|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
na dzien dzisiejszy 1zl=70 centy litewskich 1 lit=1.41 zl bukom pojeb.lo sie 4460 Maccabi-Montepaschi 1.17 16.00 3.80 4470 Skipper-Unicaja 1.13 18.00 4.25
4480 Panathinaikos-Krka 1.05 18.00 5.95
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]Marco a jak to wyglada w przeliczeniach na zlotowki ??[/qb] hehe, kursy chcesz przeliczac z litow na zlotowki?? bo nie bardzo czaje o co chodzi w tym poscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
hehe a tak z ciekawosci chcialem zobaczy jakei daja kursy na Litwie w przeliczeniu na zlotowki ale sam sie zakrecilem juz hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
na dziś gram :
PAMESA VALENCIA vs. EFES PILSEN 1
Powiem krótko . Efesowi już nikt i nic nie odbierze pierwszego miejsca w grupie więc do Valencji nie przyjadą specjalnie zmotywowani .Za to hiszpanie mają jeszcze szanse na drugie miejsce w grupie ( nie premiowane rozstawieniem , bo takie przypadnie CSKA lub Maccabi ) ale tylko w wypadku gdy wygraja swój mecz i Benetton oraz Tau doznają porażki . Trzecie miejsce w grupie mogą zająć w przypadku kiedy wygrają swój mecz oraz gdy Tau oraz Benetton też wygrają ponieważ mają lepszy bilans h2h z Tau. Czwarte miejsce zajmą gdy przegrają swój mecz a wygra Tau . Dziś oprócz matematyki potrzeba też będzie mieć troche szczęścia ale myśle że ono bedzie z Valencią i z nami .
ADECCO ASVEL vs. TAU CERAMICA 2
Adecco grać dziś będzie tylko dla swojej publiczności bo na nic niema już szans . Lider ligi hiszpańskiej jedzie po zwycięstwo bo tylko ono może jej dać szanse na zajęcie drugiego miejsca w grupie . Potrzebne bedzie do tego zwycięstwo Śląska z Benettonem ( będzie ciężko do DJ Sachi typuje 1X ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Nie wieże że takie gwiazdy jak Macijauskas , Nocioni , Scola , Betts nie pokonają kelnerów z Francji.
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
co do euroligi proponuje obstawic jotrzejszy mecz zalgirisu z cska na korzysc kowienczykow(zabespieczenie-remisik), kurs u nas spada ,,mozliwy.... w wypadku wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
wygranei Idea z beneton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
co sadzicie o kompetencji naszych bukmakerow , -28+/MCGRADY /ORL-UTAH 1.70 11.00 1.75 wczoraj z Milwaukee 41pnk z [email]Kirilenko@Co[/email] w domowym meczu niebedzie stanowilo rzadnych problem overkovac, do tego Tracy uwielbia jute (srednia z ta druzyna 32 ).jak dla mnie :4gw: (mam nadzieje ze kontuzji niebedzie) coo tym myslicie?chce grac grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Po przeanalizowaniu postów powyżej,rzuceniu okiem na tabelę postanowilem puścić oto taki kupon. PROFESJONAL 2z3 A.Śląsk-Treviso-2(1,89) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> B.Lyon-Vitoria-2(1,45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> B.Polska-Slowenia-1X(1,36) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> C.Valencja-Efes-1(1,61) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> C.Norwegia-1+(1,17)-(strzeli bramkę) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127 |
slask - beneton 2, widzialem co zrobil beneton ze śląskiem w pierwszym meczu, nie wierze aby olympiakos albo zalgirys nie wygralo a beneton bedzie chcial utrzymac 2 miejsce. w tym meczu jeśli śląsk wygra to rożnica co najwyżej kilku pkt, chociaz mi sie wydaje, że beneton odjedzie juz w pierwszej polowie na kilkanascie pkt i tak sie ten mecz zakonczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
nie ma co sie rozpisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamesa i Tau na dzis za gruba kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obie druzyny walcza jeszcze o cos a za przeciwnikow maja druzyny ktore juz osiagnely swoj cel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Efes pierwsze miejsce nawet przy porazce, ASVEL ostatnie miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Benneton dzisiaj zostanie pokonany, białasy sie zmobilizują a Greer bedzie mial 3 pointer night <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Podoba mi sie jak on podchodzi nie pozornie jako ten rozgrywające i nagle rzuca trojeczke , fajnie to wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Witam Wiecie czy mecz Sląska Wrocław jest transmitowany na żywo ?? szukam i szukam i nic nie w programach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
z góry dzieki POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
jest chbya na TV Puls transmisja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
TV PULS transmija na zywo, całe szczęście ze PULS jest na CYFRZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
ale jestes bystry... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Witam Czy słyszeliście kiedyś o takiej drużynie Idea Slask Warsaw ?? Ja nie ale widocznie taka istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i w dodatku gra w Eurolidze. Idea Slask Warsaw [ betbrain.com] Pozdrawiam Mondex ps. sorki że nie związane z typowaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
idea 1-(schetyna ma dzis urodziny) alba 1-(szewczyk nam to zagwarantowal) welcome to top 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś taki o to dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamesa Valencia - Efes 1 @1.61 Idea Slask Wroclaw - Benetton @1.89
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś taki o to dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamesa Valencia - Efes 1 @1.61 Idea Slask Wroclaw - Benetton @1.89
|
|
|
Link skopiowany do schowka