Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by sebkos
No nic amkw kończymy turniej - było mega dużo pięknych meczów, mega dużo fatalnych typów, mega duż klęska bukmacherska .. mega fantastyczne zakończenie. Fajnie się polemizowało na słowa - salut

Salud ! piwo

I ,mam nadzieje ,do zobaczenia na meczach Joventudu i Wintherturu ,tu ,w Barcelonie smile

Bilety załatwi Gienio laugh

To jest topik koszykarski,ale tu napisze o hiszpańskich siatkarzach smile

W momencie ,gdy pokonali Rosje w Moskwie ,sportowe telewizje w Hiszpanii pokazywały ......Gasola ,garbajosse i Calderona w hotelu shocked

Ani słowem ,w 8 godzinnym programie sportowym w "La Sexta" ,nie wspomniano o siatkarzach ,rozdymano za to balon basketowy do granic mozliwości.

Moze to sie zemsciło ?

A co do meczu,to ,chociaz kibicowałem Hiszpanii ,to zaimponował mi Holden.
Niepozorny przy miejscowych gwiazdach ,ale to On był dzis wielki i uciszył Kastylię i inne prowincje grin

Dla mnie to nawet dobrze ,bo sie nie beda darli po nocy ,choc juz przy przewadze 7-8 punktów odpalali petardy wink

Dzieki wszystkim za wymiane uwag podczas Mistrzostw.

Troche sie przekonałem do eurobasketu ,ale nie na tyle ,by zostac jego fanem ,wole NBA smile

Salud !

amk

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
tylko krótie podsumowanie z mojej strony -

Jak dobrze, że to juz koniec....

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Jasne , Nba rządzi , ja sie podpisuje pod podsumowaniem lleytona
jak dobrze ze to juz koniec....
przed mistrzostwami kupilem sobie wiekszy portfel zeby miec gdzie kapuste pomiescic laugh
nie przydal sie ... smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by SR
Jasne , Nba rządzi , ja sie podpisuje pod podsumowaniem lleytona
jak dobrze ze to juz koniec....
przed mistrzostwami kupilem sobie wiekszy portfel zeby miec gdzie kapuste pomiescic laugh
nie przydal sie ... smile


laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727




smile

Tak jak w tej reklamie żywca...prawie jak - ale obie akcje świetne tylko ta MJ z innej galaktyki

Last edited by sebkos; 18/09/2007 14:44.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na NBA proponuję zakup walizki,bo portfel może nie pomieścić kasy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by nawoj
Na NBA proponuję zakup walizki,bo portfel może nie pomieścić kasy.

laugh tylko zeby nie pojsc z torbami przypadkiem laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ważne, że działo się... i były emocje smile

Pamiętacie spotkanie Grecja - Słowenia ? 58-44 na 5 minut do końca...
http://pl.youtube.com/watch?v=-yCy_RQhYQU&eurl=http%3A%2F%2Fsupergigant%2Eblox%2Epl%2Fhtml
Hellas !

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
bagu na odwrot wynik tongue

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Tam było nawet 16 a nie "tylko" 14 punktów.Swoja droga ciezko zapomniec "wspaniała koncowke" w wykonaniu Slowencow.

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, alfa), 1,655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,547
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1