|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał Spleen: [qb] Oryginalnie wysłał czepek: [qb] Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]no to niech moc bedzie z nami i puscmy z torbami tych bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ja jestem ZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ja jestem przeciw puszczeniom bukow z torbami, bo jak odejda to gdzie ja w piatek kolejna kase z czwartku odbiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Chhu.j ci w oko...[/qb] hehe, no ja nie mowie zebyscie nie wygrali, ale zebysmy ich w miejscu zostaiwli i skubali dalej kase od nich ile sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Valenciennes do przerwy 49:36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dalej dziewczęta a każda z was będzie zerż.... Rzartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oby tak dalej i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Bourges do przodu 80:63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taka jest różnica pomiędzy ligą francuską a węgierską Kaskader. A ponadto francuska solidarność i Aix w ósemce. Ale się porobiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Muszę spadać. 28min i 66:48 dla Francuzek. Jak pięknie być typerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie zapeszam - do jutra. Pozdrawiam wszystkich i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos musimy sie jutro ustawic na ostre typowanmie musze jutro odkuc dzisiejsza barcelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos co sadzisz dzis o Lotosie, Gambrinusie i Walencjii ?? Jak dla mnie bardzo bardzo pewne zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) No ale tym razem czekam na Twoja opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam wszystkich. Po analizie sytuacji w grupach widzę to tak: 1.Gambrinus musi wygrać w Parmie (dla mnie 10/10) ponieważ ostatni mecz ma na wyjeździe w Pecsu, a tam nie wygrał nikt. Dodatkowo walczy o czwarte miejsce z Valencią, która dziasiaj gra z Lietuvosem i trudno pszypuszczać że przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 2.Valencia j.w. tym bardziej że w ostatnim meczu jedzie do Francji (mecz z Valenciennes)i tym bardziej tam nie wygra. Ale ja tego nie gram bo mizerny kurs a ryzyko jest (Litwinki to doby zespół i wiele meczów przegrywał na styku). A do tego kobiety - za dużo w Walencji zależy od Valdemoro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 3.No i Gdynia. Niby w sztosie ale. Nasz zespół wygrywa ostatnio w Eurolidze rzutem na taśmę i to mnie martwi. To się może koiedyś nieudać. A w meczu ze zdobywcą pucharu świata w żeńskiej koszykówce może się zdarzyć wszystko. Na korzyść przemawia to że zespół rosyjski już bez szans na awans. Dla mnie najwyżej 6/10. To tyle u kobiet. U mężczyzn wydaje się najlepsze Maccabi i AEK. Możliwa niespodzianka :rolleyes: w Lublanie. Roma to nieprzewidywalny zespół. Spotkanie Olympiakosu z Benettonem nawet bez Garbajosy powinno się skończyć zw.gości. Ale te klimaty w Grecji :eek: Co sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. A przede wszystkim ty Kiwiasty. I życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
hehe wkoncu cos napisales Sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No dla mnie Brno i Walencja to pewniaki maksymalne sadze ze jednak lotos tez upora sie z rosjankami dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale troche mnie podlamales swoja opinia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze dla Ciebie tez Lotos bedzie pewniakiem hehe. Ja postawie na nie 1x (nie moge tego przegrac) a u mezczyzn pewny dla mijne i najpewniejszy na dzis jest chyba Partizan ktory musi walczyc o wygrana dzis juz z nie majaca szans druzyna z francji ktora nawet w lidze u siebie sie meczy. A klimat balkanski zrobi swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do Maccabi to mam obawy to zydki sa a wiemy ze oni potrafia liczyc i kalkulowc i juz nie raz sie na nich przejechalem ale moze tym razem nie zawioda, ja chyba ich omine szerokim lukiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
ogolnie to mam wielka ochote dzis poslac taki kuponik:
Lotos-Samra 1x Walencja-Liteuvos 1 Parma-Brno x2 Partizan-PAU 1x
i jak to wyglada dla Ciebie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
tak jak pisales Lotos ciula punkt do punktu i wygrywa mecze w samej koncowce ale sadze ze na ten mecz potrafia sie gdynianki zmobilizowac i dac z siebie wszystko, wkoncu chyba wiedza o co graja i nawet jesli nie wygraj w regulaminowym czasie to dadza rade po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla mnie to bardzo pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
tylko znajac zycie jak gram grubo to stawiam gora 3 mecze na kupon i wczoraj postawilem 4 i uwalilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec dzis cos musialbym odrzuci tylko pytnaie co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a moze wkoncu sie przelamac i poslac 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A nie to samo wyjdzie: Gambinus 2 AEK 1x Tylko rozważam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
heheh ten AEK cos mi nie lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszyscy trabia na okolo ze to pewniak bo barca bez kilku czolowych przyjezdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja jakos nie ma mdo tego meczu przekonania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz co o tych 4 meczykach sadzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Może masz rację.Gdynia niezwykła przegrywać meczów u siebie a do tego 1 miejsce w grupie realne w obliczu wyjazdu w ostatnim meczu na Litwę. Jeśli chcesz 3 mecze to wyrzuć Walencję a daj Brno bez remisu. Partizan raczej tak, ale dla PAU to mecz ostatniej szansy (grają jeszcze z Ulkerem d, AEK w)przy takim kursie to tylko za niewielką kapustkę. Ja jakoś wierzę w Greków - bo to może być dla nich najłatwiejsze zwycięstwo z pozostałych do rozegrania meczów. Mog być mało oryginalny ale wczoraj były dużo lepsze mecze do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Zdecydujesz i zobaczysz - twoja tylko decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos ale tak na ostani raz bo mam juz metlik w glowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z kobiet to Lotos i Gambrinus to powinny wejsc bez wiekszego ale co... ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
moim zdaniem spoko wejdzie sam to daje za 100 i dorzucam do tego Partizan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326 |
kurde jakby całą kolejke i euroligi męskiej i żeńskiej tj.9 meczy dać odzielinie wszystko X za powiedzmy 2j. każdy to wydamy 18 j. a do wygrania co najmniej 15*2j=30j w najlepszym wypadku 18*2j=36j.
j.=jednostek jakby ktoś nie wiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
jest gdzies moze transmisja lotosu w tv dzis ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]jest gdzies moze transmisja lotosu w tv dzis ??[/qb] Jest ale retransmisja na TV3 Regionalna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka