|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no i mega szopka w walencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 60-61 bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
zebys wiedzial ze koncowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
muhahhahahahhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Lietuvos Telekomas saunuoles !sezon byl postawiony z rozliczeniami na 2004/05 na wygranie euroligi ,potrzebna jest kasa na dobry legion ,a wiec musielismy grac na bukach! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
ma ktos link albo wynik meczu Brno?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Kiwiasty, a uczulałem cię na Walencję. Fakt ja też padłem na "pewnym" AEK ale kurs wart tego 1,78 do 1,14 Walencji. A i do Partizana też jakoś nie miałem przekonania. Będzie dobrze, następnym razem im wpierd...my (czyt. bukom). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
niestety wydawac sie moglo ze uda sie na przedostatniej kolejce zarobic ale niestety k.. hiszpanskie choc cofam to okreslenie ze wzgledu na slabosc do hiszpanek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> fakt faktem ze nie daly zarobic ale na ostatniej kolejce moze sie uda powinny wygracswoje mecze: Pais d'Aix Basket,Ekaterinburg,Sopron,Olimpijki z Valenciennes oraz samara i bourges w 2 ostatnich pec i lotos ale to w tych meczach nalezy upatrywac ewentualnej niespodzianki lub w bourges.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos, no nic w ta kolejke bedzie trzeba sie porzadnie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Licze bardzo na Twoje fachowe typy na srode i czwartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Damy rade i tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
prosze bardzo o informacje co sie dzieje gdy druzyny maja rowna liczbe punktow:
a)2 druzyny b)3 druzyny
gdy 2 druzyny to rozumie ze bezposrednie mecze miedzy nimi liczba punktow,jesli taka sama to lepszy stosunek malych punktow miedzy nimi w bezposrednich meczach a nie male punkty we wszystkich 14 meczach ?
gdy 3 druzyny maja te sama liczbe punktow to mala tabelka pomiedzy 3 druzynami w bezposrednich meczach a gdy wszystkie 3 druzyny maja te sama liczbe punktow to licza sie pomiedzy nimi male punkty w bezposrednich meczach czy male punkty we wszystkich 14 mecazach czy moze jeszcze inny wariat ze sporzadza sie mala tabele dla 1-szych 4 najlepszych druzyn w lidze ?
pamietam ze w zeszlym sezonie bylo spore zamieszanie z tym bo chyba do tej pory nie bardzo rozumialem dlaczego jekatierinburg zaja dopiero 4 miejsce w grupie a nie wyzsze ?
jak ktos wie jak w tym sezonie regulamin brzmi odnosnie tych sytuacji to niech napisze ale powtarzam jak regulamin mowi a nie ktos na podworku.
JEST TO BARDZO WAZNE przed 14 ostatnia kolejka euroligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
No to nastepna kolejeczka na 11 i 12 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze by bylo cos wygrac przed walentynkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe pozdrawiam
15:00 Jekatierinburg - Chieti 15:00 Samara - Parma 18:00 Lietuvos - Lotos Gdynia 18:00 Sopron - USK Praga 20:00 Aix en Provence - Ruzomberok 20:00 Bourges - Barcelona 20:30 Pecs - Brno 20:30 Valenciennes - Valencia
Na pierwszy rzut oka widaca kilka pewniaczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale ja z ocena meczy tym razem czekam na Sebkosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bez niego nic nie rusze hehe:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
nie ma sie czym podniecac! Jekat 1.02 sopron 1.04 Aix 1.03 Valenciennes 1,14 Bourges powinno wygrac-kurs moze 1,4 bedzie Pecs-brno to mecz raczej nie do zagrania!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
ciekawe skad wzieles te kursy jak jeszcze nigdzie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
z glowy mistrzu z glowy,znam sie na eurolidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
beda takie +- 0.05 a na jekat sopron i aix nie licz na wiecej niz 1.05 no ale coz ty wiesz lepiej-wkrotce sie przekonasz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dziś analiza - jutro typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . PS. Ale hiszpanki spier..ły sobie sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A i jeszcze jedno - na mojego nosa kursy na Valenciennes od- 1,3-1,45 /poprostu nie mogą być niższe/. Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos kurna oby analiza byla tak trafna jak ostatnio hehe ja musze sie cos poprawic bo kobietki mnie ostatnio zawiodly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
1,3 to bylo z pecsem,z valencia 1,2 to max!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka