|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Aaaaa
Roma - Pau Orthez dwójka :>
Roma gra u siebie shit, w ogole w tej grupie czesciej wygrywa sie wyjazdy niz u siebie... Roma cos bez formy, Barton i Bowdler chyba nie zagraja.. W GB zdjęte, gramy za 1.87 w profq? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
mappet ty masz jeszcze sile dzis cos typowac bo ja sie czuje jakbym ****a 10000 ton weglu przerzucil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje pamesa wy ****a za****ne kutasy robione przez ****a mamuty *******one ktore wam wkładaly kutasy w dupe ze az sie ****a dławiliscie typi kutasami obyscie zdechli zycze wam tego a tobie ****ny arslanie turku za****ny aby cie ****a wszyscy wyznawcy kornau wyruchali w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorrki ale jestem zly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
śląsku dziekuje i tak za wszytsko .......kocham was nadal i nigdy nie przestane dziekuje........za wszystkio
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$: [qb]śląsku dziekuje i tak za wszytsko .......kocham was nadal i nigdy nie przestane dziekuje........za wszystkio[/qb] a co z dziewczyną, tylko się zastanów zanim odpowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
ok gump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />wiesz mam nadzieje ze sie o tym nie dowie co pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heheh jak cos to wszystko spadnie na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
dobra biorę to na siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dorwałem się do Twojego nicka i sam to nabazgroliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale, żeby było wszytsko ok, to kup jakiś drobny prezent lub kwiatka i daj Jej jutro, zobaczysz jak się dziewczę ucieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No to się lekko wqrwiłem na Pamesie mam konto w b&w i zamiast tam grać to byłem w mieście i za****lem ten meczyk w profie a tam te ***e mają remisy i wtopiona 100, mogli wygrac normalnie, a nie po dogrywce. W pizde jeża.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73 |
Co myslicie o tym zeby zagrac jutro CSKA za grubsza kase ??? Ktory mecz z euroligi na jutro wydaje sie wam najpewniejszy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
wiesz co kupił bym z miła checia ale pamesa zabrala mi troche zbyt duzo pieniazkow.........a co do torunia to macie zajebiste mury obronne jak sie wjezdza do was do miasta a szczegolnie noca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />zajebiscie podswietlone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> apropos wlaczcie sobie na mtv polska leci beavis i butthead troche rozladowywuja napiecie bo pamesie i eurolidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
szczegolnie jak sie jedzie od strony Poznania przez most to super widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i ten bulwar, jest gdzie browarka wypic a nie to co nad Brda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
po pierwsze to trzeba zmienić nazwę tematu po drugie moderatorzy nam nic nie zrobią po trzecie kwiatek kosztuje mniej niż 10 zeta po czwarte to nie widziałem dawno mojego miasta z tamtej strony, ale fakt widok nocą jest przedni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał karool: Co myslicie o tym zeby zagrac jutro CSKA za grubsza kase ??? raczej nie, większa motywacja po stronie Żalgirisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Żalgiris? Żadna motywacja Juz awansowali
Proponuję zagrac w profie bo kursy są fenomenalne Ulker + Maccabi :5gw: Pau Orthez :4gw: AEK :3gw:
Żalgiris odpuszczam, wałkowicze... Dajcie piątaka na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dlaczego AEK mi sie wydaje że dla Partizana to bedzie mecz o wszystko i u siebie w koncu wygrają :rolleyes: w Barcelonie zaznaczam przegrali dopiero po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
A czy ja napisałem, że ma grać Żalgiris. A teorie teoriami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
*** BeNiTooo z tej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ej co do meczów jutrzejszych to mysle ze ulker maccabi i zagral bym na aek handicapa partizan bez Freda House'a sami wiecie jaki to kluczowy zawodnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro 600
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
siema BeNiTooo to co dzisiaj proponujesz?Bo chce zagrac za 100 Maccabi to napewno ale mam dylemat Ulker Partizan czy PAU? Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
mam dylemat Ulker Partizan czy PAU? Ulkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Maccabi i Ulker za 100 w takim razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
barca bez fucki i duenasa i bez motywacji o zwyciestwo wiec raczej ulker..............partizan gra bez swojego najlepszego gracza a ta roma z pau moze sprawic niespodzianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro panowie ide spac dobranoc ajjjjjjt
|
|
|
Link skopiowany do schowka