|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
80-77 oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
mój debiut w ULEBie i:
Makedonikos vs Caprabo Lleida 89-63 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wallone Charleroi vs. Adecco Estu. 56-74 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Real Madrid vs. Auna G. Canaria 87-68 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DKV Joventut vs. Breil Milano 78-62 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Hapoel Migdal vs. Prokom Trefl 77-67 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Dziękuje profowi za ta mega promocje dnia-Estudiantes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
Oryginalnie wysłał marco_lithuania: [qb]80-77 oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: marco miałeś w tym swoją cegiełke dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
szakatak - tylko LOL z Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-I powiadasz że wszystkie mecze ULEB Cup 1/8 finału trafiłeś, hmm to dla Ciebie rada żebyś po prostu szybciej pisał typki, a nie pózniej się chwalił... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał michal450: [qb]szakatak - tylko LOL z Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-I powiadasz że wszystkie mecze ULEB Cup 1/8 finału trafiłeś, hmm to dla Ciebie rada żebyś po prostu szybciej pisał typki, a nie pózniej się chwalił... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] typki nie były moje niestety, a chwaliłem się bo ostatnio troche wtopek było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Oryginalnie wysłał Sebkos: Muszę sprostować. Juventut bez Arnolda 2-3 tygodnie. To poważne osłabienie. Juventut to nie pewna 1, ale myślę że są w stanie wygrać. Wobez powyżych informacji na razie wygląda to tak. 1. Real 2. Estudiantes 3. Hapoel (wygrał w ostatniej kolejce z Maccabi Tel Awiv - znacznie) Dla mnie bardzo możliwe są: Reflex oraz Lietuvos. To co się stało wczoraj to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos oby dzis tak z euroliga bosko poszlo jak wczoraj w Uleb-ie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Juz we wtorek 17 lutego rewanzowa runda pucharu Uleb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam do wspolnej dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Caprabo Lleida - Makedonikos Adecco Estudiantes - Charleroi
Auna G. Canaria - Real Madrid
Metis Varese - RheinEnergie
BC Reflex - BK Ventspils
Breil Milano - DKV Joventut
Prokom Trefl - Hapoel Migdal
Lietuvos Rytas - Lukoil Academic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
we wszystkich meczach faworytami beda gospodarze wg mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Dla mnie na chwile obecna absolutnymi pewniakiami rundy rewanzowej sa Liteuvos Rytas oraz Metis Varese, czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8 |
Jako, ze na koszu az tak jak niektorzy tutaj sie nie znam to mam pytanie.Czy ta porazka Varese z Roseto w lidze to wypadek przy pracy czy puscili ten mecz zeby zebrac sily na ULEB???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
Oryginalnie wysłał gregorg: [qb]Jako, ze na koszu az tak jak niektorzy tutaj sie nie znam to mam pytanie.Czy ta porazka Varese z Roseto w lidze to wypadek przy pracy czy puscili ten mecz zeby zebrac sily na ULEB???[/qb] tu masz opis : Metis Varese fell behind in the first half and never recovered, as it dropped an 85-90 decision to Euro Roseto in Italian League action on Sunday night. Metis' record domestically falls to 13-8, good for 6th place, while Euro's record is 8-13. Jerry McCullough had his longest stint since coming back from injury, playing 27 minutes and finishing as Metis' top scorer with 15 points plus 8 rebounds and 6 assists. Daniele Farabello scored 14 points, Marco Allegretti had 13 and both Alessandro De Pol and Andrea Meneghin scored 12 points. Euro dominated around the basket, as big men K'Zell Wesson and Norman Nolan combined for 40 points and 25 rebounds. Overall, Euro outrebounded Metis 43-32 and made 9 more free throws than their hosts. Roseto grabbed a slight lead at the end of the first quarter, 26-28, but in the second quarter Metis' offense faultered, as the hosts scored just 14 points during the quarter and went into the locker room facing a 9 point deficit, 40-49. Metis made up some ground during the third quarter, but after 30 minutes they trailed 58-65. They got close in the fourth quarter, but Euro put the game away with accurate free throw shooting down the stretch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jutro runda rewanżowa 1/8. Przychylam się do zdania Kiwiastego co do typów - dołożyłbym jeszcze Prokom. U siebie w sezonie zasadniczym bardzo przekonywujące zwycięstwa, choć ten mecz będzie trochę inny - nie wystarczy wygrać - trzeba to zrobić min. 11 pkt. A to może nie być łatwe - jednak wierzę w nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Żeleznik poza zasięgiem Łotyszy. Estudiantes też /ale gdzieś będzie wałek a to najlepszy mecz do tego/. Milan chyba za dużo przegrał w Badalonie, nie mówiąc już o Lleidzie. Real jest w stanie spokojnie wygrać tylko że nie musi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Witam Sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem o meczu Prokomu i szczerze mowiac nie wiem czy Hapoel Migdal to nie za wysokie progi dla Prokomu w obecnej dyspozycji. Prokom ostatnio dosc wyraznie spuscil z tonu. Porazka w Uleb Cup w Splicie, potem w Izraelu teraz w w naszej lidze. Oczywiscie wierze w nich ze dadza rade ale czy uda im sie wygrac to az 11 pkt ?? Z tym moze byc bardzo ciezko. Beda musieli zagrac na 150% mozliwosci a czy im to wyjdzie to zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Nie zapominajmy o swietnym Solomonie ktory nie lezy Prokomowi, wczesniej gdy byl zawodnikiem bodajze Arisu jesli dobrze pamietam tez w finale Prokomowi rzucil ponad 30 pkt. Teraz w Izraelu i robi to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli Spocianom uda sie go powstrzyamc jutro to dadza rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Inaczej moze byc bardzo ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do Zeleznika to zgadzam sie z tym ze jednak jest to druzyna nie na łotyszy ktorzy i tak juz duzo ugrali w pucharze teraz czas sie pozegnac juz z ta przygoda. No ale poczekajmy jeszcze na kursy jakei beda dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
taka mała nowinka druzyna Wallone Charleroi bedzie grałą bez swoich dwóch najlepszych graczy Faison i Krupalija którzy są nadal zawieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Wiem, z tym Estudiantes to trochę przesadziłem. U siebie Hiszpanie dokopią Belgom z chustami na oczach - pozdrawiam wszystkich kibiców kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12 |
A WIEC SYTUACJA WYGLADA TAK! TRZEBA SIE ZASTANOWIC NA DMECZAMI W KTORYCH DRUZYNY W 1 MECZU WYGRALY WYRAZNIE MAM TU NA MYSLI ESTUDIANTES MAKEDONIKOS REAL! TAKA WYGRANA POZWALA PODEJSC NA "LUZIE" DO REWANZU I POZWALA TAKZE NA WYSTAWIENIE TEORETYCZNIE SLABSZEJ 5! JEDNAK JAK MIALBYM WYBIERAC MIEDZY TYMI 3 ZESPOLAMI WYBRALBYM ESTUDIANTES ,REWELACYJNA FORMA W LIDZE , W ULEB (GOSCIE BEZ 2 KLUCZOWYCH ZAWODNIKOW) A PONAD TO LITEVUS,VARESE :5gw: A SOPOT :4gw: KIWIASTY PODZIELAM TWOJE ROZUMOWANIE ODNOSNIE PROKOMU (SALOMON MOZE ZROBIC ROBOTE)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12 |
PROKOM MOZE WYGRTAC ALE NIE 11 PKT ! KTO OGLADAL OSTATNI MECZ Z UNIA/WISLA TEN BEDZIE WIEDZIAL DLACZEGO PROKOM MOZE NIE AWANSOWAC! ALE I TAK KCIUKI TRZEBA TRZYMAC!
|
|
|
Link skopiowany do schowka