Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]jedna sprawa do nierja....
Mimo iz jestem z Wrocławia podzielam Twoje zdanie
co do tego ze Śląsk nie powinien grać w EUROLIDZE, podobnie jak Ty uwazam ze to miejsce nalezy sie mistrzowi kraju. Jednak zastanawiam sie nad Twoimi słowami...sen o dalekim zajściu...czy ktos tak wogóle mówił?
To jasne ze w grupie sa druzyny lepsze od Śląska, nie jesteś rzadną prorocznią, zebyś ostrzegał czy przestrzegał...
PS Jak sie ma koszykówka w Chorzowie....
Jeszcze o niej nie słyszałem...moze kiedyś zagra w Ekstraklasie...bo jeszcze jak zyje nie słyszałem zeby grała w najwyzszej klasie rozgrywkowej ...
POZDRAWIAM
IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Byla kiedys o ile dobrze pamietam w Chorzowie koszykarska druzyna i chyba nawet nazywala sie Alba ja sie nie myle. Mieli nawet dosc wysokie aspiracje, ale tylko na nich sie skonczylo. Brak kasy... Tak poza tym ja tylko administracyjnie mieszkam w Chorzowie, bo jakis debil podzielil moje osiedle na polowe i moj blok akurat znalazl sie w Chorzowie. Akurat koszykowka mi wisi, bo jej poziom w Polsce jest tragiczny jak wszystkich ligowych dyscyplin. Nigdy tez nie bylem kibicem zadnej z chorzowskich druzyn. Wiec Twojw ironiczne zapytanie o koszykowke w Chorzowie mam gdzies.

PS Sa tacy, co juz widza Slask jak spokojnie wychodzi z grupy i walczy o FinalFour i na tym opieralem swoja opinie. Zachecam do poczytania prasy. Po prostu wydaje im sie, ze pokonanie Olympiakosu to juz krok do europejskich salonow koszykarskich. Ja jednak przewiduje, ze jak co roku po 3 meczach zaczna sie porazki, a nawet kleski. Obym sie mylil... czego zycze wszystkich kibicom Slaska.
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
za gazeta.pl:

Tak dobrego startu w Eurolidze Śląsk jeszcze nie miał. Wrocławianie zadziwili, wygrywając z silnym Olympiakosem Pireus i gromiąc na wyjeździe Albę Berlin. Są uważani za rewelację rozgrywek i mają wielkie szanse utrzymać to miano po występie we Francji.

Szansa na trzecie zwycięstwo jest bowiem spora. Wicemistrz Francji gra ostatnio przeciętnie, a do tego ma spore problemy kadrowe. Przede wszystkim nie zagra w czwartek jedyny środkowy ASVEL Robert Gulyas (214 cm). Center z Węgier nie wystąpił w żadnym z dwóch spotkań Euroligi z powodu kontuzji łydki i jak w środę mówił, zagra najwcześniej za 10 dni. W pierwszej kolejce przeciwko Albie jego brak nie miał znaczenia, bo Francuzi wygrali 91:89. Jednak przed tygodniem w Stambule była już tragedia: porażka z Efesem Pilsen aż 44:69. Francuzi mieli fatalną, niewiele ponad 30-proc. skuteczność z gry. Porażką zakończył się również ostatni mecz ASVEL w lidze francuskiej - przegrał 72:76 na wyjeździe z Cholet, który we wtorek został rozgromiony 21 punktami przez Prokom-Trefl Sopot w Pucharze ULEB. Przeciwnik Śląska z bilansem 4-4 zajmuje dopiero 9. miejsce w lidze.

- To nie od nas zależy, ale zawsze wolę grać przeciwko zespołom, które mogą wystąpić w pełnych składach. Jak kogoś brakuje, to większa jest szansa na niespodzianki, jakiś zawodnik może nagle dostać swoją szansę i zagrać mecz życia - twierdzi trener Idei Muli Katzurin.

Dla Śląska to nie jest mecz z rodzaju "być albo nie być" w walce o awans do Top 16 (druga faza grupowa z udziałem 16 z 24 zespołów, ale zwycięstwo sprawiłoby, że droga do drugiej rundy byłaby blisko, jak nigdy wcześniej. Do awansu powinno bowiem wystarczyć sześć zwycięstw.

Mecz pokaże na żywo od godz. 20.35 Polsat Sport


za stroną euroligi Muli KATZURIN:
"Asvel is a very unique team and their style is different than the style of any other team we have played until now. They are very athletic team, they run and shoot in a very short time. They don't organize a play for 22 seconds. If they have a chance they just run and shoot immediately. Asvel has good outside shooters, most of them are great athletes. And playing against them is a question how to play against Rogers, because you don't go against that kind of player every day. It's always tough to guard such a guy. I don't know if Gulyas is going to play but if I could choose, I'd prefer him to perform. I don't like to play when opponents are not with a full rooster, because then somebody can always suprise you. I expect a tough game, because for Asvel it's a must-win game."
Pillipe HERVE [trener Francuzów]:
"Last season after three games, we were 2-1. Our goal this season is to be in the same place. So we have to win this game at home against Wroclaw. They won their first two games, so they are on a good streak. We will have to play as a team and to pay attention to their two main weapons: their number four spot, with two excellent players, Adam Wojcik and Dominik Tomczyk, who were decisive in their two wins; and their American point guard, Greer, a good playmaker who was picked as Euroleague MVP in the first date of competition."

szansa jest tylko żeby nie było jak wczoraj z białorusią

Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
ma ktos tabele ligi izraelskiej i serbskiej w kosza - interesuje mnie jak te druzyny stoja w swoich ligach ...

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Byla kiedys o ile dobrze pamietam w Chorzowie koszykarska druzyna i chyba nawet nazywala sie Alba ja sie nie myle. Mieli nawet dosc wysokie aspiracje, ale tylko na nich sie skonczylo. Brak kasy...
[/qb]
Szkoda, że nawet nie wiesz jak teraz Albie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dziwne tu podejście mają co niektórzy do swojch miejskich klubów !
Alba obecnie jest liderem pierwsze ligi (w pełni zasłużenie) ze sporymi szansami na awans do ekstraklasy!

Wogóle zapraszam co niektórych do odwiedzania najlepszego polskiego portalu koszykarskiego:

www.e-basket.pl [e-basket.pl]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
To czy Śląsk powinien grac w Eurolidze to temat mnóstwo razy wałkowany, opza tym już nieaktualny. Dla mnie oczywiste jest ze powinien. Oczywiscie mój obiektywizm jest żaden bo jestem kibicem tego klubu, ale fakty są takie że to Śląsk wywalczył Euroligę dla Polski. Poza tym zupełnie nie wyobrażam sobie anwilu w Eurolidze... Ale mniejsza z tym. Co do meczu z Asvelem to śmeiszą mnie te wszystkie teksty jak to Śląsk fartem wygrał dwa pierwsze mecze, jak to bedzie baty zbierał itd. Fakty są takie że oba zwycięstwa były jak najbardziej zasłużone, a Ślask na dzień dzisiejszy jest zespołem dużo lepszym od osłabionego i bez formy Asvelu. Jestem na każdym meczu Slasku i widze jak się zmienia gra zespołu. To co jest teraz a to co było na początku sezonu to dwie różne bajki. Po pierwsze Slask gra teraz rewelacyjną obronę (a Asvel beznadziejnie w ataku), a w ataku ma naprawdę duze możliwości. poza tym jak to sie mówi jest w gazie. Tak więc niech kazdy sobie obstawia jak mu sie podoba ale Ślask to dla mnie pewniak.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Byla kiedys o ile dobrze pamietam w Chorzowie koszykarska druzyna i chyba nawet nazywala sie Alba ja sie nie myle. Mieli nawet dosc wysokie aspiracje, ale tylko na nich sie skonczylo. Brak kasy...
[/qb]
Szkoda, że nawet nie wiesz jak teraz Albie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dziwne tu podejście mają co niektórzy do swojch miejskich klubów !
Alba obecnie jest liderem pierwsze ligi (w pełni zasłużenie) ze sporymi szansami na awans do ekstraklasy!

Wogóle zapraszam co niektórych do odwiedzania najlepszego polskiego portalu koszykarskiego:

www.e-basket.pl [e-basket.pl][/qb]
Szkoda, ze nie do konca czytales co napisalem. Powtarzam po raz drugi. Mam gdzies chorzowskie kluby i nigdy sie tym nie interesowalem. Nie czuje sie tez chorzowianinem. Zosatlem nim z przypadku. Szkoda, ze o takich rzeczach nie wie Ivan Drago, ktory polozyl chorzowska koszykowke na lopatki.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
no Zepter grajcie tak dalej a będe miał pieniążki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
sorry już nie Zepter tylko IDEA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
No i wszystkie moje typki które zamieściłem na forum na dzisiaj sie sprawdziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Do smarka: beuehehe- i kto tu jest burak...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Quote
Oryginalnie wysłał michalkos:
[qb]No i wszystkie moje typki które zamieściłem na forum na dzisiaj sie sprawdziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Do smarka: beuehehe- i kto tu jest burak...[/qb]
Zapomniales chyba o Romie,ktora jest bardzo slaba i przegrala z Partizanem.
A brawa dla Slaska za tydzien mecz prawdy z Pamesą,oby Hiszpanie zlekcewazyli Slask jak troche zlekcewazyli Albe a są spore szanse na sukces.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
Jaki LOL, no właśnie miałem się poprawić co do Romy. Jak tak looknąłem na wyniki to jakoś zobaczyłem zwycięstwo teamu Buchciego. A teraz oglądam sobie tabele a tu Roma 0:3. Patrze na wyniki jeszcze raz a tu Roma pierdut. Przyznam że Roma mnie bardzo rozczarowuje. Natomiast Partizan wielu skazywało na same porażki, a oni pokazują że świetna gra w meczach kontrolnych przed sezonem nie była przypadkiem...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Ładny dizaster z ciebie Kejar! Oprócz Romy wszystkie typki twoje się sprawdziły. Sam skorzystałem z podpowiedzi do spotkania Zalgiris &#8211; Skipper, że Litwini świetnie grają u siebie i jak miałem wcześniej jakieś &#8222;ale&#8221; to mnie to przekonało. No, a analiza meczu Efes &#8211; Benetton to już mistrzostwo.

Tyle pochwał. Mam pytanie do starych wyżeraczy J Jako że dopiero zaczynam się bawić w koszykówkę to czy mógłby ktoś przybliżyć mi kilka spraw:
- który z netowych booków ma najlwiększą ofertę (chodzi mi też o ligi krajowe)?
- gdzie mogę znaleźdź emblematy zespołów koszykarskich?
- czy do Euroligi w trakcie jej trwania można zgłaszać nowych zawodników, czy gra się zgłoszonymi na początku rozgrywek?
- jak wygląda cały system Euroligi, tzn. ile wychodzi zespołów z każdej grupy, czy później grają mecz i rewanż czy są jeszcze jakieś nowe grupy.

Narka!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no wiec tak:
emblematy itp to znajdziesz gdzies na stronach netowych - wystarczy poszukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w Eurolidze mozna zglaszac slady chyba do kolejnej fazy rozgrywek, wiec jeszcze na pewno mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i system grup:
teraz sa 3 grupy po 8 zespolow
z kazdej grupy wychodzi 5 zespołów + 6 z najlepszym bilansem ze wsyztskich grup.
z tych 16 ekip ktore przeszły tworzy sie 4 grupy po 4 zespoły. Zwycięscy tych grup grają w FINAL FOUR - czyli walczą o pierwsze 4 miejsca.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Quote
Oryginalnie wysłał hunter750:
[qb]Ładny dizaster z ciebie Kejar! Oprócz Romy wszystkie typki twoje się sprawdziły. Sam skorzystałem z podpowiedzi do spotkania Zalgiris &#8211; Skipper, że Litwini świetnie grają u siebie i jak miałem wcześniej jakieś &#8222;ale&#8221; to mnie to przekonało. No, a analiza meczu Efes &#8211; Benetton to już mistrzostwo.

[/qb]
Dzieki za takie slowa najgorsze ze ja sam na tym nie skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo po weekendzie bylem bez kaski i nie mialem odwagi ryzykowac a jak juz zaryzkowalem to Roma popsuła wszystko.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
4 kolejka Euroligi- grupa A

Olimpija- Barcelona 2 6/10
Barcelona w tym sezonie szczególnie nie zachwyca i mimo że zwyciestwa zapewnia sobie niemal zawsze 4 kwarcie to jednak wciąż wygrywa. I tak właśnie będzie tym razem. Olimpia miała świetny poczatek, ale teraz pora na troche gorsze czasy. Tydzień temu przegrali u siebie z Ulkerem, tym razem przegrają z Barcą.

AEK- Pau 1 7/10
AEK jak wszystkie drużyny z południa swietnie gra we własnej hali. Pau natomiast w Eurolidze radzi sobie bardzo słabo, o zwycięstwa wyjazdowe gdziekolwiek będzie im bardzo trudno, bo w halach rywali trzeba pokazać charakter, ktorego Francuzi po prostu nie mają...

Partizan- Cibona 1 7/10
Partizan jest dla mnie rewelacją sezonu. Po stracie Vujanicia wszyscy spisywali ich na straty a oni rewelacyjnie grają zarowno w lidze jak i Eurolidze. Do tego w Belgradzie są chyba najbardziej fanatyczni kibice w Europie. Cibona łatwo się nie podda ale to Partizan moim zdaniem zdobędzie 2 punkty.

Ulker- Lottomatica 1 7/10
Ulker po słabym początku chyba w końcu złapał rytm, ale uważałbym na nich bo to drużyna dość nieprzewidywalna. Lottomatica miała być jedną z mocniejszych drużyn w grupie, a tymczasem ma bilans 0:3. Niedawno wzmocnili się kupnem Amerykanina, a w lidze pokonali na wyjeździe mocne Breil Milano. Tak więc teoretycznie pewne 1, ale możliwa niespodzianka.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Po co sie bawic w takie mecze ktore wypisujesz skoro mozna uderzyc na dwa pieknie zapowiadajace sie zwyciestwa gosci!
alba berlin-TAU CERAMICA 9/10
Roznica klasy miedzy druzynami,a skoro albe pokonuje juz idea to wszystko jasne,poza tym Ceramica swietnie spisuje sie nie tylko w eurolidze ale i w lidze i mimo,ze beda grali jeszcze bez Scoli to powinni ograc slabych niemcow.
idea slask-PAMESA VALENCIA 9/10
Mysle ze Slask po zwyciestwach z najslabszymi zespolami grupy bedzie musial uznac wyzszosc czolowej druzyny hiszpanii i zwyciezcy Uleb Cup z zeszlego sezonu.Pamesa w imponujacym stylu zaczela rozgrywki i fakt jest jeden ze zwyciezca tego meczu obejmie samodzielne prowadzenie w tej grupie,a ja nie sadze zeby byl to slask:)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Zapomnialem dodac ze w TAU zagra nieobecny w meczu z olimpiakosem Andres Nocioni,ktory w ostatniej kolejce ligi hiszpanskiej zdobyl 20pkt,a Pamesa juz z Popovicem,jezeli tylko powstrzymaja Greera zwyciestwo moze byc bardzo okazale!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Dla mnie faworytami 4 kolejki Euroligi są tak jak zaznaczył michalkos AEK,Partizan i Barca do tego można bez wahania dodać Benneton i Tau i mam piękny kuponik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
zenek: po 1 narazie nie podaje typow wartych postawienia w tej kolejce tylko podaje moje typy na WSZYSTKIE mecze kolejki, a zacząłem od grupy A. Po drugie to co wypisujesz o Śląsku jest tak żałosne że aż nie chce mi się tego komentować. Poza tym widać że nigdy nie byłeś na meczu Euroligi, o ile wogóle kiedykowliek byłeś na jakimś meczu...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
4 kolejka- grupa B

Unicaja- Żalgiris 2 6/10
Działacze Żalgirisu narzekali przed sezonem na losowanie, ale póki co to rywale Litwinów mogą mieć powody do obaw. Żalgiris zmontował super pake, praktycznie bez słabych punktów. Przede wsyztskim zaskakuje mnie Sabonis. Myślałem że przyjechał na emeryturke, a tymczasem po 3 kolejkach jest najlepszym graczem Euroligi. Dlatego słaba Unicaja, która się rozsypała po poprzednim sezonie niema w tym meczu większych szans, a przynajmniej nie jest jego faworytem. Spodziewam sie bardzo zaciętegomeczu i minimalnego zwycięsta gości.

Krka- Montepashi 2 7/10
To co pokazała Krka tydzień temu w Moskwie mówi praktycznie wsyztsko, kompromitacja to naprawdę bardzo łagodne okrślenie. Dlatego solidne Montepashi powinno wygrać ten mecz, choć w hali Słoweńców łatwo się nie gra o czym przekonało sie chociażby w 2 kolejce Maccabi Tel Aviw.

Panathinaikos- CSKA 2 6/10
PAO to juz nie ta sama drużyna co przez ostatnie lata jednak wciąż u siebie mogą wygrac z każdym. Mimo wszystko CSKA ma w tym sezonie taki skład kazda porażka tej drużyny bedzie niespodzianką. Dlatego powinni sie uporać z koniczynkami, ktore są w nienajlepszej formie.

Skipper- Maccabi 1 7/10
Maccabi to jeden z głownych faorytów Euroligi i mimo że mają bilans 3:0 to poza meczem z Unicają nie zachwycają, do tego na wyjazdach tracą sporo ze swojej wartości. Natomiast Skipper to solidna drużyna i na własnym parkicie powinna wywalcyć w tym meczu zwycięstwo.

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1