|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, Pozwoliłem sobie stworzenie nowego tematu. Już jutro mamy pierwsze mecze 1/8 finału Uleb Cup : oficjalna strona : http://www.euroleague.net/ulebcup/ 1 mecze : 10.02 Rewanże : 17.02 1/8 FinałuMakedonikos - Lleida Charleroi - Estudiantes Madryt Real Madryt - Auna Gran Canaria Energy Kolonia - Metis Varese Ventspils - Reflex Belgrad Joventut Badalona - Breil Milano Łukoil Sofia - Lietuvos Rytas Wilno Hapoel Jerozolima - Prokom Trefl Sopot
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
Hellou.
Co sadzicie o Prokomie? Lubię obstawiać mecze które pózniej mam możliwosć ogladać, ale na razie jestem w kropie. Nie wiem jak zagrać. Jak dla mnie Sopot ma szansę w dwumeczu, ale czy poradzi sobie już w pierwszym na wyjezdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Jak dla mnie to wydaje się Prokom godny zagrania.
Szanse Prokomu oceniałbym w granicach gdzieś 75% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Momi zdaniem Prokom przegra w Izraelu różnicą 3-4 pkt. U siebie natomiast łatwo nadrobi strate i przejdzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025 |
Prokom może 1szy mecz minimalnie na wyjezdzie przegrac... Ta jerozolima ma w składzie tego amerykanina co w zeszłym roku w finale chyba też :rolleyes: Uleb jak prokom grał bodajże z Arisem Saloniki rzucił im 32 pkt. Jak zle cos napisałem to mnie poprawic bo cytuje to co w TV gadali na temat tego meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
[qb]Real Madryt[/qb] - Auna Gran Canaria 1 - Real ma lepszy skład , ostatnio dobra forma , muszą wygrać , jeśli myślą o awansie , w ostatniej kolejce zwycięzyli w Vitorii
[qb]Energy Kolonia[/qb] - Metis Varese 1 - Metis jest (podobno) osłabiony , zabraknie MCCULLOUGHa a to napewno bardzo duże osłabienie , prawdopodobnie nie zagra Nesby , raczej pewna 1 - chociaż wolałbym , żeby ktoś potwierdził te osłabienia.
Charleroi - [qb]Estudiantes[/qb] 2 - jakoś Belgowie kojarzą mi się ze słabiakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , a Estudiantes w grupie 9-1 !
Łukoil Sofia - Lietuvos Rytas Wilno - liczę , że Marco coś skrobnie na temat tego meczu :zobacz:
Hapoel Jerozolima - Prokom Trefl Sopot - skłaniałbym się do tego co napisał Drago , twarde spotkanie , zakończone minimalną wygraną żydków , Kijewski sam powiedział , że o awansie zadecyduje mecz w Sopocie , ale przeciw Prokomowi również nie postawię , bo ich '3' zwłaszcza Markownika , w ostatniej kwarcie robią cuda
Dużo zależy również od kursów. Na dzień dzisiejszy grałbym Real , Energie , Estudiantes
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A dla mnie pewna 1 to Juventut. Hiszpanie tego nie mogą przegrać w obliczu rewanżu w Mediolanie. A u siebie są bardzo trudni do pokonania. Zastanawiam się nad rewelacyjnym Refleksem i oczywiście będącego w b.dobrej formie Estudiantesu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb][qb] Energy Kolonia[/qb] - Metis Varese 1 - Metis jest (podobno) osłabiony , zabraknie MCCULLOUGHa a to napewno bardzo duże osłabienie , prawdopodobnie nie zagra Nesby , raczej pewna 1 - chociaż wolałbym , żeby ktoś potwierdził te osłabienia.
[/qb] Do McCullough'a i Nesby dochodzi jeszcze starzik Andrea Meneghin. McCullough jest reżyserem gry, Nesby drugim strzelcem w drużynie(po McCullough'u), także sadzę, że Niemcy w pierwszym spotkaniu nie powinni mieć problemów z pokonaniem Włochów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
prof :zobacz: N31 Kozani-Lleida 1.69 16 2.14 N32 Charleroi-Estud.M. 2.14 16 1.69 N33 Real M.-Las Palmas 1.34 17 3.15 N34 Koln-Varese 1.88 15 1.91 N35 Ventspils-Zeleznik 1.69 16 2.14 N36 Badalona-Milan 1.52 16 2.49 N37 H.Jeroz.-Sopot 1.59 16 2.33 N38 Sofia-Wilno 1.69 16 2.14
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam!
Z tego co czytałem na oficjalnej stronie uleb to charleroi jest osłabione brakiem 2 najlepszych strzelców : Faisona i Krupaliji, zawieszonych na jeden mecz za bójkę w ostanim meczu w Varese. Więc szanse Estudiantesu są bardzo duże na zwycięstwo.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
a ze srony Varese z ta sama bojke sa zawieszeni Menegin i Nesby wiec Estud.M i Koln wydaja sie dosc pewne oprocz tego gram Real i Juventud
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Muszę sprostować. Juventut bez Arnolda 2-3 tygodnie. To poważne osłabienie. Juventut to nie pewna 1, ale myślę że są w stanie wygrać. Wobez powyżych informacji na razie wygląda to tak. 1. Real :5gw: 2. Estudiantes :4gw: 3. Hapoel :4gw: (wygrał w ostatniej kolejce z Maccabi Tel Awiv - znacznie) Dla mnie bardzo możliwe są: Reflex oraz Lietuvos :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Wiecie moze czy ULEB CUP pojawi sie dziś w Gamebookers ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
to info z Varese potwierdzone jest jakos bo chce wyłożyc sporą sumeke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]to info z Varese potwierdzone jest jakos bo chce wyłożyc sporą sumeke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] jak niewierzysz to poczytaj na http://www.ulebcup.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
czy ktos moze podac kursy z sts-u na uleb cup bo za cho...e nie moge tego znalezc u nich na stronie ? gdzies wcielo pozycje 170-177
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja po wczorajszych wypowiedaich trenera i graczy nie widze innego wyniku ja bita 1 na hapoel,chlopcy z prokomu jada tam tylko statystowac i miejmy nadzieje walczyc o jak najkorzystniejszy wynik przed nastepnym spotakaniem,ale po wypowiedziach terenera on sam nie wierzy ze tam moga wygrac. Tak na marginesie ja to stawiam za wiekasza kase doloze real,arsenal,kolonie i bedzie ladny kuponik!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
2004-02-06 Lietuvos rytas - Neptūnas 109:74
"Lietuvos rytui" ta¹kus pelnė: S. Jasaitis 23, R. Javtokas 16, D. Simpkins 15 (8 zbiorek), A. Lucas 12 (5 asyst). "Neptūnui": W. Mitchell 21, A. Mazalas 14, naliczylem 15 wkladek ,dobijala klaipede mlodzierzowka ,heh liczylem na 2X taka przewage,mecz porownac da sie do dream team z barcelony -reszta swiata:) najwieksze szanse wedlog naszych bukow na zwyciestwo w uleb cup ma Lietuvos Rytas 3.5 k faworytem dnia dzisiejszego takze ! nareszcie ujrzymy wartosc Kemzury! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
Oryginalnie wysłał phantom: [qb]czy ktos moze podac kursy z sts-u na uleb cup bo za cho...e nie moge tego znalezc u nich na stronie ? gdzies wcielo pozycje 170-177[/qb] 170 20:45 Badalona - Milano 1.50 16.00 2.50 1.37 2.16 171 20:00 Charleroi - Estudiantes 2.10 15.00 1.75 1.84 1.57 172 18:00 Hapoel Jer. - Prokom Trefl 1.60 15.00 2.25 1.45 1.96 173 19:30 Koeln - Varese 1.85 14.00 1.95 1.63 1.71 174 20:00 Makedonikos - Lleida 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84 175 20:00 Real Madryt - Aunacable 1.35 17.00 3.00 1.25 2.55 176 16:15 Sofia - Lietuvos 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84 177 17:00 Ventspils - Zeleznik 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Wszystko zostało już opisane...ja potwierdzam: Charleroi - Addeco 2 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> naczy sie 8/10 Kozani-Lleida 1 6/10 Koln-Varese 1 5/10 a poza tym H.Jeroz.-Sopot 1 Sofia-Wilno 2 oba te mecze 4/10 i zacisnąć kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STS nie wystawił i obawiam sie ,że juz nie wystawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...ale nasz profek stanął na wysokości zadania...po godzinie 13 kursy zdecydowanie spadną wiec ruszcie tyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|