Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
Oryginalnie wysłał gregorg:
[qb]A mozna bylo zamiast tych patafianow z Kowna postawic Panathinaikos.[/qb]
widzicie najezdzacie na marco i po co jak koles chce jak najlepiej a ty swoje emocje pochamuj bo na koncu po tym co powiedziales robis sie zal ze tacy ludzi wogole tu sa
pozdrawiam ludzi ktorzy wygrali dzieki marco dales narwowke ale najwazniejsze ze kupon wszedł wielki dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Czy ktoś wie i może mi powiedzieć, w którym buku można było wczoraj obstawiać EL na żywo ???[/qb]
Ponawiam pytanie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Czy ktoś wie i może mi powiedzieć, w którym buku można było wczoraj obstawiać EL na żywo ???[/qb]
Ponawiam pytanie.[/qb]
może słabo się orientuję ale wydaje mi sie ,że w żadnym!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
Cantoro losiu przypatrz sie uwaznie nickom,bo Ja osobiscie do Marco nic nie mam i wczoraj to nie Ja na niego tak bluzgalem.Chyba masz cos z oczami.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Mam pytanie: czy wie ktoś co się liczy w pierwszej kolejności jak dwa zesp. mają tyle samo pktów, bo myślałem, że dwumecz, ale u kobiet liczyły się chyba punkty? Jak jest u mężczyzn, bo chyba tak samo?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
EUROLEAGUE TIEBREAKERS
When all teams have played each other twice:
1. Best record in head-to-head games between all tied teams.
2. Higher cumulative score difference in head-to-head games between all tied teams.
3. Higher cumulative score difference for the entire regular season.
4. Higher total of points scored for the entire regular season.
5. Higher sum of quotients of points in favor and points against of each match played.
When teams have NOT played each other:
1. Higher cumulative score difference for the entire regular season.
2. Higher total of points scored for the entire regular season.
3. Higher sum of quotients of points in favor and points against of each match played.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
Oryginalnie wysłał gregorr:
[qb]MARCO TE TWOJE TYPY O O DUPE ROZBIC 100 % PEWNE TAK MASZ A KUPONEN MOGE SOBIE DUPE PODETRZEC!!!![/qb]
I KTO JEST TU LOSIEM BEDUINIE

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
Oryginalnie wysłał gregorg:
[qb]Cantoro losiu przypatrz sie uwaznie nickom,bo Ja osobiscie do Marco nic nie mam i wczoraj to nie Ja na niego tak bluzgalem.Chyba masz cos z oczami.[/qb]
MASZ RACJE CHODZI O INNEGO SORKA ALE TAMTEM TO BEDUIN HAHHA

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Jak dla mnie:

Śląsk - Benneton NO BET
Asvel - Tau 2
Pamesa - Efes 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 186
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 186
Olimpija - Cibona :3gw:
Partizan - AEK :4gw:
Skipper - Unicaja :4gw:
ASVEL - TAU :5gw:
ALBA - OLYMPIACOS :4gw:
Kursow jeszcze nie znam ale co wy sadzicie o tych meczach?
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
Olimpija vs.
Cibona Vip 19 Feb.
20:40
Lottomatica
vs. Pau-Orthez 19 Feb.
20:40
Ulker vs.
Barcelona 19 Feb.
20:40
Partizan
vs. AEK 19 Feb.
20:40
Group B Date/
CET
Zalgiris vs.
CSKA 19 Feb.
19:40
Maccabi vs.
Montepaschi 19 Feb.
19:40
Skipper vs.
Unicaja 19 Feb.
19:40
Panathinaikos
vs. KRKA 19 Feb.
19:40
Group C Date/
CET
Adecco Asvel
vs. TAU 18 Feb.
20:40
Pamesa vs.
Efes Pilsen 18 Feb.
20:40
Idea Slask vs.
Benetton 18 Feb.
20:40
Alba vs.
Olympiacos 18 Feb.
20:40

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
tom tyak sie zastanawiam nad tym olimpiakosem?w 1 meczu wymeczone zwyciestwo? alba ostatnio rozniosla efes ale efes poprostu olal ten mecz tak wiec ciezko jest cos tu powiedziec !alba we wlasnej hali? olimpiakos jest napewno zdeterminowany ale.....????

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
nie ruszalbytm takze olimpii ij tam moze sie dziac!!!ale do zagrania jest napewno skipper i TAU :5gw:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
PANATHINAIKOS BEZ KOMENTARZA 100%, SEBKOS CO MYSLISZ O PAMESIE EFES WYDAJE MI SIE MA PEWNE 1 MIEJSCE W GRUPIE???NOI CIEKAWIE ZAPOWIADA SIE W STAMBULE GDZIE ULKER PODEJMUJE BARCELONE!!!ZDECYDOAWANIE STAWIAM NA ULKER BARCA GRA JUZ O NIC MOZE WYSTAWIC DRUGA 5 I DAC ODPOCZAC PODSTAWOWYM GRACZOM PRZED TOP 16!!! TURECKA PUBLICZNOSC I NIESIENI DOPINGIEM SWOICH PUPILI GRACZE ULKERU PORADZA SOBIE Z BARCELONA!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dla mnie najpewniejsze to: Maccabi, Panathinaikos i Pamesa. Bardzo kusi Benetton (grają o drugie miejsce), Pau (Roma gra o pietruszkę) i Ulker (gra o drugie miejsce).
Alba też nie jest bez szans - Grecy to nie ta drużyna to kiedyś.
Trzeba wszystko spokojnie rozważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
pamesa 1,6

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Cześć.

Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego dubelka : Benetton + Pamesa :rolleyes:

Mecz : Idea - Benetton w TV PULS

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]Cześć.

Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego dubelka : Benetton + Pamesa :rolleyes:

Mecz : Idea - Benetton w TV PULS[/qb]
wygrana Bennetonu wcale nie jest taka pewna, a po drugie strasznie glupio sie oglada taki mecz gdzie kibicuje sie rywalom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Panowie co sadzicie o takim hiszpanskim dubelku na jutro ASVEL - TAU 2 oraz Pamesa - Effes 1 ??

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Wydaja mi sie to dosc pewne mecze na jutrzejszy dzien ale chcialbym wiedizec co Wy o tym myslicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, alfa, Lukasz111), 2,669 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,518
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1