Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Aaaaa

Roma - Pau Orthez
dwójka :>

Roma gra u siebie shit, w ogole w tej grupie czesciej wygrywa sie wyjazdy niz u siebie... Roma cos bez formy, Barton i Bowdler chyba nie zagraja.. W GB zdjęte, gramy za 1.87 w profq? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
mappet ty masz jeszcze sile dzis cos typowac bo ja sie czuje jakbym ****a 10000 ton weglu przerzucil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje pamesa wy ****a za****ne kutasy robione przez ****a mamuty *******one ktore wam wkładaly kutasy w dupe ze az sie ****a dławiliscie typi kutasami obyscie zdechli zycze wam tego a tobie ****ny arslanie turku za****ny aby cie ****a wszyscy wyznawcy kornau wyruchali w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorrki ale jestem zly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
śląsku dziekuje i tak za wszytsko .......kocham was nadal i nigdy nie przestane dziekuje........za wszystkio

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]śląsku dziekuje i tak za wszytsko .......kocham was nadal i nigdy nie przestane dziekuje........za wszystkio[/qb]
a co z dziewczyną, tylko się zastanów zanim odpowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
ok gump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />wiesz mam nadzieje ze sie o tym nie dowie co pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heheh jak cos to wszystko spadnie na ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
dobra biorę to na siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dorwałem się do Twojego nicka i sam to nabazgroliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale, żeby było wszytsko ok, to kup jakiś drobny prezent lub kwiatka i daj Jej jutro, zobaczysz jak się dziewczę ucieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No to się lekko wqrwiłem na Pamesie mam konto w b&w i zamiast tam grać to byłem w mieście i za****lem ten meczyk w profie a tam te ***e mają remisy i wtopiona 100, mogli wygrac normalnie, a nie po dogrywce. W pizde jeża.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
Co myslicie o tym zeby zagrac jutro CSKA za grubsza kase ??? Ktory mecz z euroligi na jutro wydaje sie wam najpewniejszy ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
wiesz co kupił bym z miła checia ale pamesa zabrala mi troche zbyt duzo pieniazkow.........a co do torunia to macie zajebiste mury obronne jak sie wjezdza do was do miasta a szczegolnie noca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />zajebiscie podswietlone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> apropos wlaczcie sobie na mtv polska leci beavis i butthead troche rozladowywuja napiecie bo pamesie i eurolidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
szczegolnie jak sie jedzie od strony Poznania przez most to super widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i ten bulwar, jest gdzie browarka wypic a nie to co nad Brda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
po pierwsze to trzeba zmienić nazwę tematu
po drugie moderatorzy nam nic nie zrobią
po trzecie kwiatek kosztuje mniej niż 10 zeta
po czwarte to nie widziałem dawno mojego miasta z tamtej strony, ale fakt widok nocą jest przedni

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał karool:
Co myslicie o tym zeby zagrac jutro CSKA za grubsza kase ???
raczej nie, większa motywacja po stronie Żalgirisu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Żalgiris? Żadna motywacja
Juz awansowali

Proponuję zagrac w profie bo kursy są fenomenalne
Ulker + Maccabi :5gw:
Pau Orthez :4gw:
AEK :3gw:

Żalgiris odpuszczam, wałkowicze... Dajcie piątaka na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
dlaczego AEK mi sie wydaje że dla Partizana to bedzie mecz o wszystko i u siebie w koncu wygrają :rolleyes: w Barcelonie zaznaczam przegrali dopiero po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
A czy ja napisałem, że ma grać Żalgiris. A teorie teoriami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
*** BeNiTooo z tej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ej co do meczów jutrzejszych to mysle ze ulker maccabi i zagral bym na aek handicapa partizan bez Freda House'a sami wiecie jaki to kluczowy zawodnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro 600

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
siema BeNiTooo to co dzisiaj proponujesz?Bo chce zagrac za 100 Maccabi to napewno ale mam dylemat Ulker Partizan czy PAU? Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
mam dylemat Ulker Partizan czy PAU?
Ulkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Maccabi i Ulker za 100 w takim razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
barca bez fucki i duenasa i bez motywacji o zwyciestwo wiec raczej ulker..............partizan gra bez swojego najlepszego gracza a ta roma z pau moze sprawic niespodzianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro panowie ide spac dobranoc ajjjjjjt

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1