|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał gregorr: [qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb] Po pierwsze : NA c***a jestes zly na goscia ktory tak typowal ? To byl jego typ i nikt ci nie kazal go grac ! Po drugie : Dlaczego korzystasz z nicku gregorra - tego starego bywalca na forum ? Zastanow sie co robisz :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
cofam co mowilem o litwinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kocham od dzis kowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157 |
No i tym milym akcentem konczymy dzisiejszy dzien no i kazdy dostal dzisiaj nauczke ze gra sie wlasne typy a jak sie kogos slucha to ma sie pretensje wylacznie do siebie. Na szczescie dzisiaj sie udalo... Milej nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207 |
ZATEM KOLEDZY NA ZDROWIE!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
I po bolu... Jeszcze zeby tylko Panata dowiozla zwyciestwo... Ale nie zapeszam. http://www.bettingadvice.com/forum/viewtopic.php?t=15863&start=25 - szkoda mi teraz tylko troche tej Cibony, balem sie ze Lottomatica wystrzeli przez przypadek z forma. Ale ogolnie to moze byc "calkiem" dobry dzien! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29 |
PANOWIE MUSZE PRZEPROSIC PRZECEWSZYSTKIM MARCO POPROSTU PONIOSLY MNIE EMOCJE!!!MAM NADZIEJE ZE 1 I OSTATNI RAZ! JESZCZE RAZ WYBACZCIE MI !!!JESTEM TYLKO CZLOWIEKIEM Z WYGRANYM KUPONEM W RECE!!!!!POZDRAWIAM DO NASTEPNEGO TYG BYE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał gregorr: [qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb] i jak przeczyta niektóre wypociny to napewno będzie zadowolony :rolleyes: , niektórzy chyba zapomnieli , że nikt nie zmusza zaglądać na forum i słuchać podpowiedzi innych typerów Marco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Żalgiris , Cibona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Taka wlasnie koszykowka jest.Trzeba poczekac do konca bo mecz trwa 40 minut,ale to fakt Zalgiris dostarczyl sporych emocji.No ale dobrze sie skonczylo jeszcze tylko Pana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
cos nietak??? mieliscie handicap zajebistu ,kurs na mecz rozwniez. Ja zas wygralem 2 zl dzisiaj ,olimpiakos obstawialem iz powyzej 82 pnk rzuci ,a ile bylo?? 82! 400zl wygranych adios niekorzystam z zadnego innego nicku ! typuje analizujac kazdy mecz ,a wtedy zas jak Wy macie zwyczaj wpisuje jako pewniak na forum! przyjaciel na litwie rzucil na handi 7+ zalgirisu ponad tys w przeliczeniu zlotowek ,jedynego pnk zabraklo. niesadzilem ze mam taka niska opinie wsrod Was coz powodzenia w typowaniu ,pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś coś takiego :
Novo Mesto - Zalgaris 2 1.49 Pireus - Lyon 1 1.19 Siena - Skipper 1 1.56 Efes - Wroclaw 1 1.32 Euroliga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale i tak wtopa z inną dyscypliną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... no nic za tyd. trzeba zagrać Euroligę nie dodając żadnej innej dyscypliny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Marco niemasz, chill poprostu wiesz emocje!!!!! I szuka sie winnego, ktorym napewno niebyles ty... Pozdro i szkoda ze ci kupon niewszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
hehe a sie chłopy pobluzgały dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie moge z was , zobaczcie co robi z nas ta caa bukmacherka , podczas meczu zamieniamy sie w zwierzyne , hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
spoko ,zapomnialem juz o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2 bilet zwrocil straty do tego mam na browarek wygranej co do meczu byl identycznym co i w lidze ,z szawlami po przerwie bylo -15 ,odegral i zwyciezyl jak i dzisiaj chaos na parkiecie spowodowany tak waznymi pnk-ami ,,za tydzien mecz z cska(ktory po przegranej z makabi musi wygrywac aby miec 1 miejsce w gropie ) ,chociaz mozliwa...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Eh nie mam slow po raz kolejny nie wchodzi tylko jeden mecz i to taki ktory juz prawie wszedl wystarczylo grac na rownym poziomie tak jak do przerwy a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Panathinaikos ladnie zepsuł mecz.No i znow sie sprawdzilo ze trzeba czekac do konca,no i w jednym meczu bylo szczeliwe zakonczenie a w maladze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Za tydzien nie będe miał jak zatypowac,wiec zycze wam wysokich i celnych wygranych zwlaszcza ze to ostatnia kolejka i pewnie walek na walku bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Witam
No co zrobilo KOWNO TO wielkie dzieki chłopaki wypije za to kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: EFES-slask 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> OLYMPIAKOS-asvel 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> krka-ZALGIRIS 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <BRAWO>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał Paweł: [qb] Oryginalnie wysłał gregorr: [qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb] Po pierwsze : NA c***a jestes zly na goscia ktory tak typowal ? To byl jego typ i nikt ci nie kazal go grac ! Po drugie : Dlaczego korzystasz z nicku gregorra - tego starego bywalca na forum ? Zastanow sie co robisz :rolleyes: [/qb] No i co ? Weszlo !!! Oryginalnie wysłał : marco_lithuania adios niekorzystam z zadnego innego nicku ! Chyba mnie nie zrozumiales ! To z tym nickiem tyczylo sie goscia ktorego zacytowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Majstersztyk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
witam ale dramat - ludzie co Wy prezentujecie?
czy naprawdę tutaj piszą same 12 latki którym ktos kupony wysyła w kolekturach bo są za młodzi do wysyłania?
ludzie dorośli się tak nie zachowują !!
przeciez jeśli Marko powiedziąłze wygra jego faworyt to zrobł to na swoją odpowiedzilanośc - dla siebie tylko - a tu zaraz tyle bluzgów.. przecież nie ma obowiązku wysyłac tego co ktoś powie , zasugeruje ... jak ktos nie ma własnego zdania nie powinien sie zabiearac za bukmacherke...
no a komentarze - żenada - wekszość tych tematów tu są przepełnine - zamaist typami - to najeżdżaniem na innych ...
powiem to co Cantoro - ludzie wyluzjcie..
ja dziś zagrałem na Krka i przegrałem i co? jutro jest 50 innych meczy które można trafić .. a w wikend 200...
naprawde troche luzzu - a Ci którzy podają swoje typy i są potem bluzgani - to jakby mieli jaja to by już typów nie zamiszczali
pozdrawiam normalnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363 |
Oryginalnie wysłał damson: [qb]Specjalisci od koszykowki czy powiecie mi jaka jest szansa trafienia dzis takiego kupony:
Cibona-Roma 1 @1,3 NovoMesto-Zalgiris 2 @1,37 Olympiacos-Asvel(0-10) 1 @1,9 AKO: 3,05 za 50 =152,3
Pierwszy raz obstawiam kosza i dlatego sa obawy o koncowe powodzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Uff, udalo sie!!! pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Czy ktoś wie i może mi powiedzieć, w którym buku można było dzisiaj obstawiać EL na żywo ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka