Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
Cześć ja dzisiaj zagrałem w Expekcie za trochę kasy coś takiego:
Krka Novo Mesto - Zalgiris Kaunas 2 (-6.5) 1.65
Cibona Vip Zagreb - Lottomatica Roma 1 1.23
Olympiakos - Adecco Asvel 1 (-11.5) 1.85
Efes Pilsen - Slask Wroclaw 1 1.12
Unicaja Malaga - Panathinaikos 2 1.40
5.89
Zobaczymy co z tego będzie, jak spaść z konia to ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich oraz aby ta kolejka była bez żadnych wałków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
jak dla mnie typem nr 1 jest Unicaja Malaga-Pao 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: nie omieszkam zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Ja dziś proponuje underka w meczu Śląska, duza szansa powodzenia a i nie przeciw naszym. Postawiłem również to co wszyscy czyli Olympiakos z handi, wczoraj benetton nie zawiódł wiec mam nadzieje ze dzis euroliga tez ładnuie wejdzie

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Jest mecz Idei w TV ???

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Tak o 18.30 na polsacie sport

Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
jest jakas strona z wynikami live Euroligii???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
hmmm... a jak myslisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wejdz na http://www.euroleague.net
milego ogladania:D

Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
Specjalisci od koszykowki czy powiecie mi jaka jest szansa trafienia dzis takiego kupony:

Cibona-Roma 1 @1,3
NovoMesto-Zalgiris 2 @1,37
Olympiacos-Asvel(0-10) 1 @1,9
AKO: 3,05
za 50 =152,3

Pierwszy raz obstawiam kosza i dlatego sa obawy o koncowe powodzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
dzieki clarence!!! oby jeszcze kupon wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
No wiec tak:
Jesli o Zalgiris chodzi, to dzis chyba najpewniejszy mecz. Choc Sabonis w ostatnich meczach nie spedzal za duzo czasu na parkiecie, w hali KRKA na pewno sie zmobilizuje, zreszta nie tylko on - bo od czego ma za kolege Bearda...
Co do Cibony, to tez pewnie wygra, ale osobiscie nie gralem tego. Roma to najbardziej nieprzewidywalny zespol Euroligi w tym sezonie. Kurs 1,3 chyba za niski zeby to grac.
Olympiakos tez powinien wygrac, ale nie wiem czy stac ich na 10-punktowa wygrana. W tym roku graja naprawde kiepsko.

Powodzenia!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał bartmis13:
[qb]Cześć ja dzisiaj zagrałem w Expekcie za trochę kasy coś takiego:
Krka Novo Mesto - Zalgiris Kaunas 2 (-6.5) 1.65
Cibona Vip Zagreb - Lottomatica Roma 1 1.23
Olympiakos - Adecco Asvel 1 (-11.5) 1.85
Efes Pilsen - Slask Wroclaw 1 1.12
Unicaja Malaga - Panathinaikos 2 1.40
5.89
Zobaczymy co z tego będzie, jak spaść z konia to ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich oraz aby ta kolejka była bez żadnych wałków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ale niskie kursy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]
Olympiakos tez powinien wygrac, ale nie wiem czy stac ich na 10-punktowa wygrana. W tym roku graja naprawde kiepsko.[/qb]
10 punktami nie wygrają - założmy ze bedzie +17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
17 punktow...
I co ja mam na to powiedziec?
No dobra, niech Ci bedzie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
marcus Brown 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pnk!!!!! yeeeeees !!!
Idea jednak overek ,,szkoda ze nieposluchalem swej intuicji:)
teraz tylko zalgirisa zwyciestwo i olimpiakosu 82 pnk! browarek przez caly weekend bedzie sie lal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Ruski wy****ly wajche jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> szkoda Slaska ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za walke

Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
qrwa blisko byli... i co z tego ze moj handi wszedl... ehh...teraz benneton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Po tym co dzisiaj pokazali myśle że obojętny Benneton jest do zrobienia...Może nawet nie przyjadą pełnym składem i będzie nadspodziewanie łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
no i jak panowie w krka sie robi nie za milo!!!!!!!!!ale trzymamy wszyscy kciuki!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
No troche Kowno podgoniło mam nadzieje Marco ze wszystko bedzie dobrze i nam obu bedzie sie lało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: all day <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
NO PANIE MARCO ZALGIRIS DO PRZERWY WTAPIA NIE JEST TAK PIEKNIE BEZDIE NERWOWKA A MIALO BYC TAK PIEKNIE! JAK KTOS NIE WIERZY W ZALGIRIS TO PROSZE NAPISAC !!!CO O TYM SADZICIE????MARCO LICZYLEM NA CIEBIE A TU.......... BBBUUUUU

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1