Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
ja kocham bardziej slask niz swoja dziewczyne
lepiej żeby ona tego nie przeczytała :rolleyes: [/qb]
ale chyba nie zdradzasz swojej dziewczyny ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Życze wszystkim wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale z patrząc na to z ekonomicznej strony czy niebyłoby dobrze aby Śląsk awansował do top 16, będą bardzo ładne kursy na zespoły przyjezdne, które zawitają do Wrocławia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

A tak już napoważnie Śląsk do boju, mam nadzieje że Lynn poraz kolejny pokaże kawałek dobrego basketu!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
P.S. niech już nikt nie zakłada nowego tematu 3 nam w zupełności starczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
panowie prosze kibicowac i drzeć ryja za slask <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam was slyszec na hali ludowej peace wam wsyztskim niech moc bedzie z nami
JEST TYLKO JEDEN KRÓL LYN GREER
I JEST TYLKO JEDNO KRÓLESWTO SLASK WROCŁAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]panowie prosze kibicowac i drzeć ryja za slask <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam was slyszec na hali ludowej peace wam wsyztskim niech moc bedzie z nami
JEST TYLKO JEDEN KRÓL LYN GREER
I JEST TYLKO JEDNO KRÓLESWTO SLASK WROCŁAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Kurde powiecie mi czy transmituja ten mec n atv4 czy nie?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
transmisja jest na TV PULS

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
z tabel wynika, że najważniejszy mecz (dla Śląska) jest w Kownie, jeżeli CSKA przegra to nawet wygrana Śląska (przy wygranej Olympiakosu i Panathinaikosu) nie pomoże w awansie. Jeżeli jest inaczej prosze sprostowac.
Tak mi sie wydaje ze najlepiej poobstawiać dzis, zwłaszcza w kluczowych meczach ...remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zobaczymy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Na jakiej stronce bedziesz mozna bylo sledzic wyniki meczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Na jakiej stronce bedziesz mozna bylo sledzic wyniki meczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.euroleague.net
milego sledzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja tam zagrałem Benetton, dosc grubo. Może t przykre dla Slaska ale nie wydaje mi sie aby Włosi skonczyli grupe na 4 miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: banker za 1.89, przepraszam ale nie mozna nie skorzystac.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
A ja, choć kosz to nie moja dziedzina, z wielkiej anty-sympatii dla śLĄSKA zagrałem leciuteńko Benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A drugi kuponik dosyć grubo mam Tau, Pamese i Johansona, który juz wszedł. Mam nadzieje, że będzie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: więc gogo Tau, Pamesa, no i ten Benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdr.
Mikołaj.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
ja zas gram na Tracy McGrady(najsympatyczniejszy murzynek w NBA)iz zdobedzie powyzej 28 pnk z jazzmenami(nielubie kirilenki),postawilem 847.89 zl po kursie 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
co do meczu Zalgiris-cska ,bedzie transmitowany na zywo przez NBA Tv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
Clarence -Sabas niebedzie sam !
jesli kumasz na koszu to ocenisz terazniejsza moc Rytasu(faworyt nm1 ulebu)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Na jakiej stronce bedziesz mozna bylo sledzic wyniki meczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.euroleague.net
milego sledzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No niestety IE mi szwankuje, nie moge przeczytac zadnych zapowiedzi na euroleague.net ...

Wiec typki pierwszego rzutu na czwartek:

Maccabi - Siena 1
Warto zagrac w profie za 1.3, w necie za 1.1 bez sensu. Roznica klas, MAccabi juz dwa razy wtopilo u siebie w tym sezonie - wystarczy. A o ich potencjale i motywacji do walki o 1.lokate chyba nie trzeba przekonywac

Pao - Krka 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Żalgiris - CSKA (1)
Jak będzie wał to Zalgiris wygra, sa bardzo zmotywowani itd, CSKA niby gada ze chce walczyc o 1 miesjce, ale to trzeba bylo wygrac u siebie ze Skipperkiem czy Maccabi, a takie wyniki jak X z Unicaja wskazuja jednoznacznie na ich sprzedajne zapędy :] Mysle ze pomoga sąsiadom, Zalgiris gogoog!

PArtizan - Aek (2)
AEK to chyba największa niespodzianka tych rozgrywek, skazywani na porazki graja calkiem dobrze... SZczegolnie dobrze radza sobie na wyjazdach, znacznie lepiej niz u siebie! Partizan ostatnio obnizka formy, u siebie frajerskie wtopy z PAU, Roma... Dodatkowo zagraja bez House'a. Na pewno nie dalbym tu 1, a czy warto ryzykwoac 2? Mysle ze mozna sprobowac...

Ulker - Barcelona 1
Moj ulubiony klub euroligi powinien rozprawić sie z Barca ktora zagra bez Fucki, Grimeau i Duenasa. No i bez ambicji, as always :]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pamesa

Boze jak ja ich nie nawidze, zreszta jak wszyscy

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: napisze krótko sram ****a na tą *******oną pamese

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
****c pireus
****c treviso
****c pamese i to ****a niech tym wszytskim zawodnikom zruchaja dupe czarnuchy z kutasami po kolana *******e wygralem na ulebie 759 zl
a dzis wszytsko prze****lem na ****nej pamesie kutasy ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1