Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
na dzien dzisiejszy 1zl=70 centy litewskich
1 lit=1.41 zl
bukom pojeb.lo sie 4460
Maccabi-Montepaschi
1.17
16.00
3.80

4470
Skipper-Unicaja
1.13
18.00
4.25

4480
Panathinaikos-Krka
1.05
18.00
5.95

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]Marco a jak to wyglada w przeliczeniach na zlotowki ??[/qb]
hehe, kursy chcesz przeliczac z litow na zlotowki?? bo nie bardzo czaje o co chodzi w tym poscie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
hehe a tak z ciekawosci chcialem zobaczy jakei daja kursy na Litwie w przeliczeniu na zlotowki ale sam sie zakrecilem juz hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
na dziś gram :

PAMESA VALENCIA vs. EFES PILSEN 1

Powiem krótko . Efesowi już nikt i nic nie odbierze pierwszego miejsca w grupie więc do Valencji nie przyjadą specjalnie zmotywowani .Za to hiszpanie mają jeszcze szanse na drugie miejsce w grupie ( nie premiowane rozstawieniem , bo takie przypadnie CSKA lub Maccabi ) ale tylko w wypadku gdy wygraja swój mecz i Benetton oraz Tau doznają porażki . Trzecie miejsce w grupie mogą zająć w przypadku kiedy wygrają swój mecz oraz gdy Tau oraz Benetton też wygrają ponieważ mają lepszy bilans h2h z Tau. Czwarte miejsce zajmą gdy przegrają swój mecz a wygra Tau . Dziś oprócz matematyki potrzeba też będzie mieć troche szczęścia ale myśle że ono bedzie z Valencią i z nami .

ADECCO ASVEL vs. TAU CERAMICA 2

Adecco grać dziś będzie tylko dla swojej publiczności bo na nic niema już szans . Lider ligi hiszpańskiej jedzie po zwycięstwo bo tylko ono może jej dać szanse na zajęcie drugiego miejsca w grupie . Potrzebne bedzie do tego zwycięstwo Śląska z Benettonem ( będzie ciężko do DJ Sachi typuje 1X ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Nie wieże że takie gwiazdy jak Macijauskas , Nocioni , Scola , Betts nie pokonają kelnerów z Francji.

powodzenia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
co do euroligi proponuje obstawic jotrzejszy mecz zalgirisu z cska na korzysc kowienczykow(zabespieczenie-remisik), kurs u nas spada ,,mozliwy.... w wypadku wygranej

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
wygranei Idea z beneton
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
toto
Pamesa -5

Alba +6

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
co sadzicie o kompetencji naszych bukmakerow , -28+/MCGRADY /ORL-UTAH 1.70 11.00 1.75
wczoraj z Milwaukee
41pnk
z [email]Kirilenko@Co[/email] w domowym meczu niebedzie stanowilo rzadnych problem overkovac, do tego Tracy uwielbia jute (srednia z ta druzyna 32 ).jak dla mnie :4gw: (mam nadzieje ze kontuzji niebedzie)
coo tym myslicie?chce grac grubo

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Po przeanalizowaniu postów powyżej,rzuceniu okiem na tabelę postanowilem puścić oto taki kupon.
PROFESJONAL
2z3
A.Śląsk-Treviso-2(1,89) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
B.Lyon-Vitoria-2(1,45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
B.Polska-Slowenia-1X(1,36) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
C.Valencja-Efes-1(1,61) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
C.Norwegia-1+(1,17)-(strzeli bramkę) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
S
sh4 Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
slask - beneton 2, widzialem co zrobil beneton ze śląskiem w pierwszym meczu, nie wierze aby olympiakos albo zalgirys nie wygralo a beneton bedzie chcial utrzymac 2 miejsce. w tym meczu jeśli śląsk wygra to rożnica co najwyżej kilku pkt, chociaz mi sie wydaje, że beneton odjedzie juz w pierwszej polowie na kilkanascie pkt i tak sie ten mecz zakonczy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
nie ma co sie rozpisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamesa i Tau na dzis za gruba kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obie druzyny walcza jeszcze o cos a za przeciwnikow maja druzyny ktore juz osiagnely swoj cel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Efes pierwsze miejsce nawet przy porazce, ASVEL ostatnie miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Benneton dzisiaj zostanie pokonany, białasy sie zmobilizują a Greer bedzie mial 3 pointer night <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Podoba mi sie jak on podchodzi nie pozornie jako ten rozgrywające i nagle rzuca trojeczke , fajnie to wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Witam
Wiecie czy mecz Sląska Wrocław jest transmitowany na żywo ??
szukam i szukam i nic nie w programach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

z góry dzieki
POZDRAWIAM

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
jest chbya na TV Puls transmisja

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
TV PULS transmija na zywo, całe szczęście ze PULS jest na CYFRZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
ale jestes bystry... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Czy słyszeliście kiedyś o takiej drużynie Idea Slask Warsaw ?? Ja nie ale widocznie taka istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i w dodatku gra w Eurolidze.
Idea Slask Warsaw [betbrain.com]

Pozdrawiam Mondex

ps. sorki że nie związane z typowaniem

Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
idea 1-(schetyna ma dzis urodziny)
alba 1-(szewczyk nam to zagwarantowal)
welcome to top 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na dziś taki o to dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pamesa Valencia - Efes 1 @1.61
Idea Slask Wroclaw - Benetton @1.89

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na dziś taki o to dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pamesa Valencia - Efes 1 @1.61
Idea Slask Wroclaw - Benetton @1.89

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, burbon, poozon, aker, JelineK), 1,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,794
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1