noooooo... /??? ... Drogi Units jeśli mam być szczery to mam przeciwko , gdyz nie..."> noooooo... /??? ... Drogi Units jeśli mam być szczery to mam przeciwko , gdyz nie...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#15980 10/02/2002 01:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> noooooo... /???



... Drogi Units jeśli mam być szczery to mam przeciwko , gdyz niechcialbym zamieszania na moim temacie... Nie obraz sie ale chciałbym tą cześć mecz.pl zachowac dla siebie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

... zresztą po feriach kończe zabawe i podliczam +/- ... to wtedy bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozostawie Ci forum pod Twoją opieką ....
(ale jescze zastanowie się...)


ZGODA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

...................pozdrawiam...........Patricu$

[ 09-02-2002: Wiadomość edytowana przez: Patricu$ ]

Bonus: Unibet
#15981 10/02/2002 12:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... hello <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wyniki:
--------------------------------------------------
Blasny - LIBEREC 2 / 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SCOUTHROPE- Oxford 1 / 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
..................................................
Stawka : 300zł
EWK : 1117,80zł


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +8117,80zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

--------------------------------------------------
STAN OBECNY : 1822,91zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
--------------------------------------------------

.................pozdrawiam..............Patricu$

#15982 10/02/2002 14:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
No no, widzę że nie odpuszczasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#15983 10/02/2002 14:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...

--------------------------------------------------
10.02.2002r.
--------------------------------------------------


ATALANTA - Brescia 1 / 1,90
KATOWICE - Tychy 1 / 2,00
STOKE - Port Vale 1 / 1,70
..................................................
Stawka : 200zł
EWK : 1162,80zł

--------------------------------------------------



IONIKOS - ARIS x / 3,00
SAMSUN - Trazbon 1 / 2,40
.................................................. Stawka : 100zł
EWK : 648zł



.................pozdrawiam..............Patricu$

#15984 10/02/2002 15:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Hi Patricu$,

mam pytanie do ciebie: ---> Gdzie typujesz te twoje typy?


Pozdrawiam
dove

#15985 10/02/2002 17:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... jezeli chodzi Ci o booków to tylko w STS , choć czasami zagladam do Profesjonala-jak mam na oku system <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#15986 11/02/2002 12:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... ależ cudowne spotkanie a TYCHAMI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

--------------------------------------------------
Stan KONTA: 1522,91zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
--------------------------------------------------

<marquee> Patricu$ </marquee>

#15987 12/02/2002 18:38
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
typy patricusa :
1.beauvias - 2,4
2.bufflo - 2,45
3.turcja - x -3,0

#15988 12/02/2002 22:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
PatricuS - fajny z Ciebie gość,ale jeżeli typujesz w STS-ie to na Liberec były 3 kombinacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam i życzę powodzenia...

#15989 12/02/2002 22:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Revi - no niemoże być przecież <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

:zobacz:

#15990 13/02/2002 00:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... revi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

... podaje moje typy, do ktorych dokladasz swoje spotkanie lub spotkania... dziecino

..............pozdrawiam..................Patricu$

#15991 13/02/2002 01:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W takim razie podawanie strat i zysków mija się z celem - bo nie jest to prawda.

#15992 13/02/2002 01:31
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
No narazie 57 minuta i Turcja remisuje 0:0 , jak Ci to wejdzie

#15993 13/02/2002 01:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Patricu$ zastanów się nad tym co napisał Kura. A może będziesz sobie sumował ilość typów trafionych do nietrafionych i podawał średni kurs tych pierwszych. Wiem wiem, za dużo się wtykam ale taki już jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#15994 13/02/2002 01:33
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
to postawie na to Bufflo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#15995 13/02/2002 01:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Ziutek już jest 0:1 dla Ekwadoru

#15996 13/02/2002 02:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... tysio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moje typy to typy ktore obstawiam w REALu ale czasami do kuponu należy dołożyć ...

#15997 13/02/2002 12:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... Kura Tysio111 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiecie co to wcale nie jest głupi pomysł z tym bilansem ... he he he

... ok od dzis zaczynam ...


--------------------------------------------------
--------------------------------------------------

#15998 13/02/2002 13:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...


:zobacz:
--------------------------------------------------

CHICAGO - Florida........1 / 2,10 ( 8/10 ) Szwajcaria - BIAŁORUŚ....2 / 2,15 ( 9/10 )
Kafielnikov - MIRNYJ.....2 / 2,00 ( 7/10 )

--------------------------------------------------

<u>Stan : 0-0 </u>

_____________________________________ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Patricu$___

#15999 13/02/2002 15:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Jak mozesz zaliczac kupon trafiony jezeli kombinacje sie nie zgadzaja ?...sumuj trafione nietrafione, albo dawaj typy z netu....dziecinada.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1