60-61 bez komentarza"> 60-61 bez komentarza">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no i mega szopka w walencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 60-61 bez komentarza

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
zebys wiedzial ze koncowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
muhahhahahahhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Lietuvos Telekomas saunuoles !sezon byl postawiony z rozliczeniami na 2004/05 na wygranie euroligi ,potrzebna jest kasa na dobry legion ,a wiec musielismy grac na bukach! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
ma ktos link albo wynik meczu Brno?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Brno 74:50

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Kiwiasty, a uczulałem cię na Walencję. Fakt ja też padłem na "pewnym" AEK ale kurs wart tego 1,78 do 1,14 Walencji. A i do Partizana też jakoś nie miałem przekonania. Będzie dobrze, następnym razem im wpierd...my (czyt. bukom).
Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
niestety wydawac sie moglo ze uda sie na przedostatniej kolejce zarobic ale niestety k.. hiszpanskie choc cofam to okreslenie ze wzgledu na slabosc do hiszpanek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
fakt faktem ze nie daly zarobic ale na ostatniej kolejce moze sie uda powinny wygracswoje mecze:
Pais d'Aix Basket,Ekaterinburg,Sopron,Olimpijki z Valenciennes
oraz samara i bourges w 2 ostatnich pec i lotos ale to w tych meczach nalezy upatrywac ewentualnej niespodzianki lub w bourges.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos, no nic w ta kolejke bedzie trzeba sie porzadnie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Licze bardzo na Twoje fachowe typy na srode i czwartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Damy rade i tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
prosze bardzo o informacje co sie dzieje gdy druzyny maja rowna liczbe punktow:

a)2 druzyny
b)3 druzyny

gdy 2 druzyny to rozumie ze bezposrednie mecze miedzy nimi liczba punktow,jesli taka sama to lepszy stosunek malych punktow miedzy nimi w bezposrednich meczach a nie male punkty we wszystkich 14 meczach ?

gdy 3 druzyny maja te sama liczbe punktow to mala tabelka pomiedzy 3 druzynami w bezposrednich meczach a gdy wszystkie 3 druzyny maja te sama liczbe punktow to licza sie pomiedzy nimi male punkty w bezposrednich meczach czy male punkty we wszystkich 14 mecazach czy moze jeszcze inny wariat ze sporzadza sie mala tabele dla 1-szych 4 najlepszych druzyn w lidze ?

pamietam ze w zeszlym sezonie bylo spore zamieszanie z tym bo chyba do tej pory nie bardzo rozumialem dlaczego jekatierinburg zaja dopiero 4 miejsce w grupie a nie wyzsze ?

jak ktos wie jak w tym sezonie regulamin brzmi odnosnie tych sytuacji to niech napisze ale powtarzam jak regulamin mowi a nie ktos na podworku.

JEST TO BARDZO WAZNE przed 14 ostatnia kolejka euroligi

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
No to nastepna kolejeczka na 11 i 12 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze by bylo cos wygrac przed walentynkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe pozdrawiam

15:00 Jekatierinburg - Chieti
15:00 Samara - Parma
18:00 Lietuvos - Lotos Gdynia
18:00 Sopron - USK Praga
20:00 Aix en Provence - Ruzomberok
20:00 Bourges - Barcelona
20:30 Pecs - Brno
20:30 Valenciennes - Valencia

Na pierwszy rzut oka widaca kilka pewniaczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale ja z ocena meczy tym razem czekam na Sebkosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bez niego nic nie rusze hehe:)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
nie ma sie czym podniecac!
Jekat 1.02
sopron 1.04
Aix 1.03
Valenciennes 1,14
Bourges powinno wygrac-kurs moze 1,4 bedzie
Pecs-brno to mecz raczej nie do zagrania!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
ciekawe skad wzieles te kursy jak jeszcze nigdzie nie ma

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
z glowy mistrzu z glowy,znam sie na eurolidze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
taaaaaaa zapewne hehehe

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
beda takie +- 0.05 a na jekat sopron i aix nie licz na wiecej niz 1.05 no ale coz ty wiesz lepiej-wkrotce sie przekonasz!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dziś analiza - jutro typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
PS. Ale hiszpanki spier..ły sobie sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A i jeszcze jedno - na mojego nosa kursy na Valenciennes od- 1,3-1,45 /poprostu nie mogą być niższe/. Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos kurna oby analiza byla tak trafna jak ostatnio hehe ja musze sie cos poprawic bo kobietki mnie ostatnio zawiodly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
1,3 to bylo z pecsem,z valencia 1,2 to max!

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Sory pomyliłem tematy

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1