Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał gregorr:
[qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb]
Po pierwsze : NA c***a jestes zly na goscia ktory tak typowal ? To byl jego typ i nikt ci nie kazal go grac !

Po drugie : Dlaczego korzystasz z nicku gregorra - tego starego bywalca na forum ?

Zastanow sie co robisz :rolleyes:

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
cofam co mowilem o litwinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kocham od dzis kowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
No i tym milym akcentem konczymy dzisiejszy dzien no i kazdy dostal dzisiaj nauczke ze gra sie wlasne typy a jak sie kogos slucha to ma sie pretensje wylacznie do siebie. Na szczescie dzisiaj sie udalo... Milej nocy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
ZATEM KOLEDZY NA ZDROWIE!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
I po bolu...
Jeszcze zeby tylko Panata dowiozla zwyciestwo... Ale nie zapeszam.
http://www.bettingadvice.com/forum/viewtopic.php?t=15863&start=25 - szkoda mi teraz tylko troche tej Cibony, balem sie ze Lottomatica wystrzeli przez przypadek z forma.
Ale ogolnie to moze byc "calkiem" dobry dzien! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 29
PANOWIE MUSZE PRZEPROSIC PRZECEWSZYSTKIM MARCO POPROSTU PONIOSLY MNIE EMOCJE!!!MAM NADZIEJE ZE 1 I OSTATNI RAZ!
JESZCZE RAZ WYBACZCIE MI !!!JESTEM TYLKO CZLOWIEKIEM Z WYGRANYM KUPONEM W RECE!!!!!POZDRAWIAM DO NASTEPNEGO TYG BYE

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał gregorr:
[qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb]
i jak przeczyta niektóre wypociny to napewno będzie zadowolony :rolleyes: , niektórzy chyba zapomnieli , że nikt nie zmusza zaglądać na forum i słuchać podpowiedzi innych typerów

Marco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Żalgiris , Cibona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Taka wlasnie koszykowka jest.Trzeba poczekac do konca bo mecz trwa 40 minut,ale to fakt Zalgiris dostarczyl sporych emocji.No ale dobrze sie skonczylo jeszcze tylko Pana.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
cos nietak??? mieliscie handicap zajebistu ,kurs na mecz rozwniez.
Ja zas wygralem 2 zl dzisiaj ,olimpiakos obstawialem iz powyzej 82 pnk rzuci ,a ile bylo?? 82! 400zl wygranych adios
niekorzystam z zadnego innego nicku !
typuje analizujac kazdy mecz ,a wtedy zas jak Wy macie zwyczaj wpisuje jako pewniak na forum!
przyjaciel na litwie rzucil na handi 7+ zalgirisu ponad tys w przeliczeniu zlotowek ,jedynego pnk zabraklo.
niesadzilem ze mam taka niska opinie wsrod Was
coz powodzenia w typowaniu ,pa

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Witam,

Na dziś coś takiego :

Novo Mesto - Zalgaris 2 1.49
Pireus - Lyon 1 1.19
Siena - Skipper 1 1.56
Efes - Wroclaw 1 1.32
Euroliga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale i tak wtopa z inną dyscypliną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... no nic za tyd. trzeba zagrać Euroligę nie dodając żadnej innej dyscypliny...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Marco niemasz, chill poprostu wiesz emocje!!!!! I szuka sie winnego, ktorym napewno niebyles ty...
Pozdro i szkoda ze ci kupon niewszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
hehe a sie chłopy pobluzgały dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie moge z was , zobaczcie co robi z nas ta caa bukmacherka , podczas meczu zamieniamy sie w zwierzyne , hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
spoko ,zapomnialem juz o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
2 bilet zwrocil straty do tego mam na browarek wygranej
co do meczu byl identycznym co i w lidze ,z szawlami po przerwie bylo -15 ,odegral i zwyciezyl jak i dzisiaj
chaos na parkiecie spowodowany tak waznymi pnk-ami
,,za tydzien mecz z cska(ktory po przegranej z makabi musi wygrywac aby miec 1 miejsce w gropie ) ,chociaz mozliwa...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Eh nie mam slow po raz kolejny nie wchodzi tylko jeden mecz i to taki ktory juz prawie wszedl wystarczylo grac na rownym poziomie tak jak do przerwy a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Panathinaikos ladnie zepsuł mecz.No i znow sie sprawdzilo ze trzeba czekac do konca,no i w jednym meczu bylo szczeliwe zakonczenie a w maladze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Za tydzien nie będe miał jak zatypowac,wiec zycze wam wysokich i celnych wygranych zwlaszcza ze to ostatnia kolejka i pewnie walek na walku bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Witam

No co zrobilo KOWNO TO wielkie dzieki chłopaki wypije za to kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
EFES-slask 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
OLYMPIAKOS-asvel 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
krka-ZALGIRIS 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
<BRAWO>

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał Paweł:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gregorr:
[qb]GDZIE JESTES PEWNIAKU MARCO????POKAZ SIE[/qb]
Po pierwsze : NA c***a jestes zly na goscia ktory tak typowal ? To byl jego typ i nikt ci nie kazal go grac !

Po drugie : Dlaczego korzystasz z nicku gregorra - tego starego bywalca na forum ?

Zastanow sie co robisz :rolleyes: [/qb]
No i co ? Weszlo !!!

Quote
Oryginalnie wysłał : marco_lithuania
adios niekorzystam z zadnego innego nicku !
Chyba mnie nie zrozumiales ! To z tym nickiem tyczylo sie goscia ktorego zacytowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Majstersztyk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
witam
ale dramat - ludzie co Wy prezentujecie?

czy naprawdę tutaj piszą same 12 latki którym ktos kupony wysyła w kolekturach bo są za młodzi do wysyłania?

ludzie dorośli się tak nie zachowują !!

przeciez jeśli Marko powiedziąłze wygra jego faworyt to zrobł to na swoją odpowiedzilanośc - dla siebie tylko - a tu zaraz tyle bluzgów..
przecież nie ma obowiązku wysyłac tego co ktoś powie , zasugeruje ...
jak ktos nie ma własnego zdania nie powinien sie zabiearac za bukmacherke...

no a komentarze - żenada - wekszość tych tematów tu są przepełnine - zamaist typami - to najeżdżaniem na innych ...

powiem to co Cantoro - ludzie wyluzjcie..

ja dziś zagrałem na Krka i przegrałem i co? jutro jest 50 innych meczy które można trafić .. a w wikend 200...

naprawde troche luzzu - a Ci którzy podają swoje typy i są potem bluzgani - to jakby mieli jaja to by już typów nie zamiszczali

pozdrawiam normalnych

Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 363
Quote
Oryginalnie wysłał damson:
[qb]Specjalisci od koszykowki czy powiecie mi jaka jest szansa trafienia dzis takiego kupony:

Cibona-Roma 1 @1,3
NovoMesto-Zalgiris 2 @1,37
Olympiacos-Asvel(0-10) 1 @1,9
AKO: 3,05
za 50 =152,3

Pierwszy raz obstawiam kosza i dlatego sa obawy o koncowe powodzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Uff, udalo sie!!!
pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Czy ktoś wie i może mi powiedzieć, w którym buku można było dzisiaj obstawiać EL na żywo ???

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1