Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#15940 03/02/2002 13:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... witam i zapraszam do zarabiania kasy ...

--------------------------------------------------
<MARQUEE>zaczynam OD KWOTY 1000 (PLN)</MARQUEE>
--------------------------------------------------

. . .

--------------------------------------------------
03.02.2002r.
--------------------------------------------------
1. Ahlen-Union / Ahlen for 3,00
2. Valencia-Bilbao / Valencia for 1,70
3. Groningen-Breda / Breda for 2,40
4. Goztepe.-Instanbul./ Goztepe. for 2,20
5. Osasuna-Saragossa / Osasuna for 2,15
6. Aalst-Beveren / draw for 3,00
7. Aigaleo-Panahaiki / Aigaleo for 1,90
8. Stczniowiec-Tychy / draw for 4,00
9. Brescia-Parma / draw for 3,00
10. Hansa-St.Pauli / Hansa for 1,70
--------------------------------------------------
SYSTEM 2 z 4 ... ( 6 kombinacji )

A ) 2,4,7
B ) 1,3
C ) 5,9,10
D ) 6,8
------------------------- stawka : 120 zł

---RozpiS--------------------------------------

AB - 51,16 x 18
AC - 77,91 x 18
AD - 85,27 x 18
BC - 78,94 x 18
BD - 86,40 x 18
CD - 131,58 x 18
-----------------------------------------------
<marquee> Zycze dużych wygranych !!!</marquee>

......................................PatricuS...

Bonus: Unibet
#15941 04/02/2002 01:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... klęska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> z tymi wynikami ...
-------------------------------------------------
Stan konta : 1000-120= 880zł
-------------------------------------------------

.........ale jutro tez jest dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#15942 04/02/2002 03:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...
-------------------------------------------------
03.02.2002r.
-------------------------------------------------

GOLDEN STATE WARRIORS - PHOENIX SUNS 2 / 1,78
STAWKA: 380zł EWK: 608,76 (+ 228,76)

-------------------------------------------------


.............pozdrawiam...........Patricu$

#15943 04/02/2002 03:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Czy ty przyjacielu nie grasz troche za bardzo ryzykownie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#15944 04/02/2002 12:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...drogi Tysio 111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to jest mój sposób na zarabianie kasy - rozliczymy sie po dwóch tygodniach ... o.k.

--------------------------------------------------
... a dziś w nocy PHOENIX dostarczylo mi +228,76zł
--------------------------------------------------

STAN KONTA: 1108,76 zł (+ 108,76zł)

<marquee>KIEPSKI WEEKAND ,ALE CÓŻ KAŻDY MA SŁABE DNI</MARQUEE>


.........POZDRAWIAM..................Patricu$

#15945 04/02/2002 12:39
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... hello <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

--------------------------------------------------
04.02.2002r.
--------------------------------------------------

Vancouver - Phoenix 1 / 2,10
San Antonio - Minnesota 1 / 1,53

--------------------------------------------------
Stawka : 500zł EWK: 1445,85


.........pozdrawiam.................Patricu$

#15946 04/02/2002 13:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
Mając taki budżet początkowy i grają takimi stawkami daje tobie jakieś 14 dni a pożniej wiadomo,ale oczywiście mam nadzieje,że sobie poradzisz.

#15947 04/02/2002 13:46
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
ja tez gram duzymi stawkami bo tylko wowczas mozna cos zarobic
przyklad co jest lepiej wyslac :
1.kurs 3 stawka 100 zl czy kurs 1,7 stawka 2000 zl ?
ja gram tym sposobem za 2000 .
a to ze patricu$ gra za 500 zl to bardzo dobrze wowczas dopiero bedzie widzial ze cos wygral
ps patricu$ moglbys zamieszczac jeszcze opisy do swoich typow nie tylko gole propozycje.
pozdrawia
lord

#15948 05/02/2002 03:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Życzę ci oczywiscie powodzenia, ale ciekaw jestem czy w realu ktos kto mialby budzet calkowity 1000 zl i choc male pojecie o wynikach sportowych, mialby na tyle duze jaja zeby zagrac za 380 zl, ciekaw jestem czy ty mialbys??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#15949 05/02/2002 04:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tysio, duze jaja to kwestia wstrzemiezliwosci seksualnej albo choroby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#15950 05/02/2002 04:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


SLAV

#15951 05/02/2002 12:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
<marquee>...witam ,jaki mamy dzis wspanialy dzień ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> </marquee>

Drodzy slave007o , Tytus the Red , Tysio111 jak widzicie moje wielkie jaja podpowiedzialy mi wyniki dzieki czemu 1445,85zł zasili moje konto ...

... a co do grania za wysokie stawki to własnie na tym polega granie na zakładach bookmacherskich ale cos widze, ze ktoś do tego nie dorusł ... zreszta to nie moja sprawa ...

... zycze wam powodzenia Panowie slave007o , Tytus the Red , Tysio111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

--------------------------------------------------
wczoraj :

Vancouver - Phoenix 1 / 2,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Antonio - Minnesota 1 / 1,53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wygrana : 1445,85zł

--------------------------------------------------

POPRZEDNI STAN KONTA : 1108,76zł

--------------------------------------------------
OBECNY STAN KONTA : 2054,61zł




................pozdrawiam...............Patricu$

#15952 05/02/2002 13:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Nie życze nikomu żle ale to chyba ty facet nie dorosłes do grania w zakładach bukmacherskich.na razie ich rozwalasz , ale uwazaj zeby oni ciebie nie rozwalili.

#15953 05/02/2002 13:03
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Jak ktoś ma forsy jak lodu to tak moze grać , ale nie wszyscy jej aż tyle mają.

#15954 05/02/2002 13:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
teraz patricus polecam ci abys gral w nastepujacy sposob :
kurs 1,7 - 1,8 stawka 2000 i gra 1 raz w tygodniu
mysle ze w miare latwo bedzie uzbierac kurs 1,7 lub 1,8 z calego tygodnia
w nastepnym tygodniu to samo za 2000 zl kurs 1,7 - 1,8 a nadwyzke co wygrasz zabieraj sobie i z tego mozna zyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))

#15955 05/02/2002 13:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał gizmo_19:
[qb]Jak ktoś ma forsy jak lodu to tak moze grać , ale nie wszyscy jej aż tyle mają.[/qb]

gizmo tak kase mozna uzbierac ale grajac spokojnie :
np .
grasz za 100 zl we wtorek kurs 2
w srode grasz za 200 kurs 2
w piatek lub czwartek grasz za 400 zl kurs 2
w sobote grasz za 800 zl kurs 2
w niedziele grasz za 1600 zl kurs 1,5
i masz swoje 2000 zl do grania za "duza" kase
ps. niekoniecznie trzeba grac codziennie mozesz sobie to rozlozyc na tygodnie i na pewno uzbierasz kurs 2 z calego tygodnia a po 1,5 miesiaca masz kase do grania za maly kurs i duza stawke

#15956 05/02/2002 13:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...drogi lordzie ja to wiem ... tylko ja gram kursem 1,8 - 2,3 w skali 2-3 dniowej ...

............ale thanks za troskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#15957 05/02/2002 14:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...
--------------------------------------------------
05.02.2002r.
--------------------------------------------------

Boston -Bufflo 1 / 1,90
Furth -Reutlingen 1 / 1,60
Memphis -Utah 1 / 2,45

--------------------------------------------------
Stawka: 300zł Ewk: 2010,96zł


i w razie gdyby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
--------------------------------------------------
Boston - Bufflo 1x / 1,28
Stuttgart-Noriberg 1 / 1,50
Gr.Furth-Reutlingen 1x / 1,07
Schukin- Vico 1 / 1,20
--------------------------------------------------
stawka : 300zł ewk: 665,62zł

................pozdrawiam................Patricu$

#15958 05/02/2002 16:09
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
gdzie jest hopki kres tego wysccigu?
czy nie przypomina wam on uganiania sie staska bahledy curusia za przesolonym oscypkiem-to nie ma wiekszego sensu chyba ze ktos jest na tyle odporny na fascynate plynaca z tego biegu ze nie przeszkadza mu to na poczciwa betonowa egzystencje. jebana sala lustrzana z pozornym odbiciem nie do odbicia. P2: wszystkie wyluzowane pizdy

#15959 05/02/2002 16:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Patricu$, nie odbieraj mojej wypowiedzi jako ukrytej krytyki Twojego sposobu grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jak tylko mam mozliwosci finansowe to gram podobnie.
KLUKO, "Alicja w krainie czarow" to tylko ksiazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tez myslalem, ze ci z Klanu sa naprawde, nawet jezdzilem na Sadybe zeby ich spotkac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale sie okazalo ze oni tam nie mieszkaja.

Pozadrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, burbon, alfa), 2,666 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1