iwo: "> iwo: ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#159468 11/02/2004 02:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
80-77 oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#159469 11/02/2004 02:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
mój debiut w ULEBie i:

Makedonikos vs Caprabo Lleida 89-63 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Wallone Charleroi vs. Adecco Estu. 56-74 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Real Madrid vs. Auna G. Canaria 87-68 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
DKV Joventut vs. Breil Milano 78-62 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Hapoel Migdal vs. Prokom Trefl 77-67 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#159470 11/02/2004 02:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Dziękuje profowi za ta mega promocje dnia-Estudiantes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#159471 11/02/2004 02:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał marco_lithuania:
[qb]80-77 oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

marco miałeś w tym swoją cegiełke

dzięki

#159472 11/02/2004 02:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
szakatak - tylko LOL z Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-I powiadasz że wszystkie mecze ULEB Cup 1/8 finału trafiłeś, hmm to dla Ciebie rada żebyś po prostu szybciej pisał typki, a nie pózniej się chwalił... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#159473 11/02/2004 02:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]szakatak - tylko LOL z Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-I powiadasz że wszystkie mecze ULEB Cup 1/8 finału trafiłeś, hmm to dla Ciebie rada żebyś po prostu szybciej pisał typki, a nie pózniej się chwalił... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
typki nie były moje niestety, a chwaliłem się bo ostatnio troche wtopek było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#159474 11/02/2004 15:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Oryginalnie wysłał Sebkos:
Muszę sprostować. Juventut bez Arnolda 2-3 tygodnie. To poważne osłabienie. Juventut to nie pewna 1, ale myślę że są w stanie wygrać. Wobez powyżych informacji na razie wygląda to tak.
1. Real
2. Estudiantes
3. Hapoel (wygrał w ostatniej kolejce z Maccabi Tel Awiv - znacznie)
Dla mnie bardzo możliwe są:
Reflex oraz Lietuvos.
To co się stało wczoraj to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#159475 11/02/2004 15:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos oby dzis tak z euroliga bosko poszlo jak wczoraj w Uleb-ie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#159476 15/02/2004 21:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Juz we wtorek 17 lutego rewanzowa runda pucharu Uleb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam do wspolnej dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Caprabo Lleida - Makedonikos

Adecco Estudiantes - Charleroi

Auna G. Canaria - Real Madrid

Metis Varese - RheinEnergie

BC Reflex - BK Ventspils

Breil Milano - DKV Joventut

Prokom Trefl - Hapoel Migdal

Lietuvos Rytas - Lukoil Academic

#159477 15/02/2004 21:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
we wszystkich meczach faworytami beda gospodarze wg mnie

#159478 15/02/2004 22:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Dla mnie na chwile obecna absolutnymi pewniakiami rundy rewanzowej sa Liteuvos Rytas oraz Metis Varese, czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#159479 16/02/2004 06:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 8
Jako, ze na koszu az tak jak niektorzy tutaj sie nie znam to mam pytanie.Czy ta porazka Varese z Roseto w lidze to wypadek przy pracy czy puscili ten mecz zeby zebrac sily na ULEB???

#159480 16/02/2004 15:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał gregorg:
[qb]Jako, ze na koszu az tak jak niektorzy tutaj sie nie znam to mam pytanie.Czy ta porazka Varese z Roseto w lidze to wypadek przy pracy czy puscili ten mecz zeby zebrac sily na ULEB???[/qb]
tu masz opis :

Metis Varese fell behind in the first half and never recovered, as it dropped an 85-90 decision to Euro Roseto in Italian League action on Sunday night. Metis' record domestically falls to 13-8, good for 6th place, while Euro's record is 8-13. Jerry McCullough had his longest stint since coming back from injury, playing 27 minutes and finishing as Metis' top scorer with 15 points plus 8 rebounds and 6 assists. Daniele Farabello scored 14 points, Marco Allegretti had 13 and both Alessandro De Pol and Andrea Meneghin scored 12 points. Euro dominated around the basket, as big men K'Zell Wesson and Norman Nolan combined for 40 points and 25 rebounds. Overall, Euro outrebounded Metis 43-32 and made 9 more free throws than their hosts. Roseto grabbed a slight lead at the end of the first quarter, 26-28, but in the second quarter Metis' offense faultered, as the hosts scored just 14 points during the quarter and went into the locker room facing a 9 point deficit, 40-49. Metis made up some ground during the third quarter, but after 30 minutes they trailed 58-65. They got close in the fourth quarter, but Euro put the game away with accurate free throw shooting down the stretch.

#159481 16/02/2004 17:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jutro runda rewanżowa 1/8. Przychylam się do zdania Kiwiastego co do typów - dołożyłbym jeszcze Prokom. U siebie w sezonie zasadniczym bardzo przekonywujące zwycięstwa, choć ten mecz będzie trochę inny - nie wystarczy wygrać - trzeba to zrobić min. 11 pkt. A to może nie być łatwe - jednak wierzę w nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Żeleznik poza zasięgiem Łotyszy. Estudiantes też /ale gdzieś będzie wałek a to najlepszy mecz do tego/. Milan chyba za dużo przegrał w Badalonie, nie mówiąc już o Lleidzie. Real jest w stanie spokojnie wygrać tylko że nie musi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .

#159482 16/02/2004 18:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Witam Sebkos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem o meczu Prokomu i szczerze mowiac nie wiem czy Hapoel Migdal to nie za wysokie progi dla Prokomu w obecnej dyspozycji. Prokom ostatnio dosc wyraznie spuscil z tonu. Porazka w Uleb Cup w Splicie, potem w Izraelu teraz w w naszej lidze. Oczywiscie wierze w nich ze dadza rade ale czy uda im sie wygrac to az 11 pkt ?? Z tym moze byc bardzo ciezko. Beda musieli zagrac na 150% mozliwosci a czy im to wyjdzie to zobaczymy

#159483 16/02/2004 18:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Nie zapominajmy o swietnym Solomonie ktory nie lezy Prokomowi, wczesniej gdy byl zawodnikiem bodajze Arisu jesli dobrze pamietam tez w finale Prokomowi rzucil ponad 30 pkt. Teraz w Izraelu i robi to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli Spocianom uda sie go powstrzyamc jutro to dadza rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Inaczej moze byc bardzo ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do Zeleznika to zgadzam sie z tym ze jednak jest to druzyna nie na łotyszy ktorzy i tak juz duzo ugrali w pucharze teraz czas sie pozegnac juz z ta przygoda. No ale poczekajmy jeszcze na kursy jakei beda dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#159484 16/02/2004 19:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
taka mała nowinka druzyna Wallone Charleroi bedzie grałą bez swoich dwóch najlepszych graczy Faison i Krupalija którzy są nadal zawieszeni.

#159485 16/02/2004 19:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Wiem, z tym Estudiantes to trochę przesadziłem. U siebie Hiszpanie dokopią Belgom z chustami na oczach - pozdrawiam wszystkich kibiców kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#159486 16/02/2004 20:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A WIEC SYTUACJA WYGLADA TAK!
TRZEBA SIE ZASTANOWIC NA DMECZAMI W KTORYCH DRUZYNY W 1 MECZU WYGRALY WYRAZNIE MAM TU NA MYSLI ESTUDIANTES MAKEDONIKOS REAL! TAKA WYGRANA POZWALA PODEJSC NA "LUZIE" DO REWANZU I POZWALA TAKZE NA WYSTAWIENIE TEORETYCZNIE SLABSZEJ 5! JEDNAK JAK MIALBYM WYBIERAC MIEDZY TYMI 3 ZESPOLAMI WYBRALBYM ESTUDIANTES ,REWELACYJNA FORMA W LIDZE , W ULEB (GOSCIE BEZ 2 KLUCZOWYCH ZAWODNIKOW) A PONAD TO LITEVUS,VARESE :5gw: A SOPOT :4gw: KIWIASTY PODZIELAM TWOJE ROZUMOWANIE ODNOSNIE PROKOMU (SALOMON MOZE ZROBIC ROBOTE)

#159487 16/02/2004 20:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
PROKOM MOZE WYGRTAC ALE NIE 11 PKT ! KTO OGLADAL OSTATNI MECZ Z UNIA/WISLA TEN BEDZIE WIEDZIAL DLACZEGO PROKOM MOZE NIE AWANSOWAC!
ALE I TAK KCIUKI TRZEBA TRZYMAC!

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1