Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K***a jak zwykle nigdy nic nie moga dac o czasie bo po co lepiej jakies brazylijskie telenowele puszczac

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Kiwiasty powodzenia - będzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dla mnie chitem dnia może być USK Praga z Cheti.
Włoszki to śmiech na sali - naprawdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak słabej drużyny to w Eurolidze nie miała nawet Polfa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos hehe tez myslalem o tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i chcialem pooslac na Prage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) No ale nie poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz zostalo tylko czekanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za dobre slowa i Tobie rowniez powodzenia dzis i caly czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
KIWAIASTY I SEBKOS !!!!LOTOS 1 BRNO 2 VALENCJA 1 ZA 200ZL MOZE BYC????

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Raczej tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam ciągle obawy co do tej Walencji. Coś za wysoko padła tydzień temu w Pecsu. Ja ten mecz odpuszczam. Ale powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos masz moze jakis link do live lotos-u ?? nigdzie nic nie moge znalezc

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
co do tego kuponu to wedlug mnie powinien wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Walencja bedzie chciala sie zrehabilitowac za ostatnia porazke i sadze ze liteuvos jest dobrym przeciwnikiem do pelnej rehabilitacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liteuvos juz o nic nie walczy a Walencja sadze ze chce jednak byc w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak dla mnie to bardzo pewna 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to tylko tak na marginesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jeśli meczu nie transmituje oficjalnastrona klubu to nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Lotos 29-15 1 QT

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Robertos skad masz wynik ?? mozesz podac stronke

Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no to oby tak do konca juz graly jak w pierwszej kwarcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
live tam nie ma ale wynik bedzie moze po kazdej kwarcie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
46-31 jak na razie !

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Po 18 min Lotos 46-31. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
HT : Lotos 48-31

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
czyli co ?? mozna powoli chyba kseigowac lotos co ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Niby tak ale za taki kurs ! Nie ma sie co podniecac Kiwiasty . Jazda sie zacznie wieczorem za 2 godziny . Oby !

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no tam to juz jazda bez trzymanki bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />oby tylko dobrze wyprowadzic na prosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1