|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
michal450 a co sadzisz o TAU ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Małe sprostowanie:
Idea Slask Wroclaw - Benetton 2 @1.89
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Kiwiasty - TAU - też moim zdaniem powinno wygrać.
ps : możesz mi zapodać Twój nr gg na priv... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
masz w moim profilu napisany
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Dzięki za odp
ja dzis typuje
IDEA SLĄSK-BENNETON 2 VALENCJA-EFES 1
ale wymysliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POZDRAWIAM <PIWO>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Barcelona.... Current ACB champion F.C. Barcelona is in deep roster trouble. After losing Roger Grimau and Gregor Fucka for two months, Roberto Dueñas is now injured and is in doubt for the next games. Dueñas is suffering a back injury that prevents him from playing without pain, so the medical staff of the club is trying to get him healthy before the next King's cup that will start on February 26th. Meanwhile Danish player Cristian Drejer and Barcelona are rumored to be negotiating for a long-term contract, but it seems that a NBA escape clause could be the main problem before the agreement. In the same way, Pamesa Valencia, current runner-up, decided to go to the market in order to find a substitute for Marko Popovic (185-G-82), who will be loaned.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
Zapraszam do piatej czesci tematu, nie ma sensu bic rekordu ilosci postow w jednym temacie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał clarence: Zapraszam do piatej czesci tematu, nie ma sensu bic rekordu ilosci postow w jednym temacie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> żadne zapraszam do nowego tematu, nie zakładamy nowego "w trakcie kolejki", nowy temat będzie potrzebny od II rundy;
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
W zasadzie wszystko zostalo powiedziane, jesli chodzi o dzisiejsze mecze. Dosc ewidentnie nasuwaja sie trzy rezultaty:
Asvel-TAU 2 (handicapy w okolicach -6 to tez dobre rozwiazanie) Pamesa-Efes 1 Alba-Olympiakos 2 (choc to mniej wartosciowy typ, a moze po prostu "niepatriotyczny"...)
Jutrzejsze mecze wydaja sie rowniez niezla okazja do zarobienia paru groszy.
Roma - Pau-Orthez 2 Jedynym pozasportowym powodem, dla ktorego Lottomatica mialaby tu walczyc, bylby jakis uklad z Partizanem, w co nie wierze...
Ulker - Barcelona 1 Prestizowy mecz, zbyt dlugo Ulker w tym sezonie dochodzil do formy, zeby teraz zawodnicy pokroju Blaira i Bookera mieli nie ograc o nic od 2 tygodni nie walczacej Barcelony
Zalgiris - CSKA 2 Niespodziewanie wysokie kursy na CSKA, chcace awansowac z pierwszego miejsca. Co prawda ten mecz to potencjalny "powrot do mlodosci" Sabonisa, nic on jednak sam nie wskora. Zreszta Zalgiris wcale nie w najwyzszej formie, w kontrowersyjnych okolicznosciach pokonal Lietuvos (pisze na wszelki wypadek gdyby ktos podal to jako kontrargument ) Poza tym - pamietacie zeszly rok, mecz Slask - CSKA, podobna sytuacja. "My kamanda profesjonalistaw" tak powinno byc i tym razem, CSKA nie odpusci.
Przebieg innych meczow moze zalezec od dzisiejszych wynikow Idei i Olympiakosu, wiec za wczesnie zeby prognozowac juz teraz wyniki wszystkich spotkan.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
a ja zagrałem na Śląsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Cała Polska w cieniu Śląska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka