Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#159428 09/02/2004 15:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Pozwoliłem sobie stworzenie nowego tematu.
Już jutro mamy pierwsze mecze 1/8 finału Uleb Cup :

oficjalna strona : http://www.euroleague.net/ulebcup/

1 mecze : 10.02
Rewanże : 17.02

1/8 Finału

Makedonikos - Lleida
Charleroi - Estudiantes Madryt
Real Madryt - Auna Gran Canaria
Energy Kolonia - Metis Varese
Ventspils - Reflex Belgrad
Joventut Badalona - Breil Milano
Łukoil Sofia - Lietuvos Rytas Wilno
Hapoel Jerozolima - Prokom Trefl Sopot

Bonus: Unibet
#159429 09/02/2004 20:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Hellou.

Co sadzicie o Prokomie?
Lubię obstawiać mecze które pózniej mam możliwosć ogladać, ale na razie jestem w kropie. Nie wiem jak zagrać.
Jak dla mnie Sopot ma szansę w dwumeczu, ale czy poradzi sobie już w pierwszym na wyjezdzie?

#159430 09/02/2004 21:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Jak dla mnie to wydaje się Prokom godny zagrania.

Szanse Prokomu oceniałbym w granicach gdzieś 75% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#159431 10/02/2004 00:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Momi zdaniem Prokom przegra w Izraelu różnicą
3-4 pkt. U siebie natomiast łatwo nadrobi strate i przejdzie dalej.

#159432 10/02/2004 01:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
Prokom może 1szy mecz minimalnie na wyjezdzie przegrac...
Ta jerozolima ma w składzie tego amerykanina co w zeszłym roku w finale chyba też :rolleyes: Uleb jak prokom grał bodajże z Arisem Saloniki rzucił im 32 pkt.
Jak zle cos napisałem to mnie poprawic bo cytuje to co w TV gadali na temat tego meczu...

#159433 10/02/2004 02:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
[qb]Real Madryt[/qb] - Auna Gran Canaria 1 - Real ma lepszy skład , ostatnio dobra forma , muszą wygrać , jeśli myślą o awansie , w ostatniej kolejce zwycięzyli w Vitorii

[qb]Energy Kolonia[/qb] - Metis Varese 1 - Metis jest (podobno) osłabiony , zabraknie MCCULLOUGHa a to napewno bardzo duże osłabienie , prawdopodobnie nie zagra Nesby , raczej pewna 1 - chociaż wolałbym , żeby ktoś potwierdził te osłabienia.

Charleroi - [qb]Estudiantes[/qb] 2 - jakoś Belgowie kojarzą mi się ze słabiakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , a Estudiantes w grupie 9-1 !

Łukoil Sofia - Lietuvos Rytas Wilno - liczę , że Marco coś skrobnie na temat tego meczu :zobacz:

Hapoel Jerozolima - Prokom Trefl Sopot - skłaniałbym się do tego co napisał Drago , twarde spotkanie , zakończone minimalną wygraną żydków , Kijewski sam powiedział , że o awansie zadecyduje mecz w Sopocie , ale przeciw Prokomowi również nie postawię , bo ich '3' zwłaszcza Markownika , w ostatniej kwarcie robią cuda

Dużo zależy również od kursów.
Na dzień dzisiejszy grałbym Real , Energie , Estudiantes

#159434 10/02/2004 12:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A dla mnie pewna 1 to Juventut. Hiszpanie tego nie mogą przegrać w obliczu rewanżu w Mediolanie.
A u siebie są bardzo trudni do pokonania. Zastanawiam się nad rewelacyjnym Refleksem i oczywiście będącego w b.dobrej formie Estudiantesu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#159435 10/02/2004 14:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb][qb]
Energy Kolonia[/qb] - Metis Varese 1 - Metis jest (podobno) osłabiony , zabraknie MCCULLOUGHa a to napewno bardzo duże osłabienie , prawdopodobnie nie zagra Nesby , raczej pewna 1 - chociaż wolałbym , żeby ktoś potwierdził te osłabienia.

[/qb]
Do McCullough'a i Nesby dochodzi jeszcze starzik Andrea Meneghin.
McCullough jest reżyserem gry, Nesby drugim strzelcem w drużynie(po McCullough'u), także sadzę, że Niemcy w pierwszym spotkaniu nie powinni mieć problemów z pokonaniem Włochów.

#159436 10/02/2004 14:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
prof :zobacz:
N31 Kozani-Lleida 1.69 16 2.14
N32 Charleroi-Estud.M. 2.14 16 1.69
N33 Real M.-Las Palmas 1.34 17 3.15
N34 Koln-Varese 1.88 15 1.91
N35 Ventspils-Zeleznik 1.69 16 2.14
N36 Badalona-Milan 1.52 16 2.49
N37 H.Jeroz.-Sopot 1.59 16 2.33
N38 Sofia-Wilno 1.69 16 2.14

#159437 10/02/2004 14:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam!

Z tego co czytałem na oficjalnej stronie uleb to charleroi jest osłabione brakiem 2 najlepszych strzelców : Faisona i Krupaliji, zawieszonych na jeden mecz za bójkę w ostanim meczu w Varese.
Więc szanse Estudiantesu są bardzo duże na zwycięstwo.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#159438 10/02/2004 14:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
a ze srony Varese z ta sama bojke sa zawieszeni Menegin i Nesby wiec Estud.M i Koln wydaja sie dosc pewne oprocz tego gram Real i Juventud

#159439 10/02/2004 15:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Muszę sprostować. Juventut bez Arnolda 2-3 tygodnie. To poważne osłabienie. Juventut to nie pewna 1, ale myślę że są w stanie wygrać. Wobez powyżych informacji na razie wygląda to tak.
1. Real :5gw:
2. Estudiantes :4gw:
3. Hapoel :4gw: (wygrał w ostatniej kolejce z Maccabi Tel Awiv - znacznie)
Dla mnie bardzo możliwe są:
Reflex oraz Lietuvos :3gw:

#159440 10/02/2004 15:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Wiecie moze czy ULEB CUP pojawi sie dziś w Gamebookers ???

#159441 10/02/2004 15:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
to info z Varese potwierdzone jest jakos bo chce wyłożyc sporą sumeke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#159442 10/02/2004 15:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał oli:
[qb]to info z Varese potwierdzone jest jakos bo chce wyłożyc sporą sumeke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
jak niewierzysz to poczytaj na http://www.ulebcup.com/

#159443 10/02/2004 16:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
czy ktos moze podac kursy z sts-u na uleb cup bo za cho...e nie moge tego znalezc u nich na stronie ?
gdzies wcielo pozycje 170-177

#159444 10/02/2004 16:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja po wczorajszych wypowiedaich trenera i graczy nie widze innego wyniku ja bita 1 na hapoel,chlopcy z prokomu jada tam tylko statystowac i miejmy nadzieje walczyc o jak najkorzystniejszy wynik przed nastepnym spotakaniem,ale po wypowiedziach terenera on sam nie wierzy ze tam moga wygrac.
Tak na marginesie ja to stawiam za wiekasza kase doloze real,arsenal,kolonie i bedzie ladny kuponik!!!!

#159445 10/02/2004 16:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
2004-02-06
Lietuvos rytas - Nept&#363;nas 109:74

"Lietuvos rytui" ta¹kus peln&#279;: S. Jasaitis 23, R. Javtokas 16, D. Simpkins 15 (8 zbiorek), A. Lucas 12 (5 asyst). "Nept&#363;nui": W. Mitchell 21, A. Mazalas 14,
naliczylem 15 wkladek
,dobijala klaipede mlodzierzowka ,heh liczylem na 2X taka przewage,mecz porownac da sie do dream team z barcelony -reszta swiata:)
najwieksze szanse wedlog naszych bukow na zwyciestwo w uleb cup ma Lietuvos Rytas 3.5 k
faworytem dnia dzisiejszego takze !
nareszcie ujrzymy wartosc Kemzury!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#159446 10/02/2004 16:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Quote
Oryginalnie wysłał phantom:
[qb]czy ktos moze podac kursy z sts-u na uleb cup bo za cho...e nie moge tego znalezc u nich na stronie ?
gdzies wcielo pozycje 170-177[/qb]
170 20:45 Badalona - Milano 1.50 16.00 2.50 1.37 2.16
171 20:00 Charleroi - Estudiantes 2.10 15.00 1.75 1.84 1.57
172 18:00 Hapoel Jer. - Prokom Trefl 1.60 15.00 2.25 1.45 1.96
173 19:30 Koeln - Varese 1.85 14.00 1.95 1.63 1.71
174 20:00 Makedonikos - Lleida 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84
175 20:00 Real Madryt - Aunacable 1.35 17.00 3.00 1.25 2.55
176 16:15 Sofia - Lietuvos 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84
177 17:00 Ventspils - Zeleznik 1.70 15.00 2.10 1.53 1.84

#159447 10/02/2004 16:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Wszystko zostało już opisane...ja potwierdzam:
Charleroi - Addeco 2
10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
naczy sie 8/10
Kozani-Lleida 1
6/10
Koln-Varese 1
5/10
a poza tym
H.Jeroz.-Sopot 1
Sofia-Wilno 2
oba te mecze 4/10
i zacisnąć kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STS nie wystawił i obawiam sie ,że juz nie wystawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...ale nasz profek stanął na wysokości zadania...po godzinie 13 kursy zdecydowanie spadną wiec ruszcie tyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1