|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46 |
Cześć ja dzisiaj zagrałem w Expekcie za trochę kasy coś takiego: Krka Novo Mesto - Zalgiris Kaunas 2 (-6.5) 1.65 Cibona Vip Zagreb - Lottomatica Roma 1 1.23 Olympiakos - Adecco Asvel 1 (-11.5) 1.85 Efes Pilsen - Slask Wroclaw 1 1.12 Unicaja Malaga - Panathinaikos 2 1.40 5.89 Zobaczymy co z tego będzie, jak spaść z konia to ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich oraz aby ta kolejka była bez żadnych wałków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
jak dla mnie typem nr 1 jest Unicaja Malaga-Pao 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: nie omieszkam zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja dziś proponuje underka w meczu Śląska, duza szansa powodzenia a i nie przeciw naszym. Postawiłem również to co wszyscy czyli Olympiakos z handi, wczoraj benetton nie zawiódł wiec mam nadzieje ze dzis euroliga tez ładnuie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Tak o 18.30 na polsacie sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363 |
jest jakas strona z wynikami live Euroligii??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
hmmm... a jak myslisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wejdz na http://www.euroleague.net milego ogladania:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363 |
Specjalisci od koszykowki czy powiecie mi jaka jest szansa trafienia dzis takiego kupony:
Cibona-Roma 1 @1,3 NovoMesto-Zalgiris 2 @1,37 Olympiacos-Asvel(0-10) 1 @1,9 AKO: 3,05 za 50 =152,3
Pierwszy raz obstawiam kosza i dlatego sa obawy o koncowe powodzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363 |
dzieki clarence!!! oby jeszcze kupon wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
No wiec tak: Jesli o Zalgiris chodzi, to dzis chyba najpewniejszy mecz. Choc Sabonis w ostatnich meczach nie spedzal za duzo czasu na parkiecie, w hali KRKA na pewno sie zmobilizuje, zreszta nie tylko on - bo od czego ma za kolege Bearda... Co do Cibony, to tez pewnie wygra, ale osobiscie nie gralem tego. Roma to najbardziej nieprzewidywalny zespol Euroligi w tym sezonie. Kurs 1,3 chyba za niski zeby to grac. Olympiakos tez powinien wygrac, ale nie wiem czy stac ich na 10-punktowa wygrana. W tym roku graja naprawde kiepsko.
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał bartmis13: [qb]Cześć ja dzisiaj zagrałem w Expekcie za trochę kasy coś takiego: Krka Novo Mesto - Zalgiris Kaunas 2 (-6.5) 1.65 Cibona Vip Zagreb - Lottomatica Roma 1 1.23 Olympiakos - Adecco Asvel 1 (-11.5) 1.85 Efes Pilsen - Slask Wroclaw 1 1.12 Unicaja Malaga - Panathinaikos 2 1.40 5.89 Zobaczymy co z tego będzie, jak spaść z konia to ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich oraz aby ta kolejka była bez żadnych wałków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Ale niskie kursy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał clarence: [qb] Olympiakos tez powinien wygrac, ale nie wiem czy stac ich na 10-punktowa wygrana. W tym roku graja naprawde kiepsko.[/qb] 10 punktami nie wygrają - założmy ze bedzie +17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
17 punktow... I co ja mam na to powiedziec? No dobra, niech Ci bedzie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
marcus Brown 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pnk!!!!! yeeeeees !!! Idea jednak overek ,,szkoda ze nieposluchalem swej intuicji:) teraz tylko zalgirisa zwyciestwo i olimpiakosu 82 pnk! browarek przez caly weekend bedzie sie lal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Ruski wy****ly wajche jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> szkoda Slaska ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za walke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
qrwa blisko byli... i co z tego ze moj handi wszedl... ehh...teraz benneton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Po tym co dzisiaj pokazali myśle że obojętny Benneton jest do zrobienia...Może nawet nie przyjadą pełnym składem i będzie nadspodziewanie łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29 |
no i jak panowie w krka sie robi nie za milo!!!!!!!!!ale trzymamy wszyscy kciuki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
No troche Kowno podgoniło mam nadzieje Marco ze wszystko bedzie dobrze i nam obu bedzie sie lało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: all day <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29 |
NO PANIE MARCO ZALGIRIS DO PRZERWY WTAPIA NIE JEST TAK PIEKNIE BEZDIE NERWOWKA A MIALO BYC TAK PIEKNIE! JAK KTOS NIE WIERZY W ZALGIRIS TO PROSZE NAPISAC !!!CO O TYM SADZICIE????MARCO LICZYLEM NA CIEBIE A TU.......... BBBUUUUU
|
|
|
Link skopiowany do schowka