pogadamy jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no nie moge wyjsc z podziwu dla Twojego dzisjeiszego przeczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i ze sie nei posluchalem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
kurna zamiast valenciennes chodzilo mi o walencje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Wiesz ja zęby zjadłem na koszu. Np. Benetton z Efesem. I dzisiaj też numer z Efesem - wtopa wyrźna w Berlinie - właśnie się kończy mecz 17 pkt w tył. Zaj...ne ****i...ony. Musimy się zjednoczyć bo kosz to pikna dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ja jestem przeciw puszczeniom bukow z torbami, bo jak odejda to gdzie ja w piatek kolejna kase z czwartku odbiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 42 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb] Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ja jestem przeciw puszczeniom bukow z torbami, bo jak odejda to gdzie ja w piatek kolejna kase z czwartku odbiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Chhu.j ci w oko...
|
|
|
Link skopiowany do schowka