Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Siemka. Zna ktoś stronkę gdzie mogę śledzić wynik Bourges. Mam jedną;http://www.wb-sopron.com/elo/index.phtml?mindb=20&cat=147, ale tu nie widzę żadnego live.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dobra znalazłem
http://www.wb-sopron.com/elo/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Siemka. Zna ktoś stronkę gdzie mogę śledzić wynik Bourges. Mam jedną;http://www.wb-sopron.com/elo/index.phtml?mindb=20&cat=147, ale tu nie widzę żadnego live.[/qb]
http://www.ps-kladionica.hr/psk3/index.php i dajesz teletext taki cos u gory moze nie najlepsze live ale mzoe byc

http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif to juz lepsze

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Gdzie mozna sledzic wynik LIVE meczu VALENCIENNES-PECS z góry dzieki !

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Aix wygrało z Barceloną. Czułem to zajebiście. Teraz kolej na Valenciennes - do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Bourges do przerwy 42-30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
VALENCIENNES-PECS 18:10 jak ktos ma lepszy link od tego http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif

to podawajcie
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Live z meczy Valencienne to http://pvsk.dravanet.hu/pvsk/online/m.html
Po pierwszej kwarcie 24:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Do bojuuuuu!
A będzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie zapeszajÄ…c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]Bourges-Sopron 1
5/10
Valenciennes-Pecs 1
7/10
Barcelona-Aix en P 2
4/10[/qb]
Jak ty to wyczułes mecz barcelony że one dadzą dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Live z meczy Valencienne to http://pvsk.dravanet.hu/pvsk/online/m.html
Po pierwszej kwarcie 24:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Do bojuuuuu!
A będzie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie zapeszajÄ…c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ciekwa strona duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos sle Tobie ogromne poklony co do przeczucia barcelona-aix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie weszlo mi tylko to a mialem z podporka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a co sadzisz o jutrzejszych meczach u kobietek ?? szczegolnie o lotosie, brno i valenciennes ??

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]Bourges-Sopron 1
5/10
Valenciennes-Pecs 1
7/10
Barcelona-Aix en P 2
4/10[/qb]
Jak ty to wyczułes mecz barcelony że one dadzą dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
poprostu czuł to w moczu jak rano wtał z lużka i poszedl sie odlać do kibla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
jesli mozna mowicx tu o jakiejs pewnosci to te 3 mecze sa dla mnie wiecej niz pewne na jutro hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak samo dzis myslalem o barcelonie...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Francuzki właśnie grają. Co do reszty pogadamy jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no nie moge wyjsc z podziwu dla Twojego dzisjeiszego przeczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i ze sie nei posluchalem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
kurna zamiast valenciennes chodzilo mi o walencje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Wiesz ja zęby zjadłem na koszu. Np. Benetton z Efesem. I dzisiaj też numer z Efesem - wtopa wyrźna w Berlinie - właśnie się kończy mecz 17 pkt w tył. Zaj...ne ****i...ony. Musimy się zjednoczyć bo kosz to pikna dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ja jestem przeciw puszczeniom bukow z torbami, bo jak odejda to gdzie ja w piatek kolejna kase z czwartku odbiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 42
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ja jestem przeciw puszczeniom bukow z torbami, bo jak odejda to gdzie ja w piatek kolejna kase z czwartku odbiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Chhu.j ci w oko...

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1