Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Poprzedni temat przekroczyl 260 postow, zapraszam wiec tu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
W poprzednim temacie w zasadzie wszystko zostalo powiedziane, jesli chodzi o dzisiejsze mecze. Dosc ewidentnie nasuwaja sie trzy rezultaty:

Asvel-TAU 2 (handicapy w okolicach -6 to tez dobre rozwiazanie)
Pamesa-Efes 1
Alba-Olympiakos 2 (choc to mniej wartosciowy typ, a moze po prostu "niepatriotyczny"...)

Jutrzejsze mecze wydaja sie rowniez niezla okazja do zarobienia paru groszy.

Roma - Pau-Orthez 2
Jedynym pozasportowym powodem, dla ktorego Lottomatica mialaby tu walczyc, bylby jakis uklad z Partizanem, w co nie wierze...

Ulker - Barcelona 1
Prestizowy mecz, zbyt dlugo Ulker w tym sezonie dochodzil do formy, zeby teraz zawodnicy pokroju Blaira i Bookera mieli nie ograc o nic od 2 tygodni nie walczacej Barcelony

Zalgiris - CSKA 2
Niespodziewanie wysokie kursy na CSKA, chcace awansowac z pierwszego miejsca. Co prawda ten mecz to potencjalny "powrot do mlodosci" Sabonisa, nic on jednak sam nie wskora. Zreszta Zalgiris wcale nie w najwyzszej formie, w kontrowersyjnych okolicznosciach pokonal Lietuvos (pisze na wszelki wypadek gdyby ktos podal to jako kontrargument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Poza tym - pamietacie zeszly rok, mecz Slask - CSKA, podobna sytuacja. "My kamanda profesjonalistaw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tak powinno byc i tym razem, CSKA nie odpusci.

Przebieg innych meczow moze zalezec od dzisiejszych wynikow Idei i Olympiakosu, wiec za wczesnie zeby prognozowac juz teraz wyniki wszystkich spotkan.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
Poprzedni temat przekroczyl 260 postow, zapraszam wiec tu.
gratulacje za założenie nowego tematu w "trakcie kolejki", niech takimi rzeczami zajmują się osoby zorientowane w temacie, wyślij swojego posta w starym temacie, a ten będzie użyteczny po zakończeniu pierwszej rundy;

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
Poprzedni temat przekroczyl 260 postow, zapraszam wiec tu.
gratulacje za założenie nowego tematu w "trakcie kolejki", niech takimi rzeczami zajmują się osoby zorientowane w temacie, wyślij swojego posta w starym temacie, a ten będzie użyteczny po zakończeniu pierwszej rundy;[/qb]
Gump, na 50 ostatnich Twoich postow, 3 znajduja sie w "Parkiecie Koszykarskim"... (z czego dwa to reakcja na zalozenie przeze mnie nowego tematu) Mam wiec "ambiwalentne" odczucia, kiedy to wlasnie mnie uznajesz za osobe niezorientowana w temacie. Ale tak tylko na marginesie.
Mimo wszystko, skorzystam z Twojej propozycji i wkleje ten post w starym temacie. Tutaj po prostu chcialem odpowiedziec na Twoj zarzut. (myslalem, ze to normalne ze tak przeladowany temat przenosi sie do nowego)
Jesli zlamalem jakiekolwiek reguly tego forum - przepraszam.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Jesli Slask ma kase to dzisiaj wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
Gump, na 50 ostatnich Twoich postow, 3 znajduja sie w "Parkiecie Koszykarskim"... (z czego dwa to reakcja na zalozenie przeze mnie nowego tematu) Mam wiec "ambiwalentne" odczucia, kiedy to wlasnie mnie uznajesz za osobe niezorientowana w temacie. Ale tak tylko na marginesie.
przecież ja nie o sobie pisałem, że jestem odpowiednią osobą do "czuwania" w tym temacie, bo sam zauważyłeś, że się tutaj nie udzielam; jakby tak było, to przed tą kolejką bym to zrobił, są tutaj osoby, które piszą analizy z typami, często się udzielają i to one powinny "decydować" co się dzieje w ich otoczeniu; gdybyś zrobił to w odpowiednim momencie to bym nie zareagował; a przecież lepiej, aby dana kolejka była w tym samym temacie

Quote
Mimo wszystko, skorzystam z Twojej propozycji i wkleje ten post w starym temacie. Tutaj po prostu chcialem odpowiedziec na Twoj zarzut.
to nie był zarzut, tylko "uświadomienie Cię" w tej kwestii

Quote
Jesli zlamalem jakiekolwiek reguly tego forum - przepraszam.
etam, jest spoko

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
bede dopingowal slask calym gardłem mysle ze 6 tysiecy ludzi w hali zrobi to samo schetyna ma dzis 41 urodziny wiec sprawia prezesowi urodzinowy prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
cała polska w cieniu slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do bojuuuuuuuu do bojuuuuuuuuuuuuu WKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Pomimo ze nie postawielm na slask <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To jednak bede im dopingowal bo maja szanse na TOP16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zycze wszystkim ktorzy postawili na Slask aby wygrali.Niech moc bedzie z nami i z Pamesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
zonk dnia to bedzie TAU ale moge sie mylic
a co do pamesy to sie zgadzam z kiwiastym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
hmm co do tego zonka to mam inne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sadze ze TAU wejdzie bez problemu a zonkiem jesli tak to mozna okresli bedzie mecz Alba - Olymipakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Alba naprawde ostatnio zaczela grac nienajgorzej i ostatni mecz euroligi przed wlasna publicznoscia bedzie chcial wygrac. a Olympiakos to juz nie jest ta druzyan co jakis czas temu, problemy finansowe...dodatkowo moze wkrasc sie nerwowosc w ich poczynaniach bo musza to wygrac. Jesli w czasie meczu beda dostawali komunikaty z innych spotkan i bedzie Idea prowadzila z Benettonem to naprawde dla Olymipakosu zrobi sie nerwowo...W tym meczu upatruje zonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
a najlepiej by bylo jakby wogole zonka w tej kolejce nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale czy to mozliwe ... ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]bede dopingowal slask calym gardłem mysle ze 6 tysiecy ludzi w hali zrobi to samo schetyna ma dzis 41 urodziny wiec sprawia prezesowi urodzinowy prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
cała polska w cieniu slaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do bojuuuuuuuu do bojuuuuuuuuuuuuu WKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ja slyszalem ze ma byc 7 tysiecy bo jakies lewe miejsca tez ustawili, nie mowiac o stojacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
kurna na takim meczu byc to ... ahhh zeby Wrocław był troszke blizej, przynajmniej w rzadzie mogli pomyslec i na dzien meczu cene paliwa obnizyc coby wiecej kibicow przyjechalo dopingowac.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
a ja tam sobie postawiłem patriotyczny kuponik w Totomixie

Śląsk - Benetton 1
Alba (+6) - Olympiakos 1

i heja TOP 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
lester wiesz co jako kibic slaska podoba mi sie twoj tok rozumowania mam nadzieje ze grales to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
WELCOME TOP 16
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
hejaaaaaaa ALL

kurde pomyslcie ile bedzie ludzi ,zawalisty klimat meczu, byc albo nie byc w top 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chodziaz obstawiam zwyciestwo bennetonu ,to i tak kibicuje śląskowi !

NIECH WYGRA LEPSZY !

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
martini to bedziesz rozdarty na pół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />chybaze grales benneton za dwa złote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja kocham bardziej slask niz swoja dziewczyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Powiedzcie mi czy TV4 transmituje mecz jak nie to jaka stacja poza polsat sport bo go nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oczywiscie chodzi o mecz SLASKA

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Komu mecze Pamesy i Tau ratują dupsko tak jak mi niech podniesie reke do gory???
Ufff ma nadzieje ze naprawde nie bedzie zadnych nieprzewidzianych wynikow ze strony tych dwoch druzyn bo dzisiaj mam naprawde ostry noz na gardle :rolleyes:
A mecz transmituje chyba TV PULS tak jak to zostalo napisane wczesniej.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
ja kocham bardziej slask niz swoja dziewczyne
lepiej żeby ona tego nie przeczytała :rolleyes:

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, betowiec, JelineK), 2,548 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,148
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1