Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.

Potem podałes3 typy ,ja napisałem ,ze gram na odwrót i....3:0 na moja korzyść.

Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły smile

Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.

"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.

Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.

Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.

Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.

Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :

"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"

Hasta la vista ,Muppet ,hasta la vista !

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czas na typy.


Rosja - Litwa under 150 ,0

Kurs 1,94 w Pinnacle

4/10

Hiszpania - Grecja under 142,0

Kurs 1,93 w Pinnacle

4/10

Moim zdaniem obie linie ustawione za wysoko ,powiedziałbym nawet ,ze ta na Grecje z Hiozpania o 8-10 punktów zawyzona ,bardziej niz pierwsza.
Dlatego zdecydowałem sie dzis zagrac,przede wszystkim ,linie.

Co sie zaś tyczy ML to....dziadostwo.
Grac Hiszpanie po 1,19 ?
Tak ,ale do jakiegos pociagu ,a nie singla smile
Handi ?
No dobra.

Hiszpania - Grecja 1(-10,0)

Kurs 1,93 w Pinnacle

3/10

I teraz...
Czujewygrana Rosji z Litwą ,ale po wczorajszej Słowenii grin wole to dac z plus hc

Litwa - Rosja 2(+4,0)

Kurs 2,07 w Pinnacle

Na koniec zakład na grajka.

Szykowałem sie do overa Pau Gasola ,ale linia 18,5 ,jak dla mnie ,za dobrze ustawiona smile
Wybrałem więc Mr Catheringa.

Calderon over 11,5

Kurs 1,85 w Bwin

9/10

Uwazam ,ze dziś rozgrywajacy Hiszpanii za długo na ławce nie posiedzi.
Cabezasa zobaczymy tylko na krótkie zmiany.
Calderon rozpoczął te mistrzostwa troche niemrawo ,ale od meczu z Rosją gra doskonale.
Hiszpania ma trudny moment i....pokazuje sie Mr Cathering ,zamiata i wszystko wraca do normy.
Potrafi wszystko ,w obecnej formie jest najlepszym grajkiem tych mistrzostw (opinia laika ,jakby sie kto pytał).
Wiadomo ,ktoś powie ,ze Grecy skoncentruja sie na nim.
No dobrze,maja "alternatywe"...odpuscic grinGasola
Tak czy owak to Calderon swoje 15-16 punktów dołozy.
Ze wzgledu na ryzyko (odpukać !) kontuzji ,stawka nieco zmniejszona smile

To tyle ode mnie.

Salud !

amk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
co sadzicie o takim typie : D.Nowitzki over 17,5 pkt 1.82
w pierwszym meczu tych druzyn rzucil 16pkt z 47 calej ekipy szwabskiej.dzisiaj wydaje mi sie ze slowency beda strasznie podlamani wczorajszym meczem (tak sobie odebrac "wygrany mecz") i szkopy na pewno troche punktow rzuca---a kto ma rzucac jak nie DIRK

bylbym wdzieczny o opinie jakiegos specjalisty !!!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 63
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 63
dobry typ potwierdzam

a tak apropo nie szukaj tu specjalisty bo ich tu nie brakuje

smile ale wiesz tych specjalistów......

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by amkwish
[quote=zw1]
Quote
i kto wie czy amkwish nie ma racji grając na ekipę Alesa Pipana.kursy w okolicach 2.6 to value bet

Gratulacje dla Ciebie ,Zwierzak ,tym razem nie mialem racji i niewazne okolicznosci ,przegrala Slowenia i juz.

Szkoda fajnego kupony na "czworke" ,ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ,trzeba szykowac typy na polfinaly grin
Nie ma czego gratulować.To ,że wygrała Grecja to tylko WIELKI NIEPRAWDOPODOBNY zbieg okoliczności wiec to Tobie należą sie brawa i uścisk prezesa;)
Zreszta typu na Grecje nie było wiec nie ma o czym mówić.
Co dzisiaj.
Ja gram tylko Francje -4 a typowanie najważniejszych meczy odpuszczam.
Jedyne co mogę doradzić to słuchanie rad amkwisha....jako laik(to słowo bardzo mi sie nie podoba ale niech juz bedzie)europejskiego klepania potrafi wyłowić istotne informacje i dobrze typować.Szacunek;)
PS.I bez spinki panowie mi tu!;)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by amkwish
Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.

Cytuję: 'O Chorwatach, w jutrzejszym spotkaniu? No way, to co hrvatska wczoraj zaprezentowała to jakiś żart był, nieśmieszny dla wielu z nas... No a handicap - nie znamy przeciez jego wysokosci to jak tu go typowac :?'

Jak to było wyśmianie - to Twoje poczucie humoru jest naprawdę, wybitne grin

Originally Posted by amkwish
Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły smile

Zły nie, bo dzieki live'owi bet365 udało się odrobić wszelkie straty, a na innym polu bitwy wyniki są też satysfakcjonujące.

Originally Posted by amkwish
Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.

No dokładnie tak, zasięgnąłem dokładnej opinii o co w tym chodzi/chodziło przed napisaniem tego postu - resztę dopisz sobie sam.
Nieprzypadkowo używałem wielokrotnie nazwy 'forum PUBLICZNE' - przeczytaj jeszcze raz o co z tym gienkiem chodzilo. Żart jest totalnie niesmieszny dla ludzi tu typujacych/piszacych cokolwiek, a żart powtarzany stukrotnie staje sie niesamowicie nudny. A czy Twoi Koledzy (wobec ktorych tak lojalny jestes grin) smieja sie czy nie, to juz pozostawiam Twojej ocenie/ewentualnemu wywiadowi środowiskowemu.

Originally Posted by amkwish
"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.

Bo nie widze żadnego powodu by na mecze Eurobasketu stawiać przed spotkaniem. Być pewnym w 10000000% jakiegoś wyniku tutaj, po tym co zobaczylismy (wiesz, niektorzy ogladaja mecze) w pierwszych kolejkach, to samobojstwo. NIKT NIE może być w 100% PEWNY jakiegos typu, ZWŁASZCZA w takim spotkaniu jak Litwa - Rosja. Od tego jest livebetting, od tego jest betgenius w bet365 i tyle, zobaczymy co z Sarunasem, jak mecz bedzie sie ukladal itd.
Gdybym musial typowac to typuję zwycięstwo Litwy 7-8 punktami ale to absolutnie nieistotne bo nie zagram tego przed spotkaniem gdyż się to w żaden sposób do gry nie nadaje. Nie bede nikogo namawial/przekonywal do hazardu, mysle ze droga inwestycji jest nieco lepszym wyjsciem, a do 'inwestowania' takie mecze sie nie nadaja za bardzo. Ale widze Ty wciaz masz mentalnosc 16latka ktory odkryl profesjonala w swoim miescie - postawie kupon za 10 pln na barcelone, a wieczorem zjem chipsy i obejrze mecz przed telewizorem. Spoko, ok, ale wymagac deklaracji stuprocentowej pewnosci - śmiech na sali.

Ja nie bede na sile nikogo przekonywal do swoich racji bo w sezonie staram sie przeanalizowac/wytypowac/przewidziec dziesiatki, setki spotkan i widocznie nie jestem takim hazardzistą jak Ty, zeby chwytac sie kazdego meczu i probowac go wytypowac, prezentujac swoja Prawde Objawioną tak jak Ty to wlasnie czynisz.

Jest roznica miedzy pewnoscia siebie (a la Theo Papaloukas) poparta umiejetnosciami/podstawami, a pajacowaniem. I nie jest tak dyskretna i cienka jak Ci się wydaje. Ja staram się zachować umiar i pozostawić sens we wszystkim co robię - na razie na tym dobrze wychodzę. Poza tym dobrze wiesz ze w srodowisku bukmachersko-typerskim, jak i swiatku koszykarskim, pewnych siebie kolesi jest multum - a w tych wlasnie srodowiskach obracam sie najwiecej, i jakos mnie to nie drażni jesli ktos jest pewny swoich umiejetnosci/swojej wiedzy. Ty natomiast z jednej strony przyznajesz ze nie wiesz zbyt wiele, a z drugiej strony zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy. Jeszcze raz zaznacze, bo widze ze nie zrozumiales/nie chciales zrozumiec - jest roznica miedzy pewnoscia siebie (zdrowa, ludzka), a pajacowaniem vide Twoja wczorajsza postawa na quasi. To wszystko, przeciez i tak Cie nie zmienie, ale jak insynuujesz tu jakies bzdury to wypada je sprostować.

Originally Posted by amkwish
Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.
O, szlachetny!

Quote
Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.

A Ty akurat o moim bilansie u buków w basket wiesz najwiecej smile Juz nie wiem sam czy w szpitalu pracujesz, czy rezydujesz, widząc takie teksty.

Originally Posted by amkwish
Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.

Widze ze mimo ze masz 100 lat to wciąż najważniejsze dla Ciebie są zabawy i konkursiki, no nieźle. Tak jak powiedzialem - moich typów można szukac na basbetballu, o ile w październiku będzie więcej czasu w weekendy niż teraz (na co sie nie zanosi, niestety). Na basbetballu, a nie na tym forum

Dzis jeszcze mecze o miejsca 5-8. Ciężko o zestaw bardziej przegranych zespołów, 3x minimalne porażki + Niemcy ktorzy po ostatnim spotkaniu maja chyba dość wszystkiego. OUCH - no ale: no pain, no game wink

'Don't ever underestimate the heart of a champion!'

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"

Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie wink
Powiem tak - ja pewne docinki biorę przez palce bo tak trzeba na to spojrzeć. Cieszy mnie że jednak odbywa się w to sposób feer i nie ma obrażliwych docinek. Muppowi przejdzie - jest szalenie ambitny i sobie na bank poradzi. Zresztą wszyscy sobie poradzimy - na tym turnieju życie się nie kończy, a z porażek trzeba wyciągnąć wnioski by potem były zwycięstwa wink.

Co zaś się tyczy typów ... osobiście biorę na razie win Francji z Chorwacją. Jeden dzień więcej odpoczynku no i chęć pokazania sportowej klasy powinna zwyciężyć.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Zapraszam do działu Private Picks.

Last edited by tomo; 15/09/2007 22:47.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"

Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie wink

Seb ,wiem ,ze tamten pieniacz jest wysoki i to było do niego grin

Przyczepił sie do pracy ,czekam kiedy sie przyssie do rodziny.

Dobra ,dajmy temu spokój.

Ja podałem swoje typy ,czekam na Wasze smile

Adelante !

PS.Petersen ,nie wierze w te 4 kwarty ,bo moje handi na ruskich by upadło laugh

PS2.zw1 ...bedziesz miał zdrowe zęby ,mam te bilety grin

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
biore Słoweńców -5.0 w ladbrokes

wiem, że po wczorajszym mogli nie dojsc jeszcze do siebie- ale licze, ze mimo wszystko trener bedzie potrafil ich zmotywowac do dzisiejszego meczu- pierwsze spotkanie tych zespolow bez historii- slowenia dominowala od poczatku do konca- mysle ze dzis nie bedzie az tak latwo - szczegolnie na poczatku- jednak koniec koncow handi peknie

pozdrawiam

lleyton

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
witam

Hiszpania-Grecja over 140.5

Czemu nie under? a no temu ze uważam ze dziś grecka obrona bedzie mniej szczelna niz w meczu ze słowenia, a i trojek hiszpanie powinni rzucic wiecej (oby celnie)

Nie jestem znawca koszykowki a typ typowo rozrywkowo za stawke 1/10 i moze na przekor temu co typuje Amk ( z tego miejsce pozdro dla niego piwo)

ooo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
khrypa +11,5 WILLHill 1,83
Druga sila rosyjskiej ekipy, jesli nie wpadnie w foul trouble to powinno wejsc ,
4/10

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Kharyapa over 4 fouls

Pashutin over 8 points

Doswiadczony snajper, powrocil do kadry po paru latach przerwy, bardzo dobry za lini 6,25 m. Linia jak najbardziej do przekroczenia przez niego

Savrasenko under 6.5 points

Bardzo malo minut do tej pory przebywa na parkiecie, pozatym pod koszem bedzie mial na przeciwko siebie znakomitych w defensywie braci Lavrinovic.

Litwa win HT

Litwini od poczatku powinni narzucic ostre tempo zeby nie doprowadzic do tak nerwowej koncowki jak z Chorwatami, odjazd w 1 polowie 8-9 pkt i spokojnie kontrolowanie spotkania w 2 polowie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
To chyba spokojnie można grać over w meczu ZSRR?Jak trafię,to dyletanci na tych zawodach mają szczęście,bo zawodowcom coś nie idzie.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Linia jest bardzo dobrze ustawiona na to spotkanie, jesli nie bedzie w koncowce wielkiej ilosci fauli i osobistych to zakonczy sie kolo 150 pkt +- 3, a to juz loteria troche

Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by maly.gh
daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje
ten mecz jest kompletnie bez znaczenia

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Khryapa over 4 fouls

Wiktora w kazdym ze spotkan jest zagrozony 5 faulami, a dzis przyjdzie mu grac na przeciwko duzo szybszym i zwrotnijeszym zawodnikom niz on.Juz 1 mecz miedzy tymi druzynami w ktorym szybko zlapal 5 fauli pokazal ze Rosjanin nie radzi sobie z szybkim Navarro, Fernandezem i ratuje sie faulami.

Calderon over 12 points

Dla mnie to on jest najwazniejszym ogniwem tej druzyny i to on bedzie MVP tego turnieju. Dzis Calderon show!!!

Litwa over 37 points HT

Francja-Slowenia under 144 points

Spotkanie o udzial w Igrzyskach Olimpijskich.Bedzie obustronna ostra defensywa

Dołączył: May 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 73
Finał ME koszykarzy. Gospodarze – Hiszpanie grają z Rosją w walce o prymat na Starym Kontynencie. Obie ekipy spotkały się już raz podczas tego turnieju, Rosjanie ulegli swoim dzisiejszym rywalom 69:81. Przyjrzałem się zakładom specjalnym na ten mecz i wydaje mi się, że analityk 10bet popełnił błąd szacując ilość zdobytych punktów przez Pau Gasola. Linia 20,5 pkt jest w moim odczuciu zbyt wysoka. W meczu przeciwko Rosjanom gwiazdor Memphis zdobył 13 pkt, nie sadzę, by dziś udało mu się uzyskać ponad 20 pkt. Co prawda jego średnia w meczu wynosi 19,3 pkt, ale myślę, że dziś Rosjanie postawią naprawdę twarde warunki w defensywie i Hiszpan będzie miał problemy z przekroczeniem granicy oferowanej przez 10bet.

16.09. Hiszpania - Rosja
Typ: P.Gasol under 20.5 pkt @1.8
Stawka: 10 10bet

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
J.R. Holden (RUS) - Over/Under Points 12,5

zdecydowanie under jak dla mnie to Holden dzisiaj bedzie gral bardzo duzo dla zespolu czyli duzo podawal dogrywal szukal partnerow na jak najlepszych pozycjach ciezko bedzie rzucic we finale wiecej niz 12 pkt tym bardziej ze po wczorajszym meczu Hiszpanie dzisiaj napewno poprawia obrone.

stawka 3/10

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1