|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
K***a jak zwykle nigdy nic nie moga dac o czasie bo po co lepiej jakies brazylijskie telenowele puszczac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Kiwiasty powodzenia - będzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie chitem dnia może być USK Praga z Cheti. Włoszki to śmiech na sali - naprawdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak słabej drużyny to w Eurolidze nie miała nawet Polfa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos hehe tez myslalem o tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i chcialem pooslac na Prage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) No ale nie poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz zostalo tylko czekanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za dobre slowa i Tobie rowniez powodzenia dzis i caly czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29 |
KIWAIASTY I SEBKOS !!!!LOTOS 1 BRNO 2 VALENCJA 1 ZA 200ZL MOZE BYC????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Raczej tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam ciągle obawy co do tej Walencji. Coś za wysoko padła tydzień temu w Pecsu. Ja ten mecz odpuszczam. Ale powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos masz moze jakis link do live lotos-u ?? nigdzie nic nie moge znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
co do tego kuponu to wedlug mnie powinien wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Walencja bedzie chciala sie zrehabilitowac za ostatnia porazke i sadze ze liteuvos jest dobrym przeciwnikiem do pelnej rehabilitacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liteuvos juz o nic nie walczy a Walencja sadze ze chce jednak byc w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak dla mnie to bardzo pewna 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to tylko tak na marginesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jeśli meczu nie transmituje oficjalnastrona klubu to nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Robertos skad masz wynik ?? mozesz podac stronke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no to oby tak do konca juz graly jak w pierwszej kwarcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
live tam nie ma ale wynik bedzie moze po kazdej kwarcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Po 18 min Lotos 46-31. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
czyli co ?? mozna powoli chyba kseigowac lotos co ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Niby tak ale za taki kurs ! Nie ma sie co podniecac Kiwiasty . Jazda sie zacznie wieczorem za 2 godziny . Oby !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no tam to juz jazda bez trzymanki bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />oby tylko dobrze wyprowadzic na prosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka