Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 62
lublana-zagrzeb 1
zalgiris kaunas-cska 1
skipper-malaga 1
wrocław-benneton 1
to sa pewniaki z euroligi,te druzyny walcza jeszce o awans wiec musza wygrac.a c odo slaska to ja napewno nie bede stawiał na benneton tylko na naszych przecież chłopaki wygraja ten mecz a bentton juz ma awans zapewniony.A co do reszty meczy to nie mam żadnych wątpliwości.powodzenia

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
O to moje typy:
Lublana-Zagrzeb 1 10/10
Kowno-CSKA Moskwa 1 10/10 ten mecz wygra Kowno wiem to z pewnych żródeł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
M.T.Aviv-Siena 1 tu nawet 11/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Siena jest cienka jak barszcz a Macabi po porazce u siebie ze Skiperem teraz wygra
Ulk.Ist.-Barcelona 1 10/10 ogromna motywacja gospodarzy w porownaniu ze zerowa gosci
S.Bolog.-Malaga 1 10/10
Panath.-Novo Mesto 1 10/10 a w toto-mixie z handicapem na 1 tez 10/10
Berlin-Pireus 2 8/10 tez powinno wejsc.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Panowie HOT PICS:
Śląsk-Benetton 2 10/10
Uzasadnienie:
Właśnie DJ Sachi opublikował swój typ 1x na ten mecz.Teraz juz wiadomo ze zwyciezca moze byc tylko jeden BENETON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DJ dzieki za pewniaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
Panowie a co sadzicie o meczu Zalgiris-CSKA??? Ja mam 2 teorie dotyczace tego meczu.
Po pierwsze to Zalgiris walczy jeszcze o awans do TOP 16 i musi wygrac.Ale z drugiej strony po ostatnim meczu w KRKA gdzie zwyciestwo wymeczyli w koncowce czy sa w stanie ograc CSKA???
Po drugie natomiast to ta wtopa w ostatniej kolejce z Maccabi CSKA troche sobie namieszalo, bo teraz przy zalozeniu ze Maccabi wygra ze Siena(co jest pewne na 70%) to CSKA musi wygrac w Kownie zeby zajac 1 miejsce w grupie. Ale jak to czasem bywa CSKA moze rowniez po sasiedzku zrobic Zalgirisowi prezent i sie podlozyc zeby to Kowno a nie Slask(przy zalozeniu ze wygra z Bennettonem) awansowal do TOP 16.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja sobie upatrzyłem 3 pozycje do rozmyślań:
Żalgiris-CSKA 2
(ruski im nie puszczą,nie cierpią Litwy,ponadto chcąć zaschować 1 miejsce musza wygrać,a Kowno jest za słabe dla na nich,ale i tak awansuje bo...)
Śląsk-Benetton 2
Śląsk ma pecha i znowu odpadnie,ponadto Benetton gra o 2 miejsce i lepsze rozstawienie,po trzecie Greer i Tomczyk i Wójcik to za mało na makaronów no i po czwarte tak chce DJ Sachi
Ulker-Barcelona 1
Ulker ma motywację i ostatnio gra bardzo
dobrze,Barca chyba w końcu przegra,kiedyś muszą miec dosć.

jeszcze drobna uwaga do Rivaldo:nie szastaj tak tymi 10,bo połowa twoich pewniaków to zasługuje góra na 7.Pamietaj,że 10/10 to ocena maksymalna,więc wartosć artystyczna takiego pewniaka musi być wysoce perfekcyjna,pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
prawda jest taka, że jeśli Śląsk nie ''posmaruje'' przed meczem to top 16 nie będzie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]Panowie co sadzicie o takim hiszpanskim dubelku na jutro ASVEL - TAU 2 oraz Pamesa - Effes 1 ??[/qb]
Ja też tak to dzisiaj widzę. I gram tylko te 2 spotkania.

Co do pozostałych meczy:

Alba-Olympiakos no bet
Mecz tych zespołów w Grecji jeszcze do dzisiaj mnie wk....a. Parę ładnych złotych było do wygrania gdyby nie wygrana po remisie.Kto śledził ten mecz sam wie jak sie układał... Wtedy sytuacja trochę inna była oba zespoły miały jeszcze teoretyczne szanse na awans. Dzisiaj już tylko Olympiakos... Hehe sam Szymon Szewczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> obiecuje gre dla Śląska aby po raz 1 awansowali do top 16. I wydaje mi się że jezeli Alba podejdzie w miarę poważnie co do tego spotkania dołoży grekom.
Jednak to tylko gdybanie na zasadzie:Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
W każdym bądz razie ja tego meczu nieruszam.

Śląsk - Beneton no bet
Śląsk wiadomo walczy o top 16. Beneton bez Edneya, Jackson wprawdzie godnie go zastąpił w meczu z Albą ale czy przeciwko Greerowi zaliczy równie udany występ??wątpie.... Beneton walczy o 2 najlepsze miejsce (premiowane 1 miejscem w grupie w top 16)ale miejsce to niezależy wyłącznie od nich,muszą czekać na wyniki grupy B.
Jak dla mnie większa motywacja po stronie Śląska, porażki Wrocławian we własnej hali niewielkie... z przeciwnikami którzy walczyli wtedy jeszcze o top 16... Sląsk z Benetonem walczącym o awans nie miał by większych szans, a tak.... czas pokaże.Jednak jak dla mnie każdy wyniki możliwy..
A tak na marginesie przypominam sobie mecz Śląsk-Beneton jakieś 2/3 lata temu?? kiedy to po dramatycznej końcówce (był bodajże remis albo +1 dla Śląska).W ostatnich sek. strata Śląska, przechwyt Pittisa i.... Beneton wygrywa. Jak będzie dzisiaj zobaczymy.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
A ja mam pytanie. Czemu Valencia to dzis taki pewniak?przeciez jesli EFes przegra, a Benettonw ygra ze slaskiem to efes wtedy straci chyba 1 pozycje.....a moze sie myle? prosze o odpowiedz

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał tygrysexx:
[qb]A ja mam pytanie. Czemu Valencia to dzis taki pewniak?przeciez jesli EFes przegra, a Benettonw ygra ze slaskiem to efes wtedy straci chyba 1 pozycje.....a moze sie myle? prosze o odpowiedz[/qb]
Efes ma już zapewnione 1 miejsce w grupie i chociaż niewiem co by się działo to na drugie i tak nie spadnie . Poczytaj sobie co by było gdyby : http://www.euroleague.net/noticia.j...da=14&id=578&id2=579&id3=580

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
marco_lithuania
Member
Użytkownik # 8936

wysłano 17-02-2004 14:39
--------------------------------------------------
27+/MCGRADY /MIL-ORL 1.75
--------------------------------------------------41 pnk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
_____________
marco_lithuania
Member
Użytkownik # 8936

wysłano 17-02-2004 11:29
--------------------------------------------------------------------------------
Karlos - ja zagram 80+ pnk dla Rytasu
104 Rytas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
to wyglada tak:)

-> wygrywa Pamesa, wygrywa Tau wtedy Benetton nie msui wygrac

-> przegrywa Pamesa, Tau wygrywa wtedy Benetton musi wygrac swoj mecz

Tutaj zaczynaja sie juz rozne kombinacje (a obydwa mecze rozgrywane sa o tej samej godzinie)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
ja osobiscie jestem bardzo przekonnay co do dzisjeszego zwyciestwa Pamesy nad Efesem i sadze raczej ze TAU tez sobie poradzi we Francji z ASVEL-em

Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]to wyglada tak:)

-> wygrywa Pamesa, wygrywa Tau wtedy Benetton nie msui wygrac

[/qb]
właśnie benetton musi wtedy wygrać bo spadnie na czwartą pozycję bo ma najgorszy bilans h2h .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
dlaczego na tak niskich kursach gracie?do tego euroliga ,ostatnia tura ,walka o miejsce .
Total -zamienia kilka meczow

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
a no tak benetton ma gorszy bilnas malych pkt z Pamesa i dwie porazki z TAU, sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał marco_lithuania:
[qb]dlaczego na tak niskich kursach gracie?do tego euroliga ,ostatnia tura ,walka o miejsce .
Total -zamienia kilka meczow[/qb]
witam marco

dla mnie kursy na Tau 1.45 i na Valencie 1.61 naprawde nie są małym - chyba że Ty za takie je uznajesz

pozdro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Bodex tez dzis masz ochote na zagranie dubelka hiszpanskeigo ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
jasne ,to wszystko z rzeczy zmienia,podam jakie u nas kursy
300 ASVEL-TAU CERAMICA 3.55 18.00 1.23
301 PAMESA-EFES PILSEN 1.36 17.00 2.46
302 IDEA SLASK-BENETTON 1.71 16.00 1.80 303 ALBA-OLYMPIAKOS 3.50 18.00 1.22

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Marco a jak to wyglada w przeliczeniach na zlotowki ??

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1