Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ile mniej wiecej czekaliscie na wplate?
ja wyslalem dzisiaj o 10 rano i czekam nadal

Bonus: Unibet
cero #1448553 01/08/2007 19:39
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Postawiłem ostatni zaklad i wykonałem juz regulaminowy obrót. Zaklad ten jednak sie jeszcze nie odbyl i ma status otwarty. Czy mimo to, moge juz wyplacic pozostala kwote na koncie?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by michal392
Postawiłem ostatni zaklad i wykonałem juz regulaminowy obrót. Zaklad ten jednak sie jeszcze nie odbyl i ma status otwarty. Czy mimo to, moge juz wyplacic pozostala kwote na koncie?

Poczekaj - wypłacisz więcej.

Generalnie zakłady nie zakończone nie wchodzą w obrót.
Zawsze może sie zdarzyć, że będzie zwrot (odwołane, przełożone itp.) Wtedy była by wypłata pomimo niewykonania obrotu.



Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
panowie jaka jest minimalna kwota do wplaty przez karte?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by most7wanted
panowie jaka jest minimalna kwota do wplaty przez karte?

równowartość 10 euro czyli u nich 40 zł

mtudor #1480767 11/08/2007 04:07
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
Zarejestrowałem się u tego bukmachera ale byłem jakiś rozkojarzony i pomyliłem datę urodzenia o 1 dzień i rok. Wpłacałem kartą i wypłatę mogę dostać jedynie na konto w banku. I mam pytanie czy ta pomyłka z datą przeszkodzi w wypłacie? Pisałem już do nich żeby zmienili tą datę na poprawną a oni pier***ą że się nie da.

predi #1488652 13/08/2007 16:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
BAH ma zle rozliczony mecz WNBA Los Angeles Sparks - Minnesota Lynx , wynik brzmi 89-80 a oni mają na odwrót.

Pisać do nich maila czy sami sie ogarną ?

Stoin #1488654 13/08/2007 16:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pisać wink

shane #1500947 17/08/2007 20:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Wplacilem 2500 kilka dni temu, zagralem za 300 wszystko przegralem , teraz pilnie potrzebuje duej ilosci kasy i chcialem wyplacic na mb znow, i kasa caly czas jest na koncie gracza w bah.

Napisalem do live chata i koles mi napisal ze musdze obrucić całą kwote przed wyplatą, po czym gdy zapytałem punkt w regulaminie bo takowego nie znalazlem to napisalze :

"nie ma takiego punktu w naszym rgulaminie ktory jest wytyczna dokonania obrotu przy dokonanej wplacie" .

Nie chce ryzykowac tej kasy bo musze uzbierac do wtorku 4500.

Co w takim przypadku radzicie zrobić ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Chyba nie pozostaje nic innego jak obrocic ta kwota. W prawie kazdym buuy tak to wlasnie wyglada ze trzeba raz obrocic.Swoja droga po co wplacales 2500 nie grajac za wysokie stawki?

SyKo #1500976 17/08/2007 20:58
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Spróbuj zagrać coś a'la surebet (jeśli masz jeszcze środki i możesz wpłacić do innego buka), chociaż znając marżę bah to ciężko będzie... Z tym obrotem to standard, zabezpieczają się przed praniem pieniędzy.
Swoją drogą to ja od dawna wypłacam tak kasę z MB, tzn. wpłacam z MB do expa, walę jakieś zdarzenie za całość i wypłacam z expekta na konto. Muszę przyznać że adrenalina przy wyższych kwotach jest spora smile

SyKo #1501010 17/08/2007 21:26
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by SyKo
Chyba nie pozostaje nic innego jak obrocic ta kwota. W prawie kazdym buuy tak to wlasnie wyglada ze trzeba raz obrocic.Swoja droga po co wplacales 2500 nie grajac za wysokie stawki?

Ja gram za max. 300. Dla mnie to wysokie stawki i odpowiednie do 2500 bankrolla.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by Farciarz
Spróbuj zagrać coś a'la surebet (jeśli masz jeszcze środki i możesz wpłacić do innego buka), chociaż znając marżę bah to ciężko będzie... Z tym obrotem to standard, zabezpieczają się przed praniem pieniędzy.
Swoją drogą to ja od dawna wypłacam tak kasę z MB, tzn. wpłacam z MB do expa, walę jakieś zdarzenie za całość i wypłacam z expekta na konto. Muszę przyznać że adrenalina przy wyższych kwotach jest spora smile

Tylko ze gdzie tu pranie pieniedzy jak wyplacam na mb z ktorego wplacalem wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by pascal123
Wplacilem 2500 kilka dni temu, zagralem za 300 wszystko przegralem , teraz pilnie potrzebuje duej ilosci kasy i chcialem wyplacic na mb znow, i kasa caly czas jest na koncie gracza w bah.

Napisalem do live chata i koles mi napisal ze musdze obrucić całą kwote przed wyplatą, po czym gdy zapytałem punkt w regulaminie bo takowego nie znalazlem to napisalze :

"nie ma takiego punktu w naszym rgulaminie ktory jest wytyczna dokonania obrotu przy dokonanej wplacie" .

Nie chce ryzykowac tej kasy bo musze uzbierac do wtorku 4500.

Co w takim przypadku radzicie zrobić ?

Do obrotu liczą sie tylko wygrane zakłady, przyznam że z czyms takim sie nie spotkalem jeszcze.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by pascal123
Originally Posted by pascal123
Wplacilem 2500 kilka dni temu, zagralem za 300 wszystko przegralem , teraz pilnie potrzebuje duej ilosci kasy i chcialem wyplacic na mb znow, i kasa caly czas jest na koncie gracza w bah.

Napisalem do live chata i koles mi napisal ze musdze obrucić całą kwote przed wyplatą, po czym gdy zapytałem punkt w regulaminie bo takowego nie znalazlem to napisalze :

"nie ma takiego punktu w naszym rgulaminie ktory jest wytyczna dokonania obrotu przy dokonanej wplacie" .

Nie chce ryzykowac tej kasy bo musze uzbierac do wtorku 4500.

Co w takim przypadku radzicie zrobić ?

Do obrotu liczą sie tylko wygrane zakłady, przyznam że z czyms takim sie nie spotkalem jeszcze.

http://www.mecz.org/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post1416624

poczytaj jak to robi betgun laugh



Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Originally Posted by pascal123
Do obrotu liczą sie tylko wygrane zakłady, przyznam że z czyms takim sie nie spotkalem jeszcze.
czyli kasa wygrana (stawka+wygrana) też powinna się wliczać. troche ściemniają z tym wszystkim chłopaki :/

a mam pytanie. korzystałem z promocji 300zł+100%, gdzie wymagany był wyższy kurs jak 1.50, czy więc kupon z kursiem równym 1.50 też liczysię do obrotu, czy może on jest za niski??

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Juz 14, a mecze z tenisa stolowego z wczoraj z 20 nie rozliczone co za profesjonalizm "Przykro nam, ale nie przyszly jeszcze wyniki z oficjalnej strony" , to niech sami sobie sprawdza i uzupelnia, bo wyniki juz dawno wczoraj od 23 sa podane.
Dzis sobota, a kasa zamrozona..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
ostrzegam przed tym bukiem w niedziele zaczalem grac w kasynie mialem 300 zł na to przeznaczone doszedlem dzis do sumy 1700 i ku mojemu zaskoczeniu mam 0 a co zrobili to sie w pale nie miesci . mianowicie wyplacili mi moje 300 zl na moneybookers a pozostala kase z kasyna usuneli i tak zamiast 1400 na + mam 0 czyli nic nie stracilem nic nie zyskalem wstyd myslalem ze jestescie kompenentni ale moge powiedziec jestescie skurwie....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
ostrzegam przed tym bukiem w niedziele zaczalem grac w kasynie mialem 300 zł na to przeznaczone doszedlem dzis do sumy 1700 i ku mojemu zaskoczeniu mam 0 a co zrobili to sie w pale nie miesci . mianowicie wyplacili mi moje 300 zl na moneybookers a pozostala kase z kasyna usuneli i tak zamiast 1400 na + mam 0 czyli nic nie stracilem nic nie zyskalem wstyd myslalem ze jestescie kompenentni ale moge powiedziec jestescie skur..

viali #1597261 17/09/2007 01:59
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Do obrotu bonusu 100% zaliczaja sie zaklady przegrane i wygrane ?

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, bukma, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 986 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1