Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
Oto moje wstępne typy na najblizszą kolejkę. Po wwekendzie je opiszę i ew. zweryfikuję

Union Olimpija vs. Ulker Istanbul 2 5/10
Lottomatica Roma vs. Partizan Mobtel 1 7/10
Cibona VIP vs. AEK Athens 1 8/10
EB Pau-Orthez vs. FC Barcelona 2 8/10

Zalgiris Kaunas vs. Skipper Bologna 1 7/10
Maccabi Tel Aviv vs. Panathinaikos 1 7/10
CSKA Moscow vs. Krka Novo Mesto 1 10/10
Montepaschi Siena vs. Unicaja 1 8/10

Adecco Asvel vs. Idea Slask 2 8/10
Pamesa Valencia vs. Alba Berlin 1 10/10
Tau Ceramica vs. Olympiacos 1 9/10
Efes Pilsen vs. Benetton Treviso 1 7/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
Quote
Oryginalnie wysłał michalkos:
[qb]Oto moje wstępne typy na najblizszą kolejkę. Po wwekendzie je opiszę i ew. zweryfikuję

Union Olimpija vs. Ulker Istanbul 2 5/10
Lottomatica Roma vs. Partizan Mobtel 1 7/10
Cibona VIP vs. AEK Athens 1 8/10
EB Pau-Orthez vs. FC Barcelona 2 8/10

Zalgiris Kaunas vs. Skipper Bologna 1 7/10
Maccabi Tel Aviv vs. Panathinaikos 1 7/10
CSKA Moscow vs. Krka Novo Mesto 1 10/10
Montepaschi Siena vs. Unicaja 1 8/10

Adecco Asvel vs. Idea Slask 2 8/10
Pamesa Valencia vs. Alba Berlin 1 10/10
Tau Ceramica vs. Olympiacos 1 9/10
Efes Pilsen vs. Benetton Treviso 1 7/10[/qb]
Olimpia- Ulker 2 5/10
Skład dużo lepszy ma Ulker, jednak jak narazie grają słabo. W tym meczu wszystko jest możliwe.

Roma- Partizan 1 8/10
Roma zrobi wszystko żeby wygrać ten mecz. Pierwsze dwa spotkanie drużyna Buchciego pzregrała 2-oma punktami i tym spotkaniu za nic nie mogą przegrać z Partizanem. Tylko ze Partizan w tym sezonie pozytywnie zaskakuje. Mimo wszystko dość pewne 1

Cibona- AEK 1 7/10
Spotkanie dwóch bałkańskich drużyn o porównywalnym potencjale. Zdecyduje przewaga własnego parkietu

Pau Othez- Barcelona 2 8/10
Pau bardzo zawiodło mnie i mój portfel w meczu z Olimpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Z Barcą nie mają większych szans, choć pewnie Katalończycy zwycięstwo zapewnią sobie dopiero w koncówce.

Zalgiris- Skipper 1 7/10
Porówynywalne składy, Kowno ma przewage pod koszem. Zdecyduje przewaga własnego parkietu, myślę że Zalgiris zasypie Skipper trójkami

Maccabi- Panathinaikos 1 8/10
Pojedynek gigantów, zdecyduje najtrudniejsza w Europie hala w Tel Aviwie

CSKA- KRKA 1 10/10
No comment

Siena- Malaga 1 8/10
Siena jest lepsza, gra u siebie, raczej pewny home win

Asvel- Ślask 2 10/10
Śląsku my z Wami, my za Was serca oddamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pamesa- Alba 1 10/10
Alba pewnoscią bardzo będzie chciala odniesc pierwsze zwycięstwa, ale za wysokie progi...

TAU- Olympiakos 1 9/10
Tau po kontuzji Scoli gra bardzo w kratkę, ale Pireus podobnie więc zdecyduje własny parkiet i duzo mocniejsza kadra Ivkovicia

Efes- Benneton 1 8/10
Efes po stracie Bbrowna i Kambali wielu skreśliło a tymczasem w tym sezonie grają rewelacyjnie. A Benneton wyjątkowo słabo, zarówno w lidze jak i Eurolidze. Choc to sensacja to jedna chyba nic nie uratuje Treviso przed bilansem 0:3. Marsz w górę zaczną chyba dopiero po powrocie Garbajosy.

No i to są moje typt, moze ktoś skorzysta. Są dosyć pobieżne ale niemam za dużo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Upatrujac niespodzianki w tej kolejce Euroligi skłoniłbym sie przypatrzec blizej meczowi Efes-Benetton

Ciekawe zestawienie w tym sezonie druzyny sa na odmiennych biegunach tabeli,Treviso dwie porazki,Efes 2 zwyciestwa.Na pewno duzy wplyw na grę Benettonu ma brak Nicoli i Garbajosy,do tej pory przegrali z dwiema Hiszpanskimi druzynami Tau i Pamesa,mecz z Tau był do wygrania,nawet przez wiekszosc czasu bentton prowadzil ale ostatecznie w koncowce przewazyly indywidualne umiejetnosci Macijauskasa i Nocioniego.Druzyne Efesu w tym sezonie znam tylko z wyników wiec trudniej jest im sie przyjzec.Sądzę ze tutaj jest mozliwa niespodzianka,ale mam takie przeczucie w malym stopniu,potpierałbym sie tym tutaj ze 3 porazka bardzo skomplikuje sytuacje Benettonu w grupie natomiast pierwsza porazka Efesu,az tak nie wplynie ujemnie na ten zespół.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
najpewniejsze mecze wedlug mnie na jutro to:

Siena-Malaga 1 8/10

Jesli gospodarze poradzili sobie z silna ekipa z Kowna to tym bardziej potrafią odprawic borykajacą sie z kloptami Malaga,mimo ze Hiszpanie stawili duzy opór CSKA,wydaje mi sie ze wynikało to w duzym stopniu z rozprezenia w ekipie z Moskwy,latwo wygrana 1 kwarta z pewnoscią rozluźnila by nie jeden zespół.Siena udowodni wyższosc nad Unicaja i wygra to spotkanie.

Pamesa-Alba 1 9/10

Pojedynek bardzo silnej druzyny Valencii,ktora wygrala w Pireusie z ostatnią "ofiara" Slaska nie dostarczy emocji,gdyz Hiszpanie są zdecydowanie lepsi gracze podszkowi tacy jak Tomasevic i Dikoudis sa zdecydwanie lepsi od Szewczyka czy Stanojevica.Takze skutecznosc prezentują Hiszpanie lepszą,a jesli obrona zagra na swoim poziomie to Alba nie będzie miala nic do powiedzenia,gdyz nie imponuja skutecznoscia.
Dla porównania skutecznosc za 2 pkt Rigaudeau 85.7 % a Petrovic 66%.

Pau-Barcelona 2 6/10

Wielu tydzien temu zawiodło Pau w meczu z Olimpią,tym razem Francuzi na swoim terenie podejmują zwyciezców ubiegłorocznej Euroligi.
Faworytem są goscie i z pewnoscią udowodnią swoją wyzszosc bo nie wierze ze mogą zagrac gorzej niz Lublana,a jednak Barca ma zawodnikow duzo lepszych od Pau i Lublany,ktorzy przentują od poczatku sezonu dobry poziom gry.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał Kejar:

Pamesa-Alba 1 9/10

Pojedynek bardzo silnej druzyny Valencii,ktora wygrala w Pireusie z ostatnią "ofiara" Slaska nie dostarczy emocji,gdyz Hiszpanie są zdecydowanie lepsi gracze podszkowi tacy jak Tomasevic i Dikoudis sa zdecydwanie lepsi od Szewczyka czy Stanojevica.Takze skutecznosc prezentują Hiszpanie lepszą,a jesli obrona zagra na swoim poziomie to Alba nie będzie miala nic do powiedzenia,gdyz nie imponuja skutecznoscia.
Dla porównania skutecznosc za 2 pkt Rigaudeau 85.7 % a Petrovic 66%.
Nie wiem czy opłaca się grać tak niski kurs , nie zagra Popović , wiadomo , że Pamesa ma o wiele lepszy skład , jest zdecydowanym faworytem , ale później pluć sobie w brodę za taki marny kurs nie polecam

[qb] Montepashi Siena[/qb] :5gw:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto moje typy na jutro:

Roma- Partizan 1

Roma będzie wysoko w tabeli i nie może sobie pozwolić na porażki w swojej hali tym bardzij z takimi zespołami jak Partizan

Asvel-Śląsk 1
Nie pamiętam żeby śląsk wygrał 3 mecze z rzędu w Eurolidze, poza tym jest dobry kurs na 1.

Maccabi-Panathinaikos 1

Mój Typ : Faworyt Euroligi!!! No comments

Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Rome zagram bankowo razem z Ulkerem i moze Tau Ceramika (ale na to jeszcze nie znam kursu to jutro zadecyduje) Przeciwko Slaskowi grac to bym odradzal, Asvel ostatnio w nie najlepszej formie a Slask zawsze nieobliczalny to lepiej sobie darowac

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Oryginalnie wysłał smarek:
[qb]Oto moje typy na jutro:

Asvel-Śląsk 1
Nie pamiętam żeby śląsk wygrał 3 mecze z rzędu w Eurolidze, poza tym jest dobry kurs na 1.

[/qb]
Dobry kurs to jest na Śląska. Śląsk bardzo dobrze rozpoczął tegoroczne rozgrywki, wygrywając z Olympiacosem oraz Albą. Moim zdaniem wrocławianie podtrzymają tę passę zwycieżając jutro francuzow. Francuskie kluby bardzo słabo spisuja się w tegorocznych rozgrywkach pucharowych. Wczoraj Prokom rozgromił Cholet zespół legitymujący sie w swojej lidze bilansem 6 zwycięst i 2 porażki. Asvel w rodzimej lidze ma jeszcze gorszy bilans. Z zaledwie 4 zwycięstwami zajmuje dopiero 7 miejsce. W pierwszej kolejce Euroligi francuzi pokonali Albę berlin zaledwie dwoma punktami gdy wrocławianie nie mieli z berlińczykami najmniejszego problemu zwyciężając ich na ich własnym parkecie. Śląsk powinien pokonac jutro Asvel.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Oczywiscie, Ballack, masz 100% racji. O ile pamietam to ten sam Cholet, ograny przez Prokom, wygral w lidze z Asvelem. Moze to dziecinny sposob porownywania, ale i tak wedlug mnie, nawet jesli Slask ten mecz przegra, to najwyzej 3-4 punktami, po zacietej walce, a kursem wartym zachodu jest np.2,2(w stsie) na Slask) niz 1,6 na Asvel. Moge sie oczywiscie mylic, dlatego za duzo na ten mecz nie postawie. Pozdrawiam i powodzenia!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
Od 1 klejki obstawialem na Ślask i mi powchodziły ładne kursiki 2,5 i 2,9. Buki niestety zmądrzały i dali kurs 2,2 ale niektóre buraki takie jak smarek nie, ale to ich strata. Asvel gra w tym sezonie bardzo słabo, w dodatku w tym meczu zagra osłabion, m.in. bez swego kluczowego gracza Gulyasa. Śląsk ostatnio gra miodnie, zwłaszcza w obronie. Jad do rewelacyjnej obroby Ślaska dorzucić żenujący atak Asvelu wynik jest oczywisty choć pewnie żabojady bez walki się nie poddzadzą.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 56
A co do dzisiejszej kolejki to można powiedziec ze poprawnie wytypowałem 5.5/6 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A to dlatego że typowałem Efes pisząc jednocześnie ze jak wróci Garbajosa to Betony zaczną wygrwyać. No i Garbajosa wrócił (o czym nie wiedzialem przed meczem), do tego wrócił Nicola i ten duet rzucił prawie 40 punktów co chyba sporo wyjaśnia. Tak więc Betony w komplecie i spokojnie można na nich stawiać. Jeszcze czekam aż do TAU wróci Scola i Betts, to będzi kolejny bankier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Michalkos, jakbys mogl wejsc na gg to moj nr 4883937. Ze Garbajosa wrocil to jestem zdziwiony, ale w szoku to bylem jak zobaczylem ile punktow dzielne chlopaki z krka rzucili w Moskwie!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Hmm po dzisiejszym dniu bez niespodzianek trzeba przypatrzec sie tym co jutro proponowane jest.

Roma-Partizan 1 6/10

Mysle ze gospodarze nie pozwolą sobie na porazke kolejna bo to by juz bylo bardzo źle dla nich.Partizan to taki przeciwnik ktory jest w zasiegu Wlochów,chyba ze kolejny znakomity mecz zagra Ostoijc ale to chyba nie wystraczy,Lottomatica byla bliska zwycieswta we wczenisjszych meczach ale i Barca i Aek okazali sie za mocni mysle ze teraz przyszedl czas na przelamanie.

Tau-Pireus 1 8/10

Nawet dwoch zawodnikow Tau Macijauskas i Nocioni sa w stanie ograc Pireus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Grecy w tym sezonie graja mizernie i na razie tak zostanie.Po dobrej koncówce meczu w Treviso i wykorzystaniu braku Nicoli i Garbajosy,nie pozostaje nic innego jak ograc Olympiakos.

Asvel-Slask 2 4/10

Tutaj mecz,ktory bedzie intersował wiekszosc,nie ma sensu grac przeciwko slaskowi,albo sobie darujmy ten mecz albo zagrajmy na Wroclawian ktorzy moga miec start w Eurolidze o ktorym nikt nie marzyl.Jesli bedą utrzymywac nie wielka strate w przypadku prowadzenia ASVel to wydaje mi sie ze sa w stanie w pewnym momencie odskoczyc nawet Francuzom i dowiesc do konca zwyciestwo.

Zalgiris-Skipper 1 7/10

Kazda litewska druzyna jest bardzo mocna u siebie,dotyczą te slowa zwlaszcza gospodarzy.Zalgiris potrafi wygrac z kazdym a Skipper nie jest az tak mocny zeby mogl sprawic klopoty Litwinom.Bardzo wyrównany mecz toczyli gospodarze w Sienie ale mimo wszystko polegli,to jednak pozostawili po sobie dobre wrazenie,wygraja ten mecz bo są poprsotu lepsi i wlasny teren tez im pomoze.

Maccabi-Panathinaikos 1 6/10 bez komentarza bo zmeczony jestem,ale chyba kazdy potrafi sobie odpowiedziec czemu Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał michalkos:
[qb]Od 1 klejki obstawialem na Ślask i mi powchodziły ładne kursiki 2,5 i 2,9. Buki niestety zmądrzały i dali kurs 2,2 ale niektóre buraki takie jak smarek nie, ale to ich strata. Asvel gra w tym sezonie bardzo słabo, w dodatku w tym meczu zagra osłabion, m.in. bez swego kluczowego gracza Gulyasa. Śląsk ostatnio gra miodnie, zwłaszcza w obronie. Jad do rewelacyjnej obroby Ślaska dorzucić żenujący atak Asvelu wynik jest oczywisty choć pewnie żabojady bez walki się nie poddzadzą.[/qb]
Ja mysle, ze taki klub jak Slask powinien dostawac baty tylko za to, ze za darmo graja w Eurolidze. Mysle, ze bardziej nalezalby sie ten start mistrowi Polski. Mysle tez, ze ten hurra optymizm minie tu niektorym po kilku kolejnych baniach jakie Slask dostanie w nastepnych meczach. Na razie wygrali ze slabo dysponowanym Olympiakosem, ktorego taktyka w tym meczu pozostawiala wiele do zyczenia i gdyby nie swietnie dysponowany Greer i mecz zycia Tomczyka wynik mogl byc zupelnie inny. Drugi mecz wygrali z naprawde slaba w tym meczu Alba Berlin. Nigdy jeszcze nie widzialem meczu, w ktorym tyle razy sedzia odgwizdal by kroki jednej z druzyn. Dzis to bedzie mecz prawdy, choc Asvel nie zaliczany jest do poteg europejskiej koszykowki. Ja jednak przewiduje, ze sen o dalekim zajsciu w tegorocznych rozgrywkach Euroligi tak szybko sie skonczy, jak sie zaczal.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Expekt oferuje na śląsk kurs 2,55, a za tyle to juz warto się skusić i pewnie się skuszę

Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
615 18:10 Zalgiris - S.Bologna 1.70 14.00 2.00 1.52 1.75 :3gw:
616 20:10 Maccabi T.A. - Panathinaikos 1.30 15.00 3.30 1.20 2.70 :5gw:
617 20:40 Lyon - Slask 1.65 16.00 2.10 1.50 1.86
no bet
618 20:40 Olimpija - Ulker 1.70 14.00 2.00 1.52 1.75 no bet
619 20:40 Roma - Partizan 1.40 15.00 2.80 1.28 2.36 1 :4gw:
620 20:40 Tau Ceramika - Olympiakos 1.35 15.00 3.10 1.24 2.57 1 :4gw:

ma ktos jakies informacje na temat skladow ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
jedna sprawa do nierja....
Mimo iz jestem z Wrocławia podzielam Twoje zdanie
co do tego ze Śląsk nie powinien grać w EUROLIDZE, podobnie jak Ty uwazam ze to miejsce nalezy sie mistrzowi kraju. Jednak zastanawiam sie nad Twoimi słowami...sen o dalekim zajściu...czy ktos tak wogóle mówił?
To jasne ze w grupie sa druzyny lepsze od Śląska, nie jesteś rzadną prorocznią, zebyś ostrzegał czy przestrzegał...
PS Jak sie ma koszykówka w Chorzowie....
Jeszcze o niej nie słyszałem...moze kiedyś zagra w Ekstraklasie...bo jeszcze jak zyje nie słyszałem zeby grała w najwyzszej klasie rozgrywkowej ...
POZDRAWIAM
IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Szansa na trzecie zwycięstwo jest bowiem spora. Wicemistrz Francji gra ostatnio przeciętnie, a do tego ma spore problemy kadrowe. Przede wszystkim nie zagra w czwartek jedyny środkowy ASVEL Robert Gulyas (214 cm). Center z Węgier nie wystąpił w żadnym z dwóch spotkań Euroligi z powodu kontuzji łydki i jak w środę mówił, zagra najwcześniej za 10 dni. W pierwszej kolejce przeciwko Albie jego brak nie miał znaczenia, bo Francuzi wygrali 91:89. Jednak przed tygodniem w Stambule była już tragedia: porażka z Efesem Pilsen aż 44:69. Francuzi mieli fatalną, niewiele ponad 30-proc. skuteczność z gry. Porażką zakończył się również ostatni mecz ASVEL w lidze francuskiej - przegrał 72:76 na wyjeździe z Cholet, który we wtorek został rozgromiony 21 punktami przez Prokom-Trefl Sopot w Pucharze ULEB. Przeciwnik Śląska z bilansem 4-4 zajmuje dopiero 9. miejsce w lidze

Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
to jest cytat z artykułu w Gazecie Wyborczej.http://www1.gazeta.pl/sport/1,35365,1785362.html

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał michalkos:
[qb]Od 1 klejki obstawialem na Ślask i mi powchodziły ładne kursiki 2,5 i 2,9. Buki niestety zmądrzały i dali kurs 2,2 ale niektóre buraki takie jak smarek nie, ale to ich strata. Asvel gra w tym sezonie bardzo słabo, w dodatku w tym meczu zagra osłabion, m.in. bez swego kluczowego gracza Gulyasa. Śląsk ostatnio gra miodnie, zwłaszcza w obronie. Jad do rewelacyjnej obroby Ślaska dorzucić żenujący atak Asvelu wynik jest oczywisty choć pewnie żabojady bez walki się nie poddzadzą.[/qb]
Burak to ty jesteś! A co do wyniku to zobaczymy

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1